Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 22 cze 2017, o 13:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nu metal
PostNapisane: 30 gru 2005, o 18:54 
Moderator

Czy faktycznie tak wyglada przyszlość metalu. Pomieszanie gitarowych riffów z totalnym uderzeniem discjockeya mixującego plytami analogowymi :lol: :wink: Gwałtowne zrywy, przeplatane murzyńskimi duetami raperskimi :roll:
Korn , Limp Bizkit , Linkin Park , System Of Down itd. Czytałem pewną wypowiedż dziennikarza w której przekonywał , że Korn to nie ...., ale Slipknot to czysty ,prawdziwy metal. :roll: Ameryka tym żyje ... co sądzicie :roll: :?:

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 19:07 
Green Manalishi

Czy to będzie przyszłość metalu? Wątpię...
Nie lubię rapu i discjockeyów, to jest IMO badziewie. A numetal to badziewie z lukrem...

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 19:09 
Rocka Rolla

"The American Metal-scene is currently dominated by shit like Deftones, Limp Bizkit and Slipknot. What do you think of the movement of this so-called nu-Metal?

I resent it. I like many different styles of music, but the thing that I hate most is rap and hip hop. The worst thing that any band could do is mix those things with Heavy Metal, that's completely horrible. Adding Rap to Rock is like taking the most beautiful girl you've ever seen to a plastic surgeon, and ask him to put a penis on her. I don't even call those bands metal, that's an insult to everybody who works with this music. It's a downright shame, that some people are confusing that shit with metal. The only reason I could figure out why people would call those bands metal is because there are teenage journalists who have never heard REAL metal before. I consider it an insult to us and our fans. It's degrading. "
KARL LOGAN

O , to mysle !

Ja tam nie widze tego no .."metal spirit" to sie chyba nazywa..

Tytuł: Re: NU METAL!!!
PostNapisane: 30 gru 2005, o 19:13 
Metal God

Bartdeath napisał(a):
Czy faktycznie tak wyglada przyszlość metalu. Pomieszanie gitarowych riffów z totalnym uderzeniem discjockeya mixującego plytami analogowymi :lol: :wink: Gwałtowne zrywy, przeplatane murzyńskimi duetami raperskimi :roll:
Korn , Limp Bizkit , Linkin Park , System Of Down itd. Czytałem pewną wypowiedż dziennikarza w której przekonywał , że Korn to nie ...., ale Slipknot to czysty ,prawdziwy metal. :roll: Ameryka tym żyje ... co sądzicie :roll: :?:

Zyje ale to tylko i wylacznie mlodziez... jest tez sporo starszych oldskulowcow :) Ale parwda jest taka ze w programach muzyznych typu: Metal Asylum nie uswiadczylem ani jednego teledysku heavy, choc program reklamuje sie jako Heavy Metal Videos :roll: A przed Ozzfestem zamiast puscic video Maiden lub BS zapuscili Slipknota...Sporo puszczaja tez grindcorowego syfu oraz melodic deathu :x
Ale mimo to jesli ktos uparcie szuka, znajdzie w ameryce sporo dobrej muzyki, ktora choc nie cieszy sie taka popularnoscia przewyzsza te numetalowe shity.

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 19:19 
Moderator

Może troche odbiegnę od tematu :D
Co sie stało z MTV Classic :?: Dlaczego nie puszczaja prawdziwych klasykow tylko Shakire i Britney z przed 2 lat , uważając to za staroć. Nie sądze aby dwa niemal identyczne programy muzyczne mialy wieksze wzięcie :roll:
Chętnie poslucham Waszej teorii :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 19:49 
Abductor

Hehe mi zamienili MTV Classic na VH1 i bardzo dobrze bo faktycznie na MTV zaczęli puszczać takie badziewie że szkoda gadać. A na VH1 w normalnych godzinach można usłyszeć na prawdę fajne kawałki

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 20:22 
Rocka Rolla

Bardzo dobrze ze zmienili na VH1! bo w tej stacji mozna obejrzec roznego rodzaju filmy dokumentalne a na mtv classic to do dluzszego czasu wialo nuda.

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 20:42 
Abductor

Mało powiedziane wiało nudą :wink: Czasami nawet puszczali ten paskudny real world czy inny badziew. A na VH1 tylko od czasu do czasu puszczą jakiś syf (np wczoraj leciał Nelly z tą piosenką co w tle non stop słychać "oł") :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 20:58 
Painkiller

Co do nu-metalu to mam wrazenie ze to powoli zaczyna wymierac, tracic swoja popularnosc. Mysle ze jeszcze kilka lat i przetrwaja tylko te najbardziej popularne grupy i przyjdzie moda na cos innego, miejmy nadzieje, ze troche lepszego od tego nurtu :wink:

wine is fine but whiskey is quicker

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 21:14 
Exciter

Bloody Sabbath napisał(a):
Co do nu-metalu to mam wrazenie ze to powoli zaczyna wymierac, tracic swoja popularnosc. Mysle ze jeszcze kilka lat i przetrwaja tylko te najbardziej popularne grupy i przyjdzie moda na cos innego, miejmy nadzieje, ze troche lepszego od tego nurtu :wink:

no bo tak bedzie, taka jest kolej rzeczy :wink: w latach 80 najbardziej popularny byl dzisiaj juz klasyczny heavy metal, US hard rock i pokrewne nurty dziś komercyjne triumfy swięci tzw nu metal a za jakis czas przyjdzie znowu cos innego, tak jest i koniec :wink: Ja osobiscie nie wpadam w jakies frustracje z tego powodu ze wedlug mnie takie a takie granie powinno byc najbardziej doceniane a jest co innego.

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 21:19 
Jugulator

Jak miałem 15 lat ,to nienawidziłem tej muzyki ,strasznie mnie wkurzało, jak ktoś mówił o ale super metal ,Korn,Slipknot,Limp Bizkit, wolałem zawsze klasyke Iron Maiden,Black Sabbath,Deep Purple.
Czy ten styl wychodzi z mody? Nie sądze.

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 21:53 
Rocka Rolla

Nie mam nic do nu-metalu. Nie lubię Linkin Park, Limp Bizkit, ale Korna i System Of A Down mogę czasem posłuchać, a Slipknot to jedna z moich ulubionych kapel. Nic innego nie daje mi takiej dawki energii, jak muzyka dziewiątki z Iowa. Nie widzę w tym nic złego i nie wstydzę się tego. Uwielbiam klasyczne granie, lżejszą muzykę, lubię i taką, jaką gra Slipknot. Poza tym niewiele ma to wspólnego z "czystym" nu-metalem (cholera wie w ogóle co to jest). Koniec wykładu ;)

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 22:25 
Painkiller

ten 'nu-metal' to wogole teraz tak szerokie okreslenie, ze niemal abstrakcyjne :P teraz chyba kazda mloda kapela jest wrzucana do tego worka. Ja mialem na mysli zespoly w stylu Limp Bizkit/Linkin Park, wydaje mi sie ze traca na swojej popularnosci, ale moge sie mylic, bo w TV mam 5 kanalow (w tym, jak latwo sie domyslec, zadnego muzycznej) radia nie slucham wogole, wiec nie jestem na biezaco. Wydaje mi sie ze ostatnio coraz popularniejsze staja sie zespoly z kobiecym wokalem, takie jak (do niedawna) Nightwish czy Within Temptation

wine is fine but whiskey is quicker

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 22:40 
Abductor

nu metal - syf i pieprzenie ... ale muzyka musi isc do przodu .. moda sie zmienia .. dzis juz nie zarobisz miliardow na "starszych" klimatach teraz modne jest wszystko co nu .... co laczy gatunki .. bo taki mlody kretyn nie wie co zrobic .. czy zalozyc glany i koszulke IM czy ma sie ubrac jak jakis gangsa raper z ameryki .. bo i takich ma kolegow i takich ... w sumie malo mnie to obchodzi bo uwazam ze powstawanie tego sufu to naturalna kolej rzeczy wiec nie chce sie nawet pluc o tym jakie to beznadziejne

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 23:16 
Jugulator

Mikxer napisał(a):
glany i koszulke IM

chyba białe adidaski :P

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 23:20 
Abductor

nie .. no bo nu metal to mieszanka tru i hip-hop-syfu ^^

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 23:22 
Jugulator

no właśnie a adidasy są bardziej tru

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 23:28 
Exciter

Bloody Sabbath napisał(a):
bo w TV mam 5 kanalow (w tym, jak latwo sie domyslec, zadnego muzycznej) radia nie slucham wogole, wiec nie jestem na biezaco. Wydaje mi sie ze ostatnio coraz popularniejsze staja sie zespoly z kobiecym wokalem, takie jak (do niedawna) Nightwish czy Within Temptation

jesli chcesz miec wiedze o tym co jest na czasie i na czym w ciezszych brzmieniach obecnie zarabia sie gruba kase to po prostu przegladaj co miesiac metal hammera :wink:

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 23:32 
Victim Of Changes

To co chłopaki zaklądamy osobny dział Nu metal ? :lol: bo widze ża macie sporo do powiedzenia :lol: :P

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, o 23:33 
Abductor

:D :D ale to nie ma co .. bo nie ma nikogo kto by twierdzil ze nu jest super :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona