Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 27 cze 2017, o 08:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 paź 2014, o 12:07 
Don't Go

Co tu dużo gadać. Judasi znowu w Polsce!

PostNapisane: 1 paź 2014, o 12:45 
Stained Class King

bilety w ciul drogie, do tego termin akurat pod koniec sesji

PostNapisane: 1 paź 2014, o 12:47 
Heart Of A Lion

Hell Yeah!! To jadę autem. Froszka jeśli pozwolisz to przykleję się do Was po koncercie, bo zawsze macie nosa i wiecie jak złapać Bogów na fotę i autograf! :D

PostNapisane: 1 paź 2014, o 13:12 
Devil Digger

Cudownie! ;-) I to w moim mieście!
Ceny zbliżone do Black Sabbath w Łodzi.

PostNapisane: 1 paź 2014, o 13:18 
Dreamer Deceiver

Jeśli jeszcze będę w Polsce to będę.

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 1 paź 2014, o 13:25 
Green Manalishi

Bilety na koncerty w Polsce to jakiś żart, 250 zł za GC?, bardzo drogo!, w 2011 r. było 100 zł mniej, a w 2005 r. płaciłem 100 zł za Iron Maiden na festivalu.

Się jeszcze zobaczy, ale rozważam jak najbardziej.

PostNapisane: 1 paź 2014, o 13:28 
Heart Of A Lion

Zależy od organizatora. LiveNation organizuje obecnie najdroższe koncerty więc nie ma co się dziwić.
Mimo wszystko postaram się wykosztować na GCEE. Tylko dla Priest jestem skłonny tyle wybulić :D

PostNapisane: 1 paź 2014, o 13:59 
Evening Star

Ehhh ze wszystkich miast musieli wybrać akurat to najgorsze :P.

No trudno, trzeba szykować kasę.

Swoją drogą. Pierwszy (oprócz Wacken) koncert w Europie zapowiedziany i jest to Polska. Niech mi ktoś jeszcze spróbuje powiedzieć, że panowie z Priest nie zakochali się w Polsce po ostatnich 2 koncertach :D.

PostNapisane: 1 paź 2014, o 15:13 
Green Manalishi

Czemu najgorsze, właśnie najlepsze, bo zewsząd w miarę taka sama odległość. No i Atlas Arena chyba najlepsza hala na koncerty w Polsce. Mam nadzieję, że nie spieprzą nagłośnienia jak w Katowicach... choć dzięki regulowanym ekranom w Atlas Arenia to byłaby wielka sztuka, aby popsuć dźwięk.

PostNapisane: 1 paź 2014, o 15:27 
Evening Star

Po prostu Łódź ma złą sławę i średnio mi się uśmiecha po nocy po niej chodzić ;). Na szczęście widzę, że Arena jest tuż obok dworca PKS/PKP to może w mordę nie będzie gdzie dostać :P.

PostNapisane: 1 paź 2014, o 15:42 
Green Manalishi

Eeee, nie przesadzaj, to nie mecz. Podczas takich imprez jest nadzwyczaj spokojnie, poza tym faktycznie z dworca jest rzut beretem.

PostNapisane: 1 paź 2014, o 15:53 
Green Manalishi

Szkoda, że dzielenie płyty w halach stało się normą, to bardzo lalusiowate rozwiązanie, psuje trochę klimat koncertu. Nie chcę mi się wierzyć, ze trzeba robić podział dla 6-7 tysięcy ludzi, którzy bawią się na płycie. Przyjdzie pora, że będą dzielili płytę w klubach...

Ciekawy jaki set zaprezentują Judasi, jutro wszystko będzie wiadome.

PostNapisane: 1 paź 2014, o 15:55 
Green Manalishi

Ale to chyba tylko LiveNation tak dzieli... Na Rammsteinie w Łodzi nie było podziałów, choć nie pamiętam kto organizował koncert

PostNapisane: 1 paź 2014, o 15:58 
Green Manalishi

Mi się wydawało, że to zależy od obiektu, bo Spodek kiedyś tego nie robił a ostatnio zaczął (koncert Manowar np.). Nie oszukujmy się, dla organizatora to dodatkowy zysk, bo spora część ludzi nie wyobraża sobie oglądać koncertu z 20 metrów.
Judas Priest chyba komercyjnie awansował w stosunku do swojej pozycji 10 lat temu i dlatego takie ceny, Saxon czy Accept grają za 2 razy mniej i chyba im taki awans już nie grozi.
Jeśli uda im się zapełnić Atlas to może jeszcze swój ostatni koncert w Polsce zagrają na jakimś mniejszym stadionie?

PostNapisane: 1 paź 2014, o 16:27 
Evening Star

Ten, który wymyślił dzielenie płyt powinien zawisnąć na gałęzi. To jest koszmarny pomysł, ale kasa misiu kasa. Livenation poszedł już nawet o krok dalej i teraz dopłacasz 100 zł za możliwość wcześniejszego wejścia do GC... Czyli wejście pod samą scenę zarezerwowane już zostało tylko dla tych, którzy wyłożą 350 zł (bo tylko po to ktoś chciałby wcześniej wejść).

To jest chyba właśnie efekt dwóch ostatnich, bardzo udanych, koncertów JP w Polsce. Livenation zapachniała kasa i złapali Priest przy następnej okazji. No i od razu bilety w absurdalnych cenach, golden circle, early entrance i inne kretyństwa. Chciałbym, żeby ta firma padła, ale się nie zanosi.

PostNapisane: 1 paź 2014, o 16:34 
Green Manalishi

Dlatego od jakiegoś czasu zauważyłem, że im mniej popularny zespół tym przyjemniej być jego fanem, z tych powodów o których piszesz, ale nie tylko. Jakieś 10 lat temu Judas Priest jawił się jako zespół, którego słuchają tylko fanatycy heavy-metalu, stara gwardia. Jako fan Iron Maiden zawsze tego Judasom zazdrościłem, teraz w zasadzie to taka sama przypadkowa publiczność, tylko, że zamiast Troopera, Number of the Beast, Run to the Hills i Fear of the Dark będzie chciała usłyszeć Breaking the Law, You've got Another Think Comin i Painkillera.
Saxon gra w Stodole za 125 zł a w Czechach byłem niedawno na ich półdarmowym koncercie, Accept też gra tanie koncerty w małych miejscach. Podobnie Ufo czy Thin Lizzy.
Ta "eventowość" metalowych koncertów zabija ich klimat, to już takie wydarzenia z fejsbuka, na których warto być a nie święto fanów heavy-metalu. No, trudno.

Co do setu, to im więcej utworów prostszych technicznie tym lepiej, mogli by zagrać sporo z British Steel, z Point of Entry, taki Grinder czy Hot Rockin to byłoby to!, idealnie pod obecny głos Roba, Painkillera to szczerze mówiąc bym nie chciał, jest bo musi być, tak na siłę...nie ma sensu. Dobrym zamiennikiem katorżniczego Victim of Changes byłby prostszy The Ripper, a z Defenders of the Faith np. mógłby być stosunkowo prosty wokalnie Some Heads are Gonna Roll.
Jedyne dwa klasyki Priest, które powinni grać zawsze to Electric Eye i Hell bent for Leather, bo idealnie im wychodzą i definiują w jakiś sposób muzykę zespołu.

PostNapisane: 1 paź 2014, o 17:24 
Evening Star

Zgadzam się z powyższym postem w 100%. Wymyślili jakie pierdzielone gc i będę musiał się wykosztować. Niestety, przyszła pora na Judasów, że zrobili się oplacalni i głośniej o nich u nas. Mimo wszystko, nie chciałbym nigdy, żeby mieli status takich maidenow, gdzie na koncert idzie spora część randomowych ludzi, bo to jednak iron maiden i mają fajny utwór jakiś, to warto pójść. Judasi byli przeciwieństwem fantastycznym, gdzie jednak jak był koncert i to duży, to wiedziało się, że jest jakaś jedność na tej hali wśród ludzi. Ze mam pewność, że gdyby zagrali reckless, to po trzech sekundach ludzie by się posrali i niedowierzali. Teraz by mysleli, że to kawałek z redeemera jakiś. Eech, czuje taki lekki zawód przez to. Słucham ich od 4 toku życia, miałem 6 lat, jak tata przyniósł jugu na cd i była to druga płyta cd w domu, po skladance świątecznej. Pamiętam, jak widziałem na rynku we wrocku plakaty z pełną wersją okładki jugu i jak mnie to cieszyło. Kiedyś trzeba było tłumaczyć, kto to Ci judasi. Smutne, to, bo to była taka moja rzecz, a teraz to już nie to samo. Straciło trochę tej unikatowosci.

PostNapisane: 1 paź 2014, o 17:33 
Green Manalishi

Ironi też jak zaczynałem ich słuchać kilkanaście lat temu to nie byli aż taką marką jak teraz, podobnie Black Sabbath czy AC/DC, wydaje się, że internet powoduje ten sztuczny przyrost popularności, by poznać zespół starczy parę kliknięć na youtube, a nie jak kiedyś zdobywanie muzyki czy naiwne oczekiwanie na to, że puszczą ją w audycji radiowej. Co więcej Ci nowi "fani" oczekują tylko kilkunastu utworów, które słuchają non stop, reszta się nie liczy.
Nie oszukujmy się sami muzycy takimi "fanami" się bardzo cieszą, bo płacą takie same pieniądze jak prawdziwi fani. Poza tym przecież zespół ma arsenał środków, które takich "fanów" przyciągają, granie odpowiednich setlist napchanymi głównie hitami, wypasione DVD wydawane raz po raz, coraz to nowe wzory na koszulki no i działalność na swoich stronach na różnych portalach społecznościowych.
Co do Judasów, to myślę, że oni Nostradamusem mogli zdobyć trochę nowej, nieheavy-metalowej publiki.

Tytuł: Re: Nowy album.
PostNapisane: 1 paź 2014, o 18:56 
Bloodsucker

Wczoraj dowiedziałem się nieoficjalnie o koncercie,do zobaczenia w Łodzi!

Nomad,mam podobne przemyślenia,dlatego nie szanuję młodszych słuchaczy. Nie wiedzą czym jest życie bez netu,ciułanie kasy na płytę z której muzykę celebrujesz!

PostNapisane: 1 paź 2014, o 20:10 
Green Manalishi

Bilety:
Trybuny - od 155 zł do 199 zł
Płyta - 199 zł
Golden Circle - 249 zł
Golden Circle Early Entrance - 349 zł

Tak przewidywałem , że tym razem nie będzie to mekka metalu w Polsce, Katowice.Nie chciałbym aby ten koncert był częścią jakiegoś festiwalu (tak jak w przypadku Sabbatów) ale sądząc po cenach tak właśnie się chyba stanie.Sama Atlas Arena robi fajne wrażenie od środka.Kto był podzieli chyba moje zdanie.Zapowiada się mega koncert. :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona