Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 24 wrz 2017, o 03:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 gru 2014, o 15:09 
Green Manalishi

AC/DC przyjedzie do Polski ze swoim piętnastym longplay'em studyjnym, zatytułowanym "Rock or Bust". Jest to pierwszy album AC/DC nagrany bez gitarzysty i współzałożyciela zespołu, Malcolma Younga. Muzyk zapadł na ciężką chorobę, która uniemożliwia mu dalszą karierę.

Malcolma Younga zastąpił jego bratanek, Stevie Young. AC/DC nagrało "Rock Or Bust" już z udziałem nowego instrumentalisty. Materiał powstał w kanadyjskim "Warehouse Studio" wiosną 2014 roku.

3 i 4 października 2014 roku w brytyjskim "Black Island Studios" muzycy nagrali teledyski do utworów "Play Ball" i "Rock or Bust". W roli perkusisty wystąpił Bob Richards z grupy Shogun. Etatowy bębniarz AC/DC - Phil Rudd - nie pojawił się na planie, a 6 listopada 2014 roku został aresztowany pod zarzutem zlecenia dokonania zabójstwa. Choć zarzuty później wycofano, Philowi Ruddowi wciąż grozi kara pozbawienia wolności za groźby karalne.

Ceny biletów:

Płyta: 250 zł
Trybuny G: 209 zł
Trybuny D: 330 zł
Trybuny V i C: 419 zł
Inner Barrier: 350 zł

żródło rockmetal.pl

PostNapisane: 14 gru 2014, o 16:01 
Green Manalishi

A tu takie małe demo z nowej płyty....

https://www.youtube.com/watch?v=_NdHySPJr8I

PostNapisane: 14 gru 2014, o 21:20 
Heart Of A Lion

Fatalna nowa płyta + brak Malcolma + cyrki z Philem + wysokie ceny + chujowa akustyka na Narodowym = olewam koncert

Jak będę narzekał na nadmiar kasy skoczę gdzieś za granicę (Drezno lub Praga) bo bliżej mam niż do Wawy a i bilety tańsze. W przyszłym roku jest masa koncertów, AC/DC widziałem już w 2010 i teraz nie jest priorytetem.

PostNapisane: 14 gru 2014, o 21:56 
Rocka Rolla

Poszłoby się, ale ceny są dojebane i jakoś tak dziwnie unormowały się w ciągu ostatniego roku na takim wysokim poziomie. A jeszcze ten cholerny stadion, gdzie nic nie słychać...
Opcja do rozważenia.

PostNapisane: 14 gru 2014, o 23:06 
Running Wild

Cytuj:
Fatalna nowa płyta +

Nowa płyta jest fantastyczna ! 100% ac/dc 35 minut napierdalania. Dobre riffy , dla mnie 9/10

PostNapisane: 15 gru 2014, o 13:05 
Heart Of A Lion

Ja to widzę to widzę tak :D
Obrazek

P.S.
Solowy album Phila Rudda skopał mi dupę o wiele bardziej niż wtórne wypociny całego zespołu.

PostNapisane: 15 gru 2014, o 16:08 
Green Manalishi

Stare legendy mogą sobie robić w studio co tylko zechcą bo i tak mają zapewnione świetne recenzje i wielkie tłumy na koncertach. To mnie przestaje bawić i cieszyć, czas na wysyp młodych kapel. Ironi, Judasy, Purple, Sabaty, Ejsidisi nic już nie pokażą ciekawego. Rock ma sens wtedy jak się o coś walczy, jak jest komfort i zabawa to lepiej skończyć karierę.

PostNapisane: 15 gru 2014, o 18:22 
Running Wild

nomadosławw napisał(a):
Stare legendy mogą sobie robić w studio co tylko zechcą bo i tak mają zapewnione świetne recenzje i wielkie tłumy na koncertach. To mnie przestaje bawić i cieszyć, czas na wysyp młodych kapel. Ironi, Judasy, Purple, Sabaty, Ejsidisi nic już nie pokażą ciekawego. Rock ma sens wtedy jak się o coś walczy, jak jest komfort i zabawa to lepiej skończyć karierę.

To co piszesz Nomad to oczywiście prawda, rock ma sens gdy się przeciwko czemuś buntuje. Tak czy inaczej nie wywodząc się w tej kwestii chciałem tylko napisac, że Motorhead to wydaje co dwa lata takie albumy, jakie wydaje...ot Motorhead. Ac/DC od roku 2000 do 2015 wydało poł na poł dobry SUL, średni BI i teraz bardzo dobry, pełny ducha AC.DC album, któremu póki o daje9/10. Tak powinno to brzmieć.

PostNapisane: 16 gru 2014, o 01:40 
Green Manalishi

Mi nie chodziło o bunt przeciwko czemuś tylko walkę o pozycję na scenie. Niekoniecznie w wykonaniu młodych zespołów, dlaczego Purple w 1984 r. czy Sabaci w 1980 r. wydali takie świetne albumy w nowej rzeczywistości? Dlatego, że czuli na plecach oddech młodszych kapel, to je zmobilizowało. Zresztą teraz każdy ma gdzieś odbiór płyty studyjnych bo kasę zarabia się wielkimi koncertami, jakby jeszcze stare kapele pograły 20 lat to by doczekały się koncertów na 300-400 tys. ludzi na jakichś wielkich lotniskach czy tego typu miejscach. Wszystko idzie w tą stronę, im większe wydarzenie tym lepiej.

PostNapisane: 20 gru 2014, o 20:48 
Don't Go

Bilety na płytę wyprzedane czy nie trafiły jeszcze do sprzedaży? Na stronie info że aktualnie niedostępne. W pierwszym dzień na www kolejka obowiązywała, a Empiki do dziś mają awarie z biletami na ac/dc.

PostNapisane: 20 gru 2014, o 22:37 
Heart Of A Lion

Z biletami to spokojnie, bo wiara na necie tak sra w pory, że nie wrabiam :D Livenation od lat pierdzi pulami z biletami jak po grochówce. Nawet teraz mogą napisać że wyprzedanie a po miesiącu dorzucić jeszcze garść wejściówek jak było np. z Black Sabbath w Łodzi gdzie biletów nie było od dawna a na miesiąc przed gigiem się pojawiły. Polska to nie zachód, gdzie na bilet robisz w pracy przez kilka godzin a u nas cały tydzień zapierdalasz więc siłą rzeczy strzelam, że nawet w lutym da radę kupić bilet.
A i jeszcze EMPIK!! No wybór trafny w chuj. U nich to można się zdziwić gdy wszystko działa jak należy. Jeszcze bankowo logo zespołu drukną standardową czcionką times new roman 12, no bo na chuj komu ładny bilet z oryginalnym logo kapeli. Później pod lupą sprawdzasz co tam wydrukowali . Z daleka od tego śmieciowego badziewia dla snobów.

PostNapisane: 21 gru 2014, o 16:38 
Green Manalishi

Narazie nie wiem jak wygląda sprzedaż i dostępność biletów w Polsce ale już wiem jak to wyglądało w Anglii....
Zakup biletów miałem odłożyć do stycznia ale widzę że trzeba się będzie nad tym pochylić chyba trochę wcześniej...

"Jeśli ktoś miał wątpliwości, czy przyszłoroczna trasa AC/DC okaże się sukcesem - ma odpowiedź. Bilety na londyński koncert rozeszły się w rekordowym czasie.
Czy można sprzedać ponad 72 tysiące biletów w sześćdziesiąt minut? Można, a udowodnili to muzycy z AC/DC, którzy właśnie w tak krótkim czasie wyprzedali swój londyński koncert - zagrają w stolicy Anglii 4 lipca i mimo, że wybrali największy obiekt (stadion Wembley), to fani potrzebowali zaledwie godziny.

To daje do myślenia w kontekście przyszłorocznego koncertu AC/DC w Polsce. Szczególnie, że bilety na występ na Stadionie Narodowym trafiły do sprzedaży właśnie dziś (tj.17.12.14r) - dokładnie o godzinie 10:00. Nie otrzymaliśmy na razie informacji, że koncert się wyprzedał, ale wszyscy zainteresowani tym występem powinni trzymać rękę na pulsie.

AC/DC wyruszy na podbój Starego Kontynentu już na początku maja - zaczną w Holandii, żeby później zagrać w Niemczech, Anglii, Hiszpanii, Rosji, Danii, Finlandii czy Polsce. W sumie kilkadziesiąt koncertów promujących opublikowany na początku grudnia album "Rock or Bust". Jeśli zainteresowanie pozostałymi koncertami będzie tak duże, jak tym londyńskim, muzycy nie będą mieli prawda narzekać na komercyjną stronę swojego tournée."

źródło informacji : Teraz Rock

PostNapisane: 22 mar 2015, o 23:32 
Don't Go

Nie zdążyłem kupić biletów. Jeśli ktoś zauważy że pojawiła się druga "transza" (o ile taka będzie) to proszę dać znać.

PostNapisane: 12 cze 2015, o 17:10 
Running Wild

No właśnie, czy będzie następny rzut biletów ? Jak myślicie ? Ceny od prywatnych sprzedawców są śmieszne. Po 1.000 zł.

PostNapisane: 13 cze 2015, o 17:15 
Green Manalishi

Uważam , że jeszcze rzucą dość dużą pulę.Tak samo było z Black Sabbath w "Atlas Arenie"Stare zagrywki polegające na tym , żeby najpierw sprzedać bilety na gorszych miejscach.Radzę jednak to monitorować w necie.

PostNapisane: 14 cze 2015, o 13:43 
Running Wild

robson64 napisał(a):
Uważam , że jeszcze rzucą dość dużą pulę.Tak samo było z Black Sabbath w "Atlas Arenie"Stare zagrywki polegające na tym , żeby najpierw sprzedać bilety na gorszych miejscach.Radzę jednak to monitorować w necie.

Znajomy mówił to samo. Trzeba będzie śledzić. Pamiętam jak w styczniu chodziłem po empikach w Wawie i Pślu i mowili, że niemają. Dystrybucja dziwna. Pulami puszczają. Mam nadzieję,że coś jeszcze będzie. Obecnie za bilet ludzie chcą 1.000 zł w górę

PostNapisane: 27 lip 2015, o 12:55 
Running Wild

Ktoś był ? Podobno nagłośnienie było dnem. Jeżeli to prawda to nie żałuje, że nie wydałem 1000 zł na wielki szum.

PostNapisane: 28 lip 2015, o 10:37 
Night Crawler

Podobno nagłośnienie fatalne a do tego było strasznie głośno tak że znajomy wyszedł po pół godziny

PostNapisane: 1 sie 2015, o 23:12 
Green Manalishi

"Jakub Gortat : Czy można reklamować jakość usługi (w tym wypadku nagłośnienia) i żądać rekompensaty?
Zgadzam się z wieloma przedmówcami - żenująca jakość nagłośnienia (jeden wielki huk i kakofonia) odebrała mi w dużym stopniu przyjemność ze słuchania muzyki jednej z moich ulubionych grup muzycznych.
Niedawno w Finlandii sąd uznał, że można żądać rekompensaty za nieudany koncert (szczegóły na http://metrocafe.pl
Może są wśród Was jacyś prawnicy, którzy oceniliby zasadność takiej reklamacji w Polsce? Oczywiście złożyłem odpowiednią reklamację u organizatora, żądając zwrotu części kosztów, ale wątpię, by coś z tego wynikło. Tymczasem uważam, że należy takiego organizatora storpedować tego rodzaju żądaniami. Drodzy (współ)fani, nie można przecież wydać kilkuset złotych na bilet i otrzymać taki chłam! Nie można doprowadzić, by takie sytuacje się powtarzały. Stadion został wybudowany za bardzo grube pieniądze, nasze pieniądze, a impreza została opłacona dzięki biletom zakupionym przez nas!
Pozdrawiam, Jakub" .....

Taką oto wypowiedź rozgoryczonego fana znalazłem w necie.Ogólnie poziom wkurwienia większości fanów będących na koncercie jest bardzo wysoki.

PostNapisane: 5 sie 2015, o 23:18 
Running Wild

robson64 napisał(a):
"Jakub Gortat : Czy można reklamować jakość usługi (w tym wypadku nagłośnienia) i żądać rekompensaty?
Zgadzam się z wieloma przedmówcami - żenująca jakość nagłośnienia (jeden wielki huk i kakofonia) odebrała mi w dużym stopniu przyjemność ze słuchania muzyki jednej z moich ulubionych grup muzycznych.
Niedawno w Finlandii sąd uznał, że można żądać rekompensaty za nieudany koncert (szczegóły na http://metrocafe.pl
Może są wśród Was jacyś prawnicy, którzy oceniliby zasadność takiej reklamacji w Polsce? Oczywiście złożyłem odpowiednią reklamację u organizatora, żądając zwrotu części kosztów, ale wątpię, by coś z tego wynikło. Tymczasem uważam, że należy takiego organizatora storpedować tego rodzaju żądaniami. Drodzy (współ)fani, nie można przecież wydać kilkuset złotych na bilet i otrzymać taki chłam! Nie można doprowadzić, by takie sytuacje się powtarzały. Stadion został wybudowany za bardzo grube pieniądze, nasze pieniądze, a impreza została opłacona dzięki biletom zakupionym przez nas!
Pozdrawiam, Jakub" .....

Taką oto wypowiedź rozgoryczonego fana znalazłem w necie.Ogólnie poziom wkurwienia większości fanów będących na koncercie jest bardzo wysoki.

Siema, pokrótce tylko napiszę, że pozew taki nie wniesie nic poza rozgoryczeniem fanów. Z Regulaminu organizatora nie wynikają takie obowiązki jakie były by podstawą dla jakiegoś zasadnego roszczenia. Organizator, jak to z w zwyczaju wybiera/dogaduje się z obiektem, najmuje go plus dalej nieistotna reszta. Dobrze wiemy, jako fani, że problem leży po stronie akustyki miejsca bądź nagłośnieniowca. Sąd zlecając przeprowadzenie opinii biegłych skupi się wyłącznie na tym. Czy na organizatorze ciąży obowiązek wybrania najkorzystniejszego miejsca pod względem nagłonienia ?