Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 25 wrz 2017, o 00:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 wrz 2010, o 12:16 
Jugulator

no a w AC/DC czy Rolling Stones też raczej tego efekciarstwa za wiele nie ma ,zresztą efekciarstwo to się mi raczej z U2 czy Depeche Mode kojarzy

zresztą nie mamy pewnosći czy np. gdybanie straszne ale gdyby Purple teraz zrobili pożegnalną trasę z Blackmorem i Lordem zabukowali sobie 15 koncertów w Europie ,nagłośnili to odpowiednio,to czy nie okazałoby się ,że grają nie dla 5-10 a 30-40 tys. albo są gwiazdą tych bardziej mainstreamowych niż Wacken festivali typu Graspop czy Download ..co do Sabatów podobnie ,gdyby zdecydowali się zagrać coś takiego z Ozzym

PostNapisane: 29 wrz 2010, o 18:48 
Night Crawler

Ja to bym się zastanawiał czemu Motorhead przy swoim statusie miałby supportować Priest, ale to inna sprawa ;)

PostNapisane: 29 wrz 2010, o 18:59 
Heart Of A Lion

Petersen napisał(a):
Ja to bym się zastanawiał czemu Motorhead przy swoim statusie miałby supportować Priest, ale to inna sprawa ;)

Całe to nieporozumienie z suporrtowaniem wzieło się stąd że na czerwcowym festiwalu nie potraktowali 4 zespołów jako 4 gigantów sceny thrash tylko Metallice i 3 supporty co jest tak żałosne że ja pierdole.
Komu by wadziło jak by każdy miał tyle samo czasu a nastepne miasta oblatywać z inna kolejnością ? Zamiast traktować to jak wielkie święto to zrobili z tego śmingusa-dyngusa....Slayer 45minut....żałosne.

IM,JP,M i S ?? no jasne ale niech to będzie festiwal 4 potęg hm a nie 1+3 suporty

PostNapisane: 29 wrz 2010, o 19:15 
Metal God

Syzyf napisał(a):
Komu by wadziło jak by każdy miał tyle samo czasu a nastepne miasta oblatywać z inna kolejnością ?

Mnie und większości. Bo Metallica to fenomen und wyraźne górowanie nad resztą.

Rob Halford

Picking a favorite Tarantino film is like picking your favorite child.

PostNapisane: 29 wrz 2010, o 19:55 
Dissident Aggressor

Noo nie wiem. Koncertowo nie sa lepsi od takiego Slayera. A jeszcze gdyby w tej calej czworce byl np Overkill zamiast Anthraxu, to juz w ogole ciezko by im bylo ukrasc show dla siebie.

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 09:02 
Jugulator

Ironi grają krótsze sety od Metallici, więc nie miała by szans sytuacja by sobie ukradli 120 minut a inne kapele grają po 40 ...set Ironów zawsze trwa 90-100 minut, więc myślę ,że Judasi zagraliby ok 80-90 , a Saxon i Motorhead w okolicach 60-70 ,taki koncert +przerwy + jakiś polski support trwałby te 7 godzin ,a pamiętajcie ,że w wielu miejscach jest te ograniczenie,że koncerty muszą się skończyć przed 23 ,bo hałas przeszkadza mieszkańcom, a przecież nikt nie zacznie o 14 koncertu, także pewne ograniczenie setowe by było, ale na pewno nie takie jak na koncercie z 2009 r.

to ciągle są gdybania, ja powtarzam ,dla mnie Sonisphere mogłoby nie być, Ironów z chęcią zobaczyłbym w hali i bardzo by mnie to ucieszyło ,opcja jechania na Ironów za 3-4 stówy na miejsce pod sceną u boku Trivium, Avenged Sevenfold ,Dream Theater czy Rammstein sprawiłaby ,że musiałbym zrezygnować z czegoś takiego..tymbardziej ,że widziałem w tym roku Ironów z ciekawszym setem niż ten który będzie w 2011 r....a jednak to przykre byłoby rezygnować z koncertu ulubionego zespołu w Polsce...także jeśli Sonisphere to z mocnym składem mogłoby mnie tylko przyciągnąć, czyli np. obok Ironów Saxon albo Motorhead, które z drugiej strony też wolałbym zobaczyć na osobnym koncercie, zwłaszcza Saxon bo mniej sobie biorą za bilety

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 09:26 
Metal God

jasiu15 napisał(a):
Noo nie wiem. Koncertowo nie sa lepsi od takiego Slayera. A jeszcze gdyby w tej calej czworce byl np Overkill zamiast Anthraxu, to juz w ogole ciezko by im bylo ukrasc show dla siebie.

1. Są :(.
2. Choćby nie wiem jak rozpierdalający band był przed nimi, i tak niemalże wszyscy będą lepiej się bawić na koncercie, na który przyszli.
3. Stawiasz Overkill w jednym rzędzie z Metą? No bez przesady.

Rob Halford

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 09:40 
Jugulator

teraz w ogóle jest śmieszna sytuacja, bo podejrzewam ,że na koncercie w Polsce kapel typu Korn czy Linkin Park średnia wieku publiczności byłaby większa niż na kapelach thrashowych, dlatego,że na tych pierwszych byliby obecni 30-latkowie którzy słuchali tego w liceum pod koniec '90 ,kiedy ta muzyka była cholernie popularna wśród ówczesnych "gówniarzy" co dobrze pamiętam, natomiast właśnie dzieciaki teraz się strasznie na thrash rzuciły, mam kumpli którzy grają klasyczne heavy ,koncertują po Wrocławiu i widzę dzieciaków którzy ich oglądają teraz ,takie grupki wręcz, oni już nawet na Metallice marudzą, tylko Slayer, Exodus, Kreator, Sepultura, widzę to także po last fm bardzo młodych ludzi, ta muzyka się modna zrobiła

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 09:56 
Stained Class King

Nie zauważyłem, u mnie w mieścinie króluje metalcore.

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 09:57 
Metal God

nomad napisał(a):
oni już nawet na Metallice marudzą, tylko Slayer, Exodus, Kreator, Sepultura

Najbardziej żenująca postawa u metalowców. Bo Metallice się udało, to jest chujowa.

Rob Halford

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 09:59 
Jugulator

no to by się zgadzało, bo ja nigdy metalowcem nie byłem, a Metallici nie lubiłem bo ich muzyka mi się nie podoba, za tym bardziej tru-oldschool-klasycznym thrashem też poza wyjątkami nigdy nie szalałem ...nawet nigdy glanów na nogach nie miałem, białych adidasów też nie,heh

ps. Mercyful Fate jeszcze by mogło być, z Kingiem na wokalu oczywiście, jakiś czas temu były pogłoski o trasie, to by było coś

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 10:05 
Metal God

nomad napisał(a):
Mercyful Fate jeszcze by mogło być, z Kingiem na wokalu oczywiście, jakiś czas temu były pogłoski o trasie, to by było coś

Po tym jak go wychujali na koncercie w Polsce, może mu się średnio widzieć, ale KD i MF zobaczyłbym chętniej niż JP, IM, S i M.

Rob Halford

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 10:09 
Jugulator

mi chodziło o występ Mercyful Fate z Kingiem na wokalu, obok właśnie Saxona,Motorhead i Iron Maiden...jakby Judasi grali tylko jako headliner na swoich koncertach

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 10:17 
Heart Of A Lion

nomad napisał(a):
mi chodziło o występ Mercyful Fate z Kingiem na wokalu, obok właśnie Saxona,Motorhead i Iron Maiden...jakby Judasi grali tylko jako headliner na swoich koncertach

Magia :shock: :shock:

Nomad zmien sobie definicje metalowca :lol:
osoba jarająca się hewi metalem, chodzaca na koncerty i kupująca płyty - koniec, reszta jest opcjonalna i broń szatanie warunkiem koniecznym.
ale że białuych adasiow nienosiłeś/nienosisz...no może faktycznie nie jesteś :evil:

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 10:25 
Jugulator

ja kiedyś uważałem ,że metalowcy to wspaniali ludzie, kultowi, tworzyłem jakiś mitologiczny obraz tych ludzi, , dopóki tych ludzi nie poznałem...sorry ale jak ktoś mi pluję np.na kapele jak Deep Purple czy Ufo, albo ewentualnie zna to po jakiś pojedynczych hitach typu Smoke on the Water albo Lady in Black Uriahów i debilnie przyznaję ,że reszta go nie interesuję, to dla mnie jest to śmieszne ,a jakaś ósmoligowa kapela z Hondurasu która w 1985 r. wydała demówkę to przy Purplach czy Budgie mega-kult

poprostu trzeba kochać swoją muzykę, a nie patrzeć na gatunki, otoczkę ,na to niech patrzą nastolatki, ludziom w pewnym wieku nie przystoi, potem Ci co nosili włosy po jaja i skóry za 10 lat nieraz nie będą o tym pamiętać, a ile już w pubach spotkałem gości z którymi do 2-3 w nocy się zacięcie gadało o płytach ,a wyglądali na szarych ,zwykłych ludzi

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 10:33 
Metal God

eeee no a od kiedy nie wolno mi lubić jednego kawałka bo naprawdę mi się podoba? co mam się zmuszać do katowania się resztą?

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 10:38 
Jugulator

taaa i dziwnym trafem są to najbardziej ograne, osrane, zasrane hity tych kapel

a już szczyt żenady to Whisky in the Jar u Thin Lizzy, kapela która stworzyła takie fantastyczne rzeczy ,że szok, tworzące klasyczne heavy, inspirujące wielkich, a wszyscy jarają się kawałkiem który nawet nie jest ich i nigdy nie poznają takich rzeczy jak Emerald,Cowboy Song, Rocky, Killer on the Loose czy Cold Sweat

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 10:41 
Metal God

Mnie jeszcze bardziej wkurwia "Boys are back in town".

Rob Halford

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 10:42 
Heart Of A Lion

DeaDe napisał(a):
Mnie jeszcze bardziej wkurwia "Boys are back in town".

no,
ale kawałek jest mega wyjebany :shock: !!!

PostNapisane: 30 wrz 2010, o 10:45 
Jugulator

akurat to przykład słusznie docenionego hitu ale na płycie wg.mnie są 3 kawałki lepsze ,tzn jeszcze lepsze

-Emerald
-Cowboy Song
-Warriors

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona