Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 24 cze 2017, o 03:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 gru 2014, o 21:56 
Evening Star

A mnie najlepiej wchodzi wtedy Headless Cross Sabbathów :D

PostNapisane: 27 gru 2014, o 04:27 
Rocka Rolla

Kojarzyć to mi się kojarzy taka składanka "We wish you a metal Xmas and a headbanging New Year", czy jakoś tak, z kolędami przerobionymi "po metalowemu", na której to udzielili się m.in. Dio, Iommi, Alice Cooper czy Lemmy Kilmister, ale słuchać i tak lubię tego co zawsze :D
Tak indywidualnie to chyba Led Zeppelin mi się kojarzy, bo w któreś święta zawzięcie obsłuchiwałam całą dyskografię i wszędzie łaziłam ze słuchawkami w uszach, przez co byłam szczęśliwa, że nie słyszę Last Christmas ;)

PostNapisane: 30 gru 2014, o 12:36 
Heart Of A Lion

Kyrje jaki klimat. Eargasm. Ta piosenka idealnie nadawałaby się do jakiegoś filmu z lat 80-tych ze np. Stallonem

PostNapisane: 30 gru 2014, o 13:05 
Running Wild

Pablo1919 napisał(a):
Kyrje jaki klimat. Eargasm. Ta piosenka idealnie nadawałaby się do jakiegoś filmu z lat 80-tych ze np. Stallonem

hehehe też zajebiste ! hehe
Swoją drogą fajna kapelka. Właśnie poznaję. Fajne czyste brzmienie, można odpocząć od tego całego brudu.

PostNapisane: 6 sty 2015, o 03:02 
Machine Man

No cóż..jeden z pierwszych zespołów z muzyką oscylującą wokół treści satanistycznych. W przeciwieństwie do Black Sabbath wygląda na to jakby oni na prawdę się z tym utożsamiali :wink: . Jeden z muzyków nazywał się Oz Osborne, a pierwszy kawałek to..."Black Sabbath" więc skojarzeń z zespołem Iommiego uniknąć nie sposób :wink: . Chociaż mnie prawdę mówiąc bardziej podchodzi to pod takie...satanistyczne Jefferson Airplane. Mamy tu żeński wokal (trochę pod Grace Slick) i sporo teatru. W każdym razie uwielbiam taką muzykę za pasję, wolność i brak schematów. Przełom lat 60 i 70 to był niesamowity okres...

Pierwszy zespół perkusisty AC/DC. Świetne. Na przemian mamy prostego blues rocka z mocniejszym uderzeniem i psychodelią. Wciąga jak cholera. A przy kawałku "Human Being" (od 14 : 21) wpadłem w trans :wink:

PostNapisane: 11 sty 2015, o 15:53 
Dissident Aggressor

Raz na jakis czas, moze raz na rok, slyszy sie piosenke, jedna z tych naprawde najgorszych na swiecie.

Kid Rock to ostatnia szmata, pozer, wiesniak i polinteligent. Takich pomyj nie slyszalem od czasu jego poprzedniego "hitu" "All Summer Long" czy jak to gowno sie nazywalo. To jest naprawde jedno ze swiadectw upadku popkultury. Czuje wrecz fizyczne obrzydzenie kiedy slucham tekstu tej piosenki i tych niedorobionych melodii.

PostNapisane: 11 sty 2015, o 18:25 
Heart Of A Lion

Boże jakie gówno. Hannah Montana grała ostrzej. Cukierkowy rock dla nastolatek.

PostNapisane: 21 sty 2015, o 02:27 
Rocka Rolla

Ale nastolatki słuchają Tokio Hotel i Black Veil Brides xD
Jeśli Kid to faktycznie rock, to wyżej wymienione zespoły podchodzą już pod metal :P

PostNapisane: 31 sty 2015, o 14:04 
Johnny B.Goode

jasiu15 napisał(a):
Raz na jakis czas, moze raz na rok, slyszy sie piosenke, jedna z tych naprawde najgorszych na swiecie.

Kid Rock to ostatnia szmata, pozer, wiesniak i polinteligent. Takich pomyj nie slyszalem od czasu jego poprzedniego "hitu" "All Summer Long" czy jak to gowno sie nazywalo. To jest naprawde jedno ze swiadectw upadku popkultury. Czuje wrecz fizyczne obrzydzenie kiedy slucham tekstu tej piosenki i tych niedorobionych melodii.

chyba w mcdonaldzie dawno nie byłeś :lol:
co do tego kawałka, jutro pewnie o nim zapomnę, bo dla mnie akurat to brzmi jak każdy inny z "eski rock" (chyba juz akurat tego nie ma)

PostNapisane: 1 lut 2015, o 13:10 
Angel

Ostatnio mną zawładnęło
https://www.youtube.com/watch?v=Ungp-Yau5tA

PostNapisane: 23 lut 2015, o 19:51 
Machine Man

Jest tu ktoś jeszcze ?

Ostatnio rozwalił mnie (po raz kolejny) polski Cytrus. Jaka melodyka i chwytliwość, jaki czad, jaki warsztat. Szkoda, że nie osiągnęli więcej, także później jako Korba. Grali głównie instrumentalnie, dziś jednak daję kawałki z wokalem :

wokal trochę się może kojarzyć z Kupczykiem no nie ?

Jaka apokaliptyczna wizja :wink: . Kojarzy mi się z wczesnym kawałkiem rosyjskiej Arii z płyty Mania Wieliczaja. Tylko to było bodaj rok wcześniejsze (1985 r.)

PostNapisane: 23 lut 2015, o 20:57 
Heart Of A Lion

Fajnie, że ktoś tu jeszcze zagląda i daje coś fajnego. Ja jakoś nie mogę czegoś takiego polecić, bo ostatnio zazwyczaj słucham industrial rocka (co mnie mocno niepokoi :O ).

PostNapisane: 23 lut 2015, o 22:48 
Heart Of A Lion

Ja zaglądam codziennie w nadziei że forum na nowo się rozhula :D
Pewnie dopiero na Europejskiej części trasy JP ludzie zaczną coś pisać.

Co do samego Cytrusa to zaskoczyłem się tymi kawałkami. Kiedyś gdzieś tam o tej kapeli słyszałem, ale żadnego songa nie odsłuchałem. Zaskoczyło mnie na prawdę dobre brzmienie i ogólnie pomysłowość. Będę miał czas to coś więcej od nich posłucham.

Mnie ostatnio coś Chris Rea nachodzi. Ostatnio mam życiowego doła, jak chyba jeszcze nigdy. Nieszczęśliwa miłość, chujnia z pracą i problemy rodzinne, wszystko na raz. Człowieka ratuje już tylko jakaś dobra muza i Szkocka z lodem przed snem :D

PostNapisane: 28 lut 2015, o 03:15 
Rocka Rolla

Pablo1919 napisał(a):
Mnie ostatnio coś Chris Rea nachodzi. Ostatnio mam życiowego doła, jak chyba jeszcze nigdy. Nieszczęśliwa miłość, chujnia z pracą i problemy rodzinne, wszystko na raz. Człowieka ratuje już tylko jakaś dobra muza i Szkocka z lodem przed snem :D

Nieszczęśliwa miłość? Dlaczego? Judasi przecież cały czas grają :P ;)
Miłość do muzyki to najlepsza miłość jaka może być. Nie zrani, nie skrzywdzi, a zawsze poprawi humor i da pozytywnego kopa ;)

PostNapisane: 28 lut 2015, o 11:08 
Heart Of A Lion

No taka miłość to zawsze u mnie numer 1 :D

PostNapisane: 28 lut 2015, o 19:41 
Green Manalishi

Do swojego PUP-u idź to powinieneś znaleźć jakąś robotę za 1200 zł, wiele nie zaoszczędzisz, ale przynajmiesz coś będziesz robił, mają tam te różne staże i bony zatrudnieniowe, ja tak zrobiłem i dostałem robotę w swoim mieście. Zawsze coś. Odradzałbym szukania pracy w zawodzie za wszelką cenę, ja tak robiłem i straciłem mnóstwo czasu. Produkcja też nie hańbi, a tam zawsze jest praca, choćby za grosze, ale jest.

Tailgunner, wiesz, mógłbym tu coś pisać, ale po śmierci Frogsmum, jakoś mi się odechciało, strasznie mnie to przybiło, nie wiem może wrażliwy się robię na starość, ale mam wrażenie, że teraz te forum jest jakieś niepełne, tymbardziej, że tylu starych użytkowników przestało pisać. Strasznie niesprawiedliwa śmierć, ale może Pan Bóg wielu ludzi nie może już się doczekać w niebie i dlatego ich zabiera.

PostNapisane: 4 mar 2015, o 03:48 
Rocka Rolla

Zapewne wszyscy na forum znają, ale... no kurde nie mogę się ostatnio uwolnić od tego kawałka: https://www.youtube.com/watch?v=pInMFIgT06o
Siadł mi na mózg i to porządnie. Monumentalny klimat, enigmatyczny tekst, bardzo poetycki swoją drogą, wokal... no to zależy co kto lubi, słychać że Tipton jakimś genialnym wokalistą nie jest, ale mimo wszystko jego głos fajnie zgrywa się z całą kompozycją. Inspiracje muzyką filmową słychać, więc od razu jakieś obrazy nasuwają się do głowy.
Ogólnie Tipton moim zdaniem to mistrzu od kontrastów, nie każdy muzyk ma taki talent do zgrabnego łączenia ciężkości z finezją, a jemu kuźwa zawsze się to udaje;)

PostNapisane: 17 mar 2015, o 21:28 
Green Manalishi

A mi dzisiaj spokoju nie daje ta pani z garnkami..... :shock:
https://www.youtube.com/watch?v=6jEyz8b5TkA

PostNapisane: 11 lip 2015, o 19:36 
Dissident Aggressor

Bardzo ladna piosenka od Panasa, i tekst tez mi sie podoba

PostNapisane: 19 lip 2015, o 00:27 
Running Wild

https://www.youtube.com/watch?v=1kxzfPRm0r0
Jak bym miał zespół to grał bym tak prostacko. Niestety nie wydali tego na płycie. Ten banalny riff niszczy !

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona