Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 28 cze 2017, o 02:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 mar 2013, o 16:07 
Running Wild

http://www.mmwarszawa.pl/433895/2013/3/ ... egory=news
do 12 marca bilety tanio, potem drogo. Piszą, że niema na razie biletów 1 dniowych, ale cena jest podana. wtf ?
Przed ZZ Top napierdala TSA ! :P Dobry melanż !

PostNapisane: 11 mar 2013, o 20:07 
Night Crawler

Ja kupiłem właśnie na Motorhead na TicketPro, także jednodniowe już można kupować. Zresztą na stronce Ursynaliów opis na górze wygląda na nieaktualny, bo wg niego ceny biletów jednodniowych zostaną dopiero podane, a niżej już są.

Na dwa dni jednak sporo kasy, a na ZZ Top jakiegoś parcia nie mam. Wkurzę się za to, jeśli drugiego dnia będzie coś, co będę chciał zobaczyć :wink: mam nadzieję, że będzie Slipknot :mrgreen:

edit: kurde, ależ wspaniały dzień :) załatwiłem cały burdel w dziekanacie, przyszedł mi zwrot podatku, więc od razu kupiłem bilet, zaraz obczaję jeszcze t-shirty z tej promocji, o której piszecie, a potem uderzę na browar :twisted:

PostNapisane: 11 mar 2013, o 20:54 
Dissident Aggressor

Szkoda, że ZZ Top i Motorhead nie grają tego samego dnia, ale melanż by był!!!

PostNapisane: 12 mar 2013, o 19:15 
Heart Of A Lion

Kurde, organizatorzy tegorocznych festiwali w Polsce mnie zaskakują, bo na każdym w pyte ni nazat gwiazd. Zdecydowanie najbardziej zajebiaszczy koncertowy rok w historii Polski. Na Motorków już bilet kupiłem, na ZZ Top by mi się nie chciało 2 raz jechać poza tym kasy mało, no chyba że jeszcze jakiegoś giganta na sobotę jebną to sobie przemyśle weekend w Wawie.

PostNapisane: 12 mar 2013, o 21:46 
Running Wild

Kiedyś w temacie koncertu Maiden poruszana była podobna kwestia. W ostatnich latach w Polsce jest naprawdę zajebiście z koncertami. Ten rok po prostu trzyma poziom. Wkurwiają mnie tylko składy na festach bo są do dupy. Weźmy pierwszy lepszy Impact, Slayer i Airbourne !! Bym zobaczył i tupał nogą jak pojebany, ale resztą się nie jaram. Subiektywne to w chuj bo taki der RamsteinWalcar to potęga ale trochę nie w tym klimacie. To samo fest gdzie zagra Accapt. Za nimi gdzieś w 15 lidze poszedł bym na koncert ale za 50 zł i w Wawie. Nic nie przebije klubowych koncertów gdzie można pójść po browar, odlać się i stać blisko sceny.

PostNapisane: 12 mar 2013, o 22:44 
Heart Of A Lion

Bad Taste1 napisał(a):
Nic nie przebije klubowych koncertów gdzie można pójść po browar, odlać się i stać blisko sceny.

Popieram w 1000%. O wiele bardziej wolałbym nieśmiertelne Motorhead czy Accept na normalnym klubowym (czy ew. na niewielkiej hali) koncercie. A tak mordęga w czekaniu prze tyle godzin w totalnym zlocie gdzie każdemu podoba się co innego. Trochę chujnia ale i tak lepiej mieć ich na festiwalu niż w ogóle, zwłaszcza Motorhead.

PostNapisane: 12 mar 2013, o 23:12 
Running Wild

Cytuj:
Trochę chujnia ale i tak lepiej mieć ich na festiwalu niż w ogóle

Oczywiście, że tak. Tylko weź się zbierz i na fest rusz...
W 2006 roku na Motorach w Stodole sprzedali za dużo biletów, niż mieści się ludzi. Klimat jednak był, było fajnie za głośno, zmacało się jakieś 40sto latki w stanikach, niepotrzebnie tylko na barierki na początku uderzyłem...szybko zostałem wyprowadzony na 2gą część sali :lol: . Teraz trzeba się będzie zmierzyć z inną rzeczywistością, może też będzie fajnie. Ciekawe jak z setem.

PostNapisane: 12 mar 2013, o 23:20 
Heart Of A Lion

Nie ma bata, ja uderzam na barierki choć się naczekam. Boga trzeba widzieć z bliska. Set jaki by nie zagrali to i tak skopie mi dupę. Po Judas Priest, Motorhead to moja druga religia. Przed Iron Maiden grali niecałą godzinę a wybawiłem się na nich bardziej niż na samych Ajronach.
Ma być nowy album Motorków w tym roku więc może coś z nowej płyty jebną.

PostNapisane: 7 maja 2013, o 10:10 
Heart Of A Lion

Kurde mój wyjazd stoi pod znakiem zapytania. Byłem pewny że jakiś autokar ruszy z Wrocka lub z Poznania a tu lipa!? Tylko "jade na koncert" organizuje wyjazd z Wrocka ale ciule nawet na maila nie odpisują, poza tym dostępność biletów na ten przejazd jest "duża" więc w ciemno chętnych i tak nie mają. Pociągiem mi się nie chce tułaczyć. Ktoś uderza grubszą ekipą i mógłby przygarnąć?

PostNapisane: 8 maja 2013, o 21:25 
Heart Of A Lion

Dobra czasu coraz mniej więc w związku z brakiem transportu sprzedaję bilet na pierwszy dzień!
Pisać PW. Cena do uzgodnienia. Na pewno taniej niż z tych co teraz są dostępne.

PostNapisane: 21 maja 2013, o 20:11 
Night Crawler

Coś przewalają z ogłoszeniem ostanich wykonawców, w tym jednej z głównych gwiazd na drugi dzień :roll: na 10 dni przed festiwalem mają na stronce TBA. Po Motorhead jeszcze gra Bad Religion. Też nie mieli gdzie tego wcisnąć ;)

Kto na Motorhead? Jakiś mały ruch w temacie :roll:

PostNapisane: 21 maja 2013, o 21:18 
Running Wild

Petersen napisał(a):
Coś przewalają z ogłoszeniem ostanich wykonawców, w tym jednej z głównych gwiazd na drugi dzień :roll: na 10 dni przed festiwalem mają na stronce TBA. Po Motorhead jeszcze gra Bad Religion. Też nie mieli gdzie tego wcisnąć ;)

My jesteśmy na 100%. Trzeba się ustawić przed. O co chodzi z BD po Motorach ? Mam nadzieję, że zagrają pełny set.
Na setlist fm sety różne. Iron Fist fajnie jakby zaczęli. Kto z forum będzie ?

PostNapisane: 21 maja 2013, o 23:46 
Night Crawler

Bad Taste1 napisał(a):
Petersen napisał(a):

My jesteśmy na 100%. Trzeba się ustawić przed. O co chodzi z BD po Motorach ? Mam nadzieję, że zagrają pełny set.
Na setlist fm sety różne. Iron Fist fajnie jakby zaczęli. Kto z forum będzie ?

No ja się nastawiłem na Motorhead jako główną gwiazdę :wink: w sumie setu nikt im nie skróci, a im wcześniej, tym lepiej, mniej się najebię, więcej zapamiętam :P

No z tego co widzę na setlist.fm to właśnie setu za bardzo nie zmieniają :wink:

PostNapisane: 23 maja 2013, o 21:34 
Running Wild

Orientuje się ktoś czy na 3 dzień zostało dużo biletów i do kiedy jest sprzedaż? Jest jakiś godzinowy rozkład jazdy przybliżony?

In answer to their pleas

PostNapisane: 24 maja 2013, o 07:54 
Night Crawler

guciawa napisał(a):
Orientuje się ktoś czy na 3 dzień zostało dużo biletów i do kiedy jest sprzedaż? Jest jakiś godzinowy rozkład jazdy przybliżony?

nie ma rozkładu godzinowego, co jest ogólnie z dupy :x koleżanka z pracy idzie z synem i próbowała się nawet mailowo dowiedzieć o której ZZ Top gra, ale szanowny organizator nie odpisał oczywiście.

http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/6001 ... alia-.html

wg tabelki na tej stronie, bilety do 2 czerwca, bo jest w niej pozycja 'do 2 czerwca'

biletów wydaje mi się, że nie zabraknie, tam jest od chuja miejsca po prostu :P wiadomo, że są jakieś ograniczenia, ile organizator powinien wpuścić osób, ale rok temu na Slayerze wystarczyło dla każdego. Ogólnie impreza ma charakter spędu, ale kilkadziesiąt metrów od sceny to już totalny luzik, każdy ma tyle miejsca ile chce :wink:

PostNapisane: 24 maja 2013, o 07:57 
Night Crawler

Jeszcze jedna sprawa, jakbyście się wybierali pierwszy raz. W tamtym roku trzeba było z biletem dopchać się do budki, w której dostawało się na jego podstawie opaskę i dopiero z takową na nadgarstku można wejść na teren właściwy (ogrodzony i pilnowany przy wejściu przez cieciów). Ja przyszedłem bez tej wiedzy i oczywiście stałej z 2-3 godziny w kolejce, łojąc chyba z 4 browary, jak wszedłem na teren to już Slayer grał chyba trzeci utwór, czy jakoś tak :roll: tym razem uderzam wcześniej, około 16 pewnie :P

ps. nie jestem przekonany, czy ten system działa w tym roku, ale pewnie tak. spróbuję doczytać wieczorem

PostNapisane: 24 maja 2013, o 22:30 
Heart Of A Lion

haha, jaki żal, ZZ TOP nie zagra. Ursynalia to porażka.
Ratują się teraz 3 dniowymi karnetami za 110zł, jak już niektórzy kupili bilet na 1 konkretny dzień np. za 170zł.

PostNapisane: 25 maja 2013, o 00:40 
Running Wild

Masakra. Dla mnie nieźle bo za motor zapłacę 119 zł a nie 149 a i może na tsa się wybiorę. Swoją drogą nieźle będzie wyglądało jak po motor wiekszość sobie pójdzie...

PostNapisane: 25 maja 2013, o 01:19 
Heart Of A Lion

wstyd i nie po raz pierwszy i pewnie nie ostatni totalna wtopa polskich organizatorów

na miejscu fanów ZZ Top byłbym wściekły, choć prawdę mówiąc ten zespół nigdy nie mógł się przebić w Polsce ze swoją muzyką, to typowa muzyka dla troszkę "starszych nastolatków" a u nas niestety 90% publiki rockowo/metalowej to osoby w wieku +/- 20 lat, w Niemczech czy Czechach jest kompletnie inaczej i tam takie stare kapele wiodą prym

PostNapisane: 25 maja 2013, o 01:34 
Running Wild

Dobra...ale na nigdy nie grające ZZ Top przyszłoby wiele osób. Pierdolić starszych nastolatków i publike rokowo metalową 20 lat. Parę kawalkow ZZ Top z eliminatora to byłby ekstatyczny kult nieogolonego szatana !

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona