Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 wrz 2017, o 21:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 877 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 maja 2013, o 01:07 
Machine Man

kawałek jak kawałek...ale takie brzmienie w roku 2010 ???? :shock: . Jestem pod wrażeniem. To jest prawdziwe brzmienie heavy metalowe bez ulepszeń, udziwnień, techniki, komputerów.

PostNapisane: 23 maja 2013, o 11:01 
Running Wild

Prawda, brzmi archaicznie a to rok 2010. Fajny numer. Wokal czasami jak Helloween.

2011 - http://www.youtube.com/watch?v=9ymwacudDpQ
Co powiesz na to ?:D:D Grają w wawie niedługo :D trzeba iść potupać.

PostNapisane: 25 maja 2013, o 00:57 
Machine Man

Bad Taste1 napisał(a):
Prawda, brzmi archaicznie a to rok 2010. Fajny numer. Wokal czasami jak Helloween.

2011 - http://www.youtube.com/watch?v=9ymwacudDpQ
Co powiesz na to ?:D:D Grają w wawie niedługo :D trzeba iść potupać.

O kurna...ten kawałek jest świetny. Głowa sama nie chce się przestać kiwać. Luzacki mocny rockandroll. Cała płyta jest taka?

Słucham sobie drugiego kawałka "Motoru Ryk" i też jest zajebiście... Jestem pod wrażeniem. Taka brudniejsza wersja "Manii Szybkości" Fatum. Wygląda na to, że zajebisty zespół. Nomad, musisz koniecznie posłuchać!

PostNapisane: 25 maja 2013, o 01:17 
Heart Of A Lion

no obczaję, ale co to za zespół? młody, stary?

PostNapisane: 25 maja 2013, o 01:26 
Running Wild

Tail - Tak, cała płyta jest taka. Ja wrzuciłem tylko pierwszy z niej kawałek. Ten fragment - To nie był on to nie był ten
W życiu rock n rolla luz najważniejszy jest...muzyczna poezja. Proste to jak sam skurwysyn ale morda się cieszy noga zapierdala a kostka sobie wyobraza, że ma białego adidasa i wyrywa laski z tapirem.
Nomad - To młode chłopaki ze Strzyżowa ( podkarpackie ). W kawałku Rocker trochę przesadzili i na uszy się za nadto rzuca, że w coś tam wierzą i chcą wyglądać na ładny zespół z lat 80 tych, te podarte gacie i śmieszne okulary...ale jebać to, mają nad nami przewagę bo mają sprzęt i grają więc w sumie niech robią co chcą. Wydali 1 płytę. Mają jakieś klipy. Dla mnie petarda. To jest heavy metal.

edit - no i ten fantastyczny wokal ! Wyjebane linie melodyczne no i ten głos ala 17 sto letni piekarczyk po połknięciu tabletek na przeczyszczenie

PostNapisane: 25 maja 2013, o 01:31 
Heart Of A Lion

zapoznam się na pewno, mam teraz dwie grupy zespołów które chce poznawać, stare kapele które są na uboczu albo które już dawno nie istnieją co nie odniosły sukcesu-głównie NWOBHM ale też i cała amerykańska i niemiecka scena (ta pierwsza bardziej z uwagi na lubiany przeze mnie nurt true/epic) a także właśnie nowe zespoły, ostatnio coś tam kapel szwedzkich słuchałem ;Wolf i Portrait, polskie kapele też będę sprawdzał, swego czasu jedną bardzo mocno promowałem i odniosła całkiem spory sukces przynajmiej w regionie

już na jakiś czas dość Ironów, Judasów, Sabatów, Saxonów itd. tego słuchałem przez ostatnie 12 lat ;)

PostNapisane: 25 maja 2013, o 01:42 
Running Wild

Dobra koncepcja, ale zakładaj słuchawki i klikaj w ten link - http://www.youtube.com/watch?v=9ymwacudDpQ

PostNapisane: 25 maja 2013, o 01:49 
Heart Of A Lion

no przesłuchałem, muzycznie w cholerę świetnie, praca gitar znakomita, ale wokal troszkę taki jakiś zbyt "zwykły" ale ja bym nawet w połowie tak dobrze nie zaśpiewał więc się nie czepiam ;)

jestem ciekaw czy będą ewoluować bardziej w heavy-metal czy bardziej rockerskie rzeczy, może będzie "polskie Saxon" ;)

edit ;teraz słucham Motoru Ryk, o kurde początek budzi skojarzenia z Sinnerem, dużo dojrzalszy utwór odpowiadający na moje pytanie, idzie to już w stronę dojrzalszego heavy

PostNapisane: 25 maja 2013, o 02:00 
Running Wild

Wokal dla mnie jest zajebisty. Może razić tylko fakt, że wszystko jest nagrane w 1 linii. nie on przodujący. ginie w gitarach, ale to garażowe granie.

PostNapisane: 25 maja 2013, o 12:54 
Stained Class King

Myślałem, że będzie jakaś kolejna żenująca polska padaka, ale o dziwo całkiem w pytę granie, dzięki :) !

PostNapisane: 25 maja 2013, o 13:05 
Running Wild

magister napisał(a):
Myślałem, że będzie jakaś kolejna żenująca polska padaka, ale o dziwo całkiem w pytę granie, dzięki :) !

Ludzie zmęczeni heavy metalem nie gadaliby o żenujących padakach :P :P

PostNapisane: 25 maja 2013, o 13:07 
Stained Class King

jak chodzi o młody zespół, a w jego opisie w jednym zdaniu padają słowa "polski" oraz "rockowy"/"heavymetalowy", to aż się wzdrygam od pewnego czasu :P

PostNapisane: 25 maja 2013, o 13:37 
Heart Of A Lion

ja w sumie też, mam tylko nadzieję, że nie pójdą w stronę taniego ejtisowania i silenia się na luzactwo w wywiadach czego nie cierpie

polskim muzykom zawsze brakowało powagi i skromności :!: jaką mieli muzycy angielscy czy niemieccy

PostNapisane: 25 maja 2013, o 14:06 
Stained Class King

może to rodzinne, mój ojciec też jakoś szczególnie nie lubi tej całej polskiej rockerki, a mi zawsze się ona wydawała bardzo pretensjonalna i zwyczajnie mało interesująca :)

PostNapisane: 25 maja 2013, o 14:11 
Heart Of A Lion

ja nienawidzę zwyczaju wymyślania sobie na szybko ksyw przez muzyków, to jest takie głupie i typowe w Polsce, takie przydomki jak Bruce, Lemmy, Geezer są jakieś takie naturalne a ksywy polskich muzyków, głównie thrashowych to od razu widać, że ma być tak na siłę luzacko

Turbo to był jedyny w 100% profesjonalny zespół, który mógł osiągnąć wielką karierę, po Kawalerii akurat Polska otwierała się na zachód i można było zaatakować, kapela była ukierunkowana jednoznacznie na heavy-metal, niestety z każdą kolejną płytą od niego odchodziła czym po prostu zabiła swoją szansę, a szkoda bo duet Kupczyk/Hoffman to byli najzdolniejsi polscy muzycy tamtego okresu

TSA lubię, szanuję ale to nie do końca moje granie jest

PostNapisane: 9 cze 2013, o 01:44 
Stained Class King

całkiem sympatyczne :)

PostNapisane: 16 cze 2013, o 18:52 
Green Manalishi

To teraz coś z rodzimego podwórka.Dziwne,że nie trafiłem na to wcześniej a pomogło mi w tym "Antyradio"..

http://www.youtube.com/watch?v=NKPBWSQIFWk

PostNapisane: 25 cze 2013, o 19:15 
Heart Of A Lion

Attick Demons, kapela z Portugalii

Wg.mnie świetne granie, kapela ma prawie 20 lat, ale zaczęli dopiero jakoś teraz wydawać

https://www.youtube.com/watch?v=R9dciT8tIso

PostNapisane: 25 cze 2013, o 19:41 
Bloodsucker

Nie odróżniłbym od Maiden. Podoba mi się.

PostNapisane: 28 cze 2013, o 00:13 
Green Manalishi

No koleś śpiewa jak Dickinson, ale momentami tam słyszę domieszkę Bayley'a , czyli zespół ma totalnego pierdolca na punkcie IM.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 877 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Następna strona