Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 25 cze 2017, o 19:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lis 2014, o 22:59 
Green Manalishi

Najlepszą opcją byłoby chyba abyś wyszukał sobie jakieś hostele w necie w dzielnicy Wola (w tej dzielnicy Warszawy znajduje się Progresja).
Tu wrzucam ci link hostelu w bliskim sąsiedztwie Progresji.Powodzenia.

http://www.hostel-comfort.pl/kontakt.htm

PostNapisane: 12 lis 2014, o 23:14 
Green Manalishi

A tu taki bonus dla wszystkich na dobrą i spokojną noc....
https://www.youtube.com/watch?v=XEEasR7hVhA

PostNapisane: 13 lis 2014, o 00:51 
Running Wild

Zobaczcie sety z ostatnich koncertów. Jak się różnią ! Mieszkanka iście zajebistych rokowych Saxonów ! Grają This Town is Rock, Bands Plays, Solida. Chyba szukają czegoś starego-nowego co na koncercie dobrze zabrzmi.

PostNapisane: 13 lis 2014, o 05:13 
Green Manalishi

Na jednych mają mniej a na drugich więcej czasu bo sety też różnią się czasowo. Niestety ja ostatecznie nie pojadę, bo wczoraj mi wpadł jeszcze jeden niespodziewany wydatek i nie chcę całkiem się ogołocić z kasy. Gdybym mieszkał w Wawie albo tak 50/100 km obok to na 100% bym był. Poza tym jest jeszcze ten Manowar w Ostravie, a Manowar nigdy nie widziałem, Saxona mimo wszystko dwa razy.

PostNapisane: 16 lis 2014, o 01:44 
Green Manalishi

Dzwoniłem do kumpla i mówi, że koncert świetny. Podał mi częściowo setlist, całe szczęście, że nie było Great White Buffalo bo tego bym nie odżałował. Szkoda And the Bands Played On, no ale to grają bardzo często, podobnie Lionheart. 3/4 klasyki Saxon na szczęście widziałem raz lub dwa razy więc takiego żalu nie ma. Ponoć zrobili fajny numer z Broken Heroes na samym końcu, zagranym po skandowaniu publiki, też zresztą ten utwór na żywo miałem okazje widzieć.

PostNapisane: 16 lis 2014, o 06:13 
Dissident Aggressor

Nomad, czesto klamiesz, prawda?

PostNapisane: 16 lis 2014, o 10:51 
Green Manalishi

Co? Dzwoniłem 5 minut po koncercie do kumpla, który był na tym koncercie. O co chodzi?

PostNapisane: 16 lis 2014, o 12:52 
Devil Digger

Koncert super :) szkoda tylko że piwko przed koncertowe sie przedłużyło i nie słyszałem całego "18 and life" Skid Row :(

PostNapisane: 16 lis 2014, o 17:45 
Green Manalishi

https://www.youtube.com/watch?v=zaBeR4jB4V8

Z wczoraj...

PostNapisane: 16 lis 2014, o 18:08 
Angel

Koncert typu miazga :D. Saxon w świetnej formie i atmosfera w Progresji też niesamowita.Setlista całkiem fajna, plus za wyżej wrzucone red Star Falling. Mam tylko nadzieję, że będą zaglądać tu częściej, a nie raz na trzy lata.

PostNapisane: 16 lis 2014, o 19:30 
Green Manalishi

To prawda , że udany koncert wcale nie musi być organizowany w dużych halach lub stadionach.Mniejsze kluby mają także swój specyficzny i urokliwy klimat czego najlepszym przykładem może być wczorajszy koncert w "Progresji" Atmosfera i nagłośnienie bardzo dobre.Wychodzenie z klubu po koncercie nastręcza trochę problemów ale co tam , nie czepiajmy się drobiazgów zwłaszcza , że warto było.
Biff , klasa sama w sobie.Nibbs Carter na scenie wulkan energii (zawsze tak było odkąd pamiętam).Doug Scarrat, oj leniuszek z niego straszny.Na scenie potrzebuje nie więcej jak metr kwadratowy powierzchni.Oczekiwałem od niego trochę więcej.W końcu nie jest jeszcze taki stary.Koncert na plus.W przeciwieństwie do "Skid Row" jedynym mankamentem jak dla mnie był niespecjalnie dostrojony zestaw perkusyjny Nigela Glocklera i nie był dobrze przez to wkomponowany do reszty gitarowych brzmień.
Sam "Skid Row" natomiast pokazał się z jak najlepszej strony.Miałem wrażenie, że ich występ był nawet za krótki choć przecież gwiazdą tego wieczoru miał być i był co by nie mówić "Saxon"O zespole otwierającym całe show którego nazwy nawet nie potrafię powtórzyć niczego dobrego nie mogę napisać .Słabiutkie to było i dobrze , że nie trwało zbyt długo.Całość imprezy określam jako bardzo udaną.Yeaaaa :twisted:

PostNapisane: 16 lis 2014, o 21:45 
Running Wild

Świetny koncert, genialna set lista (zabrakło mi Solid Bals, ale na jego rzecz zagrali chyba Broken Heros). Scenicznie powtórka ze Stodoły 3 lata temu, frekwencja świetna, chociaż progresja jest trochę mniejsza od Stodoły więc może było porównywalna ilosc ludzi. Dużo lasek ?! To przez Skid Row ? Zazwyczaj 90% to wąsate pijane dziady a tu proszę...Wspaniałym obrazkiem było 2 spoconych typów bez koszulki tańczących wolnego przytulańca. Przy wyjściu z klubu bawiłem się jak małe dziecko. Ścisk jak diabli, ja usmażony jak ta lala, w tle Pantera, Slayer, AC/DC, dobra scena i muzyczne tło.
"Przepraszam, ja tylko po kurtkę" <lol>

PostNapisane: 17 lis 2014, o 02:39 
Rocka Rolla

Bad Taste1 napisał(a):
Dużo lasek ?! To przez Skid Row ?

Nie wiem, ja i kilka innych lasek, które stały obok mnie przyszły specjalnie na Saxon. Ale były też takie dwie kretynki, które wbiły się pod scenę na samo Skid Row, a potem sobie poszły... więc w sumie mogło być takich więcej.

Koncert zajebisty. Zespół w genialnej formie. Miazga. A szczególnie na początku, kiedy jeszcze Biffowi chciało się schylać i przybijać piony ludziom, bo akurat mi się dostało ;)
Cudowna akcja była też na końcu, kiedy zmienili set i na życzenie publiczności zagrali Broken Heroes. No i oczywiście flaga z podpisami, którą Biff dostał od publiczności, a potem rozwiesił na perce i sam się podpisał :D
Skid Row też nieźle dało do pieca (a najbardziej Hill, który latał z wiosłem jak szalony i co chwila obsypywał publiczność kostkami) i byłoby jeszcze lepiej, gdyby Solinger był trochę bardziej ruchliwy, bo przez większość koncertu stał w jednym miejscu, w przeciwieństwie do Biffa, który grzał z jednego końca sceny na drugi, momentami uprawiał srogi headbang, a przy tym wokalnie rozwala na łopatki. Skąd on tyle energii czerpie w tym wieku?! Mam nadzieję, że jeszcze dadzą u nas koncert, bo był naprawdę genialny!
Support średni. Jak wyszły te ziomki z kolorowymi czuprynami to ja się zaczęłam zastanawiać czy aby na pewno jestem na właściwym koncercie. Jedynie wokalista pasował do stylistyki, a i wokalnie momentami całkiem nieźle.

No i tak na koniec Krusejder z soboty, jeden z moich ulubionych kawałków Saxonów: https://www.youtube.com/watch?v=TYnh1WVLbmY

Btw. ktoś czekał na zespół po koncercie? Słyszałam, że podobno wyszli, ale ja chyba z godzinę tam czatowałam i ich nie spotkałam:////

PostNapisane: 17 lis 2014, o 13:41 
Angel

Wilku napisał(a):
Nie wiem, ja i kilka innych lasek, które stały obok mnie przyszły specjalnie na Saxon. Ale były też takie dwie kretynki, które wbiły się pod scenę na samo Skid Row, a potem sobie poszły... więc w sumie mogło być takich więcej.

Jak wracałem to jechały ze mną 2 panny które twierdziły ze po koncercie były w busie Skid Row :lol:

Wracając jeszcze do setlisty do chciałbym usłyszeć Solid Ball of Rock, bo ten kawałek mnie ostatnio prześladuje.

PostNapisane: 18 lis 2014, o 01:59 
Rocka Rolla

loginzabroniony napisał(a):
Jak wracałem to jechały ze mną 2 panny które twierdziły ze po koncercie były w busie Skid Row :lol:

Haha ;) może to te same...;P
Nie no, beka :D Gdyby to były lata '90 to mogłyby się chwalić, ale teraz... bez komentarza ;)

PostNapisane: 19 lis 2014, o 14:45 
Green Manalishi

http://www.rockmetal.pl/galeria/saxon-warszawa.14.html
http://www.rockmetal.pl/galeria/skid.ro ... wa.14.html

Z cyklu , przeżyjmy to raz jeszcze na spokojnie...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2