Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 22 wrz 2017, o 08:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 gru 2015, o 21:25 
Green Manalishi

Ja kupilam swoj od konika przed Hala. Pozno juz bylo, koncert trwal, mialam malo gotowki. Gostkowie chcieli 200 zlotych. Powiedzialam ze nie mam mowy, bo nie mam. Opuscili do 150. nadal nie byla to kwota ktora dysponowalam. To oni - ze moga pojsc ze mna do bankomatu. A gdzie ten bankomat? A jakis kilometr stad. No kurde. Prawie 10 wieczor, gdzie ja bede szla z dwoma obcymi facetami. Juz chcialam zrezygnowac. W koncu zgodzili sie na moja cene. 70 zl.
A w gruncie rzeczy - popatrzylam na bilet dopiero dzis, cena nadrukowana to byla w okolicach 100 zl. Bilet na plyte. Ale do GC doszlam i weszlam bez problemu - nikt mnie nei zatrzymal.

PostNapisane: 13 gru 2015, o 01:20 
Evening Star

Wilku napisał(a):
on_the_run napisał(a):
Za to było pełno młodych i ślicznych dziewczyn, którym pewnie bogaty tatuś kupił bilet na GC :( Że ja nie mam u nich szans :(

O wypraszam sobie, ja sama zapracowałam na swój bilet GC EE :P i jeden nawet sprzedałam za połowę ceny, bo kupiłam w promocji 2 w cenie jednego ;)
Widocznie inteligencja oraz opanowanie biły z Twojej zapewne uroczej twarzyczki i nie zwróciłaś mojej fatalistycznej uwagi, bo widocznie przyciąga mnie to co złe :twisted: Ale i tak jest urok koncertów, że rozhisteryzowane nastolatki są na porządku dziennym ;)

PostNapisane: 13 gru 2015, o 13:09 
Machine Man

Byłem wczoraj w Brnie. Znakomity koncert ! Hala raczej nieduża, na 5 - 6 tysięcy ludzi (wypełniona). Kupiłem sobie bilety na GC i to był dobry pomysł (w Polsce za taką cenę dostanę co najwyżej bilety na płytę). Nagłośnienie o niebo lepsze niż w Łodzi. Najpierw bardzo sympatyczny koncert UFO w mocnym składzie z nieśmiertelnymi "Doctor Doctor", "Rock Botttom" czy "Let it Roll", a potem już danie główne.. Muszę powiedzieć, że znakomicie to wszystko brzmiało, a Halford chyba zaczął na prawdę o siebie dbać bo i wygląda młodziej, a wysokie tony przychodzą mu dużo łatwiej. "Screaming for Vengeance" zaśpiewał praktycznie tak jak na krążku :shock: . Znakomite, jak zawsze "Beyond..", świetnie wypadła "Vallhalla". Pierwszy raz w życiu słyszałem znakomite "The Rage". Trochę mniej przekonuje mnie ostatnio koncertowo "VoC" choć gitary brzmią rewelacyjnie ale Rob chyba za bardzo tu kombinuje :wink: .

Setlista z pamięci (kolejność pewnie trochę inna, no i mogłem coś pominąć) :

Dragonout,
Metal Gods,
Desert Plains,
Victim of Changes,
Halls of Vallhalla,
The Rage,
Beyond the Realms of Death,
Turbo Lover
Hellion/Electric Eye
Reedemer of Solus
Riding on a Wind
Breaking the Law
Screaming for Vengeance
Hell Bent for Leather
You've Got another thing Comin'
Painkiller
Living after Midnight

PostNapisane: 13 gru 2015, o 14:39 
Metal God

To jest w ogóle czad, jak on obecnie wykonuje ten kawałek, mówię o SfV, oglądam to z Las Vegas, przede wszystkim niesamowity luz i zabawa głosem. Oj mogliby grać w tej formie Rock Hard Ride Free i puścić w niepamięć te nieszczęsne wykonania z 2008.

PostNapisane: 13 gru 2015, o 16:26 
Evening Star

https://www.youtube.com/watch?v=5uGrE18X7Ys - forma znakomita - słychać, że Rob śpiewa "głową"/miksem, a nie falsetem - płynnie łączy rejestry. W Gdańsku było podobnie. Pełen szacun dla niego, jestem ponownie pod wielkim wrażeniem. Ale jeśli chodzi o Rock Hard..., to chyba Robowi nigdy na żywo za dobrze nie wychodził. Painkiller tak samo nigdy nie został perfekcyjnie zaśpiewany (chociaż niezła była wersja z koncertowego DVD Halford), za to końcówka (w Ergo poprzedzona nawet growlem przed perkusyjnym przejściem) "Pain! Pain!, Killa, Killa! Pain! Pain! Killa! Killaaaaaa!" była naprawdę zajebiście agresywna i mocna. To krzyk pełny nienawiści.
Szczerze mówiąc, to aż współczułem metal godowi tak ciężkiego wysiłku, bo w tym wieku jechanie takimi screamami na pewno nie jest lekką pracą.

PostNapisane: 18 gru 2015, o 03:53 
Rocka Rolla

on_the_run napisał(a):
Widocznie inteligencja oraz opanowanie biły z Twojej zapewne uroczej twarzyczki i nie zwróciłaś mojej fatalistycznej uwagi, bo widocznie przyciąga mnie to co złe :twisted: Ale i tak jest urok koncertów, że rozhisteryzowane nastolatki są na porządku dziennym ;)

Ja wiem czy takie opanowanie? Jak widzę Tiptona to zawsze tracę głowę, ale bynajmniej nie z powodu rozhisteryzowania, tylko dlatego, że ilekroć stoję pod barierką to do mnie "puszcza oczka", uśmiecha się, a jak dawał mi kostkę to aż w oczy spojrzał XD Wiem, że robi to do wszystkich, ale to jest przemiłe, że zwraca uwagę na fanów, chociaż... w Gdańsku tylko do mnie wysłał "powietrznego całusa" ;) Dla mnie to jest naprawdę wielka rzecz, bo Tipton to człowiek, który dał mi pasję. Przez niego zaczęłam grać i pokochałam to. Ten człowiek to dla mnie ogromna inspiracja i kiedy po koncercie przy podpisywaniu płyty mówi mi, że pamięta mnie z poprzedniego koncertu, cieszy się, że mnie zainspirował i mówi, że powinnam spełniać swoje marzenia związane z muzyką, albo nazywa "ślicznotką" to aż mi się miło robi i w sumie wtedy mogę przypominać rozhisteryzowaną nastolatkę z oczami wielkimi jak pięciozłotówki i chorym uśmiechem, ale który fan tak nie wygląda, kiedy zobaczy swojego największego idola? :D Zresztą cały zespół tak na mnie działa, Rob zawsze uśmiechnięty, Ian dokładnie to samo - i też mi cały czas gada, że mnie pamięta. O, jak ja się cieszyłam jak mi Ian kostkę rzucił :D
A teraz koniec trasy i trochę jakby życie straciło sens. Całe szczęście, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa ;) bo naprawdę nie wyobrażam sobie świata bez Judas Priest, nawet nie chcę myśleć co będzie jak przestaną kiedyś definitywnie grać.

PostNapisane: 18 gru 2015, o 20:47 
Evening Star

on_the_run napisał(a):
Całe szczęście, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa ;) bo naprawdę nie wyobrażam sobie świata bez Judas Priest, nawet nie chcę myśleć co będzie jak przestaną kiedyś definitywnie grać.

Może to głupie, ale na koniec koncertu specjalnie nasłuchuję Roba by usłyszeć słowa ,,(..) And The Priest will be back, good night everybody!" wierząc w ich prawdziwość. Jakby ich nie wypowiedział to bym się poważnie martwił :)

PostNapisane: 20 gru 2015, o 22:12 
Evening Star

Wilku, pocieszać się możemy że wokalista punkrockowej formacji UK Subs, Charlie Harper jest 1944 rocznik i na emeryturę się nie wybiera póki co, po scenie nadal zdarza się mu skakać, jego głos nadal w niektórych utworach potrafi zaskoczyć agresją, mimo że na scenie pije piwo (Robcio jest niepijącym alkoholikiem, co działa w jego przypadku na pewno na plus).

PostNapisane: 22 gru 2015, o 22:08 
Rocka Rolla

No to całe szczęście, oby Judasi jak najdłużej nam koncertowali ;)

PostNapisane: 25 gru 2015, o 00:13 
Devil Digger

Było super, też zwróciłem uwagę na growle, ino nie pamiętałem w którym to było numerze, więc dzięki ;)

PostNapisane: 25 gru 2015, o 19:03 
Evening Star

Oczywiście również growl był w Metal Gods. ;) Zasłużenie nazywany jest bogiem metalu! :)

PostNapisane: 25 gru 2015, o 21:00 
Don't Go

a czy Rob przypadkiem nie mówił, że następnym razem przyjadą do Warszawy, czy też źle usłyszałem

PostNapisane: 25 gru 2015, o 22:26 
Devil Digger

A nie wiem, tego momentu nie kojarzę. Ale byłoby pysznie. Chyba jedynym miejscem gdzie mogliby zagrać byłby Torwar.

PostNapisane: 31 sty 2016, o 23:10 
Evening Star

Wilku napisał(a):
No to całe szczęście, oby Judasi jak najdłużej nam koncertowali ;)
Tak wczoraj się zaprezentował 44letni wokalista: https://www.youtube.com/watch?v=LoOF4S0 ... e=youtu.be

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3