Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 20 wrz 2017, o 22:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 maja 2013, o 01:37 
Heart Of A Lion

Bad Taste1 napisał(a):
Dobra...ale na nigdy nie grające ZZ Top przyszłoby wiele osób. Pierdolić starszych nastolatków i publike rokowo metalową 20 lat. Parę kawalkow ZZ Top z eliminatora to byłby ekstatyczny kult nieogolonego szatana !

no dlatego napisałem, że wiele osób musi być nieźle wkurwiona, opcja z 50% rabatem na następne Ursynalia to jakiś żart, te osoby zostały okradzione, wiadomo, że 3/4 osób szło głównie na Motorhead, ale też pewnie byli tacy co wykupili dzień z ZZ Top i jest mi tych osób bardzo szkoda

PostNapisane: 28 maja 2013, o 12:12 
Running Wild

Ktoś może poradzić jaki bilet się bardziej opłaca ? Wiadomo, że wolałbym być w 1szym sektorze, jednak jest on droższy od 2go. Nie wiem jak obszarowo wygląda. Ktoś się może orientuje ? Z drugiej strony tam są takie tereny, że 2i sektor może zaczynać się przy wyjściu.

PostNapisane: 28 maja 2013, o 17:38 
Night Crawler

w ogóle nie wiedziałem, że są jakieś strefy, ale chyba i tak mam bilet na pierwszą tzn. na cały teren

mapka tutaj:
http://www.ursynalia.pl/images/stories/mapka-v2.png

PostNapisane: 28 maja 2013, o 18:04 
Running Wild

Widziałem mapkę, ale nie odpowiada ona na moje pytanie

PostNapisane: 28 maja 2013, o 18:40 
Moderator

najbardziej się opłaca bilet na Kinga Diamonda ;)

zobacz pomarańczową linię strefy bezalkoholowej, to powinno wszystko wyjaśniać

PostNapisane: 29 maja 2013, o 10:54 
Evening Star

A dzisiaj Bad Religion zrezygnowało z występu, ta sama przyczyna...oby chociaż Lemmy przyjechał. Tak czy inaczej wtopa na wieki.

http://www.cgm.pl/aktualnosci,30612,bad ... ,news.html

PostNapisane: 29 maja 2013, o 10:58 
Dreamer Deceiver

kurwa jak się cieszę że nie jadę...

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 30 maja 2013, o 17:31 
Heart Of A Lion

Miałem szczęście że w porę sprzedałem bilet. Teraz to nikt by nie kupił, chyba że za jakieś grosze :D

PostNapisane: 30 maja 2013, o 23:48 
Running Wild

Jest już rozpiska. 22 :00 do 23:45 Moorhead potem Bullet...My Valentine. Czyli Lemmy połtorej godziny zajebiście ! Pytanie jedno, jak oglądam stersze sety to graj a po festach po 14-15 kawałków.Im to zajmuje tyle czasu czy jutro będzie więcej numerów ? Petersen ?

PostNapisane: 31 maja 2013, o 08:17 
Night Crawler

Bad Taste1 napisał(a):
Jest już rozpiska. 22 :00 do 23:45 Moorhead potem Bullet...My Valentine. Czyli Lemmy połtorej godziny zajebiście ! Pytanie jedno, jak oglądam stersze sety to graj a po festach po 14-15 kawałków.Im to zajmuje tyle czasu czy jutro będzie więcej numerów ? Petersen ?

Też mi się wydaje, że te 14-15 kawałków w przypadku Motorhead to jakieś 1:10 -1:15 powinno wyjść, nawet z solo na perkusji. Everything Louder than Everyone Else trwa 1:50 mieszcząc 25 kawałków ;)

PostNapisane: 31 maja 2013, o 14:06 
Running Wild

Wie ktoś czy wpuszczą z plecakiem ?

PostNapisane: 1 cze 2013, o 13:15 
Running Wild

Stay Clean ! Stay Clean !Stay Clean !
Błotne zapachy moczu w połączeniu z Motorhead i malinówką to całkiem fajna sprawa. Brudasów co nie miara ale nie spodziewałem się biznes klasy z dreskodem na chusteczkę w butonierce. Set taki jak przez ostatni rok grali na festach. Bardzo krótko. Frekwencja idealna ponieważ można było się jakoś przemieszczać a i brzmienie całości na plus. Dodam również, że Petersen nie sika...albo sika ale wali w gacie ! Forumowy zlot pod blokiem odnotowany, tłumnie tego wieczora okupowaliśmy kamień i popijaliśmy hektolitry piwa - tzn ja i petersyn po dwa :D
Stay Clean !

PostNapisane: 2 cze 2013, o 22:14 
Night Crawler

Bad Taste1 napisał(a):
Stay Clean ! Stay Clean !Stay Clean !
Błotne zapachy moczu w połączeniu z Motorhead i malinówką to całkiem fajna sprawa. Brudasów co nie miara ale nie spodziewałem się biznes klasy z dreskodem na chusteczkę w butonierce. Set taki jak przez ostatni rok grali na festach. Bardzo krótko. Frekwencja idealna ponieważ można było się jakoś przemieszczać a i brzmienie całości na plus. Dodam również, że Petersen nie sika...albo sika ale wali w gacie ! Forumowy zlot pod blokiem odnotowany, tłumnie tego wieczora okupowaliśmy kamień i popijaliśmy hektolitry piwa - tzn ja i petersyn po dwa :D
Stay Clean !

pewnie, że w gacie ;)

koncert bardzo dobry, nie wymiótł mnie tak jak King, ale nie wiem czy w ogóle warto porównywać. Niby krótki, bo z 1:10 grali, ale ja się nastawiłem na taki, a nie inny set i dostałem, czego pragnąłem. Poza tym fajna gratka w błotku (z Gracjanem), jak na Brudstoku :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2