Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 21 wrz 2017, o 21:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 wrz 2009, o 17:57 
Stained Class King

Rob - wreszcie dali mu łatwiejszy set i się już tak nie zarzynał(co niektórzy odebrali jako wielki powrót do kosmicznej formy, hehe). Nawet jakoś tak więcej chodził, a mniej gapił się w teleprompter. Chyba trochę schudł do tego. Nice.

Tipton - 0 ruchu na scenie, solówki grane nutka w nutkę jak na płytach. Wyglądał, jakby mu się nie chciało specjalnie grać już.

KK - troszkę rekompensował bierność Glenna swoją aktywnością na scenie, improwizacje z VoC mają sporo patentów wziętych z zeszłorocznych solówek z Sinnera.

Ian - i tak nikt go nie słucha, więc po co oceniać :P chyba najaktywniejszy pan z JP(sic), machał głową, kiwał gitarą etc. Szkoda, że jak zwykle w butach przyklejonych do sceny.

Scott - no fajnie całkiem, pokazał, że w paru miejscach na BS-ie(i nie tylko)była potrzebna podwójna stopka i troszkę bardziej urozmaicona gra perkusyjna niż u Hollanda

Wiem, że zostanę zjechany przez megafanów(np Tipa), ale zespół wyglądał na troszkę rozbity.

PostNapisane: 24 wrz 2009, o 20:31 
Bloodsucker

Panowie,

w Europie nie będzie BS tour bo zaplanowali sobie odpoczynek i jak mówi Tipton nową płytę co jest realne tym bardziej, że lata lecą, a granie kolejnej trasy byłoby wykańczajace. Dla europejskich fanów będzie DVD. Trudno. Możliwe, że z marketingowego punktu widzenia DVD i tak lepiej się sprzeda w Stanach więc tam zagrali trasę. Pamiętajcie, że nie tylko zespół zarabia. Nawet gdyby zagrali koncerty za mniejszą stawkę to cały sztab, organizator trasy itd. zarobiłby mniej a na to nikt sobie nie pozwoli. Prawa rynku. Dla nich Priest to produkt, który trzeba jak najlepiej sprzedać. Glenn Tipton jest z Halfordem na nieco wolniejszym biegu z powodu wieku, zmęczenia itd. K.K. jest wg mnie w najlepszej formie. Aż dziw bierze, że ma nadal tyle wigoru i ochoty na granie live. Im dalej będzie niestety coraz gorzej, więc cieszmy się, że BS tour wyszło nieźle. Fachowcy od montażu zadbają, żeby dodać obrazowi dynamiki, okaże się, że Tipton szaleje po scenie i dobrze, to się po prostu lepiej ogląda. Światła były rewelacyjne, o wiele lepsze niż na poprzednich trasach. Mam nadzieje, że bedzie z tego DVD z krwi i kości, dynamiczne, kopiące w tyłek zacierające średnio dobre wspomnienia po RITE, które wg mnie jest bez życia. A co dalej zobaczymy. Marzy mi się album w stylu lat 70-tych, ale chyba to niemożliwe.

PostNapisane: 26 wrz 2009, o 10:31 
Jugulator

nie przekonuję mnie to i przypominam w Europie zarobili by więcej

a trasa? byłem zachwycony tym pomysłem i kosmicznie napalony na trasę, w momencie jak się dowiedziałem ,że ominie Europę emocji nie ma żadnych, co mnie obchodzi w jakiej są formie jak tego nie zobaczę

PostNapisane: 26 wrz 2009, o 12:38 
Stained Class King

Chuja by więcej zarobili. Popatrz, kto przychodzi na koncerty w USA. Całe rodziny, jak na jakiś piknik. Forsa z tego idzie niewyobrażalna :) Poza tym na początku 2009r. była trasa po Europie, więc naturalną koleją rzeczy było zrobienie trasy po USA, a że wpadli na pomysł zagrania tam całego BS-a to tylko lepiej.

PostNapisane: 26 wrz 2009, o 17:13 
Jugulator

tyle ,że w Europie się gra na wielkich obiektach (Wacken,Download Festival,Graspop czy wielkie koncerty w Skandynawii) a w USA? dajcie spokój jakieś amfiteatry...

PostNapisane: 26 wrz 2009, o 17:28 
Bloodsucker

magister napisał(a):
Rob - wreszcie dali mu łatwiejszy set i się już tak nie zarzynał(co niektórzy odebrali jako wielki powrót do kosmicznej formy, hehe). Nawet jakoś tak więcej chodził, a mniej gapił się w teleprompter. Chyba trochę schudł do tego. Nice.

Tipton - 0 ruchu na scenie, solówki grane nutka w nutkę jak na płytach. Wyglądał, jakby mu się nie chciało specjalnie grać już.

KK - troszkę rekompensował bierność Glenna swoją aktywnością na scenie, improwizacje z VoC mają sporo patentów wziętych z zeszłorocznych solówek z Sinnera.

Ian - i tak nikt go nie słucha, więc po co oceniać :P chyba najaktywniejszy pan z JP(sic), machał głową, kiwał gitarą etc. Szkoda, że jak zwykle w butach przyklejonych do sceny.

Scott - no fajnie całkiem, pokazał, że w paru miejscach na BS-ie(i nie tylko)była potrzebna podwójna stopka i troszkę bardziej urozmaicona gra perkusyjna niż u Hollanda

Wiem, że zostanę zjechany przez megafanów(np Tipa), ale zespół wyglądał na troszkę rozbity.

No, widzę, że Magi nazywa rzeczy po imieniu i nie owija w bawełnę;) Trafne spostrzeżenia. Choć ja uważam, że Rob faktycznie jest w dobrej formie, którą można określić mianem "zadowalająca". Ale też nie spodziewałem się, że jednak będzie się motał (przynajmniej na początku trasy) z "The Rage" i "You Don't...". Refreny próbował brać „górą”, co jednak wypadało tragicznie-łamiący się głos, trudności z utrzymaniem frazy... Dobrze, że jednak zdecydował się śpiewać te fragmenty piersiowo i siłowo.
Glenn-poziom niedościgniony, lecz jak na Niego, tak sobie.
Downing-POTĘGA! Jego entuzjazm nie ma końca!
Hill-dajcie mu spokój, stoi jak stał 35 lat, i nagle zaczęło to zachowanie kłuć ludzi w oczy...;)
Travis-jak zwykle, czyli 10/10.

PostNapisane: 26 wrz 2009, o 20:32 
Stained Class King

Jest w lepszej formie, ale na pewno nie kosmicznej, jak to określali niektórzy ludzie na jego forum. Swoją drogą, jak ktoś z adminów myśli, że mamy burdel na forum, to niech spojrzy na Quorum Robcia. :lol:

PostNapisane: 30 wrz 2009, o 20:50 
Bloodsucker

http://www.youtube.com/watch?v=pSMRlTuY ... re=related

Dobre video, nie widziałem wcześniej... Mam tylko nadzieję, że te puste miejsca, które widac na początku, zapełniły się...
PS. Nicko McBrain był na tym koncercie;p

http://www.youtube.com/watch?v=zhBzJ8_v ... re=related

Mała pomyłka Glenna i K.K.... rozjechali się nieco na koniec gitarowego wstępu do "Victim...".

http://www.youtube.com/watch?v=DvDiX6VQ ... re=channel

W powyższym Rob nieźle szaleje, dawno Go tak nie nosiło;)

PostNapisane: 18 paź 2009, o 18:01 
Bloodsucker

Hej, co tak cicho? Nikt nie zarzuca bootów z Japonii;)

PostNapisane: 18 paź 2009, o 18:58 
Stained Class King

Nawet na www.dimeadozen.org nic nie ma z tych koncertów japońskich. Dziwne. Na quorum Roba napisał tylko jeden koleś, że było bardzo dobrze, ale tam wszystko związane z Robem jest powszechnie uznawane za przezajebiste.

PostNapisane: 12 lis 2009, o 19:51 
Stained Class King

Chyba zmienię swoje zdanie na temat wyższości formy Roba z BS Tour nad tą z 2005 roku. Ktoś powie, że ten RotW to jednorazowy wyskok, ale w 2009 nawet takich wyskoków nie było :wink:

PostNapisane: 15 lis 2009, o 19:20 
Stained Class King

Cytuj:
Judas Priest will play the whole of their iconic album British Steel in the UK.

Talking exclusively to Classic Rock, Rob Halford said: “It would just be ridiculous for us not to do that in our home country. We’ve been touring America, doing the album in its entirety as a major part of our. There’s a band meeting just before Christmas to discuss our plans for next year, and I can assure you that we will be talking about British dates next year showcasing the record. It will happen.”

The band also plan to further their ideas to present a full theatrical presentation of current album Nostradamus.

“We still very much want to do it. If I had my way this would happen everywhere. But it might turn out to be in selected venues. The idea of doing it at the Riyal Albert Hall in London, Paris Opera House and Carnegie Hall in New York has been put forward before.”

As for a new Priest record, that’s also on the cards.

“I can’t say too much right now, but if it were left to me then we’d be in the studio on January 1.”

Away from Priest, which he insists is still his priority, the Metal God has just released a new Halford album, the first in seven years. It’s titled Winter Songs and is a collection of seasonal tracks. A live Halford (the band) DVD is due out shortly, called Halford Crucible World Tour – Live In Anaheim, filmed in 2002, and he’s also started his own clothing line, which is available at http://www.metalgodapparel.com/

On top of that, Halford’s company (Metal God Entertainment) are now actively looking to sign you bands.

“I really want to support what I believe to be an exciting metal scene. So we’re expanding the label, which was always the intention. I want to hear what’s out there. So, if you’re in a young, exciting band, contact me!”

W UK będą grali, czyli coraz większa szansa na BS w reszcie Europy :)

PostNapisane: 15 lis 2009, o 19:45 
Heart Of A Lion

magister napisał(a):
W UK będą grali, czyli coraz większa szansa na BS w reszcie Europy :)

Oby tak było.
Tego sobie życze na prezent gwiazkowy! Mikołaju słyszysz?!!!!!!!!!!! :D

PostNapisane: 17 lis 2009, o 12:29 
Dissident Aggressor

Ciesze sie z tego nowego dvd Halforda, ten koncert z House of Blues jest spoko, ale chyba jest dluzszy niz to, co Rob udostepnial na swojej stronie?

PostNapisane: 17 lis 2009, o 20:17 
Stained Class King

Wydaje mi się, że to był cały koncert. Grali wtedy jednego wieczora razem z Testamentem i Immortal. Za to koncert z Anaheim, który znajdzie się na DVD, był znacznie dłuższy.

Setlista:

01. Painkiller
02. Rapid Fire
03. Resurrection
04. Made in Hell
05. Heretic
06. Golgotha
07. Into the Pit
08. Breaking the Law
09. Light Comes Out of Black
10. White Heat, Red Hot
11. Never Satisfied
12. Hearts of Darkness
13. Handing Out the Bullets
14. Diamonds & Rust
15. The Hellion / Electric Eye
16. Riding on the Wind
17. Victim of Changes
18. You've Got Another Thing Comin'

Zabójczy set, ale troszeczkę boję się o wykonania, bo Rob w 2003 był w nienajlepszej formie :( . Cóż, panowie ze studia mają szansę się wykazać :mrgreen: .

PostNapisane: 17 lis 2009, o 20:24 
Machine Man

Cytuj:
10. White Heat, Red Hot

wykurwa :shock:

PostNapisane: 18 lis 2009, o 19:34 
Bloodsucker

Mowa o rozszerzonej wersji koncertu "Live Disney House Of Blues"? Jeśli tak, to super-Rob ostatni raz był wtedy w naprawdę wielkiej formie, no i ostatni raz śpiewał w oryginalnych tonacjach. Świetny gig.

PostNapisane: 18 lis 2009, o 19:49 
Abductor

magister napisał(a):
11. Never Satisfied

?? ale wybral

PostNapisane: 18 lis 2009, o 23:07 
Stained Class King

IvanRocks! napisał(a):
Mowa o rozszerzonej wersji koncertu "Live Disney House Of Blues"? Jeśli tak, to super-Rob ostatni raz był wtedy w naprawdę wielkiej formie, no i ostatni raz śpiewał w oryginalnych tonacjach. Świetny gig.

House of Blues jest przecież w Anaheim - autofail u mnie :lol: . Nie wiem jednak, czy to będzie ten sam koncert, może na DVD znajdzie się nagranie drugiego wieczoru(jak w Tokio 2005, dwa koncerty pod rząd), o ile takowy był.

PostNapisane: 19 lis 2009, o 00:03 
Defender Of The Faith

Mikxer napisał(a):
magister napisał(a):
11. Never Satisfied

?? ale wybral

+1

Chociaż odwagi mu nie odmówię. Wybrać jakikolwiek kawałek z tak zapomnianego i pominiętego albumu jak Rocka Rolla, to jest coś. Inna sprawa, że album zawiera lepsze numery niż Never Satisfied.

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona