Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 cze 2017, o 12:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 cze 2015, o 11:53 
Evening Star

Nie wiem czy podczas koncertu zwróciliście uwagę na ekran na górze, została ogłoszona informacja z ostatniej chwili, że 10 grudnia 2015 Judas Priest wystąpi ponownie na Ergo Arena w Gdańsku!

Nie wierzyłem w to, ale proszę bardzo, oto linki do większej ilości informacji:
http://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/t/
http://www.antyradio.pl/Newsy/Koncerty/ ... olsce-3146

Wreszcie koncert gdzieś blisko mnie :)

PostNapisane: 28 cze 2015, o 13:31 
Evening Star

Były kartki porozwieszane wewnątrz hali z tym info ;) Boję się o ten termin, bo po wielu bojach będę miał prawdopodobnie obronę na uczelni jakoś w tych dniach.

PostNapisane: 3 lip 2015, o 20:30 
Green Manalishi

Metalowi Bogowie dali mi jeszcze jedną szansę i muszę tam być(najwyżej sprzedam nerkę)
Do tego jeszcze gościnnie będzie UFO :shock:
Doctor Doctor please

PostNapisane: 24 paź 2015, o 12:56 
Green Manalishi

Za nie całe dwa miesiące koncert w Gdańsku a na forum nie widzę żadnego szału... :?

PostNapisane: 24 paź 2015, o 18:19 
Evening Star

Forum coś w ogóle wymarło i nie piszą już dawne gwiazdy typu Myers...

PostNapisane: 30 paź 2015, o 13:59 
Angel

Ciekaw jestem frekwencji w Gdańsku. Bilety na GC są dostępne co przy bitwie o bilet na Black Sabbath jest miłym akcentem ;)

PostNapisane: 31 paź 2015, o 01:59 
Stained Class King

Słaby termin, więc nie spodziewałbym się tłumów.

PostNapisane: 31 paź 2015, o 11:15 
Heart Of A Lion

Tłumów nie będzie na pewno. Podobnie jak i poprzednio już próbują ratować się akcjami 2 bilety w cenie 1. Np. na ticketmaster.pl jeszcze chyba trwa ta promocja, wystarczy podać hasło: DYNIA2015
Trochę to nieuczciwe wobec osób, które już wcześniej kupiły bilety.

PostNapisane: 31 paź 2015, o 22:34 
Angel

W listopadzie planuję kupić bilet. Głupio byłoby ominąć skoro mam pół godziny do ergo, a nie wiadomo kiedy odwiedzą nas znowu.

PostNapisane: 3 lis 2015, o 18:38 
Evening Star

Mam pytanie do Was, doświadczonych koncertowiczów. Chcę kupić bilet na Judas Priest, do tej pory kupowałem sektor, żeby się skupić na koncercie i wszystko ,,wyłapać". Na koncercie w Łodzi tak mnie nosiło że nie mogłem spokojnie wysiedzieć, dlatego postanowiłem teraz spróbować na płytę i zaczyna się myślenie taktyczne...

1. Czy przed sceną wokal nie jest nagłośniony znacznie słabiej? Jak oglądałem czasem nagrania na yt sprzed sceny to Halfora ledwo było słychać.
2. Jest podział na Golden Circle i płytę, czy sama ,,płyta" jest na tyle daleko od sceny by ,,osłabić" wrażenia koncertowe? Warto dopłacać?
3. Dobór miejsca - Jestem człowiekiem, który nie lubi się przepychać z ludźmi, a wiadomo jak to jest na koncertach, do tego niestety muszę nosić okulary by normalnie widzieć :) Usunięcie się trochę bliżej kolumn do dobry pomysł? Chcę uniknąć przepychania, a jednocześnie nie być w grupie która stoi jak kołki :) Na trybunach mi tego brakowało, każdy siedział jak z kijem w kręgosłupie.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

PostNapisane: 3 lis 2015, o 23:42 
Running Wild

1. O to bym się nie martwił. Wszystkie miejsca przed sceną, czy to sektory z lewej czy prawej czy GC czy płyta gdzieś indziej rządzą się swoimi prawami nagłośnienia i wrażenia dźwiękowe nie są bezpośrednio uzależnione od odległości jaka dzieli słuchacza od sceny. Oczywiście pod sceną jest głośniej. Jest się bliżej nagłośnienia więc i jest większa szansa, że jaja będą ci skakały nie tylko na widok Halforda ale i z powodu stopy, basów i hewi metalu. Jak nagłośnienie będzie zjebane to i miejsce nie pomoże, oraz w drugą stronę.
2. Jednym z powodów zrobienia Golden Circle było napchanie kieszeni większą ilością kasy oraz wydzieleniem strefy, która z punktu widzenia dużej ilości ludzi sprawia, że koncert jest bezpieczniejszy i bardziej komfortowy. Oczwyście w GC może być napchane ludźmi, że pozwolę sobie na w mojej ocenie trafne, chodź wulgarne określenie, jak chuj w dupę ! GC ma sens co najwyżej na lotniskach, w przypadku konceru JP, raczej średniej ilości ludzi to można stanąć przy barierce oddzielającej od GC i też będzie git.
3. Nikt nie lubi tłumów i ścisku, ale część ludzi bardziej nie lubi stać z tyłu. Nawet w GC myślę że znajdą się miejsca w których nie będzie ścisku jak chuja w dupie...mój boże przepraszam ! Nie wiem co mnie dziś naszło. Ciasno jak w zapchanym kominie jest co najwyżej pod sceną i trochę pod pod sceną. Nie będzie rock in rio, ani koncertu gwiazdy w za małym lokalu przy za dużej sprzedaży biletów.

PostNapisane: 3 lis 2015, o 23:46 
Running Wild

Uzupełniając odpowiedź w pkt 1. Głos Halfiego nie będzie ciszej aniżeli słuchał byś z trybun.

PostNapisane: 4 lis 2015, o 20:32 
Angel

Golden Circle to obecnie przegięcie. Jeśli jest jak na Ironach w Poznaniu tzn. faktycznie mały circle pod sceną to spoko. Jeśli jednak jest jak to zwykle bywa na ponad pół hali to już trochę przegięcie.
Jeszcze lepszym motywem jest puszczanie minimalnej puli biletów na GC, a dużej na GCEE.

Dla mnie GC to jedyna sensowna opcja. Nie widzi mi się stanie na płycie w3/4 hali.

PostNapisane: 4 lis 2015, o 21:52 
Evening Star

Sid napisał(a):
Golden Circle to obecnie przegięcie. Jeśli jest jak na Ironach w Poznaniu tzn. faktycznie mały circle pod sceną to spoko. Jeśli jednak jest jak to zwykle bywa na ponad pół hali to już trochę przegięcie.
Jeszcze lepszym motywem jest puszczanie minimalnej puli biletów na GC, a dużej na GCEE.

Dla mnie GC to jedyna sensowna opcja. Nie widzi mi się stanie na płycie w3/4 hali.
Ja po zaliczonej w tym roku Łodzi biorę raczej najtańsze trybuny...

PostNapisane: 4 lis 2015, o 23:49 
Devil Digger

Siema,
kupiłem 2 bilety na GC z okazji promocji "dyniowej", i mam już bilet do Gdańska.
Dwie kwestie:
1) Czy jest ktoś chętny na ów drugi bilet w cenie 135 zł?
2) Czy zechce mnie ktoś w Trójmieście przekimać? Browara albo mocniejsze trunki zapewnię.

P.S. Nie muszą to być ta sama osoba (choć w ten sposób chyba byłoby najwygodniej), nie muszą być też różne.

PostNapisane: 5 lis 2015, o 09:59 
Angel

Lstasss napisał(a):
Siema,
kupiłem 2 bilety na GC z okazji promocji "dyniowej", i mam już bilet do Gdańska.
Dwie kwestie:
1) Czy jest ktoś chętny na ów drugi bilet w cenie 135 zł?
2) Czy zechce mnie ktoś w Trójmieście przekimać? Browara albo mocniejsze trunki zapewnię.

P.S. Nie muszą to być ta sama osoba (choć w ten sposób chyba byłoby najwygodniej), nie muszą być też różne.

1. Byłbym chętny. Dogadamy się na PW/mailowo?

PostNapisane: 6 lis 2015, o 16:20 
Evening Star

Cytuj:
Ja po zaliczonej w tym roku Łodzi biorę raczej najtańsze trybuny...

Można znać powód? :)

Przejrzałem sobie zdjęcia z Łodzi, Golden Circle sięgał naprawdę daleko... Generalnie myślę że na dole bardziej będzie czuć muzykę, na trybunach przyznaję że głównie słychać wokal i trochę gitar, ciężko o bas i perkusję :)

PostNapisane: 7 lis 2015, o 11:18 
Evening Star

Tylko kwestie finansowe - mój kapitał nie jest z gumy, trzydziecha się zbliża nieuchronnie, czas zacząć oszczędzać. Widziałem JP już w tym roku, chętnie zobaczę ich ponownie, ale szaleć z kasą nie zamierzam, tym bardziej że na Maiden też powoli trzeba będzie kupować bilet.

PostNapisane: 8 lis 2015, o 19:56 
Rocka Rolla

Jakby ktoś chciał to dysponuję biletem na gc ee w bardzo przyjemnej cenie 175 zeta ;)

PostNapisane: 11 lis 2015, o 13:45 
Green Manalishi

Wilku napisał(a):
Jakby ktoś chciał to dysponuję biletem na gc ee w bardzo przyjemnej cenie 175 zeta ;)

Zostawiłem ci wiadomość w tej sprawie na PW

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona