Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 25 wrz 2017, o 22:24

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lip 2013, o 12:12 
Stained Class King

BreakLaw napisał(a):
jak całe jego pokolenie

Jesteś od niego raptem parę lat starszy. Trochę za mało, żeby mówić o różnicy pokoleń.

PostNapisane: 5 lip 2013, o 12:57 
Bloodsucker

A ja wczoraj byłem w Gdańsku, bardzo solidny koncert. Wieczorem popiszę więcej.

PostNapisane: 5 lip 2013, o 13:00 
Heart Of A Lion

Magister mylisz się, różnica mentalnościowa między ludźmi urodzonymi w latach 80 a 90 jest ogromna

PostNapisane: 5 lip 2013, o 13:24 
Stained Class King

Może i tak, ale używasz argumentu wieku na tyle często, że chyba czerpiesz dziwną przyjemność z nazywania ludzi dziećmi, a pokazywania siebie jako tego doświadczonego życiem i dojrzałego. Założę się, że większość starszych użytkowników tego forum jest po przejściach tego czy innego rodzaju, a nie podkreślają tego na każdym kroku.

PostNapisane: 5 lip 2013, o 13:49 
Heart Of A Lion

nie chodzi o żadne przejścia tylko o normalność na którą w młodym wieku ktoś dajmy na to urodzony w 1987 r. się jeszcze załapał a ten w 1995 r. już nie, ot co

PostNapisane: 5 lip 2013, o 15:38 
Stained Class King

Nie uważam, żeby moje dzieciństwo było nienormalne, a jestem rocznik 1993. Grałem w piłkę, jeździłem na rowerze, paliłem z kolegami ogniska, czytałem fajowe książki, zbierałem jakieś głupawe naklejki itd. Mój młodszy brat jest z rocznika 2000 i na pewno dość sporo korzysta z komputera w porównaniu do mnie w jego wieku (przecież nawet komputera nie mieliśmy dość długo, a potem dostępu do Internetu), ale też nie widzę poza tym jakichś kolosalnych różnic.

Kwestia miejsca zamieszkania (przedmieścia, nieduże miejscowości pewnie działają tu na korzyść) + otoczenia znajomych i rodziny, naprawdę :) . Nie masz co patrzeć aż tak pesymistycznie.

PostNapisane: 5 lip 2013, o 16:08 
Bloodsucker

BreakLaw napisał(a):
Ivan- no teraz troszkę ochłonąłem i mogę spokojnie powiedzieć, że to jeden z 3 najlepszych Ironów na jakich byłem obok Warszawy 2008 i Budapesztu 2010.
Can I Play with Madness jak dla mnie zmasakrowało na tym koncercie, o ile studyjnie ten utwór jest tylko dobry, to na koncertach wypada fantastycznie, jest energia, moc, duże pole do popisu dla publiki. Run to the Hills też bardzo przyjemnie pewnie dlatego, że Bruce stał po naszej stronie. Z tym, że i tak całościowo Dave był bohaterem tego koncertu.

Spoko, ja "Can I Play" zawsze lubiłem, czy na płycie czy też live, więc rozkmin na ten temat nie mam.

Magister, Nomad może faktycznie nadużywa słowa pokolenie, choć z drugiej strony... Przyjmijmy że pokolenie to 20 lat. Teraz, w dobie gier, internetu, postępu technologicznego, gadżetów, pieniędzy,markowych ciuchów, mentalna różnica pomiędzy ludźmi różniącymi się wiekiem o raptem 5/10 lat jest większa niż dawniej pomiędzy jednym a drugim kolesiem których dzieli 20 lat. Ja bym tego nie zrzucał na karb różnicy pokoleń, ale na wychowanie i specyfikę danej osoby, choć dzisiejsze czasy sprzyjają zepsuciu wśród ludzi. Widzisz, wiem że jesteś znacznie młodszy ode mnie, ale szanuję Cię bardziej niż niejednego starszego forumowicza-wypowiadasz się merytorycznie, na poziomie, masz wiedzę, jesteś osłuchany, oczytany i wierzę że hipotetycznie moglibyśmy być kumplami. Wierzę też w Twoje normalne dzieciństwo:D Dzee The Q jest prawdopodobnie w Twoich okolicach wiekowych i co reprezentuje swoją osobą? Niechlujne wypowiedzi,żenujący poziom i bluzgi wciskane na siłę. Ja rozumiem że przekleństw mogą wejść w krew i wiele osób używa "kurwy" jako przecinka, ale podkreślam-W MOWIE. Jeśli ktoś pisze post i dorzuca z dupy przekleństwa to jest to robione świadomie. Pytanie tylko po co? Jak czytam posty Dzee The Q, a potem przeczytam wymianę opinii po koncercie Priest w Katowicach, wcale się nie dziwię że facet poczuł się odrzucony przez grupę, pisząc tu jeszcze że większość forumowiczów to "zjeby".
Co do Nomada-myślę że gość jest mentalnie starszy niż wskazuje metryka, stąd mentalna przynależność i szacunek dla starych metali, starych metalowych wartości i niechęć do typowej metalowej dzieciarni w nowiutkich koszulkach na koncercie:)

PostNapisane: 5 lip 2013, o 16:14 
Johnny B.Goode

Mag, przedmieścia i małe miejscowości pod miastami zdecydowanie działają na niekorzyść bo tam się właśnie osiedlają nowobogaccy.
np taka ruda pabianicka pod łodzią. Stoją sobie dworki na środku szczerego pola, do jakichkolwiek sklepów i usług 5 km po żwirowej drodze, mniejsza
Już nie wiem ile razy się nomadowi tłumaczy, że chłop 22 lata to niezbyt dziecko a on sam wcale nie siedział przez wojnę w okopie ;)
Po drugie wcale nie czuję potrzeby mu tego tłumaczyć po raz kolejny, z tego prostego powodu że to z nim jest coś nie tak a nie z nami, coś co wygląda jak kryzys wieku średniego z jakimiś niezłymi bonusami :lol:

PostNapisane: 5 lip 2013, o 16:26 
Johnny B.Goode

IvanRocks! napisał(a):
BreakLaw napisał(a):
Ivan- no teraz troszkę ochłonąłem i mogę spokojnie powiedzieć, że to jeden z 3 najlepszych Ironów na jakich byłem obok Warszawy 2008 i Budapesztu 2010.
Can I Play with Madness jak dla mnie zmasakrowało na tym koncercie, o ile studyjnie ten utwór jest tylko dobry, to na koncertach wypada fantastycznie, jest energia, moc, duże pole do popisu dla publiki. Run to the Hills też bardzo przyjemnie pewnie dlatego, że Bruce stał po naszej stronie. Z tym, że i tak całościowo Dave był bohaterem tego koncertu.

Spoko, ja "Can I Play" zawsze lubiłem, czy na płycie czy też live, więc rozkmin na ten temat nie mam.

Magister, Nomad może faktycznie nadużywa słowa pokolenie, choć z drugiej strony... Przyjmijmy że pokolenie to 20 lat. Teraz, w dobie gier, internetu, postępu technologicznego, gadżetów, pieniędzy,markowych ciuchów, mentalna różnica pomiędzy ludźmi różniącymi się wiekiem o raptem 5/10 lat jest większa niż dawniej pomiędzy jednym a drugim kolesiem których dzieli 20 lat. Ja bym tego nie zrzucał na karb różnicy pokoleń, ale na wychowanie i specyfikę danej osoby, choć dzisiejsze czasy sprzyjają zepsuciu wśród ludzi. Widzisz, wiem że jesteś znacznie młodszy ode mnie, ale szanuję Cię bardziej niż niejednego starszego forumowicza-wypowiadasz się merytorycznie, na poziomie, masz wiedzę, jesteś osłuchany, oczytany i wierzę że hipotetycznie moglibyśmy być kumplami. Wierzę też w Twoje normalne dzieciństwo:D Dzee The Q jest prawdopodobnie w Twoich okolicach wiekowych i co reprezentuje swoją osobą? Niechlujne wypowiedzi,żenujący poziom i bluzgi wciskane na siłę. Ja rozumiem że przekleństw mogą wejść w krew i wiele osób używa "kurwy" jako przecinka, ale podkreślam-W MOWIE. Jeśli ktoś pisze post i dorzuca z dupy przekleństwa to jest to robione świadomie. Pytanie tylko po co? Jak czytam posty Dzee The Q, a potem przeczytam wymianę opinii po koncercie Priest w Katowicach, wcale się nie dziwię że facet poczuł się odrzucony przez grupę, pisząc tu jeszcze że większość forumowiczów to "zjeby".
Co do Nomada-myślę że gość jest mentalnie starszy niż wskazuje metryka, stąd mentalna przynależność i szacunek dla starych metali, starych metalowych wartości i niechęć do typowej metalowej dzieciarni w nowiutkich koszulkach na koncercie:)

eee nooo nieee
słuchaj, ja piszę jak piszę bo wierzę w inteligencję forumowiczów,
więc przelewam frazy z głowy pod palce nie zastanawiając się nad tym zbytnio
Jak ja opisałem tamtą sytuację przed koncertem musiałbym sprawdzić, natomiast bardzo dobrze pamiętam co mnie poirytowało i zapewniam, że taka sytuacja nie zdarzyła mi się nigdy wcześniej. :|

PostNapisane: 6 lip 2013, o 03:20 
Metal God

nie byłęm i w dupie to mam, jak te kutasy nie grają Infinite Dreams, Prophecy i Zła które ludzie czynią, to niech się pierdolą\\ z trasą któ¶a niby ma promować 7th sona

a ty Nomad odpal Dallas

zobacz ten moment jak Rob wchodzi, tak dostojnie, niby od niechcenia, ale trzymając ten mikrofon przy ustach niczym archeolog odkrywający nowy grobowiec kurcząco trzymający się pochodni, i jak zaczyna IM LAYING AWAIT AT NIGHT...

Bruce nigdy czegoś takiego nie pokaże, nigdy kurwaa

PostNapisane: 6 lip 2013, o 03:27 
Metal God

no i sprawa decydująca

Bruce potrafi tylko skakać jak małpa i krzyczeć SKRRIIIIIM FOR MII BRAZIIIL\

w życiu nie pokaże takiego zajebistego tańca jak Robcio w Locked In przy pierwszej zwrtoce, to jest coś co porwałoby w tany wszytskich, nawet naszych rodzicół i dziadków, yeah\ hehe

PostNapisane: 6 lip 2013, o 12:37 
Stained Class King

:twisted:

PostNapisane: 6 lip 2013, o 13:26 
Heart Of A Lion

w pierwszej chwili myślałem, ze chodzi Ci o Dallas 1 pm ;)

PostNapisane: 6 lip 2013, o 16:48 
Metal God

taffer napisał(a):
nie byłęm i w dupie to mam, jak te kutasy nie grają Infinite Dreams, Prophecy i Zła które ludzie czynią, to niech się pierdolą\\ z trasą któ¶a niby ma promować 7th sona

Takie genialne utwory, a żeby nie móc ich usłyszeć jak wypadają na żywo... Tak samo Judas be my guide.

:o :o

PostNapisane: 6 lip 2013, o 18:58 
Heart Of A Lion

Dokładnie, i nie tylko te. Ja i tak nadal nie czaję dlaczego Maiden na historycznej trasie Somewhere Back in Time nie grali Alexander the Great i Caught Somewhere in Time tylko też cisnęli sie z pożal się boże Hills i Madness.
Co do CSIT to Bruce pewnie się boi że nie da rady pociągnąć już tego kawałka, ale Alexander!? Gdzieś bodaj we Włoszech fani na ostatniej trasie prowokacyjnie zaśpiewali ten kawałek na ich koncercie i zdołali wyciągnąć z Bruca zaśpiewanie kawałka refrenu. Niestety ale Maiden pod publiczkę trzaskają na każdej trasie oklepanie hiciory dla pozerskich fanów zamiast zajebać z dawno niegranymi klasykami. Cud że teraz grają 7 syna i Upiora :D
Po za nimi jak już się uparli żeby teraz grać też utwory nagrane po Maiden England to zamiast hymnu gimbazy w postaci Strachu przed ciemnością powinni trzasnąć np. Członka Klanu lub właśnie Judasza.

PostNapisane: 6 lip 2013, o 19:25 
Metal God

Akurat Fear of the dark to kawał zajebistego kawałka, no ale co kto lubi, mnie np. Hallowed be thy name nie rusza już więcej (przejadł się chyba), dobrze że ostatnio dali sobie z nim spokój

A co do CSIT... to co wymieniłeś, to oczywistość, ale jeszcze dodałbym Sea of Madness. Z tym, że ta trasa z 2008 roku była oparta na trzech albumach, więc i tak dostaliśmy chyba najbardziej zajebistą setlistę w historii moim zdaniem, Powerslave, Marynarz... to było coś niesamowitego

Ale coś takiego jak Maiden England zobowiązuje !!! Choć Prophecy i Only the good die young to nawet w 80' nie grali, nie rozumiem tego, 7th son bez tych utworów jest po prostu wykastrowany, bez zakończenia... A dorzucając jeszcze brak Infinite Dreams...

Dlatego mam ogromny szacunek do Manowar i do tego co zrobili np. w Bułgarii. Tak samo Judas Priest i British Steel, choć powinni pójść dalej i powtórzyć coś takiego ze SfV (Fever, Pain and Pleasure, byłaby miazga :D )

PostNapisane: 6 lip 2013, o 20:07 
Heart Of A Lion

No gdyby Priest zagrali całe SFV lub DOTF to po prostu... kurwa to tak niewyobrażalne dla mnie, ale gdyby zrobili taką trasę, choćby tylko po USA to biore kredyt i lecę za nimi :D serio!
Co do Maiden to Fear jest spoko, ale mi się przejadł bo co trasę na siłę go wciskają mając kilka innych bardziej zajebistych kawałków którymi mogliby go zastąpić. Rime of the ancient mariner to przekozaczny kawałek i zajebiście że go grali, na Flight 666 powala na kolana. Maiden mają w chuj tyk długich epickich kawałków, mogli by zatem zrobić trasę grając wyłącznie tylko je, bez żadnych radiowych hiciorków.
Na tej trasie szkoda że ie grają Only the good die young i Infinite, bo na pewno bardziej mi pasują w te klimaty niż Can I Play... które zresztą grali na poprzedniej "historycznej" trasie, więc zamiast zaskoczyć to poszli na łatwizne.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8