Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 wrz 2017, o 16:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Mam pytanie
PostNapisane: 24 wrz 2014, o 18:29 
Don't Go

Nie wiem czy to wrzucam do dobrego działu jak nie to sorry. Moje pytanie jest dość specyficzne a mianowicie jestem osobą niepełnosprawną i poruszam się na wózku, i teraz jest pytanie czy na dużym obiekcie typu Spodek Atlas zostałbym wpuszczony pod scenę (ma się rozumieć ze po zakupie biletu na ten sektor) czy też jestem skazany na sektory wyznaczone ? Jeszcze druga część pytania jak wygląda widok z takiego sektory dla niepełnosprawnych może znacie takie osoby. Pytam ponieważ jeszcze nie byłem na tak dużym obiekcie . Dzięki za każdą odp

Tytuł: Re: Mam pytanie
PostNapisane: 24 wrz 2014, o 19:52 
Evening Star

Mam dobrego kumpla, który jest wiceprezesem w Klubie Kibiców Niepełnosprawnych Śląska Wrocław i jeździ non stop na różne eventy (poza meczami stadionowymi był na Finale w Spodku ostatnio, a z koncertów to na Aerosmith i na mecie na Narodowym), ale jednak w takich przypadkach są wyznaczone odpowiednie miejsca dla niepełnosprawnych i (zwłaszcza na halowych koncertach) nie ma szans na płytę w pobliżu sceny niestety. Co prawda na takim woodstocku udało mu się nawet być na fali :D

Obrazek

Edit:
Co do widoczności to na mecie było na przykład tak:
Obrazek

PostNapisane: 24 wrz 2014, o 20:34 
Don't Go

Dzięki wielkie za odp :) Trochę szkoda bo liczyłem , że gdyby Judas się pojawili zaszeleje i może kupię sobie pod scene no ale nic widok jest ok tak jak z trybun praktycznie jak czytalem o jakiś wysokich platformach to troszeczkę mnie to przerażało teraz liczę na Atlas , że może tam będzie Priest :P będe miał największe szanse żeby pojechać bo niestety muszę z kimś . Bardzo dziękuję za Twoją odp P.S. Gdyby udało ci się zdobyć zdjęcia z sektorów w Łodzi byłbym jeszcze bardziej wdzięczny :D

PostNapisane: 24 wrz 2014, o 20:55 
Heart Of A Lion

Na forum Iron Maiden, czyli sanktuariumfc.org/forum jest niepełnosprawny koleś, który z tego co pisze czasem śmiga sobie na koncerty, zwłaszcza Maiden. Ma nick VeeKing, chcesz to zagadnij do niego na PW, choć na forum nie zaglądał od czasów koncertu Maiden w Poznaniu. W Łodzi też chyba był więc już ewentualnie będzie wiedział o co kaman na tym obiekcie.