Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 24 lis 2017, o 01:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hair metal!
PostNapisane: 6 lis 2005, o 13:53 
Rocka Rolla

wiem ze to temat za bardzo nie pasujacy do kategorii tego forum ale akurat wybralem to miejsce z grona nielicznych
dyskusji w polskim internecie o gitarowym graniu,ze wzgledu ze jest tu dosc kompetentnie i nie jest to miejsce skazone
nawiedzonymi pretorianami wiernymi jednej i prawdziwej muzyce..(a przynajmniej takie sie wydaje:)

tyle wstepem:) co mysliscie o tym calym hair metalu,natapirowanych gosciach spiewajacych ile panienek zaliczyli w nocy itp:)
Narazie wiem ze Lady,K.K lubia takie granie - reszta niech sie ujawni :)

Ciekawi mnie tez zdanie ludzi ktorzy sluchaja muzyki z tzw szlachetniejsza metryka ..Zeppelinow,Sabbathow czy Judas Pierst.Pewnie sa na nie:)

Dla mnie to byla fajna moda,powstalo kupe kapelek ktore na koniunkturalnym gruncie nagralo z dwie trzy plyty i sluch o nich zaginal.
Inna sprawa ze Nevermind pogrzebal hair metal,zreszta na pewien czas chyba wszystko:)

Podsumowujac,ten gatunek nie jest to jakis bastion krokow milowych w dziejach muzyki ale fajne granie ktore do mnie trafia.

Ostatnio edytowano 6 lis 2005, o 13:58 przez mullet man, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 13:55 
Devil`s Child

w sumie dawno się nosiłem z założeniem takiego tematu ale nie wiedziałem jak się za to zabrać :)

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 15:47 
Jugulator

Muzyka bardzo fajna, riffy mocne, melodie świetne, wokale często chropowate, to że tekst płytkie to akurat nie ma dużego znaczenia, w tym przypadku olewam to, styl życia opisywany w tych piosenkach nie odpowiada mi zupełnie (poza kwestiami alkoholowymi :P ) ale muzyka jest naprawde dobra. Zdziwiłem się że Motley Crue,Twisted Sister czy Def Leppard mieli takie świetne riffy jak pierwszy raz tego usłyszałem ,bo spodziewałem sie czegoś innego. O wiele bardziej mi pasuje ten styl niż niemiecki melodyjny metal.
Acha no i nasi Judasi troche sie bawili w takie granie i jak zwykle świetne im to wyszło. Zresztą Ironi też mieli pare utworów w takim stylu.

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 15:50 
Night Crawler

nomad napisał(a):
[...] Zresztą Ironi też mieli pare utworów w takim stylu.

O jakie konkretne utwory Ci chodzi, bo nie czepiając sie zwyczajnie nie mogę skojarzyć :wink:
:?:

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 15:51 
Jugulator

Can I Play With Madness, From Here to Eternity,Hooks in You, Chains of Misery,Holy Smoke....

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 16:17 
Defender Of The Faith

Cytuj:
Narazie wiem ze Lady,K.K lubia takie granie - reszta niech sie ujawni

Ujawniam się. Motley Crue to obecnie jeden z moich ulubionych zespołów, choć istnieje oczywiscie więcej hairmetalowych grup, które uwielbiam :wink: Uważam, że w tym nurcie powstało wiele znakomitych płyt. Jeszcze dwa lata temu moj stosunek do tego typu grania był raczej sceptyczny, dziś sam się śmieję z mojej dawnej postawy :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 16:33 
Devil`s Child

Obrazek

8) 8)

jednym słowem ---> RATT ;)

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 16:39 
Devil`s Child

a tutaj zassijcie sobie utwór zespołu Final Frontier, znakomity zespół, poniżej daję utwór "Last To Know" z płyty "First Wave" która wyszła w 2002 roku ;) Śmieszą mnie opinie że w ostatnich latach nie powstają żadne ciekawe hard rockowe zespoły ;) wystarczy poszukać :)

Final Frotnier - Last To Know
http://s42.yousendit.com/d.aspx?id=29XA ... Z2INE66VWV

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 17:10 
Exciter

Yeah, RATT! Obok Bon Jovi, Dokken, Motley Crue, Danger Danger, Twisted Sister, Cinderelli moja ulubiona kapela z amerykanskiego grania. Ich image, przecietnego zjadacza heavy dzwiekow moze odrzucac ale powiem tyle, wystarczy posluchac pierwszych plyt zeby sie przekonac iz nie jest to leciutki AOR'ek ale elektryzujace heavy granie, mocne riffy, swietne melodie i solowki. Zwolennikom Twisted Sister napewno przypadnie do gustu.

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 17:16 
Devil`s Child

Ratt ma zabójcze riffy, po prostu mnie wgniatają w ziemię, wanted man, you're in love, lay it down, yeeeeeah :evil:

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 17:19 
Exciter

K.K. napisał(a):

bardzo AOR'owate ale świetne, musze sie zakrecic za pelną płytą :D

własnie słucham Survivor - Eye Of The Tiger :twisted:
juz tyle czasu tym prałeś KK ze musiałem w koncu sciągnąć :D
moze nie za bardzo pasują do tego tematu ale uwazam ze ta plyta pochodzaca z 1982r miala spory wplyw na rozwoj sceny hair i AOR.
zawsze zespol kojarzyl mi sie z tytulowym kawalkiem z tego albumu i jakos nie chcialo mi sie poznawac reszty ale okazalo sie tak samo jakw przypadku Europe i TFC ze reszta przebija wyeksploatowany lawalek. Własnie zabiło mnie "Children Of The Night"! Świetny album.

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Ostatnio edytowano 6 lis 2005, o 17:25 przez Grzecho.Grinder, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 17:24 
Devil`s Child

GRINDER napisał(a):
K.K. napisał(a):

bardzo AOR'owate ale świetne, musze sie zakrecic za pelną płytą :D

cała płyta nie jest aż tak dobra ;) jeszcze tylko pierwszy kawałek robi tak dobre wrażenie ;)

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 17:47 
Exciter

Ratt - Out Of The Cellar

Obrazek

Cytuj:
This is one of the first great 80's metal albums!! From start to finish, this album is undeniably one of the greatest, EVER!!! Every metal freak must own this one!!!!

świete słowa.

macie może takie video? :
Ratt - Live In Concert 18-03-84.mpg

jak chcecie to wrzuce na gmaila :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 18:13 
Moderator

Sinner napisał(a):
Jeszcze dwa lata temu moj stosunek do tego typu grania był raczej sceptyczny

Święte słowa , z tym ,że w moim przypadku było tak jeszcze pół roku temu. :lol: Jednak dzięki kilku osobą z tego forum , one wiedzą o kogo chodzi bo już im kiedyś dziękowałem, stałem sie AOR-owym wyznawcą.Głupie uprzedznia poszly w kąt i teraz mogę się cieszyć zajebistymi dzwiękami kapel bardzo wartościowych Szkoda tylko,że ta muzyka zmierza ku zapomnieniu :cry: .

Cytuj:
macie może takie video? :
Ratt - Live In Concert 18-03-84.mpg

jak chcecie to wrzuce na gmaila

Grinder -plissss , wrzuć na gmaila :D

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 18:21 
Exciter

Bartdeath napisał(a):
Sinner napisał(a):
Jeszcze dwa lata temu moj stosunek do tego typu grania był raczej sceptyczny

Święte słowa , z tym ,że w moim przypadku było tak jeszcze pół roku temu. :lol:

u mnie przemiana nastąpiła tak ze 3 lata temu :wink:

Bartdeath napisał(a):
Grinder -plissss , wrzuć na gmaila :D

juz leci :D

możecie sukcesywnie ściągać.

http://www.gmail.com

login: rattlive@gmail.com
hasło: koncert

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 19:00 
Rocka Rolla

K.K. napisał(a):
w sumie dawno się nosiłem z założeniem takiego tematu ale nie wiedziałem jak się za to zabrać :)

no to Cie wyreczylem :)

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 19:02 
Rocka Rolla

K.K. napisał(a):
Ratt ma zabójcze riffy, po prostu mnie wgniatają w ziemię, wanted man, you're in love, lay it down, yeeeeeah :evil:

tell the word,you think you're tough,givin yourself away,heads i win ,nobody rides for free - miazga :)

Ostatnio edytowano 6 lis 2005, o 19:06 przez mullet man, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 19:03 
Rocka Rolla

sinner napisał(a):
Cytuj:
Narazie wiem ze Lady,K.K lubia takie granie - reszta niech sie ujawni

Ujawniam się. Motley Crue to obecnie jeden z moich ulubionych zespołów, choć istnieje oczywiscie więcej hairmetalowych grup, które uwielbiam :wink: Uważam, że w tym nurcie powstało wiele znakomitych płyt. Jeszcze dwa lata temu moj stosunek do tego typu grania był raczej sceptyczny, dziś sam się śmieję z mojej dawnej postawy :lol: :lol:

:) i dobrze! mi sie wydaje ze nalezy sie cieszyc z tego co pasuje a nie sobie cos udowadniac na sile :)

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 19:07 
Moderator

Zwracam Tobie jedynie uwage, abyś łączył posty.

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2005, o 19:08 
Rocka Rolla

ok , nie to zebym nabijal czy cos,chcialem odpowiedziec bardziej czytelnie :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona