Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 20 wrz 2017, o 22:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 gru 2014, o 00:24 
Don't Go

Właśnie d'ohączyłem i zauważyłem że właściwie jest tu pusto.

PostNapisane: 13 gru 2014, o 14:01 
Metal God

Starzy z forum to co mieli do powiedzenia, to już powiedzieli sto tysięcy razy.

PostNapisane: 13 gru 2014, o 23:17 
Don't Go

taffer napisał(a):

Może, ale porażająco mało jest nowych użytkowników.

PostNapisane: 14 gru 2014, o 02:18 
Rocka Rolla

To wykopuj jakieś tematy. Ja chętnie pogadam, a i podejrzewam, że starzy (nikogo nie chcę urazić, żeby nie było :P ) użytkownicy się dołączą jak coś ciekawego napiszesz ;)

PostNapisane: 14 gru 2014, o 02:34 
Running Wild

Metallian napisał(a):
taffer napisał(a):

To jakaś prowokacja ?

PostNapisane: 14 gru 2014, o 12:31 
Dreamer Deceiver

Bad Taste1 napisał(a):
Metallian napisał(a):
taffer napisał(a):

To jakaś prowokacja ?

SPISEG!!! :lol:

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 18 gru 2014, o 19:48 
Green Manalishi

taffer napisał(a):

Gdyby Sinner pisał to pewnie byśmy tu pisali z 10-20 postów dziennie ;) Choćby po to by mu odpowiadać na teksty o słabym Seventh Sonie, śmiesznym Manowarze czy tym, że każda płyta Accept jest słabsza od każdej płyty Judas Priest.

PostNapisane: 19 gru 2014, o 01:09 
Don't Go

nomadosławw napisał(a):
taffer napisał(a):

Gdyby Sinner pisał to pewnie byśmy tu pisali z 10-20 postów dziennie ;) Choćby po to by mu odpowiadać na teksty o słabym Seventh Sonie, śmiesznym Manowarze czy tym, że każda płyta Accept jest słabsza od każdej płyty Judas Priest.

Przecież tyle Beki może być z tego że K.K robi perfumy!

PostNapisane: 19 gru 2014, o 20:25 
Rocka Rolla

nomadosławw napisał(a):

Wołajcie go :D

PostNapisane: 24 paź 2015, o 19:42 
Evening Star

Ja też bym sobie pogadał, ale niestety fora muzyczne świetność przeżywały 10 lat temu...

PostNapisane: 7 lis 2015, o 19:40 
Abductor

co tam dzieciaczki? :)

All together you'll never be stronger than me!
I, I, I - right here on my own but I still rock you!
I, I, I - don't follow behind just leave me on the outside.

PostNapisane: 7 lis 2015, o 22:57 
Dissident Aggressor

Mi juz sie tak nie chce jak kiedys analizowac... O najnowszym albumie bym popisal, ale nikt oprocz mnie nie chce. A i muzyka zeszla na drugie miejsce kosztem filmow.

PostNapisane: 8 lis 2015, o 02:35 
Running Wild

jasiu15 napisał(a):
Mi juz sie tak nie chce jak kiedys analizowac... O najnowszym albumie bym popisal, ale nikt oprocz mnie nie chce. A i muzyka zeszla na drugie miejsce kosztem filmow.

Zawsze dopisywałem pod postami, że to wjebany album. Jak dla mnie najlepszy od DOTF. I nie żartuję teraz :P Mogliby to wydać z 15 lat temu. Chciaż wtedy nie sprzedało by się bo był kryzys w takim graniu, a poza tym wtedy nie istnieli :lol:
Dlatego był kryzys ! Dla mnie brzmienie i riffy niszczą Turbo, RiD. Do Angela nawet nie porównuje. Co do Paina to wciągam więcej kawałków z ROS niz z Paina.

PostNapisane: 8 lis 2015, o 20:02 
Rocka Rolla

on_the_run napisał(a):
Ja też bym sobie pogadał, ale niestety fora muzyczne świetność przeżywały 10 lat temu...

