Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 29 cze 2017, o 07:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kiedy ukaże się NOSTRADAMUS?
Ankieta wygasła 13 cze 2008, o 18:51
III kwartał 2007 5%  5%  [ 2 ]
IV kwartał 2007 8%  8%  [ 3 ]
I kwartał 2008 28%  28%  [ 11 ]
II kwartał 2008 30%  30%  [ 12 ]
III kwartał 2008 13%  13%  [ 5 ]
W tym tysiącleciu, być może... 18%  18%  [ 7 ]
Liczba głosów : 40
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 11:13 
Heart Of A Lion

metalpriest napisał(a):
LOL śmiech na sali!

Nagrali by normalny heavy metalowy album w stylu Judas Priest kopiący dupy, ale nie, musieli wymyśleć sobie jakiś durny koncept, na który zupełnie nie maja pomysłu.
Piszę tak bo już mnie zaczynają denerwować kolejne newsy o takiej samej treści.
Wcale się nie zdziwię jeśli ten album będzie najwiekszą kupą 2008/2009/.../czy kolejnego roku(o ile wogóle wyjdzie).
Z każdym kolejnym "raportem" z ekipy JP moja wiara, że oni nagrają jeszcze COKOLWIEK porywającego spada do zera. :evil:

O Matko! :roll: Toż to są święte słowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, o 15:16 
Bloodsucker

A ja juz mam dość juz tego odwlekania, czekania, gdybania, robienie nas w tak zwane BAMBUKO (pomijając wulgarzyzmy) i wałkuję teraz BlackSabbath i Ozzy'iego....a co!!!!!!! Taki, tak zwany, "zastępnik"...
Mój głos III kwartał 2008...

Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, o 22:42 
Prisoner Of Your Eyes

fishcap napisał(a):
A ja juz mam dość juz tego odwlekania, czekania, gdybania, robienie nas w tak zwane BAMBUKO (pomijając wulgarzyzmy) i wałkuję teraz BlackSabbath i Ozzy'iego....a co!!!!!!! Taki, tak zwany, "zastępnik"...
Mój głos III kwartał 2008...

a ja walkuje essentials Halforda....jak tam, nie wybieracie sie na jakies wakacje do Wisly?

Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2007, o 08:03 
Bloodsucker

Pojedziemy albo teraz na week-end, albo dopiero 25/26-08.
Robimy chłopakom remont w pokojach...
Akurat w ten week-end jest w Wiśle finał tygodnia kultury beskidzkiej-miodunka, szaszłyki, koncerty, golonka, karkówa...mniam.....
Może pojedziemy pod namiot na pole w Ustroniu.....
Co u Was i froszki...napiszcie na prive.....

Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, o 20:50 
Machine Man

Z wywiadu z Robem:

Cytuj:
JUDAS PRIEST is working on a concept album about the legendary 16th century prophet Nostradamus. Regarding the direction of the material and how whole concept for the record came about, frontman Rob Halford recently told PureGrainAudio.com, "We've got a bulk of the work done. It sounds absolutely fucking amazing and that's not me inflating it, it is genuinely spectacular. So we're still carrying on with that and it should be out sometime in 2008. The idea (for the record) came from our manager Bill Curbishley, because we were ready to go in and do another studio record, but Bill came to see us towards the end of the 'Angel of Retribution' tour, he came to Russia, we were playing Russia and we had lunch with him and he said, 'Look, I have this idea.' Bill manages THE WHO, you know, Pete and Roger, and Bill was behind the enormous success of 'Tommy' and he said, 'I just think that you know, maybe you should think about this possibility of doing a concept album and I've been thinking about this guy Nostradamus.' And as soon as he brought the name up, I'm like, I'm there, let's go, you don't have to say anything else. I knew something of him already like everybody does about the books that you read about him, or on the Internet or on TV, documentaries and I thought wow, this is absolutely brilliant so that's where it all came about from."

On the rumors that "Nostradamus" will be a double album, Halford said, "It is a rumor still. I mean, there is an enormous amount of material and you can only put so much on a single CD so you know, we're trying to tell the story of his life and we're trying to cover every significant moment of his life and I think you know, when we got it all recorded, that's when you're faced with the reality of how much time you got and how much a CD will afford you and the timing of it all. So we just ask everyone to bear with us and as we actually get into the mixing mode, we'll be able to be more definitive and tell everybody exactly what we've got, but we just want to make sure we tell his life story so we'll do whatever it takes to do that."

Sometime in 2008 = grudzień 2008 ? :? :?

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, o 21:00 
Metal God

Chyba w Duke Nukem Forever szybciej zagram :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, o 22:28 
Metal God

taffer napisał(a):

:lol:

Rob Halford

Picking a favorite Tarantino film is like picking your favorite child.

Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, o 22:37 
Victim Of Changes

taffer napisał(a):

niepierdol że to jeszcze niewyszło :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2007, o 13:57 
Jugulator

ciekawe ile jeszcze będziemy czekać na nową płytę Judas Priest, to już się lekka parodia robi, mogliby nagrać trasę ze starymi hitami na zakonczenie kariery i już , mam dziwne wrażenie że ten cały powrót JP to był tylko dobry dla tych co ich na żywo zobaczyli, bo muzycznie nic nie wniósł

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2007, o 14:04 
Rocker

nomad napisał(a):
ciekawe ile jeszcze będziemy czekać na nową płytę Judas Priest, to już się lekka parodia robi, mogliby nagrać trasę ze starymi hitami na zakonczenie kariery i już , mam dziwne wrażenie że ten cały powrót JP to był tylko dobry dla tych co ich na żywo zobaczyli, bo muzycznie nic nie wniósł

Nie wierzę, że to mówisz. AoR to świetna płyta, a na Nostradamusa aż tak długo jescze nie czekamy. A dla tych, co ich na żywo nie widzieli, to nie pomysł dobry, tylko błogosławieństwo.

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2007, o 14:08 
Jugulator

AoR to bardzo ale to bardzo słaba płyta, czasem wręcz totalna katastrofa ,a na nową czekamy już długo i nie ma żadnych informacji o tym by coś miało być w przygotowaniu, to wszystko jest jakieś takie bez serca robione ,wg.mnie nie mają pomysłów na nowy album i tyle ,powinni zagrać trasę pożegnalną ,objechać świat i wszyscy byliby zadowoleni, bo jak wymęczą coś na siłę to nic z tego nie wyjdzie.

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2007, o 14:14 
Rocker

nomad napisał(a):
AoR to bardzo ale to bardzo słaba płyta, czasem wręcz totalna katastrofa ,a na nową czekamy już długo i nie ma żadnych informacji o tym by coś miało być w przygotowaniu, to wszystko jest jakieś takie bez serca robione ,wg.mnie nie mają pomysłów na nowy album i tyle ,powinni zagrać trasę pożegnalną ,objechać świat i wszyscy byliby zadowoleni, bo jak wymęczą coś na siłę to nic z tego nie wyjdzie.

Legendy sobie AoRem nie pospuli, a pewnie ty sam nawet byś nie chciał aby dali sobie spokój. Są starsi od nich i nadal grają z powodzeniem. A co do oczekiwania, to wiadomo nie od dziś że zrobienie koncept albumu to nie takie hop siup. A do tego że nie ma niusów, to chciałbyś zeby pisali np że założyli struny właśnie, właśnie podłączyli gitarę do pieca i że Halford właśnie podchodzi do mikrofonu, nie o to chodzi. Mnie to milczenie nie martwi. Nie spodziewam się genialnego dzieła, ale nich panowie graja tak długo jak mogą. Martwi mnie twój brak wiary :D

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2007, o 14:21 
Jugulator

Wg.mnie AoR to naprawdę słaby album ,co tam jest takiego świetnego,to że kazdy utwór jest z innej parafii, ten album może robic wrażenie na kimś kto od niego poznaje JP, ja znająć wszystko mam prawo narzekac, przecież takie utwory jak Lochness,Revolution czy Angel to świadectwo braku pomysłów i robienia czegoś na siłę, starczy porównać z 7 lat temu nagranym Resurection które jest mocne,świeże i równe.
Nie żebym jakoś narzekał czy krytykował bo mają prawo robić co chcą, ale nie musi mi się to podobać tylko dlatego że to Judas Priest .

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2007, o 14:29 
Metal God

ale Angel wcale nie sprawia wrazenia zrobionego na sile, bardzo przyjemna balladka i na pewno nie przekombinowana.
Pamietam, ze jak pojawily sie w necie 30 sekundowe sample to fragment tego kawalka zrobil na mnie najwieksze wrazenie.

Revolution tez jest bardzo spontaniczny, czuc ducha KM, moze poza refrenem.

A Lochness moze sie nieco dluzyc, ale jak dla mnie ma sporo swietnych motywow i nie wyobrazam sobie tej plyty bez niego.

Ogólnie, na pewno jeszcze kiedys wroce do tego albumu, oprocz ogromnego sentymentu muzycznie tez sie broni.

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2007, o 14:34 
Jugulator

no to mamy trochę inne zdanie ,Angel jest wg.mnie smętny i strasznie pusty,nic się w nim nie dzieje, kiedyś to Halford w takich balladach mógł się popisać wokalem, teraz bawi się w robienie klimatu co mu średnio wychodzi, nie ten styl, Lochness jest strasznie wymęczony, są jakieś momenty, ale sam refren skutecznie odstrasza, a Revolution jest takie pseudo-rockerskie ,zupełnie niepotrzebne i momentami nawet denerwujące, jak go usłyszałem 2,5 roku temu to już mi się nie podobało no i ta słynna niespójność płyty,mi się to nie podoba ...inna sprawa że ja zawsze w JP lubiłem popisy wokalne Halforda a tu jest ich mało, ze względu na wiek ,mam nieodparte wrażenie że Halford chce odrobić stracone ostatnie 15 lat kiedy głos miał świetny, przykład Resurection

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2007, o 14:43 
Metal God

Nie wiem jak to jest, ale ja jak ostatnio posłuchałem całego AoR - to naprawdę jedna wielka euforia mnie opętała - ten album jest niesamowity, z upływem czasu kocham go jeszcze bardziej - kto wie może niedługo zrówna się u mnie nawet z DotF :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2007, o 14:47 
Metal God

nomad napisał(a):
no to mamy trochę inne zdanie ,Angel jest wg.mnie smętny i strasznie pusty,nic się w nim nie dzieje, kiedyś to Halford w takich balladach mógł się popisać wokalem, teraz bawi się w robienie klimatu co mu średnio wychodzi, nie ten styl, Lochness jest strasznie wymęczony, są jakieś momenty, ale sam refren skutecznie odstrasza, a Revolution jest takie pseudo-rockerskie ,zupełnie niepotrzebne i momentami nawet denerwujące, jak go usłyszałem 2,5 roku temu to już mi się nie podobało no i ta słynna niespójność płyty,mi się to nie podoba ...inna sprawa że ja zawsze w JP lubiłem popisy wokalne Halforda a tu jest ich mało, ze względu na wiek ,mam nieodparte wrażenie że Halford chce odrobić stracone ostatnie 15 lat kiedy głos miał świetny, przykład Resurection

spiewa na tyle, na ile mozliwosc mu pozwalaja, gdyby zaczal probowac robic popisy jak na Painie, RiD czy DOTf wyszlo by groteskowo, niestety..

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2007, o 14:48 
Rocker

Co byś nie mówił Nomad to jednemu nei zaprzeczysz. Pomysł o reaktywacji i sama reaktywacja Judas Priest była czymś wspaniałym.

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2007, o 18:19 
Victim Of Changes

AOR nie jest taki zły. Jednak troche koncówka nudzi. ja bym wolał osobiscie żeby pokoncertowali troche wiecej i nagrali narmalny 8-10 utorowy album a nie jakies tam koncepty. Znajac zycie doiero jak pojawi sie konkretna data koncertów to i tak ja przesunął z kilka razy. Czyl;i trzeba czekac na album z rok albo i wiecej . Ile ostatnio minęło od ukazania sie pierwszej daty premiery do faktycznego pojawienia sie płyty na rynku.

Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2007, o 00:44 
Green Manalishi

Nomad, raczej sobie posłuchaj Iron sMaiden i przestań już zaśmiecać to forum swoimi wypowiedziami. Ani nie Twój poziom, ani zespól dla Ciebie! :lol: AOR jest płytą, która jest lepsza od każdej...
a dzisiaj musiałem uśmiercić mojego kochanego króliczka, taki chory był... i nawet 8-pak Żywca nie pomaga... eutanazja chyba nie do końca to jest to, czym chciałbym się zająć... :(

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona