Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 25 wrz 2017, o 00:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 cze 2011, o 18:42 
Angel

ale na autostradę, tzn? bo Tipton dołącza do frogsmum w wałbrzychu, to jedziesz też do wałbrzycha?

PostNapisane: 27 cze 2011, o 23:40 
Machine Man

wygląda na to, że spory konwój wyruszy z Wałbrzycha do Pragi jutro :)

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

PostNapisane: 27 cze 2011, o 23:56 
Dissident Aggressor

Ten koncert macie w jakiejś hali czy na powietrzu?

PostNapisane: 28 cze 2011, o 08:56 
Green Manalishi

jasiu15 napisał(a):
Ten koncert macie w jakiejś hali czy na powietrzu?

Hala sportowa O2 Arena....http://pl.wikipedia.org/wiki/O2_Arena 8)

PostNapisane: 28 cze 2011, o 11:55 
Green Manalishi

Dzisiejsze miejsce metalowego "nabożeństwa"....http://www.qype.pl/place/372013-O2-Aren ... tos/579822 8)

PostNapisane: 28 cze 2011, o 18:57 
Green Manalishi

Tak Všem přeju št'astnou cestu a skvělý koncert!:)

PostNapisane: 28 cze 2011, o 21:38 
Bloodsucker

Wszyscy dziś bija pokłony przed bogami metalu w Pradze, ja jedynie mam nadzieję, że trzeci koncert dzień po dniu jutro we Wiedniu nie spowoduje spadku formy wokalnej Roba. Właśnie przeczytałem, że oprócz Whitesnake zagra jeszcze Thin Lizzy. Jak dla mnie BOMBA!!!! Phil i Gary nie maja się czego wstydzić - widziałem kilka zajawek na you tube, Warwick i spółka dobrze dają do pieca!!!

PostNapisane: 28 cze 2011, o 21:42 
Stained Class King

Szkoda, że Sykes już z nimi nie gra. Na tle większości starej gwardii rocka wypada naprawdę dobrze. Słychać, że przez te wszystkie lata się nie opierdzielał, tylko ćwiczył, żeby dawać radę w zestawieniu z młodymi gitarzystami.

PostNapisane: 28 cze 2011, o 23:02 
Heart Of A Lion

Bo Sykes jest wypierdolczy.

Nie mogę się doczekać relacji.

Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2011, o 02:02 
Bloodsucker

Mając na uwadze show samo w sobie-scena,efekty,światła,no i przede wszystkim formę zespołu, będą tu same 'ochy' i 'achy':]

Tytuł: Re:
PostNapisane: 29 cze 2011, o 08:13 
Heart Of A Lion

IvanRocks! napisał(a):
Mając na uwadze show samo w sobie-scena,efekty,światła,no i przede wszystkim formę zespołu, będą tu same 'ochy' i 'achy':]

Orgazmy :mrgreen:

PostNapisane: 29 cze 2011, o 09:25 
Prisoner Of Your Eyes

bardzo fajnz koncert, rob byl troche zmeczony ale nie bylo zle, generalnie zespol w naprawde swietnej formie no i to brzmienie....highlits: nightcrawler, blood red skies

PostNapisane: 29 cze 2011, o 09:42 
Heart Of A Lion

Kurde jeszcze nie ochłonąłem po koncercie, ale muszę już zdać relację. Zacznijmy od początku.
Na początek chciałem przeprosić kolesi z którymi cyknąłem sobie foto przed O2 arena za to że się od was odłączyłem w tym tłumie :) myślałem że mnie później dogonicie. Pozdrowionka zatem bo jeden z was podobno odwiedza to forum.
No to lecim dalej
Whitesnake oni mnie absolutnie zaskoczyli, liczyłem na krótki spokojny występ na 4-5 kawałków, a tu no po prostu rewelacyjnie odegrany ponad godzinny występ. Wielkim fanem ich nie jestem, w całości znam ich aby ostatnią płytę Forevermore i tylko te kawałki no i jeszcze parę starych hitów kojarzyłem (wie ktoś co zagrali jako pierwsze, bo jakoś nie mogę przypomnieć sobie tytułu tej piosenki) ale po tym co pokazali chyba zacznę ich częściej słuchać i z chęcią wybrałbym się na ich koncert. Lepszego supportu nie można było sobie tego wieczoru wyobrazić. Świetnie rozgrzali publikę swoimi numerami, w dodatku rewelacyjne solo na perkusji i później także samodzielne popisy obu gitarzystów. W ogóle rewelka, Coverdale i spółka świetnie się spisali. Taki support to ja rozumiem!
Judas Priest Bogowie Metalu nie zawiedli, do tej pory jestem w szoku. Moc, miazga, mistrzostwo! Koncert życia, co ja mówię w ogóle najlepsze 2 godziny życia! Maiden przy Priest to łagodne baranki. Jak opadła kurtyna to myślałem że dostanę zawału, ludzie których do tej pory podziwiałem przez ekran monitora czy tv stali teraz 3 metry prze de mną. Rewelacja, brak mi słów by opisać to co się działo, stałem przed Glennem w 2 rzędzie od barierki (przede mną stało małżeństwo pepików ok. 30 parę lat, którzy cały koncert tylko stali i gapili się, zero reakcji, nie śpiewali, klaskali tylko raz po Green Manalishi, totalne manekiny, a obok nich stało inne małżeństwo które zdążyło już dobrze osiwieć, po 65 lat mieli na pewno jak nie więcej i co robili o dziwo podrygiwali w rytm muzyki, śpiewali, a babcia nawet od czasu do czasu headbanding włączyła :) co zresztą zauważył z uśmiechem zarówno Coverdale jaki i później Glenn, respekt dla staruszków).
Wracając do Priest, każdy utwór zagrany rewelacyjne, mistrzowskie popisy Glenna (przy solówce na BTROD myślałem że padnę z zachwytu), nasz młody koleżka też się nieźle spisywał, co prawda luki po KK nie zapełnił ale było nieźle, ja i tak na Tiptona wciąż patrzyłem :) Rob też mistrz, powrócił do wielkiej formy świetnie śpiewał, świetnie się wczuwał w każdy tekst, Ian jak zwykle z tyłu ale ciągle uśmiechnięty tworzył świetne tło no i Scott także robił swoje. Power był na maksa przy każdym numerze, trzeba było tam być żeby to poczuć. Każdy kawałek wypadł idealnie. Jeszcze na koniec zaskoczyli mnie i zagrali Living after Midnight, aż mi się łzy w oczach pokazały. Bogowie Metalu nic dodać nic ująć. Szkoda że nie byłem przy samych barierkach (ach te pepiki) bo bym więcej flagą pomachał, ale Rob i Glenn i tak widzieli napis Judas Priest is my religion i się uśmiechnęli, a Glenn puścił oczko i pokazał palcem więc misja wykonana, później rzuciłem flagę na scenę, ale Glenn nie zauważył i nie podniósł (ale później zerknął że coś tam leży ale może zczaił że to Polska flaga i nie chciał Czechom psuć humoru jak ostatnio KK w Ostravie, ktoś też rzuciła naszą flagę na Whitesnake ale również nie podnieśli, pepiki zamiast się burzyć to by własną flagę rzucili, a nie był jeden Czech z flagą koło mnie ale z flagą Wielkiej Brytanii) w Katowicach flagę rzucę Glennowi prosto w twarz to na pewno zauważy i podniesie :D
Organizacja po prostu świetna, wciąż rozdawali wodę, bez niej wysechłbym do Pristów, a tak co chwila otrzymałem kubełek zimnej wody i szalałem ile się dało, no kurna pytam się czemu w Polsce tak nie ma! Człowiek by u nas umarł z pragnienia a wody zero! W dodatku ochrona miła, nie też co niektóre dziady na polskich koncertach. Nagłośnienie też na plus, zwłaszcza na Whitesnake, na Judas Priest momentami za głośno były gitary i nie było słychać Roba, ale i tak tragedii nie było. Publika też rewelacja, oprócz tych dwóch wspomnianych wcześniej kołków wszyscy wokół mnie skakali i śpiewali, świetnie się bawiłem. Hala jak widziałem prawie pełna więc frekwencja dopisała. Szkoda, że nic nie złapałem ale pamiątka jakaś jest bo kupiłem sobie to co po koncercie zostało z arsenału Judas Priest czyli... magnesy, mam teraz lodówkę odzianą w okładki albumów Priest :lol: na nie szczęście zgubiłem bilet :?
Nagrałem parę filmików z występy WS i Priest, jak później wrzucę na YT to oczywiście wstawię link
No nic, teraz tylko czekać na ostatni koncert Judas Priest w Katowicach.

PostNapisane: 29 cze 2011, o 11:36 
Heart Of A Lion

Setlista, jak dobrze pamiętam to była taka
1. Rapid Fire
2. Metal Gods
3. Heading Out To The Highway
4. Judas Rising
5. Starbreaker
6. Victim Of Changes
7. Never Satisfied
8. Diamonds & Rust
9. Prophecy
10. Night Crawler
11. Turbo Lover
12. Beyond The Realms Of Death
13. The Sentinel
14. Blood Red Skies
15. Green Manalishi
16. Painkiller
17. Breaking The Law
18. Electric Eye
Po krótkiej przerwie :)
19. Hell Bent Foe Leather
20. You've Got Another Thing Comin
I jak już myślałem że po koncericie :)
21. Living After Midnight

W środku mogłem coś pomylić bo dokładnie nie pamiętam ale raczej tak to leciało.
Żadnego spotkania z muzykami po koncercie raczej nie było, bynajmniej ja nic o tym nie wiem bo po zakończeniu na piwko i do busa.

PostNapisane: 29 cze 2011, o 11:40 
Heart Of A Lion

Szkoda że mnie nie będzie w Katowicach :cry:

A set jak zwykle mocny :D

A jak z BRS sobie Rob poradził? :D

PostNapisane: 29 cze 2011, o 11:49 
Stained Class King

http://www.youtube.com/watch?v=29VLvvR7tNM
tak

PostNapisane: 29 cze 2011, o 11:54 
Heart Of A Lion

o dzięki :mrgreen: . Jesteś jak zwykle nieoceniony Magistrze. :mrgreen:

PostNapisane: 29 cze 2011, o 12:00 
Heart Of A Lion

na blood red skies mam fajne ujęcie Roba z bliziutka które jest po prostu kurwa zajebiste, jak je teraz zobaczyłem to normalnie szczam, pocę się, płaczę i dostaję zawału jednocześnie! wie ktoś czy jest jakiś program do wytłumiania szumów z nagrania, bo chce w lepszej jakość to wrzucić na yt. Po za BRS nagrałem też Rapid Fire i Never Satisfied

PostNapisane: 30 cze 2011, o 12:37 
Green Manalishi

Hej! Coś mało tych relacji z Pragi! A taka spora ekipa pojechała. Może ktoś jeszcze się wypowie:)
Sprawdzę jeszcze reakcję Pepików na czeskich stronach. Znaczy....poszukam:)

PostNapisane: 30 cze 2011, o 12:40 
Green Manalishi

Ps. Aha, podziękowania dla Pablo 1919 za tę entuazjastyczną i barwną relację. I szacunek za akcję z flagą;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona