Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 28 cze 2017, o 00:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2004, o 00:04 
Exciter

Szkoda Go...Zginac w tak bezsensowny sposob...

Pozostaje tylko wlaczyc sobie kawalek "We'll Meet Again"...

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2004, o 16:55 
Running Wild

Co się dzieje... Zobaczcie sami... http://www.powermetal.pl/index.php?do=news&a_id=857 :( [/url]

In answer to their pleas

Tytuł:
PostNapisane: 17 gru 2004, o 14:09 
Bloodsucker

Glenn Tipton o Darellu:

Thoughts and tributes to DAMAGEPLAN/ex-PANTERA guitarist "Dimebag" Darrell Abbott continue to come in from a stunned musical community following his tragic death last week at a Columbus nightclub. JUDAS PRIEST guitarist Glenn Tipton, in New York to promote the band's upcoming new album, shared his thoughts on last week's murder of Abbott:

"We were, like everybody else, stunned," Glenn told Launch Radio Networks. "I still can't believe it. I mean, he was a great friend, we'd gone back a long way, every time we did Texas we used to hook up with him and go and have a beer with him. He was a great guy and a great guitar player, you know, and he'll be sadly missed. It's just tragic, it's awful, and I'm still in shock by it."

Tytuł: za interia.pl
PostNapisane: 18 gru 2004, o 19:08 
Forum Gooroo
Forum Gooroo

Pogrzeb Dimebaga Darrella
15.12.2004 13:16
Dimebag Darrell /
We wtorek, 14 grudnia, w miejscowości Arlington w Teksasie, odbył się pogrzeb Dimebaga Darrella, gitarzysty formacji Damageplan. Muzyk został zastrzelony 8 grudnia, podczas koncertu swojej grupy w Columbus, w stanie Ohio.

Najpierw odbył się pogrzeb, w którym uczestniczyła jedynie rodzina i najbliżsi. Zgodnie z życzeniem rodziny, ciało "Dimebaga" Darrella Abbotta zostało złożone do grobu w nietypowej trumnie, ozdobionej wizerunkami członków grupy Kiss i logo tego zespołu.

Wieczorem, po prywatnej ceremonii, w "Convention Center", odbyło się publiczne pożegnanie Dimebaga, z udziałem zaproszonych gości i kilku tysięcy fanów.

Wśród muzyków, którzy przyszli oddać hołd Darrellowi, byli m.in. członkowie formacji Slipknot, Eddie Van Halen, Zakk Wylde (grupa Ozzy'ego Osbourne'a i Black Label Society), Dino Cazares (eks-Fear Factory) oraz Jerry Cantrell (Alice In Chains), Mike Inez (Alice In Chains, Ozzy Osbourne) i koledzy Dimebaga z Damageplan, w tym jego brat, perkusista Vinnie Paul.

Cantrell, Inez i Patrick Lachman, wokalista Damageplan, podczas pogrzebu zagrali akustyczne wersje utworów Alice In Chains "Brother" i "Got Me Wrong".

"Był pełen życia. Żył i oddychał rock'n'rollem..." - powiedział podczas uroczystości Eddie Van Halen.

Damageplan: Gitarzysta zastrzelony
Przypomnijmy, że w strzelaninie w klubie "Alrosa Villa", poza gitarzystą zginęli także ochroniarz Jeffrey "Mayhem" Thompson, pracownik klubu Erin Halk, który pomagał zespołowi w rozładowaniu sprzętu i fan Nathan Bray. Piątą ofiarą był napastnik Nathan Gale, zastrzelony przez oficera policji Jamesa D. Niggemeyera.

Gale ranił także Johna Brooksa, technicznego zajmującego się perkusją, i menedżera trasy Chrisa Paluskę. Pierwszy odniósł powierzchowne obrażenia i został wypisany ze szpitala już w piątek, 10 grudnia. Poważniej ranny został Paluska, ale jego stan jest stabilny.

Miejsce pochówku Dimebaga Darrella /
By uczcić pamięć Dimebaga i pozostałych ofiar, utworzono fundusz "The Dimebag Darrell Memorial Fund", zbierający pieniądze na pokrycie kosztów leczenia rannych, a także dla rodzin zmarłych.

Fani mogą także wpłacać datki na fundację "VH1's Save The Music Foundation", która działa na rzecz przywrócenia muzycznych programów edukacyjnych w szkołach.

"Jego muzyka będzie żyła wiecznie" - powiedział Dave Navarro, były gitarzysta Jane's Addiction i Red Hot Chili Peppers, obecnie członek Panic Channel.

Swoje oświadczenie przedstawił także Phil Anselmo, wokalista Pantery, zespołu w którym występował razem z Darrellem do 2003 roku. Według niektórych głosów, Gale zastrzelił gitarzystę, bo obwiniał go za rozpad Pantery.

"Kocham go jak brat brata... Składam wyrazy współczucia jego rodzinie i pozostałych, bezsensownie zabitych w Columbus" - powiedział Anselmo.

Tytuł:
PostNapisane: 2 mar 2005, o 23:05 
Rocker

Mna takrze wstrzasnela wiadomosc o smierci gitarzysty pantery Dimebaga Darrella. Byl genialnym gitarzysta, niech spoczywa w pokoju.

Tytuł: Pantera
PostNapisane: 18 gru 2005, o 14:01 
Rocker

teraz się zorientowałem że nie ma o tym zespole tematu (jak się myle to przepraszam).

Zespół świetny. Najlepszy ich album IMO Vulgar Display Of Power.

Podobają mi się równierz ich dzieła przed Cowboys From Hell. Nie grają Thrashu ale jest to klasa. Takie albumy jak np: I am the Night czy Projects In The Jungle są moim zdaniem niesłusznie niedoceniane.

Tytuł: Re: Pantera
PostNapisane: 18 gru 2005, o 15:01 
Exciter

PITOPIETHO napisał(a):
Takie albumy jak np: I am the Night czy Projects In The Jungle są moim zdaniem niesłusznie niedoceniane.

są doceniane ale oczywiscie nie przez ludzi siedzacych w klimatach ala Illusion, Liroy, Wzgorze, Biohazard, Pantera właśnie :wink:

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

PostNapisane: 18 gru 2005, o 15:06 
Metal God

PITOPIETHO napisał(a):

Chyba jeden z najbardziej przereklamowanych albumow ever :roll:

PostNapisane: 18 gru 2005, o 20:58 
Moderator

Tyrant napisał(a):
PITOPIETHO napisał(a):

Chyba jeden z najbardziej przereklamowanych albumow ever :roll:

Dzisiaj mozna tak to oceniać , ale w momencie wydania ten album masakrował.
Dzięki kawałkowi Forever Tonight -fenx Grinder -bardzo zainteresował mnie wcześniejszy okres ich twórczości .Muszę poznać te albumy , już szukałem na DC++ ale jak narazie nic nie znalazłem oprócz Vulgar... i Cowboys...

Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2005, o 21:08 
Heart Of A Lion

jak dla mnie tylko "Power metal", po nim... chujnia

Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2005, o 22:13 
Exciter

Atreju napisał(a):

nie no, jeśli nie czuje sie klimatow hard core (zielone bojowki, kraciaste koszule, czapeczki, okolczykowane brwi :lol: ) to jeszcze Cowboys od biety mozna posluchac :wink:

PostNapisane: 18 gru 2005, o 22:16 
Exciter

Bartdeath napisał(a):
Dzięki kawałkowi Forever Tonight -fenx Grinder -bardzo zainteresował mnie wcześniejszy okres ich twórczości .Muszę poznać te albumy , już szukałem na DC++ ale jak narazie nic nie znalazłem oprócz Vulgar... i Cowboys...

'Power Metal' napewno kilka osob na DC ma :wink: zapoznaj sie najpierw z tym bo to masakryczny materiał :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2005, o 22:18 
Killing Machine

od 90 piekny zespół, piekny. Nie nagrali kiepskiej płyty. Najlepsze płyty? Ciężko. Co rok mi się zmienia. Chyba tylko TGST nigdy nie stawiałem na piedestał. A teraz VDOP i RtS

Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2005, o 20:48 
Dreamer Deceiver

Atreju napisał(a):

A "CFH"? To dla mnie najlepszy album Pantery jaki słyszałem (a nie wszystkie słyszałem).

RTo nie ludzie, to żmije. D

wolnaludzkosc.pl

Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2005, o 21:36 
Heart Of A Lion

przereklamowany album, tak jak Reign in blood slayera czy master of puppets metallicy, wszystkie te kapele mająw swoim dorobku lepsze płyty

Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2005, o 14:55 
Devil Digger

Ciekawe dlaczego Pantera nie przyznaje sie do swoich pierwszych płyt :roll:
najlepsze płyty Pantery to CFH, VDOP I Power Metal :)

Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2005, o 14:57 
Devil`s Child

służebnica_księdza napisał(a):
Ciekawe dlaczego Pantera nie przyznaje sie do swoich pierwszych płyt :roll:
najlepsze płyty Pantery to CFH, VDOP I Power Metal :)

cipy z nich są, nie lubię pantery - jedynie power metal - po co mam słuchać "powielaczy" skoro mam motley crue, tigertailz bądź big guns? :idea: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2005, o 15:00 
Devil Digger

K.K. napisał(a):
mam motley crue, tigertailz bądź big guns? :idea: :wink:

kupa :P to sa cipy i malowane lale (bez obrazy :wink: )

Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2005, o 15:05 
Devil`s Child

służebnica_księdza napisał(a):
K.K. napisał(a):
mam motley crue, tigertailz bądź big guns? :idea: :wink:

kupa :P to sa cipy i malowane lale (bez obrazy :wink: )

ile mam tych klapsów dać :evil: ma mi ręka odpaść :idea: :!: bo Cię za karę z kimś umówię............. sama wiesz z kim.... :D:D

Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2005, o 15:08 
Devil Digger

K.K. napisał(a):
bo Cię za karę z kimś umówię............. sama wiesz z kim.... :D:D

pffffffffffffff, wszystko tylko nie to :shock: , a bedzie na Warning ?? :lol: :lol: :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona