Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 wrz 2017, o 21:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 757 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 kwi 2013, o 15:34 
Metal God

długość nie ma znaczenia ;) (zakładając, że nagranie trafia do fanów muzyki, a nie przysłowiowego wujka Józka, który chce słuchać numerów skrojonych pod 3:34). Chodzi o sam attitude - zamiast pojechać po bandzie, robią grzecznego, odgrzewanego kotleta z riffami żywcem wyjętymi z "BS riff generator", przy czym brakuje w tym mięcha i surowizny starych nagrań. Mi się tego akurat bardzo dobrze słucha, co nie zmienia faktu, że po tak głośnym reunionie oczekuję czegoś co najmniej na poziomie najwybitniejszych współczesnych epigonów BS. Chciałbym się pozytywnie zaskoczyć całością.

PostNapisane: 20 kwi 2013, o 11:12 
Moderator

dobry złowieszczy kawałek, pewnie Dio zrobiłby z tego prawdziwe piekło, ale Ozzy i tak najlepiej od baaardzo dawna

PostNapisane: 20 kwi 2013, o 13:45 
Night Crawler

Wersja z tej stronki jest jakaś dla ubogich, nawet pomijając pannę która wtrąca się z reklamą raz na jakiś czas ;) ściągnąłem se z netu mp3 320 kbps i po pierwsze jakość jest lepsza, po drugie np. jest krótkie solo Iommiego na końcu, którego tu nie ma. Ogólnie kawałek strasznie mi się wkręcił, chociaż zdaję sobie sprawę że to nic niesamowitego. Ale na te 7/10 spokojnie zasługuje. Nawet zaczynam czekać na album, a co :twisted:

PostNapisane: 21 kwi 2013, o 12:48 
Bloodsucker

Kolejna nówka
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ChcGFnSsY#!

PostNapisane: 23 kwi 2013, o 19:00 
Heart Of A Lion

ja jakoś w ogóle nie mam ochoty zabrać się do słuchania, może za 2-3 dni, z Martinem czy śp Dio już dawno bym przesłuchał...nie czuję magii BS z Ozzym po przejściach i po wygłupach, dla mnie facet zdecydowanie nie jest legendą

PostNapisane: 28 kwi 2013, o 01:27 
Stained Class King

co by nie nagrali, do tego i tak się nie zbliżą nawet 8)

w ogóle Sabotage to mega niedoceniana płyta, trochę tego nie rozumiem

PostNapisane: 28 kwi 2013, o 14:35 
Bloodsucker

Mam to jeszcze na vhs. Płyta dość skrajne emocje budząca. W pewnych kręgach kult na miarę poprzednich, ale z reguły oceniana niżej niż wcześniejsze.

PostNapisane: 28 kwi 2013, o 14:42 
Bloodsucker

Tak pomyślałem że Iommi dziś wygląda rewelacyjnie na własnym tle z lat 70/80. Bije od niego klasa, taki majestat. Szkoda też że Ward odszedł, ale tak to już jest, wielka nazwa, wielka kasa. Jaki by nowy album nie był, będzię brakowało jego uderzenia. Trochę też mnie irytuje fakt, że spekulacje na temat nowego krążka ciągneły się 15 lat, nie można się było doprosić o nową muzykę. A teraz w pół roku nagrali nowy album, mając po 65 lat. Zmarnowali tylko czas.

PostNapisane: 29 kwi 2013, o 02:47 
Johnny B.Goode

magister napisał(a):

co by nie nagrali, do tego i tak się nie zbliżą nawet 8)

w ogóle Sabotage to mega niedoceniana płyta, trochę tego nie rozumiem

ja pierdole co za wkurwiająca piosenka :lol:

ten god is dead brzmi jakby nagrali pierwsze co im naszło
w ogóle z połowa utworów sabbath tak brzmi haaha

PostNapisane: 29 kwi 2013, o 16:17 
Stained Class King

nie znasz się, zjedz snickersa i nie pierdol :P

PostNapisane: 1 maja 2013, o 13:06 
Evening Star

Kolejny utwór, Tony i Geezer robią kawał dobrej roboty, Ozzy ... widać że ciężko mu z tymi wokalami, no cóż :/

PostNapisane: 1 maja 2013, o 13:38 
Stained Class King

w sumie on od dawna brzmi jak stary menel, nic nowego raczej

PostNapisane: 20 maja 2013, o 21:05 
Night Crawler

:roll: :lol:

PostNapisane: 20 maja 2013, o 21:11 
Dreamer Deceiver

Taka krzyżówka Vol.4 i Ozzmozis.

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 4 cze 2013, o 10:18 
Machine Man

Na iTunes można już posłuchać całego albumu.
Mały spoiler. Oba single to chyba najnudniejsze kawałki na płycie.

Przesłuchałem.
Dwa pierwsze kawałki powinny być na końcu albo dorzucone jako bonusy. Zdecydowanie ssą pałkę.
Najlepszy na płycie jak na razie Loner i Live Forever. W pozostałych są dobre momenty, a tak poza tym wieje nudą. Wokale Ozzy'ego strasznie męczą uszy, riffy w większości przeciętne? Sola Iommiego są chyba najjaśniejszymi punktami albumu, choć trochę drażnią niedokładności. Brzmią tak jakby były nagrywane za jednym podejściem. Brzmienie z iTunes o wiele lepsze niż na yt. Bas Geezera trochę za bardzo schowany i szkoda, że prawie cały czas gra to samo co Iommi. A co do bębnów to zieeeeeeeeeeeeeeeeew.

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

PostNapisane: 4 cze 2013, o 19:07 
Evening Star

Dla mnie najmocniejsze punkty to Zeitgeist, Damaged Soul i końcówka Age of Reason. Reszta bardzo przeciętna. Zobaczymy, po kilku przesłuchaniach.

PostNapisane: 5 cze 2013, o 00:18 
Heart Of A Lion

Kurde, jak 11.11.2011 było wiadomo że Sabbath nagrają nową płytę, to wyobrażałem sobie że w dzień jej premiery polecę z jęzorem na wierzchu prosto do sklepu. Jednak wcześniej wrzucone kawałki ostudziły mój zapał. Teraz jeszcze komentarze tych co już przesłuchali album utwierdzają mnie w przekonaniu że ten album to ewidentny skok na hajs, bo gdyby chcieli nagrać coś porządnego zrobili by to w '98 roku bo tamte dwa nowe studyjne kawałki z Reunion na prawdę jebały po uszach porządnym metalem, a teraz to co słyszałem to nudy że ja pierdole. Jutro ściągnę i przesłucham. Miałem zamiar od razu kupić, ale jednak zbyt wiele wydatków na kieszeni że lepiej w kota w worku nie inwestować. Zobaczę jak mi całość przypadnie do gustu. Mam nadzieję że odszczekam wcześniejsze słowa choć wątpię w to ;)

PostNapisane: 5 cze 2013, o 01:28 
Running Wild

Przesłuchałem jeden kawałek i z tą wiedzą powiem wam, że nie mam pojęcia czego Wy oczekujecie ? Nawet gdyby wyjechali z riffem do SBS to były by pląsy. To martwa muzyka, nic się w niej nie da zrobić. Sabaci wydając płytę wiedzą, że 1 - dobrze się sprzeda nawet gdyby grali na harmonijkach a 2 - w obecnych czasach nie da się już nagrać kawałka z magią lat 70tych.
Nawet gdyby nagrali taką przekozacką melodię - http://www.youtube.com/watch?v=vIhq8xLxvIs - polecam - nie byłyby szału. Uncle Acid & The Deadbeats - 13 Candles numer z 2011 r., robi wrażenie. Wokal Ozziego był kiedyś fundamentem na równi z riffami bo brzmiał po prostu jak obłąkany to był czysty okultyzm. Czym dziś jest okultyzm w muzyce ? Przesłucham album i się wypowiem.
Wszystko, dosłownie wszystko zostało już powiedziane i zagrane. Zauważcie, że sabaci zapoczątkowali tyle stylów w metalu a te style ewoluowały...mam tylko nadzieję, że album nie będzie wiał nudą. Nuda to jedyny wróg tego co może się zdarzyć podczas odbioru płytki. Zobaczymy.

PostNapisane: 5 cze 2013, o 22:42 
Heart Of A Lion

No szczerze, jest trochę nudy i przeciętności, ale jest też całkiem niezły klimat pierwszych albumów i lat 70-tych. Po 3 kawałku płytka się rozkręca. Tony nawet niezłe riffy wystrugał. Perkusja słabowita, Bill na pewno spisałby się o wiele lepiej. Ozzy trochę męczy. Ogólnie nie jest super, ale tragedii też nie ma. Tyle po pierwszym przesłuchaniu. Będę w najbliższym czasie w miarę możliwości łoił tę płytkę, może nabierze w moich uszach.

PostNapisane: 6 cze 2013, o 21:24 
Rocka Rolla

Przez ostatnie miesiące już nie wyrabiam z kupowaniem tych nowości. Epitaph, Maiden England, nowe dvd DIO, celebration day, Deep Purple, nowy saxon i jeszcze Black Sabbath. Klęska urodzaju!

PS: na allmusic trzynastka dostała 4,5/5. Nieźle. Nie ma przebacz będzie trzeba zapieprzać do Lublina na premierę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 757 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Następna strona