Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 wrz 2017, o 23:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 cze 2009, o 13:32 
Metal God

Też tak kiedyś wpadłem, Myers jakoś zaklina do robienia błędów :lol: :lol:

PostNapisane: 14 cze 2009, o 13:34 
Machine Man

taffer napisał(a):

:lol: :lol:

Konczac offtopa: masz racje majers,Ja nic nie umiem w przeciwienstwie do ciebie, co z tego ze ukradłes skrima i podałes go za swój ;).

PostNapisane: 14 cze 2009, o 13:43 
Defender Of The Faith

Coverdale napisał(a):
taffer napisał(a):

:lol: :lol:

Konczac offtopa: masz racje majers,Ja nic nie umiem w przeciwienstwie do ciebie, co z tego ze ukradłes skrima i podałes go za swój ;).

Wiesz ja nie jestem na tyle pojebany zeby Cie śledzić na naszej-klasie , pytac obcych osób o twój wiek czy tworzyć jakieś teorie spiskowe na temat tego czy potrafie spiewac. Znam osobiscie z tego forum niejakiego K.K z Dąbrowy Górniczej. Byłem w stałym związku z jego koleżanką 26 latką obecnie :wink: Także trudno byłoby ukryć wiek czy np zdolnosci wokalne przed tymi ludzmi. Przez rok studiowałem śpiew operowy a wczesniej ukończyłem szkołę muzyczną czy Ci sie to podoba czy nie. :) Jeżeli bym kłamał to K.K czy kto kolwiek inny ze śląska by o tym napisał na forum bo sporo osób mnie zna.

Scream podłozyłem bo jestem bardziej operowym wokalista anizeli "screamy" i nie do konca jeszcze panuje nad typowym. metalowym, przesterowym brzmieniu. Było to oszustwo, z reszta niepotrzebne. Ostatnio pojawiłem na warsztatach Complete Vocal technique - 3 dniowe i jest coraz lepiej w tej materii. Moje operowe ciągoty moze potwierdzić taffer kiedys podesłałem mój swój cover Iron Maiden i był własnie az za bardzo operowy. Jednak im wiecej trenuje tym bardziej pozbywam się operowych zapedów i manier ,które towarzyszyły mi praktycznie od poczatku mojej wokalnej drogi.

To tyle :wink:

Chciałem jeszcze napomieć ,że twoje zachowanie jest beznadziejne a próby "zniszczenia mnie na forum" jak to sam ponoć określałeś godne pożałowania. Nie pozwole na to żebys mnie oczerniał i rozpowiadal ludziom ,że preparuje swój wiek itp bzdury.

Wszyscy Cie tu maja za frajera dlatego też wiem o twoich postępkach a nawet to jak wygladasz :D

Obrazek

PostNapisane: 14 cze 2009, o 13:48 
Metal God

MyersEvil napisał(a):
a nawet to jak wygladasz :D

Skąd? :twisted: też chcę :o chyba że na nk to wtedy chuj

PostNapisane: 14 cze 2009, o 13:50 
Defender Of The Faith

nie to nie z NK :twisted: MOge Ci podesłać na priva jak chcesz chociaż to chyba karalne jest :lol:

Obrazek

PostNapisane: 14 cze 2009, o 13:53 
Stained Class King

Ludzie, to tylko internet :wink:

Wracając do tematu, za dwa tygodnie pierwszy gig BS 30th Annivesary Tour. Ciekawe, jak będzie :D

edit:skąd masz fotę? Mi dać nie chciał :cry:

PostNapisane: 14 cze 2009, o 13:56 
Defender Of The Faith

Owszem, tylko internet dlatego tym bardziej dziwi mnie jego fanatyzm i obsesja na moim punkcie. A takze jego chec udowodnienia ,ze zna sie na śpiewaniu. Nie moja wina ,że kolega wielu rzeczy nie doświadczył :wink:

Nie róbmy juz tu moze wiochy :lol: Na trasę czekam z niecierpliwością ,ale i tak zobaczę to wszystko na you tube :( Chciałbym tam być i zostać zmiażdżony przez rapid fire i prymitywny GRINDER :evil:

Obrazek

PostNapisane: 14 cze 2009, o 13:57 
Metal God

<prowokator mode on>
Teraz żyjemy nowym Manowar JEBAĆ JP :shock:
<mode off>

:lol: :wink:

PostNapisane: 14 cze 2009, o 14:01 
Defender Of The Faith

Ojciec mnie rozśmieszył ,ale przyznaje ,że inne kawałki skopały mi dupe :o

Obrazek

PostNapisane: 14 cze 2009, o 20:50 
Metal God

Muszę się zgodzić tutaj z Myersem, ze kontratenorzy nie śpiewają falsetem. Ich głos przypomina do zludzenia wokal kobiecy (najczesciej alt), a jak wiadomo kobiety nie spiewaja falsetem ;) To tak łopatologicznie ;)

PostNapisane: 14 cze 2009, o 21:19 
Defender Of The Faith

Nareszcie jakiś głos rozsądku :wink: Poza tym tak już prosto pisząc to jeżeli kontratenorzy posługiwaliby się falsetem to:

-Za cholerę nie przebili tej ściany instrumentalnej tworzonej przez orkiestracje. Śpiew operowy jest bardzo tradycyjny i z reguły nie używa się mikrofonów.

-Każdy mógłby być kontratenorem. Byle frajer posługujący się falsetem mógłby się zabiegać o przydzielenie mu w jakiejkolwiek akademii muzycznej roli głosu kontratenorowego. Głos rozbudowuje się w oparciu o rezonatory przede wszystkim i zwarcie strun głosowych - bez tego nie ma śpiewania. Tutaj zasadniczą rolę odgrywa już matka natura wszystko zależy od budowy wiązadeł głosowych znajdujących się w krtani. Im krótsze te wiązadła tym wyższy i jaśniejszy macie głos. Dlatego też kobiety maja mniejsze struny głosowe od facetów i nieco wyżej umiejscowioną krtań.

Jeżeli kontratenorzy posługiwaliby się "falsetem" jak to błyskotliwie wyczytał z anglojęzycznej wikipedii i wieśniackiego, pełnego mitów serwisu vocalcoach, pan Coverdale to równie dobrze tenorzy i faceci posługujacy się basem mogliby być kontratenorami. Pieprzony baryton Ronnie James Dio mógłby być kontratenorem praktycznie każdy ponieważ wszyscy są w stanie wydobyć z siebie falset.

ps. serwis vocal coach jest jeszcze na etapie mitów niskiej krtani (która utrudnia wysokie śpiewanie ,a o rockowym darciu pyska, gdzie wysoka krtań jest wymagana i musi być wyżej nie wspomnę) .Wyczytałem tam, że jednym ze sposobów na osiągnięcie czystego head voice jest spinanie pośladków - brawo :lol:

Obrazek

PostNapisane: 14 cze 2009, o 21:28 
Stained Class King

no i tajemnica utraty głosu u Roba się wyjaśniła :o :o :o

PostNapisane: 7 kwi 2010, o 22:16 
Stained Class King

Badajcie ostatni krzyk, 4:34. Rob kurczę byłby w stanie śpiewać niemal jak w latach 80, gdyby popracował nad kondycją. Jakby zupełnie nic mu nie wychodziło, to ok, ale no do cholery, jak mu już raz wyszło(a było znacznie więcej powalających screamów na tej trasie), to na chłopski rozum mógłby tak dawać cały czas, opracowując sobie tylko jakiś sposób na to i zrzucając parę kg dla lepszej kondycji(b.szybko się męczy podczas śpiewu).

PostNapisane: 7 kwi 2010, o 22:43 
Dissident Aggressor

Hej, no chyba ten ostatni krzyk nie byl jednak zblizony do poziomu z lat 80? Zreszta brzmienie nie jest na tyle dobre, zeby to ocenic. Chyba jednak nie bedzie juz w stanie tak spiewac, niby jakim cudem, dobija do szescdziesiatki, nie ma cudow. Przy tak forsownym sposobie spiewanie nie da sie dlugo zachowac formy.

PostNapisane: 11 sie 2011, o 14:01 
Green Manalishi

Robcio pokazał w Spodku na co go jeszcze stać. Ja nie doszukałem się specjalnych wpadek, brzmiał mocno i solidnie. I tyle...

PostNapisane: 11 sie 2011, o 14:07 
Stained Class King

brzmiał kapitalnie, a do tego biorąc pod uwagę jeszcze wiek, to klękajcie narody :wink: !

PostNapisane: 11 sie 2011, o 15:21 
Green Manalishi

Jeszcze mam przytępiony słuch, mam nadzieję, że się zregeneruję, co w moim wieku może już być trudne. Tak nawiasem trochę przesadzili z nagłośnieniem, tak z 10 decybeli spokojnie mozna było zdjąć.

PostNapisane: 11 sie 2011, o 17:11 
Green Manalishi

Jak znajdę trochę czasu, to coś wrzucę, nagrałem sporo materiału...

PostNapisane: 11 sie 2011, o 20:42 
Dreamer Deceiver

SPODEK KURWA MOOOC!

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 12 sie 2011, o 00:02 
Prisoner Of Your Eyes

myslalem, ze Rob mnie juz wokalnie nie zaskoczy...a jednak...potega i chwala mu za to na wieki

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3