Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 cze 2017, o 17:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 wrz 2011, o 09:51 
Rocka Rolla

sinner napisał(a):
Coverdale napisał(a):
Blaze ma zawsze 10 razy wiecej mocy niz di anno - udowodnij ze jest inaczej ;)

2+2=5. Udowodnij że jest inaczej....

Nie udowodnię Ci tego , za to moge udowodnic że masz zjebany gust i nie znasz się na heavy metalu :wink:

przeciez ich sie nie da porównać. maja zaupełnie inna barwe glosu. o ile di anno nada sie do do wyciagniecia skali jakiejsc to bayley wolne morczne kawalki wykonuje w chuj lepiej. jak na moje oko to oni sa na 2 biegunach wokalnych i pomimo tego, ze oboje byli w maiden dla mnie porownywanie ich jest glupotą i nie ma szans na kompromis

PostNapisane: 12 wrz 2011, o 15:52 
Heart Of A Lion

Zgadza się. Ciężko porównywać dwóch tak odrębnych wokalistów. Wiadomo jednemu podoba się ten a drugiemu tamten. Ja z całej trójki wokali IM najbardziej lubię Blaza. Zawsze był dla mnie bardziej "metalowy" niż pozostali :D

PostNapisane: 12 wrz 2011, o 16:47 
Dreamer Deceiver

Uwielbiam Blaze'a z Wolfsbane i solowych dokonań. Moim zdaniem nie pasował do IM. To że do nich dołączył było dla niego krzywdzące ponieważ naraził się na porównania z Di'Anno i Bruce'm, czyli wokalistami o zupełnie innym stylu. Teraz ciąży na nim fatum(tak samo jak na Ripperze), "Tego kolesia co nagrał 2 "słabe" płyty z Maiden(Priest)"

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 22 wrz 2011, o 10:52 
Heart Of A Lion

Blaze dał czadu we Wrocku. Świetny występ. W dodatku cały czas był dostępny dla fanów i kto chciał mógł sobie z nim cyknąć fotke. Ludu za dużo nie było, góra ze 70 ludzi ale nikt nie stał w miejscu, wszyscy świetnie się bawili! Na minus jedynie ceny w sklepiku, koszulka za 90zł, płyta za 60 a winyl za 100. Moim zdaniem zdecydowanie za drogo.

PostNapisane: 22 wrz 2011, o 12:32 
Dreamer Deceiver

Na Blaza to standard.

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 22 wrz 2011, o 14:15 
Heart Of A Lion

Na koncercie był też ten złodziej fantów z koncertu Priest w Spodku.

PostNapisane: 17 mar 2016, o 21:27 
Machine Man

Nie znałem do tej pory jego działalności solo. W końcu -po długich przymiarkach - sprawiłem sobie "The Man Who Would Not Die" z 2008 roku (akurat była w Saturnie) i powiem szczerze...jestem wniebowzięty :). Świetna, kopiąca w tyłek płyta z mnóstwem chwytliwych melodii. Co najmniej 6 fantastycznych kawałków (np. : Samurai, Smile Back at Death, I am Robot !!!). O ile płyty Maidenów z Blazem są jakby wyzute z energii (chociaż wcale nie uważam ich za złe), to tu jej mamy aż w nadmiarze. Polecam i pytam o następne krążki Blaze, po które warto w pierwszej kolejności sięgnąć ?

PostNapisane: 17 mar 2016, o 21:46 
Heart Of A Lion

Wszystkie płyty poza The King Of Metal trzymają poziom, ja jednak najbardziej poleciłbym chyba Silicon Messiah.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10