Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 wrz 2017, o 23:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 856 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 wrz 2011, o 01:10 
Metal God

dla mnie przede wszystkim biblia już dość dawno się zdezaktualizowała i zdewaluowała. Coś co przedstawiało jakiś kanon wartości tysiące lat temu nie może się sprawdzić w dzisiejszych czasach. Owszem, są tam zawarte jakieś treści, które można odnieść do współczesności, ale całościowo jest tam masę archaicznych przekonań, które po prostu nie sprawdzają się z dzisiejszej prespektywy.

PostNapisane: 27 wrz 2011, o 02:01 
Johnny B.Goode

o rzesz, o czym Wy... what the fuck ?
ok, mówiąc krótko, w chorego psychicznie Jezusa jako cwanego magika, inaczej ściemniacza kierującego się szlachetnymi pobudkami mogę uwierzyć. Że tak łatwo wciskał ludziom kity też, mentalność była inna... Skoro mogli wierzyć w bogów pod postacią kotów to czemu nie.
Całą tą historię, razem z Piłatem itp uznaję za prawdopodobną.
Ale nic więcej.
Boga nie ma.
Propo Nergala; ekhm KURWA
ekhm jak miałby to robić dla rozgłosu ??? mnie by do łba nie przyszło, że podarcie jakiejś książki może wywołać takie błoto.
na marginesie propo postu(a) magistra ;
Adaś zawsze podkreślał, iż każdy jego wers jest przemyślany.

PostNapisane: 27 wrz 2011, o 08:50 
Metal God

Taffer: hipokryzja (Jezusa i jego wyznawców) polega na tym, że Jezus nie był miłością i mądrością, co jasno uzasadnia mój poprzedni post, chrześcijanie zdają sobie z tego sprawę (Jezus sadysta tym bardziej), a mimo to wierzą w niego jako absolutne dobro. Bo chyba nie powiesz mi, że wieczna kara jest przejawem miłosierdzia :lol:. Nie mów mi, że człowiek ma wolną wolę i to on wybiera czy piekło czy niebo, bo socjalistyczny, wszechmocny i MIŁOSIERNY bóg piekła by w ogóle nie stworzył.

Oczywiście traktuję to jak rozmowę o Gwiezdnych Wojnach czy Władcy Pierścieni, choć bajka o chrześcijańskim bogu wydaje się przy tych seriach wyjątkowo nudna.

Rob Halford

Picking a favorite Tarantino film is like picking your favorite child.

PostNapisane: 27 wrz 2011, o 09:20 
Metal God

oprócz Tyranta, to wasza cała reszta pierdoli takie głupoty, że opadają ręce i wszystko inne, mogę tylko współczuć, zastanawiam się skąd się to wasze nastawienie bierze, jakiś ksiądz skrzywdził w dzieciństwie?

Cytuj:
Bo chyba nie powiesz mi, że wieczna kara jest przejawem miłosierdzia :lol:. Nie mów mi, że człowiek ma wolną wolę i to on wybiera czy piekło czy niebo, bo socjalistyczny, wszechmocny i MIŁOSIERNY bóg piekła by w ogóle nie stworzył.

nie chce mi się pisać drugi raz tej samej odpowiedzi

PostNapisane: 27 wrz 2011, o 09:43 
Metal God

Najbardziej przez księdza zostałeś skrzywdzony ty, bo cię zrobił w chuja.

Rob Halford

PostNapisane: 27 wrz 2011, o 10:08 
Johnny B.Goode

takich parę :lol:
http://www.chamsko.pl/2432/Moralność

to pierwasze nawet sensowne :)

http://www.chamsko.pl/2603/Biblia

http://www.chamsko.pl/2645/Pomysł_Na

http://www.chamsko.pl/2628/Dieta_cud

http://www.chamsko.pl/2522/obłudnicy

http://www.chamsko.pl/2539/nauki_koscielne

PostNapisane: 27 wrz 2011, o 10:50 
Night Crawler

taffer napisał(a):
Jeśli Boga nigdy nie poznali, czy to z tego powodu, że rodzina pełna ateistów, czy z innego, to jestem przekonany że na żadne cierpienie nie zostaną skazani, gdzie tu sens wtedy...

no na pewno nie trafią do nieba, więc co się z nimi innego miałoby stać? sens, czy nie, strasznie zjebaną sprawą w religii chrześcijańskiej jest to, że każdy kleszka głosi, że aby uwierzyć trzeba przyjąć WSZYSKIE 'prawdy' głoszone przez kościół - zatem m.in. tą że niewierni pójdą do piekła. To fajnie, że mnóstwo ludzi wierzących uważa, że jeśli ktoś wierzy w Allaha lub żydowskiego Boga i jest dobrym człowiekiem to pójdzie do nieba tak samo jak wyznawcy Chrystusa, jednak trzeba pamiętać, że kościół nic takiego nie powiedział - a przecież na ziemi co ustanowi, tak będzie w niebie :idea:

w ogóle uważam, że instytucja kościoła nie jest już do niczego potrzebna. Nie mogę sobie przypomnieć, kto to napisał, ale chodziło o to że kultura europejska, jej prawo, tradycja itp jest tak głęboko osadzona w chrześcijaństwie że większość ludzi nie czuje już potrzeby chodzić do kościoła i modlić się. I o to chodzi - po cholerę ta instytucja w takiej formie, z zacofanymi i nierzadko zepsutymi księżami, pochłaniająca multum pieniędzy w tym od najuboższych, niesprawnie zarządzania, nie stwarzająca warunków konkurencji w świadczonych usługach?

taffer napisał(a):
Pofantazjujmu nawet chwilę :wink: , powiedzmy, że nasza dusza jest realną fizycznie materią, która dzięki modlitwom i życiu, które w mniejszym czy większym stopniu podporządkowane jest jakiemuś bóstwu, skupia się jakoś, odpowiednio ukierunkowuje, nawiązuje jakąś więź, dzięki której po uwolnieniu naszej duszy z ciała trafia właśnie w to miejsce, gdzie zazna spokój, w przeciwnym razie, będzie się wiecznie błąkać, w poczuciu szeroko pojętego nieszczęścia

no, brzmi to jak fragment opisu naprawdę tandetnej książki fantasy :mrgreen: mniej gier stary :wink:

PostNapisane: 27 wrz 2011, o 11:43 
Metal God

http://www.noreligion.comxa.com/zimage/0666.jpg fajne :)

Rob Halford

PostNapisane: 10 sty 2012, o 20:04 
Moderator

Lynyrd Skynyrd 7 czerwca 2012 w Berlinie

PostNapisane: 22 sty 2012, o 21:33 
Moderator

Kolejną gwiazdą osiemnastej edycji "Przystanku Woodstock" będzie ekipa Machine Head.

Amerykanie na liście zespołów zajęli miejsce grupy Anthrax, która zmuszona została odwołać występy w ramach europejskich letnich festiwali. Wydane w tej sprawie oświadczenie zespołu Anthrax: "W związku ze zmianami w naszej trasie koncertowej w sierpniu nie będziemy w Europie, co niestety oznacza, że nie będziemy również mogli zagrać na 'Przystanku Woodstock'. Jest nam z tego powodu przykro i jesteśmy rozczarowani, bo usłyszeliśmy na temat waszego festiwalu tak wiele wspaniałych słów. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zagrać dla was w 2013".

PostNapisane: 17 kwi 2012, o 08:27 
Machine Man

Na stronie Michaela Angelo Batio znalazłem takiego newsa:
Cytuj:
Michael Angelo Batio’s “Hands Without Shadows - A Tribute to Rock Guitar” 2012 European Tour
RUSSIA, ITALY, AUSTRIA, SWITZERLAND, GERMANY, FRANCE, HOLLAND, BELGIUM, SPAIN, PORTUGAL, POLAND, The CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA and HUNGARY
----------------------------------------------------------------
Part 1 - Wednesday May 16th through Sunday June 10th, 2012
Below is the “HWS” tour schedule so far -
May 24th - Jailbreak - Roma (Italy)
May 25th - Black stuff - Udine (Italy)
May 26th - Il Peocio - Trofarello (Italy)
May 27th - Legend 54 - Milano (Italy)
June 1st - Teatro - Las Palmas (Spain)
June 2nd - Rock City - Uster (Switzerland)
June 7th - Club - Budapest (Hungary)
June 8th - Muzeum - Bratislava (Slovakia)
June 9th - Club - Vilnius (Lithuania)
June 10th - Club - Riga (Letvia)
Part 2 - Sunday July 22nd through Thursday August 9th
Detailed information TBA

:D ciekawe czy zabookują ten koncert. :roll:

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

PostNapisane: 28 kwi 2012, o 18:57 
Moderator

okazuje się, że jutro forumowy painkiller gra koncert ze SteelFire w warszawskim fonobarze... moze uda mi sie wpasc na chwile, ktos by sie dolaczal do browara jak cos? ;)

http://www.myspace.com/steelfiremusic

29.04 Naughty Sunday - Orange Zebra + Mipasi + Pies Mazowiecki + SteelFire
DATA: 29.04.2012 NIEDZIELA
MIEJSCE: KLUB FONOBAR
UL. WAWELSKA 5 WARSZAWA
WJAZD: 10 ZŁ
START: 20:00

PostNapisane: 30 lip 2012, o 21:23 
Night Crawler

Nie wiem, czy ktos z Was moze byc potencjalnie zainteresowany, ale na kolejnej edycji Ino Rock Festiwalu w tym roku wystepuje Hawkwind, weterani space rocka. Lider i jedyny staly czlonek od jakich 45 lat kariery zespolu Dave Brock w sierpniu skonczy 71 lat :lol: zwazajac na to, chyba dobrze, ze od jakiegos czasu nie jest juz wokalista :wink:

Ja sie wybieram na stowe :twisted:

Na poczatku sierpnia z kolei druga tura 6tej edycji Festiwalu Legend Rocka. Zagra m.in. Uriah Heep, Thin Lizzy, Paul Rodgers. Nie wiem tez, czy sie nie wybiore. Nikt nie jedzie, bo ja nie mam za bardzo z kim?

PostNapisane: 16 sie 2012, o 20:50 
Moderator

jutro.... dobra okazja na plenerowe piwko :o

Dnia 17.08.2012, dokładnie w 40 rocznicę ostatniego z koncertów zarejestrowanych na albumach Made in Japan Deep Purple zespół Panteon zagra na żywo wszystkie utwory z repertuaru tego koncertu! Nie lada gratka dla miłośników hard rocka i muzyki w ogóle!

Koncert dedykowany pamięci Jona Lorda

Support: PGR
start imprezy: 18:00
WSTĘP WOLNY!!

PostNapisane: 12 gru 2012, o 23:17 
Running Wild

W ostatnią niedzielę w Warszawie Perfect wspomagany był przez cover band anty radia. Wokalista jest przechujem i śpiewa kozacko ! Pierwszy jego scream jak usłyszałem to wymiękłem. Fajny krzykacz, naprawdę warto pójść i posłuchać a grają w każdy pierwszy piątek miesiąca w Herezji, zamierzam się w styczniu wybrać bo kolo naprawdę skopał mi dupsko. Co do coverów to brakuje 2giej gitary i czasami numery wychodzą nieszczelnie. Repertuar jest spoko, standardowe hity heavy rocka.

PostNapisane: 13 sty 2013, o 23:24 
Running Wild

Turbo zagra 19 stycznia w progresi.
http://www.koncertomania.pl/koncert/207 ... -2013.html

PostNapisane: 14 sty 2013, o 00:14 
Rocka Rolla

Bad Taste1 napisał(a):

30-to lecie płyty Dorosłe Dzieci. Mają zagrać cały krążek, a w numerze tytułowym mają pomagać im jakiś chór akademicki. Info przed chwilą zasłyszane w radiowej Trójce.

PostNapisane: 15 sty 2013, o 19:13 
Running Wild

Crazy Sam napisał(a):
Bad Taste1 napisał(a):

30-to lecie płyty Dorosłe Dzieci. Mają zagrać cały krążek, a w numerze tytułowym mają pomagać im jakiś chór akademicki. Info przed chwilą zasłyszane w radiowej Trójce.

Zajebiście !!! Szkoda, że nie z Kupczykiem !

PostNapisane: 22 sty 2013, o 11:42 
Running Wild

Faktycznie zagrali większość z Dorosłych Dzieci w kolejności płytowej. 1szy raz byłem na turbo z nowym wokalem i daje radę. Jak dla mnie robi fajniejsze górki niż Kupczyk, jakoś wszystko mu z lekkością przychodzi, i nie chodzi tu o wiek bo nawet w latach 80 Kupczyk się momentami "męczył".
Frekwencja w sumie mizerna, ale czego się spodziewać po klubie który leży na takim wypizdowie gdzie nie ma nawet chodnika, jakiś jebany las, byłem tam kilka razy ale zawsze kurwa tego szukam, chyba miejsce zmienia...ale to jest fatalne...
Nagłośnienie w sumie okej. Przed setem z DD poszło Na progu życia, sam ze sobą, kometa halleya, po seciku z DD zagrali kawalerie, jaki był ten dzień, mały nie bądź taki śmiały i noc już woła.
Czemu nikogo nie było he ?

PostNapisane: 7 kwi 2013, o 21:10 
Bloodsucker

Wygrałem dwie wejściówki na koncert Nazareth w Łodzi. Bilety są niezbywalne, a wydawane są przy wejsciu do klubu. Jak to się odbywa? Wydają je na podstawie dowodu osobistego? Może głupio pytam, ale zwykle bilety kupuję. Bo jak nie trzeba dowodu, to ktoś mógłby wbić na koncert za mnie, bo się nie wybieram. Taka sytuacja;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 856 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona