Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 20 wrz 2017, o 22:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sty 2011, o 17:21 
Johnny B.Goode

hm ale w takim wypadku nie miałeś dostępu do tematów ogólnych heh

PostNapisane: 30 sty 2011, o 18:07 
Devil Digger

Owszem ;)
Zobaczyłem co tam się dzieje ;)

Jednak tematy o Priest były dostępne :P

PostNapisane: 25 lut 2011, o 10:03 
Don't Go

Hello all! W końcu postanowiłem się tu zarejestrować, szczególnie kiedy dowiedziałem się o przyjeździe JP do Polski. Żeby było ciekawiej moja przygoda z JP zaczęła się równo 20 lat temu (czyli podobnie jak cała przygoda z muzyką metalową) a dokładnie od usłyszenia albumu "Priest Live"...

Grudzień 1991 - byłem na etapie głównie lżejszych kapel pokroju AC/DC, Alice Cooper, Guns'n'roses, po trochu też Metallica ale ich muzyka nie była jeszcze dla mnie za bardzo przyswajalna ("Master of puppets"). W mojej mieścinie zakup kasety w tym okresie z tego typu muzyką graniczył praktycznie z cudem, mogłem sobie co najwyżej kupić "Metal Ballads" z kapelami pokroju Motley Crue... a tu nagle w jednym ze sklepów pokroju "all in one" natknąłem się na koncertowego "piarata" Judas Priest (choć wtedy nikt ich tak jeszcze nie nazywał bo nie istniało cos takiego jak oryginały). Co najciekawsze dopiero duźo, duźo później dowiedziałem się że ta płyta to właśnie "Priest... Live" ponieważ kaseta którą zakupiłem była zaopatrzona w zupełnie inną okładkę oraz tytuł.

A wracając do tematu metalu.. swego czasu również aktywnie działałem w undergroundzie, obracając się jednak w nieco mocniejszej muzie głównie bkack/death metal - tworząc podziemny zine Horna w latach 90-tych oraz grając w Calvaria (death metal) oraz Hornagest (Black Metal).

pozdrawiam ;)

PostNapisane: 1 sie 2011, o 08:43 
Rocka Rolla

to i ja się przywitam, Tomek lat 24 z wałbrzycha nie piję od .... a to nie to. A tak poważnie. MEtalem interesuję się mniej więcej od 13 lat. Judasów pierwszy raz usłyszałem będąc w gimnazjum. Trochę lat minęło. Z miejsca ten zespół przyćmił dla mnie wszystko inne co słyszałem. 10 wstawiam się oczywiście w Katowicach i przyznam się, że jest to dla mnie spełnienie marzeń. Jak stwierdziłem ostatnio, byle by dotrzeć na ten koncert, wracać nie muszę, bo jak skończą grać będę spełniony.
Po za Judas Priest lubię Dio, Black Sabbath ( z Dio ;), Motorhead, KAT'a, Turbo, GammaRay, Hammerfall, Iron Maiden, DragonForce, Helloween, UDO, czeska DOGA i tego typu zespoły

PostNapisane: 12 gru 2011, o 20:15 
Don't Go

Witam.
Jestem Michał (18l.) i na tym forum zarejestrowałem się już jakiś czas temu, ale jak dotąd nie natchnęło mnie żeby cokolwiek napisać, tylko czytałem. W przeciwieństwie do swoich przedmówców nie mogę napisać od ilu to lat się metalem nie interesowałem, bo szczerze mówiąc raczej nie słuchałem tej muzyki, a o zespole Judas Priest wiedziałem tylko 3 rzeczy: że istnieje, że wokalista jest gejem (to dowód na to że plotki rozchodzą się najlepiej) i że wydali płytę Painkiller. No i pewnie nic by się w tej materii nie zmieniło, gdyby nie fakt że niemal zupełnie przypadkowo, na tydzień przed Metal Hammer Festiwal dowiedziałem się że mogę za friko pojechać na tenże koncert. Jako że taka okazja nie trafia się zbyt często, a nawet ktoś taki jak ja, pomimo że nie znałem się wówczas specjalnie na metalu, kojarzyłem takie nazwy jak Vader, Judas Priest itp. postanowiłem skorzystać. Oczywiście nie chciałem pojechać na festiwal nieprzygotowany i w domu za pomocą Youtube'a zapoznałem się mniej więcej z repertuarem Priestów (innych zespołów również). Ku mojemu zaskoczeniu muzyka Priestów w dużej części przypadła mi do gustu i ze sporymi oczekiwaniami pojechałem na koncert, który jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu że "to jest coś!", zrobił na mnie ogromne wrażenie. Od tej pory z przyjemnością zapoznawałem się coraz bardziej z twórczością Bogów Metalu i zyskiwałem coraz większy szacunek do tego co robią, oczywiście oprócz tego smakowałem też innych metalowych oraz rockowych zespołów (Black Sabbath, Dio, Iron Maiden, Rainbow, Led Zeppelin itd.) z czego jedni podobali mi się bardziej, drudzy mniej. Ku mojemu zaskoczeniu Prieści wracają w kwietniu do Polski, tak więc takiej okazji nie mogę przegapić i z prawdziwą przyjemnością po raz drugi udam się na ich koncert.

PostNapisane: 30 gru 2011, o 14:29 
Angel

Witam, jestem Łukasz, w styczniu 19 lat. Priest słucham od lipca gdzieś,i co powiedzieć - zajarałem się. Parę albumów mam już na półce, mam swoje typy, chociaż bez bicia przyznam się, że nie wszystkie znam. Brytyjska Stal jara mnie najbardziej, dalej epicki Painkiller. Typowe u newbie? Nie wiem, nie znikam. Victim, komerszjal Turbo, Defenders czy Screaming to też dobre albumy ;>

Ogólnie to kapele powstałe po 1980 mnie nie jarają ;> Gdyby nie Priest czy Sabbath, pewnie słuchałbym jazzu. Albo Szopenuf.

Gram na basie, próbuję...

A no i Painkillera swojego czasu przetłumaczyłem na tekstowo.pl. pozdr.

PostNapisane: 6 lut 2012, o 22:07 
Bloodsucker

Hej! Nazywam sie Michał i mam 14 lat :) Judas Priest zacząłem słuchać w sumie niedawno. Słucham także inych zespołów takich jak: Sabaton, Manowar, Accept, Iron Maiden i Rammstein. Jednak Judas Priest jest moim ulubionym. Mam już kilka płyt a do moich ulubionych należą... Sam nie wiem wszystkie są świetne :P No ale myśle, że Killing Machine, Painkiller i Sin After Sin. Interesuje się też ogólnie historią, a szczególnie historią II wojny światowej :)

PostNapisane: 6 lut 2012, o 22:21 
Stained Class King

cześć :)

PostNapisane: 6 lut 2012, o 22:32 
Heart Of A Lion

misza0697 napisał(a):
Hej! Nazywam sie Michał i mam 14 lat :) Judas Priest zacząłem słuchać w sumie niedawno. Słucham także inych zespołów takich jak: Sabaton, Manowar, Accept, Iron Maiden i Rammstein. Jednak Judas Priest jest moim ulubionym. Mam już kilka płyt a do moich ulubionych należą... Sam nie wiem wszystkie są świetne :P No ale myśle, że Killing Machine, Painkiller i Sin After Sin. Interesuje się też ogólnie historią, a szczególnie historią II wojny światowej :)

Witamy w naszych skromnych progach :D

PostNapisane: 6 lut 2012, o 22:47 
Bloodsucker

Dzięki za miłe przyjęcie. Na razie próbuje to wszystko ogarnąć bo strasznie duuuużo postów :P

PostNapisane: 6 lut 2012, o 23:03 
Bloodsucker

Już nie jestem tu najmłodszy :D

PostNapisane: 6 lut 2012, o 23:08 
Bloodsucker

Czyli ze jestem najmłodszy?!:P No to mam przerąbane :P:P

PostNapisane: 6 lut 2012, o 23:10 
Bloodsucker

Psst! Tylko nikomu o tym nie mów!

PostNapisane: 11 mar 2012, o 23:14 
Don't Go

Witam wszystkich. Domyślam się, że jestem jedną z nielicznych kobiet w tym gronie. ;) Mam jednak nadzieję, że będzie nam się miło razem żyło. ;) Cóż, nie lubię o sobie pisać. Lubię poznawać ludzi, ale głębsze poznanie mojej osoby umożliwiam tylko tym, z którymi dobrze się dogaduję, którzy mnie interesują. Jako że wszyscy lubimy tutaj genialny zespół, jakim jest Judas Priest, myślę, że znajdzie się tu wiele wartościowych osób, które zapragnę bliżej poznać. ;) Pozdrawiam serdecznie. :)

PostNapisane: 12 mar 2012, o 00:02 
Metal God

nie wiem co masz na myśli mówiąc głębsze poznanie (zwłaszcza w relacjach internetowych), ale mamy nadzieję, że masz powyżej 15 lat ;)

PostNapisane: 12 mar 2012, o 00:09 
Bloodsucker

Akurat stwierdzenie "głębsze poznanie" nie odnosiło się do relacji internetowych lecz do opisu jej osoby. :D

PostNapisane: 12 mar 2012, o 00:20 
Johnny B.Goode

Tyrant napisał(a):
nie wiem co masz na myśli mówiąc głębsze poznanie (zwłaszcza w relacjach internetowych), ale mamy nadzieję, że masz powyżej 15 lat ;)

Tyr, cóż za siarczysta odpowiedź ! Jestem z Ciebie dumny xD natomiast ja mam nadzieję, że tym razem zawitasz do Katowic. Btw właśnie tu jestem (musiałem przyjechać na kontrolę gazownika)i obczajam gdzie zaparkować. Serio może być problem, za blokiem ostatnia wolna luka była to co dopiero w dniu koncertu.

PostNapisane: 12 mar 2012, o 00:30 
Metal God

No zastanawiam się nad tymi Katowicami. Z kasą w sumie powinno być spoko, ale zobaczę jeszcze jak inni ludzie dopiszą, bo z tego co widzę coraz więcej osób się wykrusza lub waha, choć pomijając wszystko nawet bym sobie JP zobaczył ;)

PostNapisane: 12 mar 2012, o 01:44 
Johnny B.Goode

kurka kupisz bilet to przyjedziesz, daleko nie masz

PostNapisane: 12 mar 2012, o 21:05 
Don't Go

Spokojnie, mam powyżej 15. lat, nie jestem dzieckiem. ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona