Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 21 wrz 2017, o 21:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lis 2009, o 00:06 
Bloodsucker

magister napisał(a):
IvanRocks! napisał(a):
Mowa o rozszerzonej wersji koncertu "Live Disney House Of Blues"? Jeśli tak, to super-Rob ostatni raz był wtedy w naprawdę wielkiej formie, no i ostatni raz śpiewał w oryginalnych tonacjach. Świetny gig.

House of Blues jest przecież w Anaheim - autofail u mnie :lol: . Nie wiem jednak, czy to będzie ten sam koncert, może na DVD znajdzie się nagranie drugiego wieczoru(jak w Tokio 2005, dwa koncerty pod rząd), o ile takowy był.

Wiem, że chodzi o Anaheim, zreszta Rob mówił "Hello Anaheim, House Of Blues" na "Disney...". Jeśli to ten sam gig, tyle że z wizją i z rozszerzonym setem, to jestem na takh.
PS. Autofail? Co to jest?

PostNapisane: 19 lis 2009, o 00:32 
Stained Class King

Chodzi o to, że myślałem, że koncert z Anaheim i ten House of Blues to dwa różne :wink: .

PostNapisane: 28 gru 2010, o 16:34 
Evening Star

Mam nadzieję, że w 2011 skończą tą trasę bo aż tak to ta płyta magiczna nie jest :D Rapid Fire, Breaking The Law,
Metal Gods, United, Living After Midnight - jasne świetnie ale reszta utworów przeszkadza, trasa promująca Nostradamusa miała przyjazną set-listę, mimo braku kawałków z płyty Stained Class moim zdaniem najlepszej w dorobku - boli brak chociażby Exciter, White Heat, Red Hot, Invaders, Stained Class, Saints in Hell, Savage, Beyond The Realms of Death, nie pogardziłbym też Desert Plains, All the Way, ale niestety to tylko myślenie życzeniowe :( Na pewno to link jest lepsze od obecnej trasy ;)

A to co mogliście mieć w 2005 (wtedy nie znałem JP) to już w ogóle masakra, szkoda link :twisted:

PostNapisane: 28 gru 2010, o 17:08 
Johnny B.Goode

właśnie tych kawałków które wymieniłeś z bs niechciałbym usłyszeć, i bogu dzięki że SC album rzadko grają :-D

PostNapisane: 28 gru 2010, o 17:30 
Stained Class King

Smolny napisał(a):
Mam nadzieję, że w 2011 skończą tą trasę bo aż tak to ta płyta magiczna nie jest :D Rapid Fire, Breaking The Law,
Metal Gods, United, Living After Midnight - jasne świetnie ale reszta utworów przeszkadza, trasa promująca Nostradamusa miała przyjazną set-listę, mimo braku kawałków z płyty Stained Class moim zdaniem najlepszej w dorobku - boli brak chociażby Exciter, White Heat, Red Hot, Invaders, Stained Class, Saints in Hell, Savage, Beyond The Realms of Death, nie pogardziłbym też Desert Plains, All the Way, ale niestety to tylko myślenie życzeniowe :( Na pewno to link jest lepsze od obecnej trasy ;)

A to co mogliście mieć w 2005 (wtedy nie znałem JP) to już w ogóle masakra, szkoda link :twisted:

No weź daj spokój, dowolny kawałek ze Stained Class z Robem obecnie na wokalu równałby się masakrze tysiąclecia. Ja wiem, że jest w wielkiej formie, że jest milion razy lepiej niż w 2005 roku, że jeszcze parę koncertów i powróci mu zajebista skala etc., ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że byłby w stanie zaśpiewać na słuchalnym poziomie takiego "Excitera" np.

Set to nie wszystko. Co z tego, że zagrają zajebiste rzeczy (np. wspomniany materiał z SC albo jeszcze lepiej, z SAS!), skoro Rob będzie brzmiał jak gorsza wersja Udo lub ewentualnie skandujący dziadzio. Powinien się teraz trzymać bezpiecznego materiału i nie próbować nawet śpiewać po staremu, tyle.

PostNapisane: 28 gru 2010, o 22:00 
Metal God

tytulowy ze Stained Class w sumie mogliby grac, Halfi zawsze dobrze go spiewal swoim srednim rejestrem.

PostNapisane: 6 sty 2011, o 20:05 
Metal God

Smolny napisał(a):
Metal Gods, United, Living After Midnight - jasne świetnie ale reszta utworów przeszkadza

Nie ma to jak wymienić najsłabsze kawałki z płyty \m/.

Rob Halford

Picking a favorite Tarantino film is like picking your favorite child.

PostNapisane: 6 sty 2011, o 20:11 
Metal God

Cytuj:
No weź daj spokój, dowolny kawałek ze Stained Class z Robem obecnie na wokalu równałby się masakrze tysiąclecia. Ja wiem, że jest w wielkiej formie, że jest milion razy lepiej niż w 2005 roku, że jeszcze parę koncertów i powróci mu zajebista skala etc., ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że byłby w stanie zaśpiewać na słuchalnym poziomie takiego "Excitera" np.

Jak dla ciebie Exciter z dvd z Tokio jest asłuchalny, to nie mamy o czym rozmawiać.

PostNapisane: 6 sty 2011, o 23:10 
Stained Class King

taffer napisał(a):
Cytuj:

Jak dla ciebie Exciter z dvd z Tokio jest asłuchalny, to nie mamy o czym rozmawiać.

Może nie tyle niesłuchalny, co po prostu bardzo słaby.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22