Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 22 wrz 2017, o 08:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1036 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Saxon
PostNapisane: 17 gru 2012, o 22:21 
Running Wild

K.K. napisał(a):
kurrrr..... za dużo tych płyt.... ja się na destiny zatrzymałem...

Rock the Nations :D :D . Nie mam potrzeby poznawać dalej, co mieli to zagrali. Może wybiórczo czegoś posłucham jak w przypadku wielu kapel.

PostNapisane: 17 gru 2012, o 23:14 
Machine Man

Dla mnie świetną i trochę niedocenianą płytą jest "Killing Ground". Przebojowa, rockandrollowa płyta z feellingiem i sporą ilością fajnych melodii. Nie ma tam jakiegoś zbędnego patosu, napinania się. Mnie jakoś ten heavy metal Saxon z XXI wieku spod znaku "Lionheart"(kawałek nie płyta), "Atilla the Hun" nie do końca bierze ani przekonuje. Brzmią wtedy jak wiele innych zespołów. Nie ma tej lekkości, rockandrolla i melodii w stylu "Princess of the Night" czy "Strangers in the Night". Współcześnie podobają mi się wtedy kiedy są bardziej melodyjni i na luzie np. Z takiej "The Inner Sanctum" fajne są np. "Red Star Falling" czy "I've Got to Rock". Po TIS straciłem trochę kontakt. Wogóle jakoś mi się nie chce słuchać metalu nie z lat 80 poza paroma wyjątkami.. Ale "Killing Ground" to ostatnia płyta, która podoba mi się niemal w całości.

PostNapisane: 17 gru 2012, o 23:17 
Devil`s Child

Tailgunner napisał(a):
Dla mnie świetną i trochę niedocenianą płytą jest "Killing Ground". Przebojowa, rockandrollowa płyta z feellingiem i sporą ilością fajnych melodii. Nie ma tam jakiegoś zbędnego patosu, napinania się. Mnie jakoś ten heavy metal Saxon z XXI wieku spod znaku "Lionheart"(kawałek nie płyta), "Atilla the Hun" nie do końca bierze ani przekonuje. Brzmią wtedy jak wiele innych zespołów. Nie ma tej lekkości, rockandrolla i melodii w stylu "Princess of the Night" czy "Strangers in the Night". Współcześnie podobają mi się wtedy kiedy są bardziej melodyjni i na luzie np. Z takiej "The Inner Sanctum" fajne są np. "Red Star Falling" czy "I've Got to Rock". Po TIS straciłem trochę kontakt. Wogóle jakoś mi się nie chce słuchać metalu nie z lat 80 poza paroma wyjątkami.. Ale "Killing Ground" to ostatnia płyta, która podoba mi się niemal w całości.

w sumie mógłbym skopiować Twoją wypowiedź :D nie lubię jak Saxon gra ten swój "metal" na siłę... to nie jest to, to nie jest ten "just let me rock"

PostNapisane: 27 gru 2012, o 13:51 
Heart Of A Lion

na ostatniej jest właśnie sporo takiego luźniejszego rockowego grania, oczywiście z gorszym brzmieniem, ale beznadziejne brzmienie na nowych płyta to rzecz z którą już się pogodziłem

szkoda, że singiel nowej płyty to znowuż takie metalowe, nadęte granie, jakby ktoś chciał posłuchać to jest z koncertu

http://www.youtube.com/watch?v=8M4ZbHpBRFk

PostNapisane: 12 lut 2013, o 14:47 
Stained Class King

raczej na pęczki takiej muzy teraz, czemu akurat oni?

PostNapisane: 13 lut 2013, o 21:39 
Heart Of A Lion

Nowa płyta po pierwszym przesłuchaniu wydaje się całkiem sympatyczna, może ją kupię. :)

PostNapisane: 17 lut 2013, o 11:46 
Moderator

Kompozycyjnie właściwie to samo co na kilku poprzednich albumach - jako tako. Wokale za to bardzo mocne - także ciekawe jak wypadły te bonusy i akustyczne kawałki. Na koncercie taka muza się sprawdzi, ale dochodzą nowe daty w trasie, ale PL brak. Ktoś wie co się stało z tym zapowiadanym koncertem z polską orkiestrą?

no i nie ma jak ognista kula w dłoni! :o
Obrazek

PostNapisane: 2 mar 2013, o 17:14 
Heart Of A Lion

nowego Saxon ktoś słuchał? jak narazie ok, ale bez takiego uniesienia w górę jak w Call to Arms, ale ogólnie ok, brakuje może jakichś charakterystycznych utworów, najbardziej chyba Walking the Steel i Warriors of the Road mi się podobają

PostNapisane: 2 mar 2013, o 21:08 
Bloodsucker

Słuchałem. Jak dla mnie na razie średnie, ale tak teraz myślę że to dlatego że bardzo sceptycznie byłem do niej nastawiony.

PostNapisane: 2 mar 2013, o 21:30 
Heart Of A Lion

Jak dla mnie bardzo mierna płytka, liczyłem na więcej. Jednak Hellowen w tegorocznym starciu z Saxon wypada lepiej.

PostNapisane: 2 mar 2013, o 22:33 
Bloodsucker

Po drugim przesłuchaniu średnio-dobre. Jednak i tak po stokroć lepsze niż z Helloween. ;)

PostNapisane: 2 mar 2013, o 23:31 
Stained Class King

Obie płyty słabe, ale Saxon chyba jednak mniej zażenowuje :wink: .

PostNapisane: 3 mar 2013, o 02:11 
Night Crawler

Ja za to ostatnio, w ramach pewnego zadośćuczynienia zajebistemu przecież zespołowi, posłuchałem Call to Arms. W tle raczej leciało, ale lepsze na mnie wrażenie zrobiło niż Into the Labirynth, o ile dobrze sobie przypominam to drugie ;) W ogóle zaskoczyło mnie coś na płycie Saxon, a tego się nie spodziewałem już nigdy przenigdy. :wink: Mianowicie solo na klawiszu Dona Aireya, fajny akcent, całkiem pasowało do kawałka, w ogóle takie nie w stylu który skojarzyłbym z Saxon. Niestety nie pamiętam, co to za utwór, ale zaraz poszukam.

W ogóle nie mam pojęcia, skąd to wiedziałem, ale jak tylko się zaczęło zaskoczyła u mnie myśl "o kurde, Don Airey". Pewnie ktoś tu wspominał kiedyś, że gościnnie brał udział w nagraniu płyty.

PostNapisane: 3 mar 2013, o 22:07 
Heart Of A Lion

Pablo1919 napisał(a):
Jak dla mnie bardzo mierna płytka, liczyłem na więcej. Jednak Hellowen w tegorocznym starciu z Saxon wypada lepiej.

nie no aż tak to nie, album jest ok, ale mało obfity w jakieś świetne momenty, taki standardowy Saxon, dobre granie, ale wg.mnie oni za szybko te albumy wydają, w Stand Up and Fight jest chyba najwięcej lat 80...też dobry utwór

PostNapisane: 4 mar 2013, o 00:07 
Heart Of A Lion

No przesłuchałem drugi, trzeci raz i nadal bez porywu. Nowy Helloween za pierwszym razem też mnie porwał ale z każdym kolejnym przesłuchaniem płytka coraz bardziej mi się podobała, z Saxon niestety tak nie jest. Jest zbyt nudno, przewidywalnie, wszystko na jednym nudnym brzmieniu, aż mam problemy z odróżnianiem piosenek, schematycznie do bólu, zero jakiejkolwiek kreatywności. Nudy totalne, że aż w połowie chce się wyłączyć płytkę. Oczywiście niektóre pojedyncze kawałki są świetne, kawał standardowo dobrego metalu, ale jak mam całość słuchać to muli totalnie, raczej nigdy nie przesłucham tej płytki od początku do końca. Call... było dużo lepsze.
Heh a co ciekawe i Helloween i Saxon spodobały się klimaty Majów itp. Czyżby nowa moda? :)

PostNapisane: 15 mar 2013, o 11:51 
Moderator

dlaczego wszyskie kawalki nie mogly byc luzackie jak ten bonus?! :o

PostNapisane: 15 mar 2013, o 11:54 
Moderator

no i zgodnie z oczekiwaniami kawałki rerecorded spoko wyszły

PostNapisane: 16 mar 2013, o 23:15 
Running Wild

hehehehe http://www.youtube.com/watch?v=1Z-pOMTg2KM
Czytam komentarze i czekam aż ktoś, jak to w rozmowach o muzyce, pierdolnie, że Saxona nakurwiają...a tam ciągle brednie brednie brednie. W tych klimatach to chyba się nie słucha muzyki tylko agituje do poglądów...zero rock i rolla ciotki.

PostNapisane: 16 mar 2013, o 23:54 
Machine Man

O..w końcu sobie uświadomiłem, że Judas Priest w "Jawbreakerze" zerżnęli riff od Saxon "Princess of the Night".

PostNapisane: 19 kwi 2013, o 21:20 
Heart Of A Lion

Denim and Leather rozpierdala uszy z dupy !

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1036 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona