Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 wrz 2017, o 23:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 maja 2010, o 16:13 
Stained Class King

Post z Quorum Roba:
Brian napisał(a):
He said that when that hits 30 years, Priest will prob tour it in its entirety!!
Rob said this on Eddie Trunk last night and then started joking that he had gotten himself into a mess by talking about it lol!
Don't know if this is hearsay or just him talking but that would be a cool tour!

PostNapisane: 8 maja 2010, o 16:53 
Dreamer Deceiver

Jak on zaśpiewa tytułowy kawałek :roll:

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 8 maja 2010, o 21:49 
Stained Class King

Obniżając o oktawę. Wątpię, żeby zdecydował się na jechanie całego tymi swoimi gremlinimi górkami. Jeśli tak, brzmiałby zupełnie jak ten SfV z bootlega, do którego link dawałem w temacie o nowym dvd :) . Czyli żenująco. IMHO w najgorszym wypadku wyszłoby coś a la Freewheel Burnin' z ostatniej trasy, a niekiedy naprawdę fajnie wychodziło.

PostNapisane: 9 maja 2010, o 00:16 
Dissident Aggressor

Fajniejsze bedzie 30lecie Defenders!! To lepszy alubm. A nie tak znowu daleko do 30lecia Painkillera. Na samym poczatku tytulowy zeby Rob mial to z glowy, a potem juz z gorki.

PostNapisane: 9 maja 2010, o 00:34 
Metal God

lepiej zrobiliby za rok 30 lecie POE, to najlepszy album pod obecne mozliwosci wokalne Roba (z malym marginesem na Desert Plains ;) )

PostNapisane: 9 maja 2010, o 00:38 
Dissident Aggressor

Ale czy ktos chce, zeby teraz JP co roku odwalali jakas szopke? Ok, z BS mogli sobie pozwolic, bo album wazny i w ich karierze i dla calego gatunku, ale potem... Wolalbym zeby nagrali dobry nowy album i jego grali w calosci albo prawie w calosci. Tak ma byc.

PostNapisane: 9 maja 2010, o 09:41 
Metal God

wybacz ale wole koncert z połową Ram It Down niz z całym Nostradamusem, właśnie zajebiscie że takie trasy robią, może Turbo, i może Turbo Tour by wypadło w Polsce :shock:

ale nie tam... aż takie marzenia to się nie spełniają...

PostNapisane: 9 maja 2010, o 10:33 
Jugulator

proponuję by całą tą trasę zagrali na Grenlandii, tam na pewno mieszka więcej fanów Judas Priest niż w USA ,skoro w USA mogli całe British Steel to teraz w Grenlandii

ps. widać panowie nie mają pomysłów na swoje reunion, coś czuję ,że też nie mają ich na muzykę więc nowej płyty bym się nie spodziewał, poza tym ja z tego info nie wywnioskowałem grania SfV po całości

PostNapisane: 9 maja 2010, o 10:38 
Machine Man

Ja już czekam na 2038 i trzydziestolecie Nostradamusa..

PostNapisane: 9 maja 2010, o 11:22 
Dissident Aggressor

Z czego wy sie smiejecie. Nowa plyta bedzie, w przyszlym roku. I bedzie dobra, podobno.

PostNapisane: 9 maja 2010, o 15:14 
Metal God

swoja droga czemu sie uwzieli na te 30-lecia? za rok jest 25-lecie Turbo, chyba bardziej okrągła liczba niz 30 :P

PostNapisane: 9 maja 2010, o 15:27 
Dissident Aggressor

Mam nadzieje, ze nie beda robic takich cyrkow. Bo stana sie jakas parodia zespolu. Tak jak powiedzialem, BS w calosci na zywo bylo uzasadnione i bylo dobrym pomyslem, ale wiecej bym juz nie chcial takich akcji. Ma byc nowy album i normalny set, 3/4 klasykow a reszta nowosci. Takie moje zyczenie.

PostNapisane: 9 maja 2010, o 15:32 
Metal God

gowno w dupie

Za Turbo zapłaciłbym i 500zł za koncert, poważnie mówię, albo nawet skusiłbym się do innego kraju pojechać :o

PostNapisane: 9 maja 2010, o 15:36 
Dissident Aggressor

Wierze Ci, ja chetnie bym uslyszal Defenders na zywo, ale nie o to mi chodzi. Gdyby nagle obrali taka taktyke, to dla mnie oznaczaloby ich koniec. Dopoki sa w stanie tworzyc nowe rzeczy niech zyja terazniejszoscia, chuj ze starociami. Ja chce nowe albumy, jeszcze co najmniej 2 i trasy, na ktorych beda te nowe albumy grali.

PostNapisane: 9 maja 2010, o 15:39 
Metal God

ale albumy a koncerty to dwie inne sprawy, na koncercie mam się bawić, a nie być zmuszony do słuchania gówna (bo przecież jaka pewność, że nowy album będzie znośny?)
A zabawa jest przy klasykach, a taki zabieg grania wszystkich albumów zadowoli KAŻDEGO

Ciekawe czy wytrzymałby Rob Ram it down, albo jak przearanżowałby kawałki :o

PostNapisane: 9 maja 2010, o 15:46 
Dissident Aggressor

Na szczescie jestem na 99% pewien, ze to byl jednorazowy zabieg. Nie wydaje mi sie, aby naprawde to powtorzyli. A co do nowego albumu - nawet jesli w calosci nie bedzie znosny, to na pewno bedzie na nim kilka kawalkow nadajacych sie na koncerty. Zastanawiam sie, czemu z Nostradamusa nie grali Persecution i tytulowego?
Sprzeciwiam sie takiej taktyce, bo to takie przyznanie sie przed fanami "tak, jestesmy starymi dziadami i bedziemy grali tak, zeby wszyscy sie jarali, moze wrzucimy jakies 2 nowe kawalki, ale nie wychylimy sie za bardzo, bo i tak nikt nie chce sluchac naszych nowych rzeczy". A ponad 30 lat temu, kiedy zaczynali, to co mieli grac na koncertach? Jakie klasyki? Cudze? Jestem po stokroc na nie i zaraz im o tym napisze. A wiem, ze zawsze liczyli sie z moim zdaniem.

PostNapisane: 9 maja 2010, o 15:51 
Metal God

Cytuj:
"tak, jestesmy starymi dziadami i bedziemy grali tak, zeby wszyscy sie jarali, moze wrzucimy jakies 2 nowe kawalki, ale nie wychylimy sie za bardzo, bo i tak nikt nie chce sluchac naszych nowych rzeczy"

No ale tak jest :lol: Angel of Retribution ja akurat kocham (mój drugi ulubiony album po DotF), ale większość raczej nie wykazuje chęci jarania się tym krążkiem

Cytuj:
A ponad 30 lat temu, kiedy zaczynali, to co mieli grac na koncertach? Jakie klasyki? Cudze?

Ale co to ma do rzeczy? Jak się nie ma nic na własnym koncie to wiadomo, że grasz to co stworzysz, ale potem jak masz już wielki repertuar, te generalnie gdybym sam był artystą robiłbym coś na kształt oficjalnej ankiety czego chcą ludzie najbardziej na koncercie, a z nowych płyt rzuciłbym co najwyżej 2 kawałki, by wypromować nowy album.