Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 cze 2017, o 12:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lis 2015, o 20:04 
Machine Man

Ja mam cały czas głód muzyki. Kupuję tego dosyć dużo. Winyle (wolę te stare od nowo wydanych), CD. Winyle w domu, cd w aucie. Wydaję kasę ponad stan :wink: . Ale to jest trochę jak nałóg. Bardzo różne klimaty, głównie lata 70 i 80, zupełnie nie interesuje mnie to co się dziś dzieje w muzyce (pewnie nic się nie dzieje) ale bardzo mnie interesuje co się w muzyce działo, jak to wszystko ewoluowało. Nie potrafiłbym zamknąć się w jednym gatunku. Nie mam problemu z tym żeby swobodnie przeskakiwać pomiędzy dajmy na to Sandrą, The Cure, Gabrielem, Scorpions czy Virgin Steele :wink: . I ta różnorodność jest bardzo fajna. Lubię poznawać nowe rzeczy ale nie wyobrażam sobie aby nie wracać do płyt, które znam od lat. Im człowiek się bardziej w to zagłębia, tym bardziej sobie uświadamia jak mało wie i jak wiele chce jeszcze poznać. Na nowe wydawnictwa i tak nie starczyłoby mi czasu i prawdę mówiąc w ogóle mnie do nich nie ciągnie.
Judasi już zawsze będą mieli szczególne miejsce w moim sercu. Zawsze będę wracał choć pewnie już nie tak często jak kiedyś. Myślę jednak, że ich muzyka w latach 70 była unikatowa.
Na forum chętnie popisałbym gdyby więcej osób się udzielało i zaczęłyby się jakieś sensowne dyskusje. Nie bardzo jednak chce mi się powtarzać to co już dziesiątki razy pisałem :wink:
Zaglądam tu z przyzwyczajenia, sympatyczne uczucie jak widzę nowe posty, że jeszcze forum nie zdechło. Z użytkowników, którzy tu nie zaglądali od dawna najmilej wspominam te najbardziej wyraziste osoby : Sinnera, Taffera, Nomada i jeszcze paru innych... Brakuje trochę tych ludzi..

PostNapisane: 28 lis 2015, o 02:56 
Metal God

A ja poza miłymi wspomnieniami z pisania/czytania, cieszę się szczególnie z wszystkich znajomości "na żywo", które nawiązałem dzięki forum - z paroma osobami udało się nawet utrzymać stały, kilkuletni kontakt. Jedna z wirtualno-forumowych znajomości przerodziła się z kolei w częściowo "biznesową" współpracę (trwającą do dziś). Myślę, że bez tego forum moje życie wyglądałoby dziś nieco inaczej :)

PostNapisane: 1 gru 2015, o 12:38 
Metal God

Ja zawsze się zastanawiałem jak to jest, że tak totalnie w ułamku sekundy zniknęli Bloody czy Sinner (a, zapomniałbym, że to była ta sama osoba xD), a mnie też to dopadło.

Cóż, piszę mało, bo ogólnie ostatnio mam trochę chujowy okres w życiu, ale niedługo może stanę na nogi :wink: Muzyka mnie już totalnie nie cieszy, wynika to z tego, że mam za dużo dobrych wspomnień. Ale czegoś tam jeszcze słucham, lubię wyłapywać jakieś nieznane przeze mnie kawałki z lat 80tych, wszelki pop, rock, metal, ale to tak bardziej pojedynczo, poza tym dobrze mi się słucha tego, co nie ma wokalu, poznaję dużo synthwave'u 80's.

No i żeby było klasycznie, trochę w duchu strych lat, ostatnio "odkryłem" Blue Oyster Club :lol: Fire of Unknown Origin to miazga. Dzięki Constantine !!! I odcinek, co Chase słuchał w samochodzi Don't fear the reaper (oczywiście to znałem ;) )

Ale ogólnie fajnie, że jeszcze jesteście :)

PostNapisane: 2 gru 2015, o 19:42 
Machine Man

He he, też się ostatnio podniecam tą płytą Blue Oyster Cult. Znakomita mieszanka hard rocka, AOR-u i heavy metalu.

PostNapisane: 2 gru 2015, o 20:10 
Running Wild

Cytuj:
Bloody czy Sinner (a, zapomniałbym, że to była ta sama osoba xD)

No co Ty mówisz :P . Nie wiedziałem, nic na to nie wskazywało :lol: . Chyba, że ściemniasz !

PostNapisane: 3 gru 2015, o 00:48 
Metal God

Tailgunner napisał(a):
He he, też się ostatnio podniecam tą płytą Blue Oyster Cult. Znakomita mieszanka hard rocka, AOR-u i heavy metalu.

Zabarwione niesamowitym klimatem, pokręconymi lirykami i w ogóle z Magnum mi się jakoś kojarzy :P Obecnie Joan Crawford to mój hit, wałkowany wielokrotnie w ciągu dnia.

Cytuj:
No co Ty mówisz :P . Nie wiedziałem, nic na to nie wskazywało :lol: . Chyba, że ściemniasz !

No to były takie żarty swego czasu, zresztą nie wiem czy nie było gdzieś zdjęcia Sinnera przy kufelku, zrobionego przez Bloody'ego (o ile to był Sinner), nie wyglądali tak samo, to pewne :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2