Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 22 wrz 2017, o 15:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 706 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy album.
PostNapisane: 26 paź 2014, o 14:24 
Green Manalishi

Co do Budgie natomiast to bardzo fajny zespół, ale mam wrażenie, że na takich utworach jak Breadfan, Parents czy Crash Course in Brain Surgery się dopiero rozgrzewał. Ten wczesny okres jest najbardziej znany u Budgie i dlatego, zespół jest kojarzony z Led Zeppelin czy Black Sabbath, bo faktycznie w ich wczesnych utworach te wpływy są ogromne. Jednak za parę lat Budgie zaczęło grać po swojemu i niestety te nagrania nie mają już takiej popularności. Są wielką inspiracją dla NWOBHM i ogólnie heavy-metalu.
Przede wszystkim album Bandolier z takimi wspaniałymi utworami jak I Can't See My Feelings czy niesamowitym Napoleon Bona Part 1&2 gdzie nie ma żadnych śladów Sabatowania/Zeppelinowania. Do tego takie wręcz heavy-metalowe utwory z kolejnych albumów jak I Turned to Stone, Time to Remember, Gunslinger czy Panzer Division Destroyed. Nie jestem jakimś mega-znawcą tego zespołu, ale te utwory to naprawdę znakomita robota, a Napoleon..to jeden z największych utworów w historii całego brytyjskiego rocka! Z wczesnego okresu chyba Zoom Club mi się najbardziej podoba.

Pamiętam jak zrezygnowałem raz z koncertu Budgie bo dzień wcześniej byli we Wrocławiu Purple, teraz bardzo tego żałuję, bo to był ostatni występ Budgie jak się okazało, a koncertów Purple była jeszcze cała masa, poza tym to Purple to koncertowo niestety fuszerka i brak jakiegokolwiek dramatyzmu scenicznego, tylko Gillan na luzie, uśmiechnięty Morse i ogólnie taki piknik bluesowo-hard-rockowy.

PostNapisane: 27 paź 2014, o 18:46 
Green Manalishi

Co by offtopu nie robić to napiszę, że dziwi mnie, że nie grają Down in Flames na żywo, utwór by się bardzo dobrze sprawdził zamiast wymęczonego tytułowego. Przede wszystkim ma bardzo fajny refren, a to na koncertach zawsze jest ważne.

PostNapisane: 27 paź 2014, o 19:02 
Dreamer Deceiver

nomadosławw napisał(a):
Co by offtopu nie robić to napiszę, że dziwi mnie, że nie grają Down in Flames na żywo, utwór by się bardzo dobrze sprawdził zamiast wymęczonego tytułowego. Przede wszystkim ma bardzo fajny refren, a to na koncertach zawsze jest ważne.

++++

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 19 gru 2014, o 12:54 
Heart Of A Lion

Redeemer of Souls najlepszym albumem wg. Vh1 That Metal Show
http://www.vh1.com/music/tuner/2014-12- ... s-of-2014/
A Halls of Valhalla najlepszą piosenką wg. loudwire.
http://loudwire.com/best-metal-songs-of-2014/

Świetnie, że Judasi zostali wreszcie gdzieś docenieni. Rzadko widuje się ich na pierwszych miejscach w jakichkolwiek rankingach.

PostNapisane: 20 sty 2015, o 19:02 
Evening Star

To tylko świadczy o tym, że ich czas powoli dobiega końca.

Mówię to jako fan, nie maniak :)

PostNapisane: 9 lut 2015, o 01:46 
Dissident Aggressor

No powiem, ze panowie sie postarali z tym albumem. Moglbym spokojnie wywalic z 1, moze 2 utwory, ale chui z tym. Ustawiam sobie:
1. Dragonaut
2. Halls
3. Sword
4. Down in Flames
5. Crossfire
6. Secrets
7. Battle Cry
8. Beginning

i gniecie mi jaja. Tyle powinien miec ten album kawalkow jak dla mnie. Na 9 pozycje Tears of Blood i mam taka plyte, ze do pierwszej szostki ;) wchodzi. Jesli to mialby byc ich ostatni album to bylbym zadowolony. Going Down in Flames!!! :twisted:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 706 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36