Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 paź 2017, o 22:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2003, o 12:05 
Prisoner Of Your Eyes

dvd doszlo do Polski w piatek, dzis jest rozsylane przez sony po sklepach w calej Polsce, wiec najpozniej jutro powinno sie pojawic na polkach sklepowych.

Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2003, o 09:21 
Heart Of A Lion

Nareszcie!!! Mam nadzieję, że do piątku będę je mieć :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2003, o 10:20 
Prisoner Of Your Eyes

ja juz mam...:)

Rozczarowuje brzmienie teledyskow,
Obraz jest w miare ok ale moglby byc lepszy
Wystepy z tv (tutaj rzadzi rocka i dreamer deceiver) o evening star wolalbym zapomniec..:)

a poza tym stary dobry Priest ;) po prostu miazga.

Aha i cena 54,90 zl w Media....jesli ktos tego nie kupi jest matolem...;)

Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2003, o 15:21 
Machine Man

Tipton napisał(a):
ja juz mam...:)

Rozczarowuje brzmienie teledyskow,
Obraz jest w miare ok ale moglby byc lepszy
Wystepy z tv (tutaj rzadzi rocka i dreamer deceiver) o evening star wolalbym zapomniec..:)

a poza tym stary dobry Priest ;) po prostu miazga.

Aha i cena 54,90 zl w Media....jesli ktos tego nie kupi jest matolem...;)

Upssssss :? :oops:
na razie jestem matołem bo nie kupiłem tego wydawnictwa i w najbliższym czasie chyba nie kupię... :cry: :cry: (Mam inne wydatki)

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2003, o 17:22 
Running Wild

Obejrzałem już... To DVD utwierdza mnie w przekonaniu, że JP dokonało największej w historii muzyki metamorfozy stylowej. Po obejrzeniu koncertu z 1986 włączyłem Rocka Rolla z 1975 i... Dość powiedzieć, że moja mama obejrzała najpierw kawałek koncertu (spodobał jej sie Heading out to the highway :D ) a potem weszła do pokoju, zobaczyła Priest w indiańskich koszulach :wink: i nie wierzyła że to ci sami faceci... Przejść z Bluesa do Painkiller Metalu :wink: potrafią tylko METAL GODS...

Tytuł:
PostNapisane: 9 gru 2003, o 00:09 
Heart Of A Lion

Cóż, muszę poszukać w sklepach! :twisted:

7 IV 2005 - Brno @ Hala Rondo V
8 IV 2005 - Wiedeń @ Bank Halle V
3 XII 2005 - Wilno @ Ice Palace V

Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2003, o 09:38 
Heart Of A Lion

MAM !!! NARESZCIE !!! Oglądam i słucham od piątku i...

1. Widok Robcia z wąsami poprostu zwalił mnie z nóg :wink: ( w Don't go)
2. Widziałam kiedyś zdjęcie Roba z długimi włosami, ale to bordowe kimonko i aksamitne dzwony z cekinami w Rocka Rolla i Dreamer D.- ista miazga.
Jednym słowem uśmiałam się tochę :lol: , ale niezależnie od stroju to od początku do końca mamy zajebiste kawałki i świetny wokal ( chociaż np. w Dreamer D. słychać jeszcze pewne niedociągnięcia w wokalu). Acha! I osobiście bardziej podoba mi się wersja z Sad Wings of Destiny.
A tak poza tym TO TRZEBA MIEĆ !!!

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2004, o 15:31 
Bloodsucker

Dziś kupuję odtwarzacz DVD. Juz dość mam Waszych pieśni o DVD "Electric Eye". Też to muszę mieć. Gdyby nie to, to jeszcze bym DVD nie kupił.
Ach...te wydatki....a co Wy młodzi możecie na to wszystko powiedzieć?
Ciągły brak kasy powala. To jest straszne. Jak człowiek jest młody to potrzebuje najwięcej kasy i jej nie ma. A na stare lat to kasę człowiek ma, ale wtedy już nie ma na co jej wydawać.
Wszystko do góry nogami.
Polecam PANASONIC S75.

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2004, o 11:36 
Bloodsucker

No i bardzo dobrze. ELECTRIC EYE jest jakościowo sredni - to o czym pisał Tipton - ale to kawał historii JUDAS i trzeba to mieć, poza tym cena kusi... Polecam!!

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2004, o 18:17 
Green Manalishi

No niezłe, niezłe.
Mimo średniej jakości warto za niecałe 6 dych kupić to wydawnictwo. W zasadzie kupiłem je dla koncertu z Dallas, bo kiedyś miałem ten koncert na VHS, ale mi się gdziześ zapodział (pewnie ktoś pożyczył i zapomniał oddać).
Po obejrzeniu teledysków nasuwa sie jednak stwierdzenie, ze Priest nigdy nie miał szczęścia do dobrych realizatorów. Mnie osobiście żaden nie zachwycił, a ogladając niektóre można się zrazić do tej muzy, jak ktoś ogląda poraz pierwszy.
generalnie jestem zadowolony z zakupu i polecam wszystkim jego dokonanie.
Czekam na nowe DVD z niecierpliwością! :D

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2004, o 11:30 
Bloodsucker

Juz zamówiłem Electric Eye - a niech tam....

Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2004, o 09:34 
Heart Of A Lion

No to czekaj cierpliwie, czekaj. Ja wczoraj znowu odpaliłam moje DVD. To już chyba nałóg - wiesz :!: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2004, o 02:30 
Don't Go

Ja tam nikomu nie zaglądam do kieszeni.Najlepiej jakby płyty rozdawali za darmo;)Czekałem na DVD Priest,doczekałem się i kupię je!!!A płyta tak czy owak się w końcu ukaże i wcale nie będzie lepsza w styczniu czy lutym 2004 niż,powiedzmy,za rok!PRIEST RULES!!!

Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2004, o 09:23 
Heart Of A Lion

Jeśli o mnie chodzi to poczekam nawet następne 2 lata :wink: Najważniejsze, że śpiewał na tej płycie b edzie Robcio :P

Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2004, o 16:16 
Bloodsucker

2 lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Tyle nie....froszka nie KRACZ!!!
Nie zdziwyłbym sie jednak, jakby wydali płytę na wiosne przyszłego roku. W końcu Electric Eye i Matalogy ma sprzedawać się jak najdłużej. To po co urywac pępowinę. Jayne piała już na "official'u", że DVD EE sprzedaje się rewelacyjnie. A przecież nowy dom trzeba kupić, nie?

Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2004, o 21:51 
Heart Of A Lion

Nie wiem czy DVD EE sprzedawało się wszędzie tak rewelacyjnie... Ktoś z Was mógłby dotrzeć do jakichś danych odnośnie sprzedaży choćby w USA lub w UK? Np. DVD Maiden VOTB lub RIR debiutowały zawsze wysoko na listach sprzedaży muzycznych DVD i informacje o tym pojawiały się w serwisach internetowych itp... A nie zauważyłem tego typu wiadomości na temat EE. :? Wydaje mi się, że Sony mogło się troszkę bardziej postarać co do promocji tego wydawnictwa - zauważyłem tylko małe reklamy w prasie typu MH (zarówno polski jak i brytyjski) itp.

Co do albumu to wydaje się niezbyt realne, aby wyszedł on (tak jak planowano) równo z rozpoczęciem letniej trasy - tzn. w maju/czerwcu. W końcu chłopaki nadal męczą się nad materiałem. ;)
Myślę, że jeśli nawet niedługo wejdą do studia i będą mieli wszystko gotowe na czas, to ze względów marketingowych album wyjdzie (tak jak w przypadku Maiden) jakoś we wrześniu - tuż po zakończeniu pierwszego etapu trasy (festiwale + ew. własne koncerty w Europie oraz prawdopodobnie Ozzfest w Stanach). Byłoby to najlepsze rozwiązanie z komercyjnego punktu widzenia. :)
W takim układzie sądzę, że letnia trasa będzie bardziej przypominać ostatnią letnią trasę Maiden - tzn. best of + jakiś mały "preview" nowego albumu - 1-2 kawałki. :) W sumie byłoby to dobre rozwiązanie...

Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2004, o 07:11 
Bloodsucker

Dobre...z punktu widzenia marketingowego. I tyle.
Ludzie są strasznie ...zdenerwowani...,że tyle tajemniczości i ciszy towarzyszy zawsze przed wydaniem albumu. Jayne uspokaja fanów "Be patient" a goście z JP odezwą się na "official-u" raz na pół roku. To troszku za rzadko. Zero wywiadów, jakiegoś świeżego powiewu nowego riffu. Nic.Nic.Nic. Nie wiadomo jak im idzie, czy mają juz coś, czy materiał jest dobry, itd, itp.
Wszyscy dziwia się temu, dlatego, że nikt z zespołów takiego dziwactwa nie wyprawia.
Każdy wykonawca szczuje (pozytywnie) fanów dyskusjami na forum, puszcza po 10 sekund choćby jednego nowego songu z nowego albumu, opowiada co właśnie robią, jak wyglądają ich sesje, itd, itp.
A oni jak zamknęli się w garażu (każdy w swoim i to w dodatku jeszcze na różnych kontynentach) i liczą kasę z EE i jeszcze Metalogy.
Ręcę opadają....ja fishcap juz nie moge wytrzymać, aby choćby 10sekund usłyszeć z nowego Priest :!:
Cały czas tkwi mi w uszach zdanie z ust Halforda z lat Halford band - TiptOn pamiętasz - Jeszcze powstanie jeden prawdziwy heavy-metalowy album". No Robcio..czekamy!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2004, o 09:25 
Heart Of A Lion

Taaa...masz fishku absolutną rację. Ja też często zagladam na ich oficjalna strona i co...? i g...... chciałoby się powiedzieć. Newsy z 23 grudnia!No dajcie żyć Panowie. Ani słowa o tym jak im się pracuje nad nowym albumem, żadnych zdjęć poprostu zero informacji.Padaczka :cry:

Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2004, o 11:33 
Bloodsucker

I ludzie na forum oficjalnym piszą wprost: Dlaczego chowacie się? Dajcie troszku info dla fanów, dla tych najbardziej zagorzałych co po parę razy na dzień (ja tak robię) patrzą na http://www.judaspriest.com by znależĽ jakieś świeże newsy, mp3, zdjęcia. A tam nic, nic i nic.
Tak to jest PADACZKA. Ja to już nawet nie pasjonuję się tą nową płytą, gdyż ta machina kasowa (EE+M) i cisza w eterze tylko oddala mnie od radości z powstającego nowego materiału. Sami ONI na to pracują.

Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2004, o 14:11 
Heart Of A Lion

Dokładnie! A to wszystko to pewnie wina naszej "ukochanej" Jayne... :evil:
W trakcie nagrywania Demolition na oficjalnej stronie ukazywały się różne fajne materiały video ze studio - np. prezentacja gitar KK'a i Glenna itp... A teraz nic - od czasu ogłoszenia reunion nie ma nawet jednego nowego zdjęcia... :?
Jayne wszystko traktuje nadzwyczaj poważnie i nie puści pary z ust dopóki nie napisze tej swojej "press release", nad którą męczy się pewnie już od tygodnia. :lol: Potwierdzenie jakichś plotek (np. dat koncertów) zajmuje jej często kilka tygodni... Szkoda gadać! :)
Niektórzy fani mogą już powoli zapominać o reunion, bo przecież nic się praktycznie nie dzieje... ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona