Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 cze 2017, o 17:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1056 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Następna strona

Jak myślisz czy nowy album JP:
Będzie wyśmienity 30%  30%  [ 27 ]
Będzie dobry 43%  43%  [ 38 ]
Ujdzie w tłoku 12%  12%  [ 11 ]
Rozczaruje 4%  4%  [ 4 ]
Totalna porażka (?) 10%  10%  [ 9 ]
Liczba głosów : 89
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nostradamus
PostNapisane: 28 paź 2006, o 21:26 
Prisoner Of Your Eyes

W zwiazku ze zblizajaca sie premiera nowego albumu Priest (jakies 7-8 miesiecy maks.) proponuje zalozyc nowy temat dot. albumu. Oto porcja wiesci (Rob podczas wywiadu telefonicznego dla Eddiego Trunka):

On the upcoming JUDAS PRIEST album:

"I'm taking kind of a little break away from the ongoing 'Nostradamus' sessions in England. Everybody is in the studio slaving away there. I think Glenn [Tipton] and K.K. [Downing] are probably not hard at work this time of night — they're probably partying somewhere. But, yeah, I'm back in San Diego. I'm here working on all of the monster lyrics for the 'Nostradamus' metal opera, which will be coming out sometime in 2007.

"All the songs are done — I would say 99.9 percent — but we've still got some ideas we're working on. The bulk of the opera is complete as far as the writing goes, and I can't begin to tell you how excited we are about this. It's gonna be an absolutely spectacular moment for PRIEST to follow up the incredible reunion record 'Angel of Retribution'. We're just really, really pumped about this new music that we're making. It's colossal PRIEST — some things that you've never heard before from this band are taking place. We've just got our nose to the grindstone and we're working as fast as we can to get this all completed and wrapped up and released and out in 2007 along with some special-event shows, which we'll talk about as we get closer to that. You know, we're gonna be playing the entire opera from beginning to end. That in itself will be a unique moment for PRIEST to show to our fans around the world, and a stage show that you will not believe. . . I'm gonna kind of take on that role of the character and we're basically gonna be telling the story of his life. He had an incredible life as a man besides making these prophecies that he did. It's a great life story about the things that he went through as an individual on a personal level, so we're obviously discussing that. But we're surrounding his life lyrically with some phenomenal PRIEST music — stuff that we're just so excited about, and as I said, music that will just blow everybody away. I can't begin to discuss it, because my mind is full of the music even as I'm talking about it. So get ready for it. The PRIEST is gonna follow up after 'Angel of Retribution' with something that's gonna be bigger and better and stronger and more metallized than you've ever heard from the band."

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 21:29 
Jugulator

No nic..zobaczymy, ja wierze że mogą nagrać lepszy album niż Angel of Retribution,przede wszystkim równiejszy, bo na AoR świetne utwory przeplatały sie ze słabymi. Tylko te wszystkie akcenty orkiestrowo-epicko-symfonicznie nie mogą zagłuszczać szlachetnego brzmienia gitar Glenna i KK ,a Halford ma być sobą ,czyli ma miażdzyć 8)
Ale troszke sie boje że Judasi pójdą drogą Iron Maiden, czyli powoli zaczną odchodzić od heavy-metalu...oby nie.

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 21:42 
Prisoner Of Your Eyes

hm, album bedzie brzmial inaczej....to wiem na pewno, tylko pytanie w jaki sposob inaczej?? z drugiej strony halford zapowiada ze bedzie more metallized co oznacza tylko metal, metal, metal... pozyjemy zobaczymy

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 21:43 
Metal God

Jeśli według ciebie A Matter of Life and Death jest odejściem od heavy metalu... to ja nic nie rozumiem...

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 21:44 
Metal God

Cytuj:
The PRIEST is gonna follow up after 'Angel of Retribution' with something that's gonna be bigger and better and stronger and more metallized than you've ever heard from the band."

Troszke sie chyba zagolopowal :wink: W ogole bardzo entuzjastyczna ta wypowiedz. Miejmy nadzieje, ze nie są to puste slowa :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 21:47 
Jugulator

taffer napisał(a):
Jeśli według ciebie A Matter of Life and Death jest odejściem od heavy metalu... to ja nic nie rozumiem...

Skoro sam Bruce uważa że nie wyobraża sobie już nigdy by Maideni zagrali taką płyte jak Number ,to coś nie tak, sami muzycy o tym mówią, bo niby gdzie na tej płycie heavy-metal , za cięzko, zbyt mrokowato ,a w niektórych momentach dla kontrastu popeliniarstko.

EOT

Bardzo czekam na ten album, bo w sumie kto jak nie Priest ma spowodować kolejny boom na heavy-metal?

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 21:51 
Metal God

Nomad, tak teraz gra sie heavy metal....malo ktory heavy metalowy zespol stroi gitary na lata 80-te..wszyscy brzmia teraz tak. Wez zapusc sobie Lord of Light na przyklad...ten riff i zwrotka moga rownac sie z najlepszymi jakie Maiden nagralo...

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 21:55 
Jugulator

Dla mnie chyba jest jednym z 20 najgorszych, zupełnie nietrafiony utwór, może i sie tak teraz gra heavy,ale dla mnie to już nie heavy,dobre heavy to Ironi pokazali miejscami na Dance of Death np.na Rainmakerze.

Ale dobra od dyskusji o AMOLAD mamy stosowny temat.

Ciekawi mnie głos Halforda ,bo są opinie że już jest cieniem człowieka, nie słyszałem RiTE ale ponoć tam nie śpiewał za dobrze, już zresztą AoR to ogromny spadek formy w stosunku do Resurection, nie jest źle,ale na Resurection było fenomenalnie, na Crucible też bardzo dobrze,no nic zobaczymy.

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 22:05 
Defender Of The Faith

Mógłby ktoś streścić pierwszy post :roll: :?:

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 22:19 
Painkiller

Typowe wypowiedzi muzyka przed wydaniem plyty- ze sa bardzo podekscytowani, ze bedzie niesamowity albu, bardzo wazny w ich karierze i ze bedzie metalowo. Poczekajmy na jakies konkrety

wine is fine but whiskey is quicker

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 23:06 
Prisoner Of Your Eyes

Iron Maiden juz od dawna nie maja nic wspolnego z heavy metalem...sa kawalki ktore maja nalecialosci metalowe ale to wszystko...

co do formy wokalnej halforda to uwazam, ze jest co najmniej dobra...rob nie musi juz nic nikomu udowadniac, ze zaspiewa wyzej czy dluzej...

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 23:12 
Metal God

nomad napisał(a):
słyszałem RiTE ale ponoć tam nie śpiewał za dobrze

W Victim of changes daje tak jak robił to zawsze w swojej karierze... Jeśli chodzi o resztę, to np Pain niby trochę gorzej, ale mój kumpel (który ogólnie Judasów nie lubi z wyjątkiem Paina) był bardzo zachwycony jak to dziadek może tak dać czadu...

Rob wciąż jest wielki i tyle :twisted: Pokazuje to szczególnie na AoR, ale nie chce już wywoływać w tym temacie dyskusji na temat mojego słuchu... :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 23:50 
Machine Man

Jeśli nie są to tylko przechwałki, to szykuje się najlepszy album przyszłego roku, a na pewno najciekawszy i najoryginalniejszy.
BTW. Najważniejsze, żeby nas uwzględnili w programie trasy.

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, o 23:53 
Defender Of The Faith

metalpriest napisał(a):
Jeśli nie są to tylko przechwałki, to szykuje się najlepszy album przyszłego roku, a na pewno najciekawszy i najoryginalniejszy.

Raczej największy kabaret przyszlego roku...

Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, o 00:03 
Machine Man

sinner napisał(a):
metalpriest napisał(a):

Raczej największy kabaret przyszlego roku...

pożyjemy, zobaczymy.

Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, o 00:15 
Metal God

Ja już nigdy więcej nie zamierzam sceptycznie nastawiać się... zwątpiłem w Maidenów, a tu proszę jaką miodną płytę wydali, mam nadzieję, że to samo zrobią Judasi :D

Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, o 00:20 
Defender Of The Faith

taffer napisał(a):
Ja już nigdy więcej nie zamierzam sceptycznie nastawiać się... zwątpiłem w Maidenów, a tu proszę jaką miodną płytę wydali, mam nadzieję, że to samo zrobią Judasi :D

Lepiej zawsze nastawiać się do wszystkiego sceptycznie. Lepiej jest być przygotowanym na najgorsze i dać się miło zaskoczyć w razie, jakby wyszło dobrze, niż wmawiać sobie, że bedzie wspaniale i potem marudzić, że wyszło chujowo :wink:

Co do nowej płyty JP-nie nastawiam się na nic, bo nie oczekuję niczego. Ten zespół już nagrał wiele wspaniałych rzeczy, teraz już może pozwolić sobie na odstawianie szopek z Nostradomusem :lol: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, o 00:29 
Machine Man

sinner napisał(a):
Lepiej zawsze nastawiać się do wszystkiego sceptycznie. Lepiej jest być przygotowanym na najgorsze i dać się miło zaskoczyć w razie, jakby wyszło dobrze, niż wmawiać sobie, że bedzie wspaniale i potem marudzić, że wyszło chujowo :wink:

Przynajmniej tutaj się zgadzamy ;)
sinner napisał(a):
Co do nowej płyty JP-nie nastawiam się na nic, bo nie oczekuję niczego. Ten zespół już nagrał wiele wspaniałych rzeczy, teraz już może pozwolić sobie na odstawianie szopek z Nostradomusem :lol: :wink:

A ja czekam z wielką niecierpliwością i niepokojem zarazem, żeby czegoś nie zjebali. Nie potrafię się obojętnie nastawić do Judas Priest, ponieważ ich muzyka jest ważną częścią mojego życia.

Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, o 09:52 
Metal God

metalpriest napisał(a):
ich muzyka jest ważną częścią mojego życia.

Ooooo :!: Dobrze powiedziane.

Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, o 14:59 
Defender Of The Faith

taffer napisał(a):
metalpriest napisał(a):
ich muzyka jest ważną częścią mojego życia.

Ooooo :!: Dobrze powiedziane.

Też ich uwielbiam :wink: Ale to nie znaczy, że mam padac na kolana przed każdym kabaretem z ich udziałem.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1056 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Następna strona