Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 28 cze 2017, o 02:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 kwi 2011, o 11:31 
Johnny B.Goode

w judas priest ;-)

PostNapisane: 22 kwi 2011, o 11:32 
Devil Digger

Ale ja nie napisałem, że te płyty są gorsze.
Są inne.

A raczej zmiana basisty niż wokalisty jest mniej odczuwalna.

PostNapisane: 22 kwi 2011, o 12:24 
Stained Class King

No wydaje mi się, że gdyby w JP zaczął na basie grać Jan Iksiński, to raczej nikt by nie odczuł różnicy - zarówno na studyjnych albumach, jak i live. Natomiast u IM jest oczywiste, że basista to lider i główny kompozytor, więc prawdopodobnie w studio byłby to inny zespół.

PostNapisane: 14 cze 2011, o 13:27 
Heart Of A Lion

narazie widac ze koles koncentruje sie na podrabianiu KK,ale tego mozna sie bylo spodziewac

jak dla mnie to blad Priest ze wzieli goscia tyle od nich mlodszego,jego to bedzie przytlaczac ,ze gra z legendami

zobaczymy jak to wypadnie na nowych utworach

PostNapisane: 14 cze 2011, o 17:36 
Rocka Rolla

BreakLaw, nie wiem coś się tak czepił Richeigo. Dokładnie - Richiego, a nie kolesia. CHcąc czy nie chcąc jest on teraz członkiem Judas Priest, a zostać członkiem Judas Priest to tak jak być kierowcą F1, za ładne oczy się tam nie gra.

"Podrabianie" K.K. myślę, że zalecił sam management zespołu, aby fani nie odczuli drastycznej zmiany. Z całym szacunkiem, uznaniem i chwałą dla np. Iommiego, ale on swoim imagem kompletnie by do Priest nie pasował.

I mam osobiście nadzieję, że Faulkner lepiej wyjdzie na grze z JP niż Ripper, który jakoś się rozpłynął i moim zdaniem nie wykorzystał tak ogromnej promocji.

PostNapisane: 14 cze 2011, o 22:57 
Dreamer Deceiver

Chyba nikt po za Dio nie wyszedł dobrze dołączając do znanego zespołu. Ani Ripper, ani Blaze...
BTW: Jakie gitary ma Richie? Zliczyłem
-Biały Gibson SG, chyba Custom, standardowe pickupy?
-Biały Les Paul chyba oryginalny Gibsona a nie jakiś klon, chyba 2 humby(jakie?) założone.
-Ciemny, chyba czarny Flying V,chyba oryginalny (oryginalny head), podobny trochę do gitar K.K.-a
Coś przegapiłem lub źle rozpoznałem?

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 14 cze 2011, o 23:18 
Stained Class King

Chyba wszystko wymieniłeś, ogólnie to gra na Gibsonach samych, nic nie widziałem o jego endorsemencie, ale pewnie coś tam podpisał. Odnośnie pickupów, to nie mam pojęcia, ale endorsuje EMG 60. Wątpię, żeby grał na fabrycznych, bo pewnie mają za mały wygar dla niego, chociaż kto wie.

PostNapisane: 15 cze 2011, o 09:31 
Heart Of A Lion

Tyle,że Ripper mimo,że nie jestem fanem jego głosu to znacznie ciekawszy wokalista niż Ritchie gitarzysta,zresztą widziałem go na żywo chyba jako pierwszy z was,na koncercie Ironów w Ostravie gdy grał z Lauren Harris i już wydawał mi się takim kopistą,teraz będzie odgrywał partie KK tyle,że bez tego feelingu,a sam od siebie nic nie da.
Powiedzcie z ręką na sercu czy byłaby szansa na jakieś jego kompozycje w Priest? ja w to bardzo wątpie

JEstem bardzo ciekaw tych nowych kawałków,zobaczymy co tam pokażą,ja za parę dni dam szansę Nostradamusowi,minęło juz tyle czasu po premierze,że podejdę do tego albumu trochę spokojniej

PostNapisane: 16 cze 2011, o 23:12 
Metal God

Czubaka napisał(a):
Chyba nikt po za Dio nie wyszedł dobrze dołączając do znanego zespołu. Ani Ripper, ani Blaze...

Bruce wyszedł.

Rob Halford

Picking a favorite Tarantino film is like picking your favorite child.

PostNapisane: 17 cze 2011, o 00:21 
Metal God

6/10, pracuj dalej nad żarcikami :wink:

PostNapisane: 17 cze 2011, o 02:32 
Metal God

Ja już jestem na emeryturze. Dostałem nagrodę Grindera.

Rob Halford

Picking a favorite Tarantino film is like picking your favorite child.

PostNapisane: 17 cze 2011, o 22:09 
Heart Of A Lion

Co do Richiego, nie ma K.K więc moje oczy będą zapatrzone wyłącznie na Glenna no i Roba więc koleś raczej mnie nie interesuje, byle dobrze grał to będzie ok. Po filmikach twierdzę iż daje radę, gra przyzwoicie, nawet nieco za czysto. Swoim Imagem przypomina KK, ale tak to już jest w Judas Priest, że zamiast sprwadzić nową osobowość (jak np. w Maiden był Blaze czy Janick) wolą sprowadzić sobowtóra jak Tim czy teraz Richie.

PostNapisane: 17 cze 2011, o 23:25 
Bloodsucker

Hmmm...Blaze Bailey był raczej tylko nową osobą w zespole,a nie nową osobowością tak btw.
Aczkolwiek fakt,mogliby Judasi przyjąć kogoś z ciut innej bajki. Chętnie zobaczyłbym w barwach Priest Andy'ego LaRocque-osobowość,fantastyczna technika,własny styl - ta sama liga co Tipton/Downing. Poza tym jest w tej chwili właściwie bezrobotny;-)

PostNapisane: 18 cze 2011, o 00:00 
Evening Star

Twierdzisz, że gość który przygrywa Kingowi Diamondowi i zagrał na jednej płycie Death to ta sama liga co KK/Tipton którzy praktycznie stworzyli definicję heavymetalowego duetu gitarowego? chyba się trochę zagalopowałeś... :lol:
Mnie tam Richie odpowiada, technikę ma a poza tym widać, że nie jest zblazowany - zależy mu na tej trasie co chyba udzieliło sie tez reszcie zespołu

PostNapisane: 18 cze 2011, o 15:58 
Night Crawler

Dallas napisał(a):
Twierdzisz, że gość który przygrywa Kingowi Diamondowi i zagrał na jednej płycie Death to ta sama liga co KK/Tipton którzy praktycznie stworzyli definicję heavymetalowego duetu gitarowego? chyba się trochę zagalopowałeś... :lol:

Nawet zawężając do samego heavy metalu, to różnica pomiędzy tymi trzema gitarzystami jest nieznaczna ;)

PostNapisane: 18 cze 2011, o 17:17 
Evening Star

Jeśli chodzi o zasługi dla gatunku to jest to różnica wręcz kosmiczna :wink: a jeśli o samą technikę to jakiś tam Malmsteen czy inny Satriani pewnie biją całą trójkę na głowę, tylko co z tego? cóż oni ważnego nagrali? nic... Dlatego wolę młodego, może chociaż jak już Priest zakończą definitywnie to założy jakiś fajny klasyczny band.

PostNapisane: 18 cze 2011, o 21:04 
Johnny B.Goode

satriani to bodajże hametta czegoś tam uczył i po tym nagrali load :D

PostNapisane: 18 cze 2011, o 21:22 
Stained Class King

jeśli chodzi o grę na gitarze, to na pewno nie "jakiś tam" Malmsteen i "jakiś tam" Satriani, bo ich świadomie kopiuje zdecydowanie więcej grajków niż KK'a/Glenna

PostNapisane: 18 cze 2011, o 22:11 
Prisoner Of Your Eyes

no satriani to wielki miszcz gitary, nie ma co :wink:

PostNapisane: 18 cze 2011, o 22:17 
Stained Class King

nie spinaj się zaraz, po prostu Satriani jest sto razy bardziej znany jako Satriani niż Tipton jako Tipton (a nie "gitarzysta JP") i więcej ludzi go świadomie kopiuje, spójrz na fora gitarowe i daj spokój z takimi tekstami

btw akurat Satriani razem z Vaiem to chyba moi najbardziej znielubieni gitarzyści, nie znoszę facetów, taki w sumie synonim bezguścia

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona