Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 22 cze 2017, o 13:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2011, o 12:58 
Bloodsucker

Krótko - pozniej dłużej. Wiedeń, trzeci koncert z rzędu dzień po dniu, Halford w zajebistej foprmie, choc sobie odpuscił Blood Red Skies falsetem. Złapałem kostkę :))

PostNapisane: 30 cze 2011, o 13:32 
Machine Man

Wróciłem wczoraj o 15.00 do Łodzi z Pragi. Było super. Stałem po stronie Glenna, publika słaba oprócz mnie bawiło się kilka osób, reszta stała jak kołki. Oba koncerty świetne.

Z dotychczasowych:
1. Ostrava 2008
2. Praga 2011
3. Berlin 2009

mam nadzieję, że Katowice przebiją wszystkie.

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

PostNapisane: 30 cze 2011, o 15:18 
Heart Of A Lion

Zgadzam się. Publika była drętwa. Fakt, że machali łbami i łapami, ale o śpiewaniu nie było mowy. Ci, którzy stali obok mnie nawet nie za bardzo znali refren do BtL, a co dopiero do innych kawałków.
A wogóle to mieliśmy małe problemy przed wejściem, bo najpierw się Czesi przyczepili o aparat :shock: :? Stwierdzili, że jest zbyt profesjonalny. Debile...zwykła cyfrówka...i Adam musiał wracać na parking, żeby go zanieść do auta.Ja zostałam z plecakiem po drugiej stronie i czekałam na Adama, a Dominika i Metalpriest poszli kupić sobie koszulki, które i owszem nabyli za 500 koron czeskich. Potem przejście przez kolejne zapory, potem zakładanie opasek na rękę i znowu problem, bo tym razem okazało się, że z plecakiem też nie możemy wejść :evil: I znowu czekanie, bo Adam musiał lecieć szukać jakiegoś ich depozytu. Przez to wszystko nie staliśmy przy barierkach, tylko w 3 i 4 rzędzie (po stronie Glenna).
Whitesnake - nie przepadam za nimi. W tym sensie, że dla mnie są za delikatni :D, ale wolę ich od porzednich predkapel Judasów, jakie miałam okazje widzieć. W Pradze na prawdę dali radę, a solo pięściami na perkusji było świetne :twisted: Fajny był klawiszowiec, który wyglądał jakby biegł na bieżni :D Mam filmik, to wrzucę. Zabawnie to wyglądało.
Judas Priest - Mistrzowie! Metal Gods i tyle. Wokalnie Rob rewelacyjnie, wczuty na maksa, Glenn jak to Glenn - Bóg :D. Ciągle łaził po scenie, podskakiwał, zachęcał do wspólnego śpiewania, uśmiechał się na lewo i prawo. Widać było, że bawi się świetnie. Fajny był moment jak przed kolejnym kawałkiem Glennowi zaplątał się kabel od gitary i z boku sceny wypadł techniczny Glenna zwany Weasel. Weasel rzucił się do rozplątywania kabla, a Glenn stał sobie spokojnie z tyłu i czekał na rozwój sytuacji. Weasel skończył i chciał zejść ze sceny, przechodząc przez ten kabel, a wtedy Glenn chyba delikatnie go pociągnął, co poskutkowało tym, że biedny Weasel o mały włos nie wyrąbałby się przed publiką :D Glenn miał z tego niezły ubaw :D
Richiego nie widziałam za bardzo, za to słyszałam i naprawdę koleś daje radę. Idealnie wpasował się do zespołu, wnosząc powiew młodości i energii, która udzieliła się reszcie zespołu. I naprawdę to widać, słychać i czuć.
Nagrałam komórką jeden utwór Whitesnaków (nie znam tytułu :oops:) i trzy kawałki Judasów (Judas is Rising, Never Satisfied i You've Got Another Thing Comin') Właśnie próbuję je wrzucić na YT, ale idzie mi to strasznie powoli (już trzy godz. ładuje się YGATC, a dopiero 87 % :cry:). Na YGATC Rob odtańczył fajowy Elvis Presley dance. Zobaczycie, jak w końcu uda mi się wrzucić ten filmik na YT. Fakt, że jakość, a przede wszystkim dźwięk zostawiają wiele do życzenia, ale co zrobić.
Jak sobie przypomnę coś jeszcze do dopiszę, a na razie to tyle.

PostNapisane: 30 cze 2011, o 18:09 
Heart Of A Lion

Ja już od 5 godzin próbuję wrzucić Blood Red Skies na YT i zawsze my wyjebie "Przesyłanie nie powiodło się ze względu na nieznany błąd." nosz kur..... :evil: :evil: :evil: :evil:

PostNapisane: 30 cze 2011, o 20:39 
Heart Of A Lion

Pablo1919 napisał(a):
Ja już od 5 godzin próbuję wrzucić Blood Red Skies na YT i zawsze my wyjebie "Przesyłanie nie powiodło się ze względu na nieznany błąd." nosz kur..... :evil: :evil: :evil: :evil:

O! Mam to samo :?
Pojęcia nie mam o co chodzi :?:

PostNapisane: 30 cze 2011, o 21:35 
Heart Of A Lion

No i znowu, aż mnie kur..ca bierze, już 5 razy wysyłałem i ciągle to samo, a wczoraj jeszcze wysyłałem filmik z koncertu Iron Maiden i było ok. Pewnie na YT mają jakieś problemy z serwerami. No nic spróbuję jutro to wysłać.

PostNapisane: 30 cze 2011, o 22:17 
Rocka Rolla

Pewnie masz za słabego neta. Zmniejsz jakość video, albo niech ktoś inny Ci wstawi.

PostNapisane: 30 cze 2011, o 22:21 
Angel

ja nagrałem najbardziej oczekiwane przeze mnie kawałki na tej trasie, czyli Diamonds and rust i Blood Red skies, ale też mam problem z wrzuceniem;/
...nie no jego forma wokalna i niektóre zmiany linii wokalnej powalają mnie na łopatki...
..no i ten taniec, czy raczej "gibanie się" przy blood red skies:D

PostNapisane: 30 cze 2011, o 22:26 
Angel

no i powiem wam, że płakać mi się chce, że raz już za mną i tylko dwa przede mną w te wakacje i prawdopodobnie w ogóle; gdybym wiedział, że w tym roku będzie ostatnia trasa 10 lat temu, to bym chyba od tych 10 lat zbierał kasę żeby zobaczyć większość tych koncertów, toż to mistrzostwo świata:)

PostNapisane: 30 cze 2011, o 22:50 
Heart Of A Lion

W końcu się udało coś wrzucić. Na razie tylko Never Satisfied, bo już jest późno i nie mam siły czekać kolejnie 2 godziny. Jutro postaram się wrzucić kolejne :D

Never Satisfied
http://www.youtube.com/watch?v=gtbgzZnQhnE

PostNapisane: 30 cze 2011, o 23:06 
Angel

udało mi się wrzucić fragment Victim Of Changes, słychać jego doskonałą formę wokalną, miazgaaa:)
http://www.youtube.com/watch?v=cXj2w4iQmTk

PostNapisane: 30 cze 2011, o 23:55 
Green Manalishi

frogsmum napisał(a):
A wogóle to mieliśmy małe problemy przed wejściem, bo najpierw się Czesi przyczepili o aparat :shock: :? Stwierdzili, że jest zbyt profesjonalny. Debile...zwykła cyfrówka....

Na czeskim forum JP znalazłem informację, że na terenie hali O2 obowiązuje całkowity "zakaz foceni", czyli zakaz fotografowania, w tym wnoszenia aparatów i kamer. Czyli nie chodziło chyba o profesjonalność Twojej cyfrówki:) Ale tak w ogóle to idiotyczny przepis. Ponoć obowiązuje też na meczach hokejowych Slavii.

PostNapisane: 1 lip 2011, o 00:11 
Green Manalishi

Dzięki za relacje! Katowice zapowiadają się pysznie. Szkoda, że to dopiero 10 sierpnia.
Z relacji Czechów widzę, że też są zadowoleni, ale wielu z nich narzeka na fatalny jakoby dźwięk.

PostNapisane: 1 lip 2011, o 10:03 
Heart Of A Lion

Znalazł ktoś jakąś foto relacje z koncertu?

PostNapisane: 1 lip 2011, o 10:21 
Prisoner Of Your Eyes

bo dzwiek na trybunach z tylu byl faktycznie fatalny...ale to chyba wina akustyki hali bo gdy sie przemiescilem na trybuny po prawej (patrzac na scene) bylo o niebo lepiej, na plycie byla juz masakra, wszystko selektywnie i czysto...

PostNapisane: 1 lip 2011, o 10:27 
Heart Of A Lion

Blasphemer napisał(a):
no i powiem wam, że płakać mi się chce, że raz już za mną i tylko dwa przede mną w te wakacje i prawdopodobnie w ogóle; gdybym wiedział, że w tym roku będzie ostatnia trasa 10 lat temu, to bym chyba od tych 10 lat zbierał kasę żeby zobaczyć większość tych koncertów, toż to mistrzostwo świata:)

A może Priest zrobią niespodzianką i wrócą do Europy w 2012. W końcu wszyscy z Hillem na czele zgodnie mówią że trasa potrwa jeszcze cały 2012 rok.

PostNapisane: 1 lip 2011, o 10:32 
Prisoner Of Your Eyes

Pablo1919 napisał(a):
Blasphemer napisał(a):

A może Priest zrobią niespodzianką i wrócą do Europy w 2012. W końcu wszyscy z Hillem na czele zgodnie mówią że trasa potrwa jeszcze cały 2012 rok.

na 99% nie wroca...w 2012 szykuja daleki wschod antypody i cos specjalnego na wakacje w stanach...

PostNapisane: 1 lip 2011, o 13:12 
Heart Of A Lion

No wreszcie udało mi się przesłać Blood Red Skies
http://www.youtube.com/watch?v=rSz1TfgGkmQ
Od 4:12 najlepszy moment, MIAZGA!

No a teraz dorzuciłem Rapid Fire
http://www.youtube.com/watch?v=jND2bYM5-oM

PostNapisane: 1 lip 2011, o 17:13 
Evening Star

Koncert JP świetny. Jak dla mnie małe minusy to : czasami nie słyszałem wokalu i słabo nagłośniona gitara glena, za mocne stopy perkusji.
Jak by byli nagłośnieni tak jak Whitesnacke to by było idealnie.

PostNapisane: 1 lip 2011, o 20:04 
Machine Man

Dobra wreszcie mam internet więc napiszę coś więcej.
Hala zrobiła na mnie wielkie wrażenie, całościowo przemyślana i super nowoczesna, Atlas Arena może się schować.
Biały Wąż zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pierwszy raz widziałem tak genialny zespół jako support. Duet Beach/Aldrich jest genialny! a solo na perkusji Briana rozwaliło mnie totalnie(szczególnie ten motyw z seryjnym wyrzucaniem pałek w górę i naparzanie pięściami w gary).
Co do Judasów to czysta perfekcja, wszystko zagrało jak miało zagrać. Panowie odmłodnieli co najmniej o 20lat. Widać, że Glenn podciągnął się przy Richiem i gra lepiej niż na ostatniej trasie. Rob to już w ogóle miazga. Jego screamy na żywo są przepotężne, a początek Blood Red Skies od "If that's my destiny..." to normalnie ciary na plecach!!! Aha i Ian przy tym utworze gra na basie z czerwonymi strunami. Bębny Scotta brzmią jak gromy, intro do Paina to istny amok!
Jedyne co mogli by zmienić w setliście to Judas Rising - nie trawiłem nigdy tego kawałka już mogli by dać Deal With The Devil.
Never Satisfied trochę takie nijakie jak na numer koncertowy i Prophecy też jakieś rewalacyjne nie jest już Death na żywo bardziej mi się podobało.
Jeżeli tylko chłopaki nie będą zmęczeni w Katowicach to będzie genialnie i oby publika nie zawiodła bo czeska to padaka na maksa.
Nie rozumiem ludzi, którzy kupują bilety pod scenę, żeby sobie na telebin popatrzeć <facepalm>.
PS. Chyba do tej pory Praga to jedyny koncert, na którym Rob śpiewał Breaking The Law. (Poprawcie mnie jeśli się mylę).
Podsumowując cały DoTF w Katowicach uderza na barierki i pokazuje jak się bawi Polska publika:)

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona