Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 27 cze 2017, o 17:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 810 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Następna strona

Moje ulubione czasopismo muzyczne to:
Heavy Metal Pages 17%  17%  [ 11 ]
Pure Metal 10%  10%  [ 6 ]
Mystic Art 19%  19%  [ 12 ]
Thrash'em All 5%  5%  [ 3 ]
Metal Hammer 29%  29%  [ 18 ]
inne 21%  21%  [ 13 ]
Liczba głosów : 63
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 gru 2004, o 17:25 
Moderator

Co czytacie z prasy "metalowej tudziez rockowej - jakie tutyły polceacie itd itp 8) :D :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 17:33 
Metal God

Osobiscie zaglosowaem na Metal Hammera , ale uwazam ze naprawde nie ma na polskim rynku prasowym porzadnego czasopisma traktujacego o tego typu muzyce . Niestety Metal Hammer za bardzo penetruje obszary death metalowe jednoczesnie po macoszemu traktując klasyczny heavy metal - mimo wszystko jednak ostatnimi czasy staram sie w miare regularnie kupowac tą gazete .
Hmmm..Teraz Rock - pekna szta graficzna , papier kredowy , z zewnatrz cacko - w srodku natomiast merytoryczne gowno i same pierdoly .
Ostatnio zauwazylem ze w miare wyrobil sie Mystic Art - piekna grafika , tresctez niczego sobie , ale co z tego skoro ukazuje sie bodajze co 2 miesiace ( troche malo aktualne wiesci..)
Heavy Metal Pages odstrasza mnie troche papierem drukarkowym , a TRash em all - zbyt wygorowaną ceną .
TO WSZYSTKO CO MAM DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 17:47 
Night Crawler

Nie widzę sensu czytania pism jakichkolwiek o muzyce, kiedyś Metal Hammerem jako dzieciak się podniecałem, ale nie warto, tak stwierdzam. Mam na coś ten internet w końcu - lepiej tu poszukać czegoś na własną rękę.

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 18:15 
Moderator

priest_4ever napisał(a):
Heavy Metal Pages odstrasza mnie troche papierem drukarkowym

ze niby jaki papier :? - pbecnie jest to najbardziej profesjonalna gazeta w polsce o Heavy metalu mozne tutaj takze odnaleźc myzuke spod znaku, hard rock, power, thrash i prorgressive - paiper jest idealny - moze masz na mysli to ze MH jest kolorowy ale IMO Metal Hammer jest słabiutki i to bardzo - wywiady z identycznymi pytaniami - tekstu na poł strony na drugie pol obrazki albo reklamy :? recki płyt totalnie gowniane - praktycznie nic nie mowiace o płycie, i perełka w postaci listów od czytelnikow - na cholere marnowac papier na takie dyrdymały :? polcema HMP i ew. Pure metal ktory dopiero co zaczał sie ukazywac (choc sam nie kupuje PM bo jakos mi nie pasuje skład redaktorski ow pisama :? ) ... aha i zakupie zapewne thrashem all niedługo bo chyba w lutym maja dorzucic płyte najnowsza Chainsaw :D :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 18:20 
Metal God

A chyba skusze sie na jeden numer ow HMP , chociaz niewiem czy dolacze do grona stalych czytelników 8)
Notabene: przegladaliscie juz styczniowego MH , bo prawdopodobnie napiszą cos o Priest.

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 18:29 
Moderator

priest_4ever napisał(a):
A chyba skusze sie na jeden numer ow HMP , chociaz niewiem czy dolacze do grona stalych czytelników 8)
Notabene: przegladaliscie juz styczniowego MH , bo prawdopodobnie napiszą cos o Priest.

a nawet jak napisza to jak zwykle ic wartosciowego co juz wiemy od dawna .... :?

a co do HMP to wyszedł własnie nowy numer i zawiera wywiady z

WASP, Saxon, DIO, Jon Oliva`s Pain, Ruffians, Thor, Elixir, KAT, Infernal Majesty, Anthrax, Chastain, Leash Law, Seven Witches, Sonata Arctica, Abydos, Emerald , Mystic Prophecy, Mayhayron, Crucified Mortals, Pathology,Steel Prophet, Taist of Iron.

i ocywiscie stałe rubryki z masa recenzji, na okładce jest Blackie z WASP :D :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 18:50 
Metal God

A co ile ukazuje sie HMP???

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 19:00 
Moderator

priest_4ever napisał(a):
A co ile ukazuje sie HMP???

ok co 2 miesiace, ale roznie to bywa - raz wyjdzie troche wczesniej raz nieco pozniej ale po mału to sie stabilizuje :D

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 19:37 
Running Wild

Nic nie czytam, wystarczy mi internet, chyba że jest coś fajnego o JP :D Ostatnio kupiłem MH jak był plakat z British Steel.

In answer to their pleas

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 20:02 
Moderator

qurchak napisał(a):
Nic nie czytam, wystarczy mi internet, chyba że jest coś fajnego o JP :D Ostatnio kupiłem MH jak był plakat z British Steel.

:shock: :shock: :shock:

nie lubisz czytac wywiadów, recek płyt itd ???? to tak jabys wolał mp3 od oryginałow :lol: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 21:41 
Running Wild

Priest napisał(a):
qurchak napisał(a):

:shock: :shock: :shock:

nie lubisz czytac wywiadów, recek płyt itd ???? to tak jabys wolał mp3 od oryginałow :lol: :wink:

W necie jest dużo wywiadów i recenzji, a te drugie to i tak rzadko kiedy czytam. Wolę posłuchać płyty. :D

In answer to their pleas

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 21:45 
Defender Of The Faith

HMP to najbardziej poj**ane gówno , jakie czytałem (a co se będę żałował, redaktorzy owego śmiecia nie mają żadnych oporów przed obrażaniem artystów, których jedynym grzechem jest to, że nie trafili w gusta redaktorów tego "ambitnego" pisma) . Recenzje są tam denne ( panowie redaktorzy jeszcze nie nauczyli się, że słowa "gówno" i "komercja" nie są ŻADNYMI argumentami) W dodatku ekipa , co łatwo zauważyć, ekipę HMP tworzą ludzie nietolerancyjni muzycznie (vide bezustanne jeżdżenie po pewnej legendzie metalu, której nazwy nie przytoczę)
A co do gazet muzycznych, to raczej ich nie czytam. Po prostu obecnie na rynku nie ma dobrego pisma o metalu :roll:

-=Censored by qurchak. Wyluzuj trochę...=- :evil:

Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, o 22:17 
Moderator

sinner napisał(a):
HMP to najbardziej poj**ane gówno , jakie czytałem (a co se będę żałował, redaktorzy owego śmiecia nie mają żadnych oporów przed obrażaniem artystów, których jedynym grzechem jest to, że nie trafili w gusta redaktorów tego "ambitnego" pisma) . Recenzje są tam denne ( panowie redaktorzy jeszcze nie nauczyli się, że słowa "gówno" i "komercja" nie są ŻADNYMI argumentami) W dodatku ekipa , co łatwo zauważyć, ekipę HMP tworzą ludzie nietolerancyjni muzycznie (vide bezustanne jeżdżenie po pewnej legendzie metalu, której nazwy nie przytoczę)
A co do gazet muzycznych, to raczej ich nie czytam. Po prostu obecnie na rynku nie ma dobrego pisma o metalu :roll:

-=Censored by qurchak. Wyluzuj trochę...=- :evil:

tak zgadzam sie ze naczelny HMP jest juz nudny ze swoimi tekstami w stasunku do Metalliki ale co poradzic - teraz mnie nieco zdziwiłes gdyz ja osobiscie uwazam ze np. w reckach jest za duzo wysokich ocen - ale recki głownie czytam zeby zorientowac sie mniej wiecej co dana kapela soba reprezentuje - rzecza oczywista jest ze pod wrazeniem recki zadnej płyty bez przesłuchania raczej nie kupie - ale wywiaday W HMP saa jednymi z lepszych w polskiej prasie muzycznej, IMO oczywiscie :wink: jasne ze czasami czuje niedosyt dlatego ze jakis redaktor nie zadał jakiegos pytania ale przeciez nie mozna dogodzic wszystkim - aha i niezauwazyłem tam naduzywania słowa komercja czy tez gówno :? :? :?

Tytuł:
PostNapisane: 24 gru 2004, o 10:21 
Defender Of The Faith

Przepraszam za ostatni post , poniosło mnie trochę, ale jestem uczulony na nazwę HMP.
BTW, Priest, mówisz, że rexki czytasz głównie po to, by przekonać się co zespół sobą prezentuje. Polecam więc recenzję płyty zespołu Hellsrack HMP 5/04i powiedz ile na temat muzyki prezentowanej przez zespół dowiesz się z takiej "inteligentnej" recenzji...

Tytuł:
PostNapisane: 24 gru 2004, o 12:38 
Moderator

sinner napisał(a):
Przepraszam za ostatni post , poniosło mnie trochę, ale jestem uczulony na nazwę HMP.
BTW, Priest, mówisz, że rexki czytasz głównie po to, by przekonać się co zespół sobą prezentuje. Polecam więc recenzję płyty zespołu Hellsrack HMP 5/04i powiedz ile na temat muzyki prezentowanej przez zespół dowiesz się z takiej "inteligentnej" recenzji...

Hells(c)rack :lol: :lol: :lol: :wink: dowiedziałem sie ze nie graja heavy metalu, ze nie jest to dobra kapela, ze graja muzyke w ktorej nie gustuje .... pozatym jasne ze znajdzie sie kilka (2-3) takich recek na numer ale co z tego skoro opisuja muzyke nieciekawa i po niej jada, w moje gusta wiekszosc red. z HMP trafia ale to tez roznie bywa bo przeciez nie kazdy lubi ta sama muzyke :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 24 gru 2004, o 13:30 
Defender Of The Faith

Priest napisał(a):
sinner napisał(a):

Hells(c)rack :lol: :lol: :lol: :wink: dowiedziałem sie ze nie graja heavy metalu, ze nie jest to dobra kapela, ze graja muzyke w ktorej nie gustuje .... pozatym jasne ze znajdzie sie kilka (2-3) takich recek na numer ale co z tego skoro opisuja muzyke nieciekawa i po niej jada, w moje gusta wiekszosc red. z HMP trafia ale to tez roznie bywa bo przeciez nie kazdy lubi ta sama muzyke :wink:

To, że muzyka nie trafia w gusta Szanownej Redakcji HMP , to nie znaczy, że należy po niej jeździć, a już napewno nie jest pretekstem do obrażania muzyków.... Uważam, że sam fakt, iż w recenzji muzycznej pojhawiają się słowa wulgarne, bądź obraźliwe nie świadczy najlepiej o inteligencji autora...

Tytuł:
PostNapisane: 24 gru 2004, o 13:41 
Moderator

sinner napisał(a):
To, że muzyka nie trafia w gusta Szanownej Redakcji HMP , to nie znaczy, że należy po niej jeździć, a już napewno nie jest pretekstem do obrażania muzyków.... Uważam, że sam fakt, iż w recenzji muzycznej pojhawiają się słowa wulgarne, bądź obraźliwe nie świadczy najlepiej o inteligencji autora...

zgadzam sie :?

:lol: :lol: :lol: ale smieszna sytuacja miała miejsce bo w najnowszym HMP T.U. we wstepniaku pisze to samo :wink:

ale IMO to nie przekresla całego pisma ktore jest najlepszym w Polandzie, i nie widze narazie zadnej wiekszej opozycji :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 24 gru 2004, o 18:57 
Painkiller

Zdecydowanie Teraz Rock zarowno pod wzgledem graficznym jak i tekstowym. Artykuly sa ciekawe, prezentuja przekroj przez szeroko pojeta muzyke rockowa. Wywiady i recenzje tez stoja na wysokim poziomie, dosc trafnie dobierane sa zespoly do wkladek. Do tego przyzwoita cena- czego chciec wiecej? Wprawdzie wolalbym zeby nieco wiecej miejsca poswiecali ciezszej muzyce, ale moim zdaniem na polskim rynku pismo jest bezkonkurencyjne. Kupuje regularnie

Tytuł:
PostNapisane: 24 gru 2004, o 23:31 
Defender Of The Faith

Bloody Sabbath napisał(a):
Zdecydowanie Teraz Rock zarowno pod wzgledem graficznym jak i tekstowym. Artykuly sa ciekawe, prezentuja przekroj przez szeroko pojeta muzyke rockowa. Wywiady i recenzje tez stoja na wysokim poziomie, dosc trafnie dobierane sa zespoly do wkladek. Do tego przyzwoita cena- czego chciec wiecej? Wprawdzie wolalbym zeby nieco wiecej miejsca poswiecali ciezszej muzyce, ale moim zdaniem na polskim rynku pismo jest bezkonkurencyjne. Kupuje regularnie

Rzeczywiście, pismo jest rzetelne i profesjonalne . Istnieje tylko jeden problem...ono nie traktuje o tym, co mnie interesuje...

Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2004, o 15:12 
Metal God

No i juz jest od srody w kioskach nowy MH.
Tylko Mala wzmianka o koncercie w Polsce i na poł strony reklama koncertu (taka jak na plakacie Odysseya).
Ale za to co ciekawe w dziale nierdzewna stal umiescili plyte , która dla wielu z pewnoscia nie powinna sie tam znalezc :"Turbo"!!!
Na deser jeszcze jedna rzecz zwiazana z JP : wywiad z Simonem Philipsem zatytulowany "Nie tylko Judas Priest".
A na plytce CD jest singiel z Tozsamosci -Paranoja .

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 810 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Następna strona