Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 cze 2017, o 12:24

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2015, o 09:55 
Green Manalishi

Wilku napisał(a):
Byłam, widziałam, słyszałam. Było po prostu genialnie! Już kilka dni po koncercie, a ja dalej nie umiem sklecić jakiejś konkretnej recenzji koncertu. Trudno, nie będę się wypatyczać, jestem w Judasach jeszcze bardziej zakochana ;) Dla mnie to była miazga! Dostałam kostkę od Glenna i udało mi się ich spotkać po koncercie, więc jestem w baaardzo ciężkim szoku :D Teraz to już tylko kombinuję skąd wydrzeć hajsy na Gdańsk, bo nie odpuszczę!

No teraz masz zajebisty avatar :wink:

PostNapisane: 30 cze 2015, o 13:22 
Green Manalishi

Jesli bylas po koncercie na backtage'u to pewnie mnie widzialas. Ta wysoka, ubrana na czarno to bylam ja.

PostNapisane: 1 lip 2015, o 17:45 
Rocka Rolla

robson64 napisał(a):
No teraz masz zajebisty avatar :wink:

Wiem ;) W sumie to o nic innego nie chodziło, tylko o to, żeby avatar zmienić xD

PostNapisane: 1 lip 2015, o 22:02 
Green Manalishi

Adam jeśli to czytasz...Cholera szkoda , że się pogubiliśmy pod koniec koncertu , szukałem was no ale w tłumie to szanse były raczej znikome.Szkoda.Widzimy się w takim razie pod sceną w Gdańsku lub...w Brnie.Któż to wie... :wink:
Sam koncert miazga.Rob wymiatał że pokrywały mnie ciarki.U mnie to zresztą norma.
Tipton czy ja się w końcu napiję z tobą piwa ? :wink:
Pozdrawiam miło całą metalową brać z forum która była obecna na koncercie.

PostNapisane: 3 lip 2015, o 02:03 
Devil Digger

Po jakimś czasie i ja zawitam z komentarzem.

Koncert był bardzo dobry, choć nagłośnienie Priest na początku show (jakieś 3 pierwsze numery plus połowa "Victima") było troszkę słabawe (głównie nie było słychać Roba, jego wokal był mocno w tyle, podobnie było w Spodku 2012r.) w porównaniu np. do Black Sabbath z Atlas Areny w zeszłym roku, które początkiem zgniotło halę. Rob w dobrej formie, naprawdę daję radę, choć słychać, że dużo tych efektów na wokalu ma nałożonych, Glenn jakby bardziej przytomny, Scott grający w zasadzie tylko jedną reką. Miło się to oglądało. Szkoda, że wykopali "March of the Damned", naprawdę chciałem to usłyszeć na żywo (będzie zatem kolejny powód by ruszyć w grudniu do Gdańska). Odczucia jak najbardziej na plus, miałem flagę "I love JUDAS PRIEST", ale pod koniec koncertu już się do niczego nie nadawała, kilku DEFENDERSÓW mignęło mi na hali czy przed Nią, ale trudno było zagadać, każdy się gdzieś śpieszył. Jedynie co to widziałem Tiptona koło Roba i Pablo w tłumie przy bramce.

Miłym akcentem było spotkanie z zespołem, autografy i zdjęcie z Robem oraz selfie z Ianem ;-)

Obrazek

Mam pytanie do Tiptona
Kim był ten przypakowany koleś z tatuażami koło Roba i dlaczego Nas nagrywał podczas spotkania z Robem? Strasznie mnie to bawiło z boku, jak koleś rejestrował twarz każdego, kto chciał pogadać z Robem czy wziąć autograf ;-)

PostNapisane: 3 lip 2015, o 07:16 
Prisoner Of Your Eyes

Sebastian - rob wyciągnął go z tłumu i zaprosił na backstage razem z kolegą i siostrą chyba ;)

PostNapisane: 3 lip 2015, o 16:38 
Green Manalishi

UFO gościem na trasie Judas Priest
Hardrockowa formacja UFO wystąpi w charakterze gościa na nadchodzącej trasie Judas Priest po Europie. Polski przystanek tournee odbędzie się 10 grudnia 2015 roku w "Ergo Arenie"

Muzycy UFO przyjadą do Polski ze swoim ostatnim albumem studyjnym, pt. "A Conspiracy of Stars". Jest to dwudziesty pierwszy longplay studyjny w karierze zespołu. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 23 lutego 2015 roku za sprawą wytwórni Steamhammer.

"A Conspiracy of Stars" jest pierwszym dokonaniem UFO, na którym ścieżki basowe nagrał Rob de Luca. Od 2008 roku pełnił on rolę sesyjnego członka zespołu, angażowanego jedynie na potrzeby tras koncertowych. Materiał wyprodukował Chris Tsangarides.

Judas Priest ponownie przyjedzie do naszego kraju z albumem "Redeemer of Souls" - jest to pierwsza studyjna płyta kapeli z udziałem Richiego Faulknera na gitarze. W kwietniu 2011 roku zastąpił on K.K. Downinga, jednego z założycieli grupy.

Bilety:
Trybuny - od 155 zł do 249 zł
Płyta - 199 zł
Golden Circle - 249 zł
Golden Circle Early Entrance - 349 zł
żródło informacji : rockmetal
Nie sądziłem że dane mi będzie jeszcze kiedykolwiek zobaczyć UFO na żywo...

PostNapisane: 3 lip 2015, o 21:47 
Heart Of A Lion

Tipton napisał(a):
Sebastian - rob wyciągnął go z tłumu i zaprosił na backstage razem z kolegą i siostrą chyba ;)

Niektórzy to mają chody u Bogów. Jedni se wchodzą na jak chcą baskstage itd, drugich sami Bogowie wybierają na ten przywilej :D
Ale już nie zazdroszczę bo sam wreszcie też się z nimi spotkałem :D Oby nie ostatni raz.

PostNapisane: 6 lip 2015, o 03:05 
Rocka Rolla

Pablo1919 napisał(a):
Jedni se wchodzą na jak chcą baskstage itd

A to jakieś cwaniaki muszą być i kombinatorzy :D

PostNapisane: 9 lip 2015, o 12:36 
Green Manalishi

Szukajcie się na zdjęciach.Jak narazie widoczny Pablo1919...
http://lodzkie.naszemiasto.pl/artykul/z ... m,zid.html

PostNapisane: 25 paź 2015, o 12:40 
Evening Star

Koncert był bardzo dobry, już w Metal Gods Rob solidnie zapiszczał, a Devil's Child czy Victim Of Changes były wykonane bardzo brawurowo i z mocą w głosie. Podobnie jak Beyond..., chociaż tam przy wyższych tonach nieco fałszował (w środkowej, tej bardzo wysokiej części Devil's... zresztą też), jednak krzyk był pozytywnie niemiłosierny. :twisted: W ogóle jego obecny głos na żywo brzmi bardzo szlachetnie, dojrzale, wręcz "mądrze" - kojarzy mi się z takim mędrcem. Painkilera położył, wiadomo nie ten wiek, a przy Living After Midnight już był wyraźnie zmęczony. Ja trochę żałuję, że nie zagrali Dissidenta, Riding On The Wind, Rapid Fire i czegokolwiek z PoE. Nie są już w stanie grać 2,5 godzinnych koncertów, więc wiadomo że jeśli dokładają coś do setlisty, to kosztem czegoś innego. Wrażenia ogólnie bardzo pozytywne i z chęcią ich zobaczę ponownie. :twisted:

PostNapisane: 26 paź 2015, o 23:37 
Angel

on_the_run napisał(a):
W ogóle jego obecny głos na żywo brzmi bardzo szlachetnie, dojrzale, wręcz "mądrze" - kojarzy mi się z takim mędrcem.

Ale pierdolisz :D . Wybacz, ale musiałem. Nie kwestionuję Twojej wypowiedzi, ale jej styl jest podobny do tych które można poczytać na sanktuarium.

PostNapisane: 27 paź 2015, o 00:07 
Evening Star

A to dziwne, bo nawet nie czytam tamtego forum i na pewno nie stawiam IM wyżej od JP. Po prostu obecny głos Roba na pewno jest niższy i z pewną chrypką, więc brzmi jakby bardziej dojrzale.

PostNapisane: 4 lis 2015, o 00:11 
Running Wild

on_the_run napisał(a):
A to dziwne, bo nawet nie czytam tamtego forum i na pewno nie stawiam IM wyżej od JP. Po prostu obecny głos Roba na pewno jest niższy i z pewną chrypką, więc brzmi jakby bardziej dojrzale.

loginzabroniony chodziło bardziej o połączenie użytych określeń, które tworzą jakiś niesamowity obraz jak z bajki, a chłop ma 70 lat czasami stęka i śpiewa inaczej niektóre rzeczy.

PostNapisane: 4 lis 2015, o 21:50 
Evening Star

Nie, nie twierdzę że to był gig z '82. Po prostu słychać doświadczenie wokalne, a także dojrzałą barwę głosu, co oczywiście nie eliminuje procesu starzenia. Widziałem parę razy na żywo brytyjską kapelę punkową UK Subs, której wokalista ma już 71 lat, więc od Halforda jest te 7 lat starszy. Dziadek kipi energią i mimo, że sam czasem się myli jeśli chodzi np. o tempo, to czuć radość i sceniczną charyzmę budowaną latami. A też chciałbym ich zobaczyć np. z lat rocznika '82, kiedy był scenicznym zwierzęciem i bezbłędnie śpiewał nawet najszybsze kawałki, mimo że podobnie jak Rob trzeźwy zapewne wówczas nie był.
Podobno Rob chciałby w końcu nagrać bluesową płytę i właśnie w takiej konwencji sprawdza się dojrzały, niższy, bardziej zachrypnięty głos.
P.S. Może słabo przekazuję swoje emocje, więc jeszcze raz prostuję - nie miałem na myśli tworzenia obrazu nieziemskiego pod względem możliwości wokalnych koncertu. Po prostu głos łysego nawet na stare lata robi wrażenie. Jasne, że wokalista z wiekiem inaczej śpiewa niektóre rzeczy, czasem bo chce, a czasem bo nie może. Jednak Rob to nie Ozzy czy Kazik, którym głosy obniżyły się z wiekiem tak, że można mówić o nawrocie mutacji.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7