Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 22 cze 2017, o 13:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lut 2009, o 16:11 
Stained Class King

nie zapomnijcie bootlegów wrzucić!

PostNapisane: 27 lut 2009, o 15:51 
Evening Star

Właśnie dotarłem do domciu :)

Było genialnie jednym słowem mówiąc...

Strasznie się cieszę, że Was spotkałem, poznałem !!!!!!

Przepraszam tylko, że na koniec tak uciekłem, ale chłodno już zaczynało się robić :) no i te smsy.. że cały autokar czeka na bandę pacanów :)

Dzięki wielkie i do następnego :P

PostNapisane: 27 lut 2009, o 17:15 
Prisoner Of Your Eyes

koncert rewelacyjny, Halford w wielkiej formie...jesli ktos twierdzi, ze Rob 2004 >>> Rob 2009 to nie wie co mowi...powiem tak: Rob 2009 jest co najmniej tak dobry jak Rob 2000 a smiem twierdzic, ze lepszy bo widzialem go wtedy na zywo...

PostNapisane: 27 lut 2009, o 17:30 
Prisoner Of Your Eyes

aby uprzedzic glupie docinki i zarzut braku obiektywnosci to dodami, iz jest to nie tylko moja opinia:

The Metal God himself was in the better form than I hoped he can ever be. His pure clean screams were incredible. He was like on the Ram it Down tour. He put screams in the moments when anyone couldent suppose it. For example at the eat me alive etc. He did "death - metal growl" during Dissident Aggressor. His voice was so incredibly strong that I though that my brain fire out over hall..:-) There were so many awesome moment. All songs was fantastic. Scream in at the beginnig of Between of hammer and the envil nearly destroyed tha hall..:-) Sinner was absolutelly indescribable, he sang it so easy like on Memphis. Devils child, do you remember how big proble was this song at some concerts in 2008? Now this is one of the best moment of the concert. Specific the middle passage which he sang nearly like on Memphis too. Angel was brilliant, Painkiller was total armagedon. Rob was dancing and smiling during whole show, other members run over the stage like never befor after comeback. ........I dont know what was the change for Rob´s voice from Angel of Retribution tour but this isint same singer.

- po tym co uslyszalem mam dokladnie takie same odczucia...halford spiewa jakby czas sie cofnal do lat 80tych...

i jeszcze jedna opinia:

Yes his voice on this tour is awesome.. soo much better then the previous years !
It seems that the whole band has found their second youth.

no i wg mnie highlight koncertu to THE SINNER - szczena mi opadla jak uslyszalem wczorajsza przearanzowana wersje

PostNapisane: 27 lut 2009, o 17:37 
Machine Man

halford 2009 > halford 1976? :shock:

PostNapisane: 27 lut 2009, o 17:42 
Prisoner Of Your Eyes

moze bez przesady ale ogladajac koncert przeszlo mi przez mysl, ze zrobil sobie operacje strun glosowych, bo spiewal jakby czas cofnal sie do 1982 r....cudownie "malowal" glosem, swietne vibrata, czyste rejestry...w devil's child po solowce bylo dokladnie jak w memphis...a koncowka wbil wszystkich w glebe bo wyciagnal ze srednich rejstrow cholernie wysoko...gdzies pol oktawy, moze wyzej niz jego najwyzsze krzyki z ostatnich lat...a BTHATA to bylo mistrzostwo swiata, wg mnie zaspiewal lepiej niz na plycie studyjnej...
widzialem Priest od 2004 roku z wiecej niz 15 razy, na trasie Nostradamus byl to moj 4 koncert wiec wiem co mowie...

PostNapisane: 27 lut 2009, o 17:47 
Machine Man

Tipton napisał(a):
moze bez przesady ale ogladajac koncert przeszlo mi przez mysl, ze zrobil sobie operacje strun glosowych, bo spiewal jakby czas cofnal sie do 1982 r....cudownie "malowal" glosem, swietne vibrata, czyste rejestry...w devil's child po solowce bylo dokladnie jak w memphis...a koncowka wbil wszystkich w glebe bo wyciagnal ze srednich rejstrow cholernie wysoko...gdzies pol oktawy, moze wyzej niz jego najwyzsze krzyki z ostatnich lat...a BTHATA to bylo mistrzostwo swiata, wg mnie zaspiewal lepiej niz na plycie studyjnej...
widzialem Priest od 2004 roku z wiecej niz 15 razy, na trasie Nostradamus byl to moj 4 koncert wiec wiem co mowie...

To juz bardziej z sensem ;)

PostNapisane: 27 lut 2009, o 17:48 
Prisoner Of Your Eyes

a przepraszam pisalem, ze byl wczoraj lepszy niz AD 1976?

PostNapisane: 27 lut 2009, o 18:08 
Machine Man

Chodzi o ogolny wydzwiek :P

PostNapisane: 27 lut 2009, o 18:11 
Prisoner Of Your Eyes

ogolny wydzwiek jest taki, ze Rob spiewa w Priest najlepiej od czasow Ram it Down (koncerty)

PostNapisane: 27 lut 2009, o 18:14 
Machine Man

Dublin belfast/ wembley wcale takie zajebiste nie byly

PostNapisane: 27 lut 2009, o 18:57 
Prisoner Of Your Eyes

przejedz sie na koncert i zacznij oceniac...a wracajac do tematu to spiewa duzo lepiej na wymienionych przez Ciebie

PostNapisane: 27 lut 2009, o 20:54 
Exciter

Tipton napisał(a):
w devil's child po solowce bylo dokladnie jak w memphis...a koncowka wbil wszystkich w glebe bo wyciagnal ze srednich rejstrow cholernie wysoko...gdzies pol oktawy, moze wyzej niz jego najwyzsze krzyki z ostatnich lat...

nom, mam nagrane devils child z glasgow i musze przyznac ze robo cos ze soba zrobil. napewno trenuje wokal. wszystko czysto, zadziornie, zero charczenia ktore strasznie mnie wkurwialo. przed chwila sobie obejrzalem koncowke jak idzie na skraj sceny i wyciaga ten mocny skrim ala majers/ten goscio z youtube

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

PostNapisane: 27 lut 2009, o 21:01 
Stained Class King

dawać bootlegi :!:

PostNapisane: 27 lut 2009, o 21:37 
Prisoner Of Your Eyes

Grzecho.Grinder napisał(a):
Tipton napisał(a):
w devil's child po solowce bylo dokladnie jak w memphis...a koncowka wbil wszystkich w glebe bo wyciagnal ze srednich rejstrow cholernie wysoko...gdzies pol oktawy, moze wyzej niz jego najwyzsze krzyki z ostatnich lat...

nom, mam nagrane devils child z glasgow i musze przyznac ze robo cos ze soba zrobil. napewno trenuje wokal. wszystko czysto, zadziornie, zero charczenia ktore strasznie mnie wkurwialo. przed chwila sobie obejrzalem koncowke jak idzie na skraj sceny i wyciaga ten mocny skrim ala majers/ten goscio z youtube

po prostu juz nie pali...to na pewno jest jedna z przyczyn...o pozostalych nie wiem ale zapytam

PostNapisane: 28 lut 2009, o 01:08 
Machine Man

Hejka 30 minut temu wróciłem z Wałbrzycha:)
Relacja będzie trochę później muszę ochłonąć po jeździe w sumie od środy do dziś zrobiłem autem 1300 kilometrów w tym połowę za kółkiem.
Teraz będzie trochę prywaty:
Najpierw Wielkie podziękowania dla rodziny Froszki za wikt i opierunek i w szczególności dla małej Froszki za kostkę Glenna Tiptona :P.
Mała Dominika jest po prostu niesamowita 8 lat, a kocha Judas Priest jak nikt inny, całkowicie zakręcona na ich punkcie:), poza tym jest w lepszych stosunkach z Glennem niż forumowy Tipton ;) No i ma kopie Hamera Custom GT z dedykacją od Glenna:)
Chciałem serdecznie pozdrowić wszystkich Polaków, których spotkaliśmy w hali i w jej okolicach: Tyberiusza, Robo, Tomka i całą resztę których imion nie pamiętam.

Robo twardziel jesteś! Facet stał 30 minut pod halą w oczekiwaniu na autografy w samej koszulce z flagą Polski, dzięki niemu polska flaga cały czas była na samym środku barierek.
Co do Niemców, to barbarzyńcy i brudasy(prawie trafili kubkiem z piwem rudego Dave'a i Roba :/ )
Nagłośnienie było fatalne, na Testamencie nie było słychać Skolnicka, a na Megadeth było generalnie słychać tylko Drovera i Brodericka, Dave'a wogóle nie było słychać.
Judasi na nagłośnieni 4/6.

Rob tak jak pisał Tipton fenomenalnie mimo, że było widać, że nie czuje się najlepiej.
Po koncercie uciekł od razu do autobusu.
Dobra to tyle, jakiś bardziej ułożony opis będzie później.

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

PostNapisane: 28 lut 2009, o 11:29 
Stained Class King

eeee dostała GITARĘ :?: :shock: Hamera Custom GT na EMG, z mostkiem Kahlera itd. :?: omg :o

PostNapisane: 28 lut 2009, o 14:34 
Machine Man

Nie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ma kopię :) jak Froszka mi wyśle zdjęcia to wstawię na forum :)

Edit:
Obrazek

29 letni vinyl podpisany przez Glenna, K.K., Iana i Scotta, frotka i kostka Glenna Tiptona:)

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

PostNapisane: 28 lut 2009, o 17:00 
Rocka Rolla

Witam!
Genialny wieczór. Forma wszystkich kapel mistrzowska. Wg mnie nagłośnienie genialne, stałem na środku pod sceną i Skolnicka bardzo dobrze slyszałem. :) Kilka godzin ostrego nagniatania a uszy i głowa świeże po koncercie. 0 zmęczenia hałasem. Za to wielki ukłon dla majstórw od dźwięku. Ze zdobyczy jedynie, albo az autograf Glenna. Tutaj kilka fot z koncertu. Jakosc marna bo po 1 z komorki a po 2 robione pod scena he he.

http://www.mojalbum.com.pl/Album=WCSG3ATQ

Pozdrawiam!

PostNapisane: 28 lut 2009, o 18:30 
Evening Star

tutaj jakieś fotki...

http://www.bildmaschine.de/eventbilder/ ... _12124.htm
i to mają być zdjęcia robione przez profesjonalistów z takim sprzętem ???? :?:
mam nadzieję, że jeszcze ukażą się jakieś fotki...

Saper się załapał :twisted: :twisted: dzięki serdeczne za koszulkę :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona