Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 wrz 2017, o 00:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 wrz 2011, o 15:39 
Don't Go

Cytuj:
Tatuaż niesie za sobą zagrożenie, bowiem powstaje on na skutek ingerencji ciała obcego w strukturę skóry. Może zatem przenieść wirusy i bakterie i wywołać zapalenie wątroby, wirus HIV czy AIDS. Typowe po wykonaniu tatuażu są opuchnięcia, krwawienie, niekiedy nawet powikłania o podłożu grzybiczym czy bakteryjnym. Sytuacja pogarsza się, jeśli zmiany skórne przybierają postać ropną, dochodzi do uszkodzeń układu moczowego czy innego stanu zapalnego.

damn, trzeba było mówić wczesniej

PostNapisane: 9 lut 2012, o 11:51 
Bloodsucker

Nie wiem czy ja też moge ale napisze :P

1. Imię i nazwisko (drugie niekonieczne): Michał
2. Rok urodzenia: 1997
3. Miejsce zamieszkania:Ligota
4. Status zawodowy: Uczeń
5. Kiedy(rok) i jak poznałeś Priest: wakacje 2011, zobaczyłem koszulkę z British Steel i postanowiłem to sprawdzić.
6. Pierwszy świadomy kontakt z muzyką metalową (rockową), po którym zacząłeś lubić ten styl: październik 2010. Uslyszłałem Sabaton u kolegi i to było to.
7. 5 ulubionych płyt JP w kolejności malejącej:
-Killing Machine,
-Sin After Sin,
-Painkiller,
-British Steel,
-Screaming for Venegance.
8. 5 ulubionych utworów JP w kolejności malejącej:
-Diamonds and rust,
-Take on The World,
-The Green Manalishi,
-Leather Rebel,
-I'm Rocker.

9. Ulubione zespoły w kolejności malejącej:
Judas Priest, Sabaton, Manowar, Accept, Iron Maiden, Rammstein, Dragon, Ozzy Osbourne...
10. Ulubione płyty w kolejności malejącej:
-Judas Priest- Killing Machine
-Judas Priest- Sin After Sin,
-Judas Priest- Painkiller,
-Judas Priest- Screaming for Venegance,
-Judas Priest-British Steel
-Manowar- Fighting the world,
-Manowar- Lounder than hell,
-Manowar- Gods of War,
-Sabaton- The art of war,
-Accept- Metal Heart,
-Accept- Objection Overruled
-Dragon- Horda Goga,
...
11. Ulubiony napój : narazie Mountain Dew, Cola i Tiger.
12. Zdjęcie: http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... uuuya.png/
13. numer GG: 38316808
14. E-mail: misza0697@wp.pl

PostNapisane: 12 lut 2012, o 13:24 
Heart Of A Lion

Czas się wpisać. 8)

1. Imię i nazwisko (drugie niekoniecznie): Łukasz
2. Rok urodzenia: 1996
3. Miejsce zamieszkania: Łódź
4.Status zawodowy: Uczeń
5. Kiedy(rok) i jak poznałeś Priest: gdzieś w 2007 roku, podczas słuchania starych kaset znalazłem "Stained Class"
6. Pierwszy świadomy kontakt z muzyką metalową (rockową), po którym zacząłeś lubić ten styl: podobnie jak Judasów, ale rok wcześniej, stare kasety Deep Purple i Black Sabbath.
-Stained Class
-Sad Wings of Destiny
-British Steel
-Screaming for Vengeance
-Defenders of the Faith
-Heroes End
-Saints in Hell
-Screaming for Vengeance
-Tyrant
-The Ripper
9. Ulubione Zespoły w kolejności malejącej:
-Deep Purple
-Black Sabbath
-Judas Priest
-Saxon
-Accept
-Judas Priest - Stained Class
-Deep Purple - Made in Japan
-Deep Purple - In the Absence of Pink(Live in Knebworth)
-Accept - Breaker
-Black Sabbath - Paranoid
-Saxon - Wheels of Steel
-Rainbow - Rising
-Black Sabbath - Master of Reality
-Diamond Head - Lightning to the Nations
11. Ulubiony Napój: Woda, herbata, cola, tiger
12. Zdjęcie: Nie chcę was narażać na widok mej facjaty 8)
13. numer GG: nie mam :o
14. E-mail: Lukaszc@toya.net.pl

To by było na tyle. 8)

PostNapisane: 12 lut 2012, o 16:21 
Dreamer Deceiver

A nabije se posta

1. Imię i nazwisko (drugie niekoniecznie): Patryk
2. Rok urodzenia: 1991
3. Miejsce zamieszkania: Ostrołęka/Gdańsk
4.Status zawodowy: Student
5. Kiedy(rok) i jak poznałeś Priest: Nie pamiętam, gdzieś w przedszkolu albo wcześniej(rodzice)
6. Pierwszy świadomy kontakt z muzyką metalową (rockową), po którym zacząłeś lubić ten styl: J/W
-Stained Class
-Screaming for Vengeance
-Painkiller
-Killing Machine
-Defenders of the Faith
-Stained Class
-Screaming For Vengeance
-Night Crawler
-Hell Bent for Leather
-The Sentinel
9. Ulubione Zespoły w kolejności malejącej:
-Judas Priest
-Megadeth
-Annihilator
-Iron Maiden
-Accept
-Judas Priest - Stained Class
-Megadeth - Rust In Peace
-Annihilator - Set the World on Fire
-Iron Maiden - Powerslave
-Accept - Objection Overruled
11. Ulubiony Napój: Schweppes, Dębowe, Tekila z biedronki
12. Zdjęcie: nie dam lol
13. numer GG: nie mam
14. E-mail: Patryk4P@gmail.com

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 12 lut 2012, o 17:14 
Heart Of A Lion

1. Imię i nazwisko: Paweł Nowak
2. Rok urodzenia: 1992
3. Miejsce zamieszkania: Pawłowice
4. Status zawodowy: Uczeń technikum
5. Kiedy(rok) i jak poznałeś Priest: chyba 2004 lub 2005, zobaczyłem filmik Metal Gods z koncertu Live Vengeance '82
6. Pierwszy świadomy kontakt z muzyką metalową (rockową), po którym zacząłeś lubić ten styl: Jako malec usłyszałem w radiu Rock the Night i The Final Coundown z repertuaru Europe
7. 5 ulubionych płyt JP w kolejności malejącej
- Defenders of the Faith
- British Steel
- Screaming for Vengeance
- Painkiller
- Stained Class
8. 5 ulubionych utworów JP w kolejności malejącej
- Beyond the Realms of Death
- Breaking the Law
- Victim of Changes
- Electric Eye
- Night Crawler
9. Ulubione zespoły w kolejności malejącej
- Judas Priest
- Black Sabbath
- Motorhead
- AC/DC
- Manowar
- Iron Maiden
- Europe, Accept, Deep Purple, Led Zeppelin, Dio, Opeth, W.A.S.P, Running Wild, The Beatles, Rolling Stones, Elvis Presley, Kiss
10. Ulubione płyty w kolejności malejącej
- Paranoid
- Defenders of the Faith
- British Steel
- Back In Black
- Led Zeppelin II
11. Ulubiony napój: Piwo :)
12. Zdjęcie: później wrzucę
13. numer GG: nie mam
14. E-mail: pabloissonline@op.pl

PostNapisane: 28 lut 2012, o 20:19 
Don't Go

wtf?

PostNapisane: 28 lut 2012, o 22:40 
Don't Go

.

Ostatnio edytowano 7 lut 2014, o 15:13 przez ElectricEye, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 29 lut 2012, o 15:48 
Angel

To i ja się dopiszę :P

1. Michał S.
2. 1991
3. Ostrołęka/Olsztyn
4. Student
5. Roku nie pamiętam, bo to było jeszcze we wczesnej podstawówce. Ojciec słuchał wtedy często "Metal Works" i zacząłem nasiąkać tą muzyką.
6. Odkąd pamiętam leciało u mnie w domu Pink Floyd, Led Zeppelin, Judas Priest, Black Sabbath, więc człowiek tym nasiąkał jak gąbka wodą. Jakoś tak pierwsza/druga gimnazjum jak zacząłem słuchać tak sam z siebie. Spodobał mi się bardzo "Angel of Retribution", który wtedy akurat wyszedł. Poza tym zasłuchiwałem się straszliwie w Black Sabbath.
7. Niestety nie będzie kolejności malejącej, bo lubię tak samo: "Point of Entry", "Killing Machine", "Defenders of the Faith", "Screaming for Vengeance", "British Steel".
8. J.w.: "Rock Hard Ride Free", "Exciter", "Riding on the Wind", "The Sentinel", "Solar Angels".
9. J.w.: Judas Priest, Warlock, AC/DC, Black Sabbath, Bathory, Mercyful Fate, King Diamond, Kat, stary Helloween, Blind Guardian, Burzum, stare Mayhem, KISS, Steeler (niemiecki), Skull Fist.
10. J.w.: albumy Priest (poza ery z Owensem - żeby nie było, nie dlatego, że Robcia nie ma, ale po prostu kompozycje na "Jugulator" i "Demolition" zupełnie mi nie podchodzą), AC/DC "Let There Be Rock", Warlock "Triumph and Agony", Mortiis "Anden Som Gjorde Oppror", Black Sabbath "Master of Reality", Steeler "Undercover Animal", Burzum "Det Som Engang Var", Bathory "Hammerheart", Led Zeppelin "Led Zeppelin", Saxon "Wheels of Steel", King Diamond "Abigail", Ghost "Opus Eponymous".
11. Piwo, cola, whisky
12. Jest tak brzydkie, że monitory odbiorców mogłyby je źle przyjąć
13. 2388708
14. cyning666@interia.pl

PostNapisane: 29 lut 2012, o 21:53 
Don't Go

.

Ostatnio edytowano 7 lut 2014, o 15:13 przez ElectricEye, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 11 mar 2012, o 23:09 
Don't Go

1. Imię i nazwisko (drugie niekonieczne): Nieważne - kobiece, ładne. ;)
2. Rok urodzenia: kobiet o wiek nie należy pytać. ;)
3. Miejsce zamieszkania: Polska, północna jej część.
4. Status zawodowy (wiem, było - ale dobrze mieć wszytko naraz): Uczennica.
5. Kiedy(rok) i jak poznałeś Priest: Właściwie to nie pamiętam. Na pewno zaczęło się od "Breaking The Law", ale kiedy... Jakoś przyszło, po Ironach ruszyło lawinowo, nie pamiętam kiedy zaczęłam słuchać innych zespołów.
6. Pierwszy świadomy kontakt z muzyką metalową (rockową), po którym zacząłeś lubić ten styl: Świadomie zaczęłam słuchać Iron Maiden w 2007 roku, po tym, jak obejrzałam DVD "Rock In Rio", aczkolwiek wcześniej miałam już "ciągoty" w kierunku rocka i metalu.
7. 5 ulubionych płyt JP w kolejności malejącej: Painkiller, poniżej cała reszta. ^^
8. 5 ulubionych utworów JP w kolejności malejącej: Nie potrafię się zdecydować. To tak jak z Ironami - zbyt dużo świetnych kawałków, nie sposób wybrać tej ścisłej piątki.
9. Ulubione zespoły w kolejności malejącej: Iron Maiden - zawsze na miejscu pierwszym, gdyż dzięki tym panom słucham dzisiaj takiej muzyki, jakiej słucham ;); reszta w kolejności przypadkowej, to m.in. Judas Priest, Dio, Turbo, Blaze Bayley, Bruce Dickinson, Gamma Ray, Megadeth, Blind Guardian, Eluveitie.
10. Ulubione płyty w kolejności malejącej: Pozwolę sobie zamieścić w kolejności przypadkowej. Są to m.in.:
Iron Maiden: Powerslave, Somewhere In Time, The X Factor, Killers, Brave New World, Virtual XI.
Eluveitie: Everything Remains As It Never Was
Airbourne: No Guts, No Glory
Judas Priest: Painkiller (album mnie zmiażdżył, dosłownie - perełka, cudeńko moje małe)
Blind Guardian: Imaginations From The Other Side
Turbo: Kawaleria Szatana, Ostatni Wojownik
Megadeth: Rust In Peace
KAT: Ballady
Dio: Holy Diver
Bruce Dickinson: The Chemical Wedding, Accident Of Birth, Tyranny Of Souls
... i wiele, wiele innych.
11. Ulubiony napój: Woda gazowana. Nie, nie piję alkoholu. Nie piję też kawy, herbatę okazyjnie (koniecznie owocową). Nie lubię napojów, mogę napić się soku.
12. Zdjęcie: Wolę nie pokazywać, bo jeszcze się ktoś przestraszy. ;) Ponoć nie jestem taka straszna, ale wolę zachować ostrożność. ;)
13. numer GG: Do odbioru przy kasie. ;)
14. E-mail: Jak wyżej.

PostNapisane: 11 mar 2012, o 23:15 
Heart Of A Lion

Cytuj:
Painkiller, poniżej cała reszta.

Z czasem spadnie ten album z podium. :)

Ale witam bardzo serdecznie i mam nadzieje że będziesz się dużo udzielać. :D

PostNapisane: 2 sie 2014, o 02:31 
Rocka Rolla

Dobra, z racji tego, że mam zamiar trochę pomęczyć ludzi na tym forum to też się dopiszę :)

1. Imię: Karina, Nazwisko: musi wystarczyć, że mój nick to ksywka wzięta od nazwiska:P
2. '93
3. Miejsce zamieszkania: Łorsoł
4. Status zawodowy: jestę studentę

5. Kiedy (rok) i jak poznałeś Priest: A żebym ja to pamiętała;) Na pewno w gimbazie i na pewno Painkiller + Breaking the Law, ale wkręciłam się dopiero po Priest Live.

6. Pierwszy świadomy kontakt z muzyką metalową (rockową), po którym zacząłeś/aś lubić ten styl: W moim przypadku rockową, bo zaczynałam od Queen, mając jakieś 9-10 lat (z tym, że najpierw byłam "bierną fanką", bo moja mama słuchała Queen). Dopiero potem sama się wkręciłam i stopniowo zaczęłam przerzucać się na coraz cięższe brzmienia.

7. Pięć ulubionych płyt JP (ale nie jest to kolejność malejąca, bo lubię te płyty mniej więcej jednakowo) Killing Machine (za połączenie wczesnych brzmień z późniejszym czadem), Stained Class, Defenders of the Faith, Screaming for Vengeance i... Rocka Rolla (podoba mi się ten fajny zeppelinowski klimacik, który w połączeniu z Judasami daje taki hm... niespotykany efekt) A Painkillera nie ma, bo nie ;)

8. Pięć ulubionych utworów JP w kolejności malejącej: No ja pierdzielę, znowu musi być malejąca?! Nie :D Run of the Mill (partia instrumentalna gdzieś około połowy + wokal w końcówce - odpływam, wyjątkowo klimatyczny utwór), Sentinel (szczerze to najbardziej w wersji koncertowej, +100 do mocy i genialnego klimatu), Living after Midnight (z sentymentu - to była pierwsza solówka, jakiej się w ogóle nauczyłam), Victim of Changes (bo zajebiście tu słychać Black Sabbath, które też lubię, BARDZO) i Killing Machine + Evil Fantasies (wiem, miało być 5 kawałków, ale oba te utwory są podobnie bluesujące, więc nie zabijajcie:P )

9. Ulubione zespoły: (walić kolejność malejącą!! :) ) - Judas Priest, Black Sabbath, Led Zeppelin, Scorpions, Queen, Dio, Rainbow, Bathory, Alice Cooper, Amon Amarth, Rush, Dream Theater, Deep Purple, Crimson Glory, Pink Floyd, Cream, UFO, Saxon, AC/DC, Megadeth, Anthrax, Marilyn Manson i więcej, ale już mi się nie chce pisać

10. Ulubione płyty: (kolejność przypadkowa) - A Night at the Opera, Innuendo, Lonesome Crow, In Trance, Killing Machine, Defenders of the Faith, Twilight of the Gods, Led Zeppelin IV, Sabbath Bloody Sabbath, Heaven & Hell, Scenes from a Memory, Deceiver of the Gods, Holy Diver, The Number of the Beast, Ride the Lightning, Portrait of an American Family. Starczy.

11. Ulubiony napój: maślanka kurwa :P
12. Zdjęcie: zdjęcie? A po cholerę;)
13. Numer gg: no shit, nie pamiętam;)
14. E-mail: a co to nie można na priv napisać w razie czego?:)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8