Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 cze 2017, o 09:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 757 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Black Sabbath
PostNapisane: 25 sty 2005, o 01:31 
Machine Man

Powiem krótko-pierwsze płyty tego zespołu wprowadzają nastrój,którego odtworzyć nie jest w stanie żaden inny zespół. Kto tego nie słyszy i nie czuje,a co gorsza mówi,że bardziej do tego zespołu Dio pasuje, ten trąba :wink: :)

Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2005, o 01:37 
Moderator

hmm ktos tu twoerdi ze jestem traba :evil: :evil: :evil: BAN :!: :!: :!: :lol: :wink:

co do Black Sabbath to oczywiscie najlepsze płyty popełnili z niejakim panem DIO który zjadł na śniadanie całą poprzednią i przyszła twórszosc mizernej do czsu jego przybycia grupy Black Sabbath :twisted: :twisted: :twisted:

chyba zamykamy temat czy ktos chce cos jeszcxze napisac ?????? 8)

Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2005, o 15:49 
Metal God

black sabbath- wiadomo klasyka
paranoid - swietny kawalek tytulowy , natomiast zdecydowany nr 1 na plycie to War Pigs - reszta srednia z Iron Manem na czele .
sabbath bloody sabbath - geniusz
I tyle...

Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2005, o 13:29 
Night Crawler

ja lubie BS z Ozzym do Sabotage jak najbardziej włącznie (ludzie chyba nie doceniają tej płyty - Hole In The Sky, Syptom Of The Universe czy Megalomania - miazga !!!). Za to dwie następne to dno totalne IMO. Dio wniósł świeżość do zespołu, nagrał z nim trzy płyty, każda dobra conajmniej.

Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2005, o 13:29 
Night Crawler

A inne odsłony BS?? Przecież i takowe bywały:
- Z Gillanem ("Born Again") - dno
- Z Glennem Hughesem ("Seventh Star") - jeśli wcześniej o "Born Again" powiedziałem że to dno, to po prostu zabrakło mi określeń nicości - zeeeeeeeeeeeeero kompletne
- Z Tonym Martinem - ogólnie to tylko tyle, że dało się te płyty znieść, wyjątkiem był "Tyr" - inna niż wcześniejsze killery BS, a zarazem doskonała

Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2005, o 13:35 
Exciter

A najlepsze sa i tak plyty z Martinem !! :P :P

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2005, o 21:31 
Rocka Rolla

Black Sabbath - 3 świetne studyjne płyty (H&H, Mob Rules i Dehumanizer), dobra koncertówka (ale i tak wolę bootlegi)

kilka płyt niezłych z Tonym Martinem (Headless Cross i TYR)

fajne dema z Gillenem

fajna solowa płyta Iommi Hughes (Seventh Star)

reszta twórczości może byłaby niezła, ale wokal jest tak ch***y że się nie da tego przesłuchać :|

your forefathers left on the land

Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2005, o 22:43 
Defender Of The Faith

Crusader napisał(a):

reszta twórczości może byłaby niezła, ale wokal jest tak ch***y że się nie da tego przesłuchać :|

Nie jest ch...wy, tylko Ci się nie podoba. Osobiście trochę wnerwia mnie, gdy ktoś używa takich "ładnych" epitetów do czyjejś pracy twórczej.

Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2005, o 23:11 
Rocka Rolla

niestety, mam takie zdanie na temat tego frustrata i jego sztuki

podziwiam Ronniego, że cały czas potrafi zachowywać klasę wypowiadając się o O$$ym - mnie się to beczenie z Sabbath Bloody Sabbath podobać nie musi

W latach 70tych było tyle wielkich zespołów: Purple, Zeps, Uriah, Rainbow, PRIEST, Scorpions ... - na tle wokalnym względem każdego z nich Sabs wypada bladziutko

Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2005, o 23:19 
Running Wild

Powiem Wam że do tej pory nie spotkałem NIKOGO kto wolałby BS z kimkolwiek niż z Ozzym... A jednak coś jeszcze jest w stanie mnie zaskoczyć... :D Jeżeli wg Ciebie Black Sabbath, NIB czy War Pigs są bardziej klimatyczne z kimś innym niż Ozzym to OK, chociaż ja tego nie rozumiem. Dla mnie Black Sabbath to prymitywne a zarazem genialne riffy, wysunięty bas, skowyt i demoniczna perkusja - taki klimat tworzy wyłącznie kwartet Ozzy-Tommy-Geezer-Bill i mówcie sobie co chcecie :wink:

In answer to their pleas

Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2005, o 23:39 
Rocka Rolla

Hej :)

no wlasnie - jak kto lubi prostotę, prymitywizm, to O$$y może mu pasować. Ale co do techniki, to różnica jest jak między Nikiforem a El Greco - przy całym szacunku dla poczciwego Nikiforka :)

Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2005, o 21:53 
Machine Man

Co ty gadasz.. O takich płytach jak Black Sabbath,Sabbath Bloody Sabbath,czy Vol 4 można powiedzieć wszystko tylko nie to,że są proste czy prymitywne! Tylko do tego trzeba dorosnąć wydaje mi sie :wink:
Do wokalu też w najmniejszym stopniu przyczepić sie nie można. Do takiego grania pasował jak najbardziej. To,że dziś Ozzy może kogoś drażnić i wzbudzać lekki uśmiech politowania to już zupełnie inna historia..

Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2005, o 22:24 
Running Wild

Tailgunner napisał(a):
To,że dziś Ozzy może kogoś drażnić i wzbudzać lekki uśmiech politowania to już zupełnie inna historia..

Ciekawe jakbyście wyglądali i się zachowywali po 50 latach z alkoholem i prochami...

In answer to their pleas

Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2005, o 10:44 
Night Crawler

Dla Ozzy`ego szacuneczek, gdyż jeszcze nawet na Reunion wokalem potrafił klimat wgniatający w ziemie stworzyć (np. boski "Electric Funeral"). Co innego już np. na żałosnym "Live At Budokan", na którym jedynym utworem, który mi przechodzi w takim wykonaniu jest "Believer".

Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2005, o 18:21 
Machine Man

qurchak napisał(a):
Tailgunner napisał(a):
To,że dziś Ozzy może kogoś drażnić i wzbudzać lekki uśmiech politowania to już zupełnie inna historia..

Ciekawe jakbyście wyglądali i się zachowywali po 50 latach z alkoholem i prochami...

Kurcze.. nie wiedziałem,że Ozzy zaczął chlać i szprycować sie w wieku zaledwie 5 lat. Nie no to zupełnie zmienia postać rzeczy. Ozzy w takim razie trzyma sie znakomicie! :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2005, o 18:42 
Metal God

Tailgunner napisał(a):
qurchak napisał(a):
Tailgunner napisał(a):

Kurcze.. nie wiedziałem,że Ozzy zaczął chlać i szprycować sie w wieku zaledwie 5 lat. Nie no to zupełnie zmienia postać rzeczy. Ozzy w takim razie trzyma sie znakomicie! :lol:

A ch..j go tam wie......Nie od dzis wiadomo , ze synowie rzemieslnikow lubią wylewac za kolnierz od najmlodszych lat.... :wink: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2005, o 22:02 
Killing Machine

BS? KVLT. Z Ozzym największy, choć ja najbardziej lubie H&H

Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2005, o 02:26 
Rocka Rolla

Crusader napisał(a):
W latach 70tych było tyle wielkich zespołów: Purple, Zeps, Uriah, Rainbow, PRIEST, Scorpions ... - na tle wokalnym względem każdego z nich Sabs wypada bladziutko

nie porównujmy w ten sposób, popatrzmy na to jako całość i cała reszta będzie sie mogła schować :twisted: ale niech sobie każdy myśli co chce

teraz ważna sprawa:
29 czerwca w Pradze zagra ... Black Sabbath, juz wiem że tam będe (chyba że pojawi sie info, że zagrają w Polsce), i teraz pytanie do wszystkich, którzy byli w zeszłym roku w Pradze na Priest, pamiętam że był organizowany cały wyjazd chyba z Wawy, prośba o podanie namiarów na firmy(człowieka?) która sie tym zajmowała, może i tym razem uda sie coś takiego zorganizować, wiem że chętnych nie braknie :] z tego co pamiętam wyjazd był z Wawy przez Łódź i Wrocek, i powrót taki sam, już w tej chwili bym zebrał pare osób które by wracały do Wawy (tam następnego dnia jest Slayer :twisted: )
pozdrowiam

Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2005, o 10:12 
Painkiller

Swietny zespol, wiadomo, lubie i plyty z Ozzy`m i z DIO. Ulubione albumy:
3. Black Sabbath
2. Heven and Hell
1. Sabbath Bloody Sabbath :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2005, o 00:18 
Evening Star

Cytuj:
A najlepsze sa i tak plyty z Martinem !!

Oooooo, wygląda na to, że jeszcze ktoś myśli podobnie jak ja. :D

Znam dokonania wszystkich składów BS (łącznie z niepublikowanymi nagraniami z udziałem Raya Gillena i Jeffa Fenholta).

Jedyny koncert BS jaki widziałem zagrany został właśnie w składzie klasycznym (Ozzy na wokalu) w Spodku 98. Naprawdę bardzo cenię ich płyty z lat 1970-80. Uwielbiam też rzeczy nagrane z Dio.

Ale jednak najbardziej działają na mnie krążki z wokalem Tony'ego. Cross Purposes i TYR uważam za dzieła klasyczne i cokolwiek byście złego o Martinie powiedzieli, zdania nie zmienię :twisted:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 757 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna strona