Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 28 cze 2017, o 16:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 kwi 2010, o 21:34 
Defender Of The Faith

Chłopaki, Rob jest profesjonalistą, który śpiewa na koncertach od niemalże 40 lat :) Wszystko da radę zaśpiewać. Halford nie odczuwa bólu czy dyskomfortu podczas darcia mordy. Co innego zmęczenie fizyczne, bo ze śpiewaniem jest jak ze sportem, człowiek się męczy- to jest fizyczna praca. Halford tak przearanżuje kawałki z solowych płyt żeby mógł je spokojnie zaśpiewać. Fakt, faktem ,że jego głos nie podoba mi się już tak gdzieś od 2002 roku, wyższe tony brzmią trochę jak u UDO (którego nie cierpię), ale już nie przesadzajcie, że Rob się "zajedzie".

Dzięki za wrzucenie bootlegów - z chęcią obczaję :) Jakby ktoś miał tego japońskiego boota, gdzie Halford jest chory to byłbym wdzięczny za linka.

Obrazek

PostNapisane: 26 kwi 2010, o 11:24 
Jugulator

jestem za opcją trasa koncertowa w 2011 r. i koniec kariery, już raczej nie chcę żadnego albumu, bo obawiam się ,że będzie to kolejna kompromitacja, w tej kapeli już nie ma tej pasji grania, AoR to album niezły, wręcz dobry,ale słaby jak na reunion gdzie z reguły gra się rzeczy fantastyczne( Perfect Strangers,Brave New World) ....jest niespójny i zagrany po najmniejszej linii oporu...Nostradamus to jakaś grecka tragedia, do tego coraz dziwniejsze wywiady Halforda i jego solowa płyta będącą jakimś żartem ,dość słabym...no i na deser zagranie najbardziej kochanej płyty w Europie w całości tylko...w USA gdzie muzyka jest traktowany przez ludzi jak stara prostytutka albo i gorzej

ale jest w tym wszystkim jeden plus-plotki o całym Nostradamusie live okazały się tylko plotkami

żeby było jasne to i tak wielki zespół,ale niestety trochę szacunku do nich straciłem, kiedyś był ogromny, dziś jest duży

PostNapisane: 26 kwi 2010, o 12:33 
Dissident Aggressor

Zawsze bede bronil Nostradamusa. To wyjebany album, ktorego najlepsze momenty dorownuja najlepszym momentom dowolnego punktu kariery Judas Priest.
A co do kolejnego albumu, podejrzewam, ze wroca do prostszych, mniej pokombinowanych form i przypierdola fest :) i wcale nie jestem za konczeniem kariery, jesli sa w stanie nadal nagrywac dobre plyty, niech graja nam jeszcze dlugo.

Dla Myersa - http://www.kickasstorrents.com/halford- ... 98917.html

PostNapisane: 29 kwi 2010, o 21:28 
Stained Class King

judaspriest.com napisał(a):
Wednesday, April 28, 2010

Judas Priest are taking a break from touring this year - they need time to recharge their batteries having just recently finished a two year World Tour in Japan at the end of 2009!

They will of course be promoting the release of 'BRITISH STEEL - 30TH ANNIVERSARY' which is due out in May 2010.

Watch out for the PRIEST MACHINE which will be rolling out again touring the world in 2011 & 2012! The band will be back at a venue near you pounding out their special brand of classic metal as ferociously as ever!

Czyli będą znowu w trasie w 2011 i 2012. Ciekawe, kiedy w takim razie wydadzą hipotetyczną kolejną płytę. Może wyjdzie po trasie w 2011, a więc podobnie jak Angel of Retribution po reunionie?

W każdym razie koncert w Polsce musi być!

PostNapisane: 1 maja 2010, o 19:12 
Stained Class King

Przed chwilą to znalazłem, ale nie wiedziałem, gdzie wrzucić, to daję tutaj:

Zajebiste wykonanie!

PostNapisane: 2 maja 2010, o 15:28 
Bloodsucker

Rob solo wraz z Motley Crue i Ozzym będzie daniem głównym OzzFestu 2010.

PostNapisane: 6 maja 2010, o 18:12 
Heart Of A Lion

magister napisał(a):
Czyli będą znowu w trasie w 2011 i 2012.

Ciekawe czy dożyję :? :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2