No tak, fora umierają niestety:( teraz wszyscy tylko fejsbuk i fejsbuk. Jest nawet taka grupa, na której czasem coś się zadzieje, ale to jednak nie to samo co fora. Nie ten klimat... ;)

PostNapisane: 8 lis 2015, o 22:46 
Evening Star

Zgadzam się, to już nie ten klimat... I nie te wątki co były kiedyś i ciągnęły się przez kilkadziesiąt stron... Ja żałuję, że nie było mnie na tym forum w latach jego świetności, ale wtedy poza Maidenami nie widziałem się w klasycznym heavy. Byłem raczej fanem, sabatowych riffów, a nie wysokich wokaliz i gitarowych harmonii. ;)

PostNapisane: 8 lis 2015, o 23:04 
Heart Of A Lion

Cytuj:
Ja żałuję, że nie było mnie na tym forum w latach jego świetności,

Nie tylko ty żałujesz. :(

PostNapisane: 9 lis 2015, o 01:53 
Rocka Rolla

Mam podobnie. Lata świetności to mniej więcej 2004-2005 rok i wzwyż. No to ja wtedy byłam w podstawówce i nawet kompa jeszcze nie miałam XD A potem jak już miałam to moim ulubionym miejscem do dyskusji było forum Queen, które jakby nie było jest dosyć aktywne do dzisiaj. Zresztą w ogóle ta grupa fanów jest wyjątkowo ogarnięta, co roku jakieś zloty fanklubowe organizują, promocje na Queenowe graty, konkursy.
Ale też żałuję, że mnie tu wcześniej nie było. Stare, przegenialne tematy i liczba osób, która się w nich wypowiadała... Smutno, że takie czasy już nie wrócą.

PostNapisane: 11 lis 2015, o 17:19 
Running Wild

2005 - 2009 to najlepsze czasy jakie mogę pamiętać, Wicker man, joujou, Fryderyk Barbarosa (on to był zabawny w chuj :D), mayers, roka rolla, po wydaniu AOR Taffer był bosem forum :D, oczywiście sinner dla, którego heavy metal był gównem ale w sumie to dziś go rozumiem i podzielam kilka kwestii :D. 12sto letni Priest, który dziś ma 13 lat, painkiller, oczywiście od zawsze Tyrant :*, bloodsucker :*, Tipton, który mieszka piętro niżej z prawdziwym Tiptonem, oo i jeszcze Barthdeath ! :D on też był dobry ziom, po koncercie maiden w 2005 wysłał mi z tego całe wideo :D :D :*, priorytetem oczywiście, Mixer, którego pamiętam tylko nick ale pisał sporo, Cordel, Bloody sabath, który chodził w zimie w japonkach i miał chyba dziwne koszule, Tailgunner, który razem z Jasiem, którzy piszą do końca :D, ooo Pithopietho też napierdalał postami, pozdro 600, Atreju, który nie nadaje się do funkcjonowaniu w jakiejkolwiek społeczności w której dyskutuje się o muzyce :d, jego jedyną zaletą było to, że słucha Manillia Road i kiedyż widziałem, że zalogował się na forum Accept, Ripper, Danko, oczywiście Ivan Rock i nasz K(G)ej K(G)ej, którzy lubią Accept i Running Wild, Radik79, Służebnica księdza, która była szczupła, a to bardo ważne, Wesoły Bimbrownik, był bym zapomniał, był naprawdę wesoły (nie jestem pewien czy nie miał tez innego niku), Parasite, który lubił Slayera i Diabła, Kansas, pamiętacie chłopa ? :D :d sam nie wiem czemu go wymieniłem, gumby z dobrym awatarem, nasz obecny admin Lasasatat, Iron Cross, Dziku, z którym studiowałem swoją drogą a dowiedziałem się o tym później :D, Dze te Q, który swego czasu też coś tam wniósł, pisał, niee no zapomniałem bym o Grześku Grinderze !! on niczym Ivan rocks czy Tailgunerze pisał rzeczowo i dał w chu dobrych kawałków (między innymi Epkę Bullet, za co dziękiję :*), Czubaka :D, oczywiście Nomad, którego nick należy wpisać w nazwę forum :D, The Ripper, Cichy_cichacz, oczywiście setki botów ! Kogo pominałem a pewnie pominąłem to pozdrawiam również :*.

PostNapisane: 20 lis 2015, o 10:34 
Abductor

zapomniales o KaKa ;)

All together you'll never be stronger than me!
I, I, I - right here on my own but I still rock you!
I, I, I - don't follow behind just leave me on the outside.

PostNapisane: 20 lis 2015, o 19:26 
Dissident Aggressor

Ja sam nie wiem czemu mi juz przeszla ochota na pisanie na forum... A mimo to czesto tu zagladam zeby poczytac :) w sumie juz nie mam takiego glodu muzyki jak kiedys, od czasu premiery nowego albumu Judasow kupilem moze z 7-8 albumow. I malo nowych rzeczy poznaje.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona