Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 cze 2017, o 17:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lis 2014, o 23:43 
Don't Go

Hmm, dobry pomysł, dzięki :). Podpytam jutro w Warszawie jak zdążę, bo akurat tu mam na miejscu, ale fakt, bliżej zachodniej granicy powinno być ok ;). Dostałem też info, że w przypadku zakupu na stronie zespołu można odebrać na miejscu i nie płacić za przesyłkę, to zawsze jakaś opcja ;).

[EDIT]

Jeśli kogoś to interesuje - pytałem w 3 największych warszawskich empikach - zgodnie z udzielonymi mi informacjami, nie ma możliwości zakupu biletów na niemiecki koncert w bileteriach tej sieci.

PostNapisane: 27 gru 2014, o 15:45 
Green Manalishi

A ja przyznam ze coraz bardziej zaczyna mnie kusic ta Barcelona... W ramach polaczenia krotkich wakacji z koncertem Priest...

PostNapisane: 8 mar 2015, o 23:11 
Heart Of A Lion

Sorry że piszę z nie swojego konta tylko Kasi ale tak jest dla mnie lepiej. Z wiadomego powodu mamy z Dominiką wolny bilet i miejsce na koncert do Atlas-Areny Łódź i dlatego jeżeli ktoś jest chętny proszę o wiadomość na PW. Admnia proszę o wyrozumiałość . Pozdrawiamy i do zobaczenia ze wszystkimi w Łodzi i może w Ostrawie Adam i Dominika

PostNapisane: 9 maja 2015, o 19:35 
Machine Man

Jakby kogoś interesowało to na eventim.pl jest w ten weekend promocja na koncert Judasów. Można kupić 2 bilety w cenie 1. Oczywiście po zarejestrowaniu na konto.
Ja właśnie skorzystałem. Kupiłem sobie 2 bilety na płytę za 213,97 zł (doliczają polecony i opłatę serwisową). Myślę, że to fajna sprawa.

PostNapisane: 3 cze 2015, o 21:47 
Johnny B.Goode

Od magistra:

"Udanej zabawy na koncercie. Rob nadal w dość dobrej formie, więc powinno być spoko :wink: Szkoda strasznie, że Glenn to obecnie chyba największa gitarowa kaleka na świecie i partaczy niemal każdą solówkę bardziej niż kiedykolwiek."

:mrgreen:

PostNapisane: 3 cze 2015, o 22:48 
Heart Of A Lion

Liczyłem, że w Europie dowalą lepszy set, a tu okroili go o 2 kawałki w stosunku do reszty. Nie wiem jak rozumieć wyrzucenie BTROD. To jakby Zeppelin wyrzucili Stairway.
Nie zapowiada się za ciekawie u nas, a na prawdę, miałem nadzieję na jakiś smaczek.
Wątpię jednak, że coś zmienią.
A co do Glenna to wiadomo. Nie ma się co śmiać. Wiek robi swoje, palce już nie te, a z obecnych metalowych gitarowych staruszków urodzonych przed 1950, to właśnie Glenn ma najtrudniejsze zadanie jeśli chodzi o solówki.

PostNapisane: 4 cze 2015, o 22:33 
Heart Of A Lion

Nieważne czy set będzie lekko okrojony czy nie, można powiedzieć że naprawdę wielkie, wiekowe zespoły dają świetne koncerty, niezależnie od setu. Byłem na Scorpions w tym roku w Atlas Arenie i zostałem zaskoczony świetnym koncertem (z perspektywy czasu to był najlepszy duży koncert na jakim kiedykolwiek byłem). Poza tym wydaje mi się że to okrojenie setu wynika też z tego iż w Norwegii przed Judasami grało też Def Leppard, a wcześniej grali na festiwalach. Niedługo się przekonamy.

Myślałem że nie pójdę, ale teraz jestem zdecydowany kupić bilet (podobno jeszcze są) i pójść na koncert, też dlatego by przekonać się co potrafi Five Finger Death Punch.

PostNapisane: 6 cze 2015, o 12:02 
Green Manalishi

O której godzinie otwierają bramy w Atlas Arenie ?

PostNapisane: 6 cze 2015, o 19:48 
Heart Of A Lion

Pewnie o 18

PostNapisane: 8 cze 2015, o 08:12 
Evening Star

Uffff, wrócił Beyond the Realms of Death na koncercie w Szwecji. Już się bałem :D.

PostNapisane: 8 cze 2015, o 13:09 
Devil Digger

i March of the Damned. Wywalili te 2 kawałki tylko na czas festiwali. 20 dni do koncertu a ja ciągle nie dostałem emaila z pełną rozpiską dla posiadaczy biletów GG.

PostNapisane: 10 cze 2015, o 11:58 
Prisoner Of Your Eyes

Byłem wczoraj na koncercie w Berlinie, pełna setlista, zespół w dobrej formie, zwłaszcza Rob był świetny. Nagłośnienie pozostawiało trochę do życzenia ale nie było tragedii. Byłem sceptyczny do tego jak zagra Glenn po info magistra ale rozczarowałem się na plus, Glenn był w świetnej formie, grał bardzo dobrze. Richie jak zwykle kipiał energią, Scott na duży plus, Ian bez zmian od 40 lat ;) Generalnie bardzo udany koncert. Plus koncertu - Redeemer of souls (nie myślałem, że to napiszę :) i Beyond the Realms of Death. Najsłabiej - living after midnight...jakoś niemrawo wyszedł. Najlepsza reakcja publiki - Turbo Lover.
Rob czapki z głów.

PostNapisane: 10 cze 2015, o 15:55 
Don't Go

Arena Treptow to masakryczna hala jeśli chodzi o akustykę... Zdaje się dawna hala montażowa autobusów z niskim sklepieniem... Tak czy siak super, że pełen set i zespół w formie - chociaż mam obawy o Łódź (trzeci koncert z rzędu)... Swoją drogą może warto byłoby zorganizować jakiś meet-up przed koncertem?

PostNapisane: 12 cze 2015, o 21:49 
Heart Of A Lion

A jak z tą Ostravą, ktoś jedzie?

PostNapisane: 20 cze 2015, o 11:00 
Rocka Rolla

Cześć wszystkim!

Powtórzyła się u mnie sytuacja sprzed 4 lat - znów mam bilety na zbyciu... tym razem dwa i nie na płytę, a na sektor w Łodzi. Konkretnie sektor P, rząd 8, miejsca 13 i 14.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem, to bilety są wystawione na Allegro (niestety nie mogę liczyć tylko na Was). Cena: 150 zł z wysyłką (wartość nominalna 199 zł).

Link do aukcji: http://allegro.pl/bilety-judas-priest-a ... 39559.html

PostNapisane: 21 cze 2015, o 09:49 
Evening Star

PL/CZ/EN
Bardzo szybka sprzedaż biletów , do wydruku w domu ( e-ticket ) , dobre miejsca za pół ceny ! . Ostrava i Praga / Judas Priest .
Sprzedam pilnie , bilety , do wydruku , na własnej drukarce ( e-bilety ) , zakupione na oficjalnej stronie livenation i ticketmaster .
Witam .
Posiadam na sprzedaż , bilety wstępu na koncert zespołu Judas Priest , w Czechach :
1. Dnia 25 czerwca - Ostrava - CEZ ARENA , wejście od godziny 19:00 , miejsce stojące , przy samej scenie - cena zapłacona przeze mnie to 1390.00 kć ( koron czeskich ) , do sprzedania z zapłatą , w postaci szybkiego przelewu bankowego , i wysyłki na adres e-mail , w załączniku , w formacie PDF , bilet do wydruku , za kwotę niższą - sprzedam za 800.00 kć ( koron czeskich ) .
2. Dnia 25 czerwca - Ostrava - CEZ ARENA , wejście od godziny 19:00 , miejsce stojące , przy samej scenie - cena zapłacona przeze mnie to 990.00 Koron czeskich : Bilet na trybunę : C2 , rząd nr. 14 , miejsce nr . 11 .
Sprzedam za 600.00 Koron Czeskich . do sprzedania z zapłatą , w postaci szybkiego przelewu bankowego . Po zapłacie , ja wysyłam na adres e-mail , w formacie PDF , bilet do wydruku .
3. Dnia 25 czerwca - Ostrava - CEZ ARENA , wejście od godziny 19:00 , miejsce stojące , przy samej scenie - cena zapłacona przeze mnie to 990.00 Koron czeskich : Bilet na trybunę : C2 , rząd nr. 14 , miejsce nr . 12 .
Sprzedam za 600.00 Koron Czeskich . do sprzedania z zapłatą , w postaci szybkiego przelewu bankowego , i wysyłki na adres e-mail , w załączniku , w formacie PDF , bilet do wydruku .
Do Pragi , o2 Arena , takie same warunki sprzedaży :
Na sprzedaż również 3 bilety , do Pragi ,data koncertu : 26 czerwiec 2015 rok , wstęp od godziny 18:30 .
1. E-bilet , zakupiony za kwotę 1290.00 Kć ( koron czeskich ) , na trybuny , sektor : 116 , rząd 3 , miejsce 14 , sprzedam za 700.00 Kć ( koron czeskich ) .
2. E-bilet , zakupiony za kwotę 1290.00 Kć ( koron czeskich ) , na trybuny , sektor : 116 , rząd 3 , miejsce 15 , sprzedam za 700 Kć ( koron czeskich ) .
3. E-bilet , zakupiony za kwotę 1390.00 Kć ( koron czeskich ) , miejsce stojące , przy samej scenie , sprzedam za 800 Kć ( koron czeskich ) .
Posiadam również , na sprzedaż bilety , do Bułgarii , do Sofii , na koncert zespołu Judas Priest , 30 czerwca 2015 roku . Poprzedzającym zespołem , będzie legendarny zespół Helloween .
Velmi rychlý prodej vstupenek, tisk doma (e-vstupenek), dobré místo za poloviční cenu! , Ostrava a Praha / Judas Priest.
Koupit naléhavě, vstupenky vytisknout na vlastní tiskárně (e-ticket), zakoupené na oficiálních internetových stránkách LiveNation a Ticketmaster.
Dobrý den.
Mám k prodeji, lístky na koncert Judas Priest, v České republice:
1. Dne 25. června - Ostrava - ČEZ Aréna, vstup od 19:00, místo stojící, se stejné scény - cena zaplacená mě je 1390,00 Kč (korun českých), na prodej s platbou ve formě rychlého bankovním převodem a dopravu e-mail, v příloze, ve formátu PDF, vytisknutí lístku, pro méně - na prodej na 800,00 Kč (korun českých).
2. Dne 25. června - Ostrava - ČEZ Aréna, vstup od 19:00, místo stojící, ve stejné fázi - ceny zaplacené mě je 990,00 korun: Ticket tribuna C2 vlády č. 14, místo ne. 11.
Koupit za 600,00 korun. na prodej s platbou ve formě rychlého bankovním převodem. Po zaplacení, pošlu e-mailem ve formátu PDF vytisknout jízdenku.
3. Dne 25. června - Ostrava - ČEZ Aréna, vstup od 19:00, místo stojící, se stejné scény - ceny zaplacené mě je 990,00 korun: Ticket tribuna C2 vlády č. 14, místo ne. 12.
Koupit za 600,00 korun. na prodej s platbou ve formě rychlého bankovním převodem, a lodní dopravy do vaší e-mailovou adresu, uvedenou v příloze, ve formátu PDF, vytisknutí lístku.
Praha, O2 Arena, stejné podmínky prodeje:
Na prodej jsou 3 lístky do Prahy, v den koncertu: 26. června 2015 rok přijetí od 18:30.
1. E-ticket, koupil za 1.290,00dolar Kč (korun českých), stáncích, v sektoru 116, řádku 3, pozice 14, prodávat za 700,00 Kč (korun českých).
2. E-ticket, koupil za 1.290,00dolar Kč (korun českých), stáncích, v sektoru 116, řádku 3, pozice 15, prodávat se za 700 Kč (korun českých).
3. E-ticket, koupil za 1390,00 dolarů Kč (korun českých), místo postavení, se stejné scéně, prodávat se za 800 Kč (korun českých).
Mám také na prodej vstupenek, Bulharsko, Sofie, koncertní kapely Judas Priest, 30. června 2015 rok. Před týmu, bude legendární kapela Helloween.
Very fast ticket sales, print at home (e-ticket), a good place for half price! . Ostrava and Prague / Judas Priest.
Buy urgently, tickets to print on your own printer (e-tickets), purchased on the official website LiveNation and Ticketmaster.
Hello.
I have for sale, tickets to the concert of Judas Priest, in the Czech Republic:
1. On 25 June - Ostrava - CEZ Arena, entrance from 19:00, place standing, with the same scene - the price paid by me is 1390.00 Kč (Czech crowns), for sale with payment in the form of fast bank transfer and shipping e-mail, in the Annex, in PDF format, printable ticket, for less - for sale for 800.00 Kč (Czech crowns).
2. On 25 June - Ostrava - CEZ Arena, entrance from 19:00, place standing, at the same stage - the price paid by me is 990.00 Czech Crowns: Ticket Grandstand C2, the government no. 14, place no. 11.
Buy for 600.00 Czech crowns. for sale with payment in the form of fast bank transfer. After the payment, I will send by e-mail in PDF format to print a ticket.
3. On 25 June - Ostrava - CEZ Arena, entrance from 19:00, place standing, with the same scene - the price paid by me is 990.00 Czech Crowns: Ticket Grandstand C2, the government no. 14, place no. 12.
Buy for 600.00 Czech crowns. for sale with payment in the form of rapid bank transfer, and shipping to your e-mail address, in the Annex, in PDF format, printable ticket.
Prague, o2 Arena, the same conditions of sale:
For sale are 3 tickets to Prague, the date of the concert: June 26, 2015 year admission from 18:30.
1. E-ticket, purchased for 1290.00 CZK (Czech crowns), the stands, the sector 116, row 3, position 14, selling for 700.00 Kč (Czech crowns).
2. E-ticket, purchased for 1290.00 CZK (Czech crowns), the stands, the sector 116, row 3, position 15, selling for 700 Kc (Czech crowns).
3. E-ticket, purchased for 1390.00 CZK (Czech crowns), place standing, with the same scene, selling for 800 Kc (Czech crowns).
I also have on sale tickets, Bulgaria, Sofia, concert band Judas Priest, June 30, 2015 year. Prior to the team, will be legendary band Helloween.

Ostatnio edytowano 25 cze 2015, o 17:52 przez rademon, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 22 cze 2015, o 20:19 
Johnny B.Goode

zadbanego, ze zdrowymi nawykami żywieniowymi, prowadzącego aktywny tryb życia, do 36 lat, bez dzieci
auto musi być w kolorze seledynowym, tylko audi lub bmw

PostNapisane: 22 cze 2015, o 21:15 
Heart Of A Lion

Ogólnie co do tych hoteli w Łodzi to zgaduję, że nikt nie ma żadnego info gdzie się chłopaki zatrzymają o ile w ogóle to będzie Łódź?

PostNapisane: 23 cze 2015, o 15:26 
Evening Star

Chce ktoś kupić bilety ( e-ticket ) do Pragi i Sofii ? .
Posiadam po 3 bilety , na każdy z nich .
Sprzedam za 50 % tego co zapłaciłem .

PostNapisane: 27 cze 2015, o 12:03 
Green Manalishi

Dla tych którzy z jakiegoś bardzo ważnego powodu nie mogą być dzisiaj na koncercie w Łodzi...

http://ulq.pl/cc4f590624.html
Strona na której ponoć można obejrzeć support i sam koncert...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona