Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 22 cze 2017, o 13:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 cze 2013, o 23:43 
Green Manalishi

MR.JACK napisał(a):
Naturalnie też nie opuszczę okazji, szczególnie że nie kupiłem jeszcze DVD. Wybieram się do Łódzkiego Silvera. W związku z tym mam pytanie. Jak uzyskać ten kod, uprawniający do zniżki? A czy tego samego nie uzyskam po okazaniu przy kasie legitymacji studenckiej?
"Bilety z kodem z Facebook'a w cenie 18 pln."

Jeżeli jesteś w sieci "Orange" wysyłasz sms-a na numer 241 o treści "Film".Orange odsyła ci sms-a z kodem.Pokazujesz ten kod w telefonie przy zakupie biletu i masz naliczoną automatycznie zniżkę.Tyle tylko , że taka promocja obowiązuje w sieci "Multikin" , nie za bardzo wiem jak się to ma do sieci "Silver Screen".Najprościej chyba będzie jak sam do nich zadzwonisz i zasięgniesz info.

PostNapisane: 11 cze 2013, o 06:45 
Johnny B.Goode

no dobra idę w łdz of koz z qmplem
są trzy miejsca zaklepane do te pory podobno

PostNapisane: 11 cze 2013, o 14:11 
Rocka Rolla

Wczoraj kupiłem bilet do Łódzkiego Silver Screena :) Starałem się wykorzystać wszystkie możliwości, aby zaoszczędzić trochę grosza, ale niestety skończyło się na bilecie normalnym :( W ostatniej chwili okazało się, że przyjaciółka z roku, z którą idę na projekcję ma telefon w orange :P

Odnośnie wolnych miejsc w kinie. To jest jeszcze większość sali wolna ;)

Ślepo wierzę, że zainkasujemy jakiś poster czy coś, szczególnie że to jedyna projekcja w mieście ;) Wiadomo, warto pomarzyć, szczególnie że w kinie znalazłem tylko mały fragment plakatu za szybą, informujący o tym wydarzeniu :(

03.07.2013 - Iron Maiden (Arena, Łódź);
19.06.2013 - Judas Priest, Epitaph (Multikino, Łódź);
14.04.2012 - Judas Priest (Spodek, Katowice);
10.06.2011 - Iron Maiden (Lotnisko Bemowo, Warszawa);
07.08.2008 - Iron Maiden (Stadion Gwardii, Warszawa)

Obrazek

PostNapisane: 14 cze 2013, o 09:59 
Running Wild

http://multikino.pl/pl/kup-bilet/zakup/911405/ kurde jaką małą salkę dali. Ja będę na pewno w tarasach.

PostNapisane: 14 cze 2013, o 17:34 
Moderator

sala mala, ale biletow tez malo poszlo, macie juz? kupie w przyszlym tygodniu pewnie te 2 z orange, wiec jak ktos jeszcze nie ma to dajcie znac

przed koncertem jakas knajpa od 16/17?

PostNapisane: 14 cze 2013, o 18:38 
Running Wild

Mam już bilet. Co do spotkania to zobaczę, czy będe pić w ten dzień.

PostNapisane: 14 cze 2013, o 23:55 
Night Crawler

bilet jakoś sobie ogarnę na dniach, na piwo przed jestem jak zawsze chętny

PostNapisane: 17 cze 2013, o 20:03 
Moderator

to jak? w Wawie tylko Petersen i Bad"Torpeda"Taste?

PostNapisane: 17 cze 2013, o 22:44 
Running Wild

Torpeda Taste ?

Ja o 18"50 dopiero będę w Wawie więc przed odpadam.

PostNapisane: 18 cze 2013, o 08:27 
Moderator

aj "Petarda" Taste! :o

PostNapisane: 19 cze 2013, o 17:55 
Green Manalishi

Hej, ci co beda dzis w warszawskich kinach - spytajcie czy to jest tylko jeden seans dzis, czy beda inne - w przyszlym tygodniu. U mnie nie graja a dopiero w przyszym tygodniu jade do Polski.

PostNapisane: 19 cze 2013, o 18:25 
Bloodsucker

Pamiętam jak to był z Led Zeppelin, zorganizowano drugi seans po tym, jak wyprzedał się pierwszy, i już długo przed pierwszym seansem było wiadomo że będzie drugi.

PostNapisane: 20 cze 2013, o 01:14 
Rocka Rolla

Jestem niedługo po powrocie z kina. Ku mojemu zdziwieniu Łódzki Silver, był daleki od wypełnionego, nie wiem czy było nawet 20 osób. Podczas seansu nie przeszkadzało mi to. Myślałem też, że jedyny wyłamię się w koszulce Dziewicy, a ku mojemu zaskoczeniu parę osób miało je też na sobie. Dobra, ale do rzeczy.

To co na świeżo mnie powaliło to brzmienie tego gigu. Fantastyczne to mało powiedziane. Tak metalowego brzemienia, jakkolwiek to nie znaczy, jeszcze nigdy nie słyszałem. Każdy riff wgniatał mnie w fotel, a głowa sama skłaniała się do bujania w rytm muzyki. Praca kamery pozostawiała trochę do życzenia, jak i publiczność, szczególnie na początku show. Z czasem Metalowi Bogowie, pochlebstwami i wyborną formą odmienili ich obliczę na dostateczną. Co do samych utworów i poszczególnych wykonań. Moimi liderami są The Sentinel, który teraz bardziej mi się podoba od wersji z kompaktu, oraz Nightcrawler. Oba kawałki fantastyczne wokalnie. Wbił mnie w siedzenie również Starbreaker, i wcześniej kilkanaście razy oglądany Turbo Lover.

Obrazek

PostNapisane: 20 cze 2013, o 07:59 
Night Crawler

Na pewno nie będzie kolejnych pokazów, bo frekwencja małą - w Warszawie w Złotych Tarasach wczoraj ok. 30-40 osób, a na Ursynowie chyba w ogóle odwołali z tego powodu.

Koncert muzycznie bardzo dobry, wizualnie fatalny. Kwadratowy montaż podążający w epileptycznym tempie za rytmiką utworów totalnie do zaorania. 'Wizualizacje' za sceną i efekty tej poświaty wokół muzyków 0/10 :lol:

Ogólnie fajna sprawa, dupkę dvd trochę skopało, publika sztywna i na koncercie nagranym (mniej) i w kinie (bardziej) - przynajmniej piwo sprzedawali, tylko gość z browarem pół ekranu zasłaniał :P no i mogło być głośniej, bo można było rozmawiać na normalnym poziomie głośności

PostNapisane: 20 cze 2013, o 11:01 
Moderator

Inaczej sobie wyborażałem taki koncert w kinie, myślalełem, że będą jakieś emocje na widowni. No i zdecydowanie za cicho - nie można było bez skrępowania pośpiewać ;) Ale spoko, że w ogóle się odbyło, bo patrząc na liczbę osób raczej nie było petardy.

PostNapisane: 20 cze 2013, o 11:19 
Dissident Aggressor

Dziwi mnie niska frekwencja, i to w duzych miastach? Myslalem, ze Polska jest taka ostoja metalu.

PostNapisane: 20 cze 2013, o 11:25 
Rocka Rolla

Za mną byli goście, którzy poklaskiwali w takich momentach, gdy Ritchie dał ten swój popis, w środkowej części YGATC. Dzięki takim ludziom, aż śmielej chciało się nucić kawałki pod nosem, które słucha się w domu po wielokroć. Właśnie, to kolejny moment tego livea, który mi się strasznie podobał. Pamiętam jak w Spodku, na koncercie po wakacjach, Faulkner zrobił na mnie kolosalne wrażenie tym urozmaiceniem tego standardu. Później zdobycie jego kostki pod sceną (mam ją do dzisiaj), było jak spełnienie marzeń, choć największym bohaterem zespołu zostanie dla mnie Glen.

A wracając do projekcji. Zgodzę się z Wami, że było za cicho, no i zupełny brak gadgetów. Na jedynej projekcji w mieście, mogli dać chociaż plakat promujący, albo zniżkę na DVD :P

Obrazek

PostNapisane: 20 cze 2013, o 11:42 
Prisoner Of Your Eyes

słaba frekwencja to wypadkowa daty projekcji, gdyby projekcja kinowa odbywała się dwa tygodnie przed premierą dvd, wówczas spokojnie można by było liczyć na zapełnione sale kinowe, teraz - 3 tygodnie po premierze dvd każdy ma swoją kopie i ma gdzieś oglądanie w kinie ;)

PostNapisane: 20 cze 2013, o 12:48 
Evening Star

Tragedia. Tak beznadziejnego dźwięku w kinie to nie słyszałem nigdy. Przecież w domu z telewizora bym to mocniej odczuwał, to chyba wina kina, bo puścili chyba kilka głośników przy ekranie i tyle. Ludzi było na początku około 10, ale po koncercie, jak wychodziłem, to już tak mniej więcej 20 osób było.

Sam koncert, całkiem pozytywnie, aczkolwiek, dopiero teraz mnie tak uderzyło to ślimacze tempo. Jakoś wcześniej, ani na żywo, ani na nagraniach z yt, mnie to tak nie ruszało. Sentinel dla mnie właśnie wypadł najgorzej, kiedy Glenn po intro gra sam, to już myślałem, że tego nie skończy. Pomijając to, to miałem niejednokrotnie ciary, podczas oglądania (mimo nagłośnienia). Pierwsze i największe wrażenia to dla mnie Diamonds, taka moc. Było też kilka innych plusów. Może się nie znam, ale świetnie mi się słuchało BTROD, Halford bardzo się wczuwał. Fajne były też takie niuanse, które sobie wychwyciłem, jak np. nie jestem pewien, czy dobrze widziałem, ale na sam koniec paina, Rob strzelił buziaka Glennowi xD. Rozwalił mnie też Richie miną, na początku prohepcy, kiedy Rob wchodził w swoim stroju (https://www.youtube.com/watch?v=5owSRuy_NWc - 1:18). Ja tam co do wizualnej strony nie mam zastrzeżeń, podobało mi się i nawet jakoś nie zauważyłem tych przeskoków ujęć. Podsumowując, gdyby kino potraktowało to jak film i dźwięk był odpowiedni, to wrażenie byłoby jeszcze większe, ale generalnie bardzo pozytywnie.

PostNapisane: 20 cze 2013, o 12:52 
Machine Man

W Zabrzu było około 40 osób (policzyłem) w niezbyt dużej sali. Początkowo było za cicho jak na koncert heavy metalowy. Jakiś koleś darł się żeby było głośniej, w końcu poszedł interweniować i zgłośnili :) . Generalnie jednak brakowało mi klimatu i spontanu wśród ludzi, a brzmieniowo nie było do końca super (kwestia ustawienia bo dvd brzmi bardzo dobrze). Co do frekwencji, to Judas to nie Led Zeppelin i na pełne sale kinowe szans nie byłoby nawet przed premierą choć podejrzewam, że frekwencja byłaby nieco lepsza.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona