Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 28 cze 2017, o 23:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 cze 2004, o 12:59 
Moderator

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i nie wiem jak wyglada tutaj sytuacja co do organizacji zlotów Fanów JP. Moze warto pomysleć nad zlotem Fanów Judas Priest!!! Ja bym proponował pogadać z szefem progresji (klub w warszawie) i zaprosić Hellfire - heh i tu sie pomysły kończą - zna ktos jakąś kapelkę mogąca i potrafiąca w miare zagrać covery "Ksierzy"??? I czy wogóle ktoś jest chetny do organizacji czegoś takiego?

Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2004, o 21:43 
Machine Man

Hehehehe :):D widać,że nowy. Na początek to cześć!! 8)

A co do zlotu to jakbyś zajrzał na drugą stronę z tematami to tam jest taki temat dość obszerny Wisła 2004 czy coś w tym stylu.
To jest impreza cykliczna, na której spotykają się fani JP. Aha jeszcze był zlot nad morzem w zeszłe wakcje, ale nie pamiętam gdzie...

A co do tych wakcji to zlot planowany jest lipiec/sierpień w Wiśle...

Jeżeli chcesz więcej szczegółów pogadaj z fishcapem :)

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2004, o 22:32 
Moderator

dzęki za odesłanie do tematu o zlocie, po ciekawej lekturze dotyczacej ulubionych potraw forumowiczów ;) i wspomnień z przeszłosci mozna chyba uznać że nowy temat dotyczacy zlotu był chyba potrzebny?! Myslę że nie ma co robić ankiet dotyczących miejsca tylko trzeba zlot zorganizować i już. Jak pisałem wcześniej proponuję warszawską progresje. Wejdzie tam ok. 200 osób. Ostatnio był tam zlot fanów Iron maiden i musze przyzać że był nawet niezły. Jasne ze fajnie byłoby zorganizować cos wiekszego nad wodą, w plenerze moze nawet przez pare dni no ale bedąc realista w Polsce Judas Priest nie ma aż tylu oddanych fanów zeby masmi zjechali na pole zeby posłuchać z magnetofonu metalowych bogów. szefostwo progresji powinno się zgodzic, a hellfire gra na koncertach Painkillera i mozna uznać iż robi to nieĽle, słyszałem też że chyba horrroscope gra nightcrawlera ale wątpie zeby chcieli zagrac na zlocie, przydałoby się żeby na zlocie zagrały ze 2 kapele tak żeby wstęp nie wyniusł 20 zł tylko 8-10zł. Tak więc ja moge jakoś zacząć działać po 6 lipca - koniec egzaminów na studia, moge pogadać z progresją i hellfire tylko że potrzebne jest jeszcze kill-ka osób które też się czegos podejmie...moze ktos z wawy z której ja nie jestem i może ktoś kto zna szefa progresji?! Czekam na odpowiedĽ, jakieś pomysły... a tak przy okazji jedze ktoś na wacken open air 2004 przez shortcut'a??

Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2004, o 07:32 
Bloodsucker

Jeśli brac pod uwagę zainteresowanie zlotem (maksimum 10 ludzi będzie w Wiśle) to nie wiem, czy jest sens robienia tego typu "imprezy" w stolycy.
Wisła jest 6-7-8.08 i bedziemy rezerwować kwaterę. I lokum tanie (maks. 25PLN/osobę i piwo tanie i szaszłyki i golonka itd - gdzie w Warszawie taki spokój i sielanka z naturą? A gdzie auto zostawić? Same minusy. Zapraszamy do Wisły. A będzie się działo, oj będzie....

Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2004, o 09:02 
Machine Man

fishcap napisał(a):
Jeśli brac pod uwagę zainteresowanie zlotem (maksimum 10 ludzi będzie w Wiśle) to nie wiem, czy jest sens robienia tego typu "imprezy" w stolycy.
Wisła jest 6-7-8.08 i bedziemy rezerwować kwaterę. I lokum tanie (maks. 25PLN/osobę i piwo tanie i szaszłyki i golonka itd - gdzie w Warszawie taki spokój i sielanka z naturą? A gdzie auto zostawić? Same minusy. Zapraszamy do Wisły. A będzie się działo, oj będzie....

Hmmmmm.... cjekawe 8) Może uda mi się w tym roku przyjechać :) :)
Aha fishcap wyślij mi na prywatną wiadomść albo na maila jakieś namiary na tą kwaterę. oki?? Z góry dziękuje :D

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2004, o 11:22 
Prisoner Of Your Eyes

pomysl ze zlotem w wawce jest niezly....mysle, ze zjawiloby sie sporo fanow....Priest, zacznij zalatwiac. Mysle ze termin, ktory by sie nadawal to wrzesien

Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2004, o 14:52 
Heart Of A Lion

Bywam czasem w Progresji. Fajny lokal (choć wystrojem przypomina bar mleczny ;) ). Myślę, że zorganizowanie tam zlotu Priest'owych heavy metal maniacs byłoby niezłym posunięciem. Byłem na zlocie fanów Maiden, który przyciągnął komplet (z 300 osób). Fajna impreza! Powtórka jest szykowana na listopad. Znam trochę Prezesa więc mogę pogadać z nim o zlocie JP jak następnym razem tam będę. Może się uda! :twisted:

7 IV 2005 - Brno @ Hala Rondo V
8 IV 2005 - Wiedeń @ Bank Halle V
3 XII 2005 - Wilno @ Ice Palace V

Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2004, o 21:59 
Killing Machine

Ja się na to piszę!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2004, o 18:19 
Moderator

Gadałem juz z Hellfire i poparli pomysł ale musza byc jakies konkrety, także trzeba poadac jeszcze z Progresją!!! Na 2 kapele proponowałbym Sonhellion'a ale oni są chyba z wybrzeża? i pewnie nie bedą chcieli przyjechać....hmmm są jacych chętni do pomocy w zorganizowaniu tego zlotu, ja jeszcze nic nie organizowałem nawet dyskoteki szkolnej hehe a co tu dopiero o zlocie mówić...moze ktos ma pojęcie jaksie "to" robi??

Tytuł:
PostNapisane: 23 cze 2004, o 11:17 
Prisoner Of Your Eyes

nie panikuj, pomozemy..:) aha, a na termin proponowalbym jednak pazdziernik, nie chce za duzo obiecywac ale wlasnie w tym czasie beda na press tour panowie Glenn i KK no i kto wie...moze udaloby sie ich na taki zlocik zaprosic...:)

Tytuł:
PostNapisane: 23 cze 2004, o 16:32 
Heart Of A Lion

No jak napisałem wyżej, mogę pomóc. Pogadam niedługo z szefostwem Progresji. :)
Tipton - byłoby ciekawie... Gdyby Panowie pojawili się na takim zlocie to nie dość, ze byłaby to wielka frajda dla fanów to jeszcze renoma dla klubu! No i zawsze mogliby zagrać kilka kawałków... :twisted: :D :wink:
Więc postaraj się dowiedzieć czy byliby ewentualnie zainteresowani i czy w ramach press tour'u zawitają nad Wisłę (i kiedy dokładniej).
Zlot w Progresji byłby naprawdę świetnym pomysłem!

Tytuł:
PostNapisane: 23 cze 2004, o 17:28 
Moderator

Może byc paĽdziernik, ja wlałbym wrześeń bo mam jeszcze wolne hehe, no ale jesli jest nawet jest 1% że się pojawia to mozna to rzucić na paĽdziernik :) Ale znów pytanie czy warto ich zapraszać do tak małego klubu gdzie maksymalnie wpuszczają (chyba) 200 osób - gdzie każdy moze wejśc wszędzie - wątpie czy panowie chcieliby być tak blisko swoich fanów trzeba by jakis ochroniarzy wynając ;) , a co do grania przez nich kilku kawałków to byłoby fajnie jakby zagrali chociaz 1 utwór tylko z jaka sekcjia i vokalem hehe...dobra marzenia odstawmy na bok. Progresja pewnie się zgodzi;) czyli narazie ogólne dane to Zlot w PaĽdzierniku w Progresji z Hellfire (niedługo wchodza do studia, ale olej powiedział że pgada z zespołem i raczej powwinni się pojawić)(i glen i kk też oczywiście hehe). Pozostaje problem 2 kapeli - ktoś ma jakies propozycje? Wickerman jak bedziesz gadał z prezesem to dowiedz się czy jest mozliwośc puszczenia tam jakiegoś koncertu z DVD - czy maja jakiś telebim czy coś do ogladania (moze prześcieradło i rzutnik hehe) A jesli maja to który koncert proponjecie - ja mam tylko Electric Eye (raczej kiepski bo mocno poprawiany w studio - tak mi się wydaje) i Live in London z Ripperem co odpada na starcie w obecnej sytuacji. A i electric eye mam nistety pirata i nie ma tam wystepów z bbc :( i głópio tak na zlocie z piratem wyskoczyc!!! A i wysłałem maila do rockmetal.pl i zgodzili sie ewentualnie podjać się patronatu medialnego(czyli pewnie zamieszczą jakis banner na swej stronce) - mozna by powiadomić też powermetal.pl czy inne metalside'y, a i wickerman zapytaj sie ile progresjia sobie ewentualnie życzy pieniążków za bilety - powiedz że prawdopodobnie zagraja 2 zespoły. Dobra jak sie wiecej osób podejmie organizacji to moze cos z tego wyjdzie!!!

Tytuł:
PostNapisane: 23 cze 2004, o 18:44 
Heart Of A Lion

No spoko, dowiem się co i jak. :)
O Glenna i KK'a nie ma co się na razie martwić. Jeśli będzie ewentualnie wiadomo coś więcej to wtedy się zastanowimy. ;)
Ja mam DVD Memphis z Metalogy oraz oryginał EE więc jakby co to są do dyspozycji. :)
Pogadam z Prezesem jak tylko pojawię się w Progresji! Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie!

Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2004, o 12:21 
Prisoner Of Your Eyes

jesli termin zlotu zgramy z terminem przyjazdu Glenna i KK to na 100% moge zagwarantowac obecnosc KK (co do Glenna to zalezy od humoru), jednak raczej zapomnijcie o jakichkolwiek kawalkach granych przez ww. panow..:)

Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2004, o 13:42 
Heart Of A Lion

Tipton napisał(a):
jesli termin zlotu zgramy z terminem przyjazdu Glenna i KK to na 100% moge zagwarantowac obecnosc KK (co do Glenna to zalezy od humoru), jednak raczej zapomnijcie o jakichkolwiek kawalkach granych przez ww. panow..:)

No w sumie po kilku(nastu) piwach faktycznie raczej nie chcieliby brać gitary do ręki. ;)
W takim razie Tipton postaraj się dowiedzieć czy w ramach press tour'u odwiedzą Polskę i kiedy mniej więcej by to było.
Może udałoby się też namówić Sony Music Polska do objęcia patronatu nad taką imprezą? :)
Ale i tak zlot trzeba organizować! :D

Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2004, o 15:21 
Prisoner Of Your Eyes

Polske odwiedza na pewno, gorzej ze nieznany jest jeszcze termin...wiadomo ze bedzie to pazdziernik (moze przelom listopada) natomiast dokladna data bedzie znana dopiero we wrzesniu.

Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2004, o 16:40 
Heart Of A Lion

Tipton napisał(a):
Polske odwiedza na pewno, gorzej ze nieznany jest jeszcze termin...wiadomo ze bedzie to pazdziernik (moze przelom listopada) natomiast dokladna data bedzie znana dopiero we wrzesniu.

No spoko, to wstępnie zaczniemy coś przygotowywać już teraz, a dokładną datę dobierze się potem tak, aby pokrywała się z wizytą chłopaków z JP. :) Miejmy nadzieję, że uda się wszystko połączyć.

Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2004, o 18:14 
Moderator

Tak więc organizujemy zlot w dniu kiedy KK i glenn bedą w polandzie!!! co do patronatu Sony music to niw wiem czy jest sens to tak rozdmuchiwac - na ten zlot i tak pewnie bedzie komplet ludzi w progresji a po co tłumy przed klubem hehe - wydaje mi sie że ewentualna wizyte chłopaków z JP powinniśmy zapowiedziec jako "niespodziankę" bo jak napiszemy że sie pojawią to dopiero wtedy bedą tłumy. Fajnie jest sobie pomarzy. A teraz znów do faktów...wysłałem mail do mangera sonhellion'a i ten powiedział ze pogada z zespołem ale oni nie grają żadnych coverów JP - ale jak napisał że zagranie "takiego" breakin the law czy the ripper nie powinnobyc problemem. Pytał czy ma to byc koncert sonhellion plus covery, ale napisałem ze same covery więc nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Pomyslcie nad tymi kapelami czy naprawde nikt nie zna godnych odegrania utworów judas ludzi...moze ktos zna grześka kupczyka, on to dopiero spiewa hehe nawet jakby pojawił się tylko w 1-2 utworach byłoby swietnie!!! hmmm...chyba znów zaczynam marzyć
Jak widze utworzył się komitet organizatorski: Tipton organizuje chłopaków z JP, Wickerman - klub, ja - zespoły buahahahaah buahahaha ale jestem ważny huuuuuuuuurrrrrrraaaaaaaa hmm..ja nadal nie przestaje marzyc, tak poważnie to zastanówcie się nad kapelami!!!

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2004, o 00:36 
Heart Of A Lion

No spoko. Oczywiście nie ma co za bardzo rozdmuchiwać całej sprawy, a fakt ewentualnego pojawienia się na zlocie kogoś z JP może być na razie wykorzystywany jednynie przy negocjacjach z właścicielami lokalu tak, aby zgodzili się na korzystną dla nas datę. Jeśli nie to zawsze można przenieść taką imprezę do innego klubu... W końcu nikt nie pogardzi taką imprezą, nie? ;) No więc trzeba zachować cierpliwość, ale też liczyć, że wszystko ułoży się zgodnie z planem.
Co do patronatu Sony to inne zespoły (typu Maiden czy nawet Me/Shi/tallici ;) ) organizowały w przeszłości takie mini spotkania pod patronatem wytwórni. Miałoby to wiele plusów. Sony mogłaby reklamować album oraz swoje inne przeboje, a zarazem "odwdzięczyć" się jakoś i puścić nam promo (zwykle 3-4 kawałki) nowego albumu itp. Takie praktyki znane są z przeszłości. :)
Jeśli chodzi o zespoły to myślę, że wystarczyłby nawet jeden - jeśli będzie pewny na 100% i zagra dłuższy set złożony z (najlepiej) samych coverów JP. Ewentualnie można dodać nie-Priestowy support. ;)
Czy Hellfire byliby na 100% chętni zagrać co najmniej 2 godzinny set coverów Priest? Jeśli tak to warto ich "bookować". :) W sumie można by też pomyśleć o zespole Incognito, który grał na zlocie IM, ale umiejętności wokalne ich wokalisty raczej ich dyskfalifikują... ;) Po prostu to nie ta skala. :)
Cóż, wszystko się jeszcze przemyśli i ustali. Jest dużo czasu. Na razie trzeba dalej szukać zespołów, rozpocząć rozmowy z klubem i ewentualnie, o ile to możliwe, zapoznać gitarzystów z tym pomysłem. :) O resztę będziemy się martwić póĽniej.

Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2004, o 15:01 
hmmm....więc widze że juz cos ustalilismy, a co do mógłby być traffic - ma lepsza lokalizacje bo w centrum i wiecej ludzi sie zmieści ok 300, overkill zrobił tam zlot fanów matalliki, tam tez sprzedaja browar i jakby kk i glenn mieli sie pojawić to mysle że tam prędzej, ale w progresji szefostwo jest bardziej przychylne koncertowym wybrykom niż w trafficu jak tam byłem na zlocie metalliki to pod scena stał strażnik i przeszkadzał fanom sie bawić i impreza była zamknięta tzn. zrobili jakies nakleiki i rozdawal przed wejsciem, mysle że my nie będziemy robić podobnych manewrów hehe, rzecz jasna że ludzie którzy się przyłożą do ów zlotu bedą mogli zarezerwować bilety dla swoich znajomych ;) , przenoszenie imprezy do proximy czy tymbardziej stodoły mysle że nie ma sensu bo nie sadze żeby aż tylu ludzi przybyło gadałem juz z 4 kapelami i wszystkie wyraziły chęć grania, ale zależne jest to od terminu, oczywiscie na razie nie zapraszałem zadnej, a nie, chyba hellfire juz zaprosiłem ale oni są najbardziej odpowiedzni hehe byle im odpowiadał termin, jeszcze śą 3 kapele z których najbardziej bym chciał sonhellion'a, ale zobaczymy co z tego wyjdzie 2 pozostałe graja niexle ale vokaliści raczej nie poradziliby sobie z partiami roba. Hmm tak sobie mysle (czyt. marze) o tym grześku Kupczyku moze by zechciał zaspiewać w kilku kawałkach z którąś z kapel, niedługo sie z nim skontaktuje jakos i wam powiem czy sie zgodził :). A co do sony i ich puszczania premierowych kawałków to płyta ma się ukazać na początku września!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak podaje powermetal.pl a trasa ma się zacząć jakoś na początku 2005 :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona