Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 wrz 2017, o 00:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 cze 2013, o 12:55 
Running Wild

Dla mnie to petarda była.

PostNapisane: 20 cze 2013, o 13:48 
Prisoner Of Your Eyes

brzmienie w kinie było totalne, bardzo mi się podobało...do tego wielki ekran i wrażenie faktycznie jak na koncercie :)

PostNapisane: 20 cze 2013, o 14:30 
Johnny B.Goode

MR.JACK napisał(a):
Jestem niedługo po powrocie z kina. Ku mojemu zdziwieniu Łódzki Silver, był daleki od wypełnionego, nie wiem czy było nawet 20 osób. Podczas seansu nie przeszkadzało mi to. Myślałem też, że jedyny wyłamię się w koszulce Dziewicy, a ku mojemu zaskoczeniu parę osób miało je też na sobie. Dobra, ale do rzeczy.

To co na świeżo mnie powaliło to brzmienie tego gigu. Fantastyczne to mało powiedziane. Tak metalowego brzemienia, jakkolwiek to nie znaczy, jeszcze nigdy nie słyszałem. Każdy riff wgniatał mnie w fotel, a głowa sama skłaniała się do bujania w rytm muzyki. Praca kamery pozostawiała trochę do życzenia, jak i publiczność, szczególnie na początku show. Z czasem Metalowi Bogowie, pochlebstwami i wyborną formą odmienili ich obliczę na dostateczną. Co do samych utworów i poszczególnych wykonań. Moimi liderami są The Sentinel, który teraz bardziej mi się podoba od wersji z kompaktu, oraz Nightcrawler. Oba kawałki fantastyczne wokalnie. Wbił mnie w siedzenie również Starbreaker, i wcześniej kilkanaście razy oglądany Turbo Lover.

osób było chyba z 15 w tym ja, metal priest i jego kumpel siedzieliśmy w E i F przy alejce
i jeszcze koleżanka dawnej klasy gdzieś się tam przewinęła.
ciekawe czy nomad przyszedł bo w moim rzędzie była jeszcze jedna osoba z totalnie przegraną twarzą :lol:

Psać nie ma o czym, trzeci raz to samo oglądam za to dzwięk był chujnią z grzybnią
dołu w ogóle nie było, aż mnie łeb rozbolał przez to pasmo

PostNapisane: 20 cze 2013, o 15:02 
Evening Star

Ja nie wiem, może tylko we Wrocławiu tak było, ale naprawdę brzmienie, to jak z telewizora i to kineskopowego jeszcze ;|

PostNapisane: 20 cze 2013, o 17:47 
Running Wild

Priest napisał(a):
Inaczej sobie wyborażałem taki koncert w kinie, myślalełem, że będą jakieś emocje na widowni. No i zdecydowanie za cicho - nie można było bez skrępowania pośpiewać ;) Ale spoko, że w ogóle się odbyło, bo patrząc na liczbę osób raczej nie było petardy.

Głośność była idealna. Skrępowanie przy śpiewaniu mogło się brać z faktu iż robiły to w porywach 2 osoby. Koncert był zajebisty. Za tydzień mogliby pierdolnąć Memphis. Frekwencja słaba.
Starbreaker brzmiał chujowo, cała magia została wyssana przez młóckę, zero polotu i finezji w tym smutnym jak pizda kinie. Pain nawet spoko odśpiewany.
Halford w worku na śmieci ! fak yeah !

PostNapisane: 20 cze 2013, o 23:08 
Green Manalishi

Angielscy tak zwani fani którzy stali pod sceną w Londynie powinni częściej oglądać takie obrazki...
http://www.youtube.com/watch?v=zakKvbIQ28o

PostNapisane: 20 cze 2013, o 23:24 
Heart Of A Lion

Powinni nagrać DVD ze Spodka, tam pod sceną było totalne piekło iście pasujące do tak piekielnie dobrego koncertu. Judas Priest zawsze daje 100% Heavy Metalu, więc powinni nagrać DVD w miejscu gdzie ludzie szaleją na 100%, a nie po raz kolejny jak nie amerykanie czy Japończycy na krzesełkach to drewniane kołki w Londynie.

PostNapisane: 20 cze 2013, o 23:46 
Green Manalishi

Pablo , gratuluję ci trafnego spostrzeżenia :wink: Co do samej projekcji jestem bardzo zadowolony , choć do pełni szczęścia brakowało mi mega głośności która by mnie wbiła z miazgą w fotel...A frekwencja ? Kto nie oglądał , niech żałuje...

PostNapisane: 21 cze 2013, o 01:40 
Green Manalishi

Echh... :(
Widze ze nie mam wiec na co liczyc. nie bedzie kolejnej projekcji jak przyjade...
No nic, trzeba sprawdzac tu w kinach, moze sie trafi slepej kurze ziarno...

PostNapisane: 21 cze 2013, o 03:23 
Johnny B.Goode

no trudno żeby była jak z tego żadnych zysków nie ma

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3