Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 22 wrz 2017, o 08:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 757 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 cze 2013, o 21:38 
Dissident Aggressor

Zurmo napisał(a):
Przez ostatnie miesiące już nie wyrabiam z kupowaniem tych nowości. Epitaph, Maiden England, nowe dvd DIO, celebration day, Deep Purple, nowy saxon i jeszcze Black Sabbath. Klęska urodzaju!

PS: na allmusic trzynastka dostała 4,5/5. Nieźle. Nie ma przebacz będzie trzeba zapieprzać do Lublina na premierę.

Allmusic jest pożal się boże, chyba nagorszy z tego typu serwisów. Zupełnie niemiarodajne oceny, jacyś kolesie z Teraz Rocka chyba tam piszą, w ogóle z tego nie korzystam od lat. Nie zdziwiłbym się jakby wytwórnia posmarowała im za pozytywną recenzję.

PostNapisane: 6 cze 2013, o 21:47 
Night Crawler

No ja też zwykle jak patrzę na ich oceny, to sobie myślę co oni tam biorą :roll:

Nowy album ok, dobrze mi się słuchało, na razie tylko raz. Zbytnio mnie nie rozgrzał oczywiście, ani i zanadto nie zamulił

PostNapisane: 6 cze 2013, o 21:54 
Heart Of A Lion

No ten rok to już masakra, niemal każda legendarna kapela coś wydaje.
Zurmo napisał(a):
nowe dvd DIO

Kiedy, gdzie! Jak! Nie słyszałem, albo słyszałem ale zapomniałem! Gadaj prędko!

PostNapisane: 6 cze 2013, o 22:00 
Stained Class King

Zurmo napisał(a):
Przez ostatnie miesiące już nie wyrabiam z kupowaniem tych nowości. Epitaph, Maiden England, nowe dvd DIO, celebration day, Deep Purple, nowy saxon i jeszcze Black Sabbath. Klęska urodzaju!

PS: na allmusic trzynastka dostała 4,5/5. Nieźle. Nie ma przebacz będzie trzeba zapieprzać do Lublina na premierę.

nie chcę nikomu psuć podjarki, ale ta płyta to takie 2.5/5 może w porywach, wymęczona i rozłożona wokalnie :wink:

Ostatnio edytowano 6 cze 2013, o 22:01 przez magister, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 6 cze 2013, o 22:01 
Rocka Rolla

Dio - Finding The Sacred Heart: Live In Philly 1986 DVD ;)

http://www.fan.pl/katalog/p92278572_dio ... _live.html

PostNapisane: 6 cze 2013, o 22:02 
Stained Class King

hehe, już myślałem, że DIO Disciples :o

PostNapisane: 6 cze 2013, o 22:05 
Heart Of A Lion

Nosz ty w skurwysyna! I ja się dopiero tera dowiaduję! Dzięki za info! Trza to będzie na dniach pobrać bo na razie z kasą krucho ale zaś się kupi boskiego RJDIO!

PostNapisane: 6 cze 2013, o 22:08 
Rocka Rolla

Ja też jeszcze nie kupiłem ale podobno warto kupić dla samego widoku jak Ronnie walczy mieczem świetlnym z gigantyczną głową smoka. ;P

PostNapisane: 6 cze 2013, o 22:10 
Heart Of A Lion

Obczajam na YT
http://www.youtube.com/watch?v=JRupKpQvrmI
jest zajebioza i czysta magia Dio!

PostNapisane: 6 cze 2013, o 23:55 
Evening Star

Nie taka znowu nowość ;) http://www.youtube.com/watch?v=KbJHP8BG2qI
Jeżeli to jest to samo, to już sobie kilka lat temu ściągnąłem, tylko jakieś krótkie, bo godzinę niecałą trwa. Jeszcze w bonusie 18 minutowy wywiad RJD i Goldy'ego tak z okresu Master of the Moon. Ogólnie ten koncert z '86 to jest mistrzostwo świata. Last in line powala mnie na łopatki, chociaż wolałbym żeby Holy Diver był wyjęty ze środka i zagrany osobno ;)

PostNapisane: 8 cze 2013, o 15:54 
Heart Of A Lion

a mnie narazie kompletnie nie ciągnie, za dużo się mówi o tej płycie, za bardzo jest to "wydarzenie medialne" a nie muzyczne, gdyby zrobili album z Martinem to już by się go znało, a tak...poczekam, a raczej przeczekam całą tą histerię związaną z albumem

wiem tylko, że i Tony i Ozzy w 1998 r. byli w o wiele lepszej formie twórczej i szkoda, ze wtedy nie powstał cały LP a zalążki jakie były to chyba każdy wie

PostNapisane: 8 cze 2013, o 22:05 
Heart Of A Lion

Kurde pobrałem i obejrzałem Finding The Sacred Heart - Live In Philly 1986 DVD i momentami szczena opada! Ronnie w kapitalnej formie, kruszy mury swym prze zajebistym głosem (choć czy kiedykolwiek było inaczej). Publika też rewelacyjna. DIO wydawało się być mega wielkie w tamtych czasach, jeszcze ta scenografia. Brzmienie też zajebiście zgrane. Gdyby tylko set był nieco dłuższy...

PostNapisane: 9 cze 2013, o 15:00 
Heart Of A Lion

no tak Dio, to absolutny mistrz jeśli chodzi o trzymanie formy przez całą muzyczną karierę, dziś słuchałem sobie jakiegoś bootlega Purpli z trasy Perfect Strangers i w Gypsy's Kiss dosłownie Gillan się dławił, a przecież był wtedy jeszcze dość młody

drugim takim mistrzem jest Biff Byford, jego lekko chrypliwy głos wręcz jeszcze nabrał mocy i szlachetności

PostNapisane: 10 cze 2013, o 14:55 
Dreamer Deceiver

Obejrzyjcie "Holy Diver Live". Mega koncert. Z 2005 roku. MOC.

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 10 cze 2013, o 21:16 
Heart Of A Lion

Też widziałem ten koncert i również rozpierdala. Z tych nowszych rewelacyjne jest również Evil or Divine. Tyle lat a siła Jego głosu nie słabła ani odrobinę.

PostNapisane: 10 cze 2013, o 21:29 
Rocka Rolla

Jedyne dvd z Dio jakie posiadam to Radio City Hall i Neon Nights.

http://www.youtube.com/watch?v=teuLHnlo_iM
Arcypotęga. Za każdym razem mam ciary jak Ronnie zaczyna śpiewać pod riff.

PostNapisane: 14 cze 2013, o 00:03 
Running Wild

Jest i teledysk!

http://www.youtube.com/watch?v=1yIbxQpWr38

Jak dla mnie płyta zapowiada się bardzo spoko, wiadomo że nie można się było spodziewać nowatorstwa i jakiegoś przełomowego albumu, ale grają solidnie. Produkcja znakomita, Iommi brzmi potężnie i jakich by Ozzy nie miał w swoim zespole wirtuozów gitary to dobrze wie, że Iommiego nikt nie wyjebie. Who the fuck is Zakk Wylde?! :wink: Płyta w mediamarkt za ok 36 zł, ale jeszcze nie kupiłem.

ps.
A gdyby śpiewał Dio...? Pewnie by zmiażdżyli system. :twisted:

In answer to their pleas

PostNapisane: 14 cze 2013, o 01:15 
Running Wild

guciawa napisał(a):
Jest i teledysk!

http://www.youtube.com/watch?v=1yIbxQpWr38

Jak dla mnie płyta zapowiada się bardzo spoko, wiadomo że nie można się było spodziewać nowatorstwa i jakiegoś przełomowego albumu, ale grają solidnie. Produkcja znakomita, Iommi brzmi potężnie i jakich by Ozzy nie miał w swoim zespole wirtuozów gitary to dobrze wie, że Iommiego nikt nie wyjebie. Who the fuck is Zakk Wylde?! :wink: Płyta w mediamarkt za ok 36 zł, ale jeszcze nie kupiłem.

ps.
A gdyby śpiewał Dio...? Pewnie by zmiażdżyli system. :twisted:

Spodziewałem się, że w klipie przy wisience na torcie w postaci pierdolnięcia riffem i przeciągnięciem głównego ślamazarnego motywu pokażą zespól na tle płachty w kolorze piasku z kuwety i bez żadnych esencionali przypierdolą fajnym wizerunkiem gry na scenie. Szkoda, . Kawałek się wlecze w nieskończoność, ale Sabbath jest. Fajny motyw z logiem w lusterku laski i 13stką w zegarku kolesia.
Z Dio nagraliby zupełnie inny kawałek. Pewnie zaczynałby się od 6 stej minuty i byłby bardziej napompowany.

PostNapisane: 8 lip 2013, o 18:55 
Metal God

Przesłuchałem wreszcie "13" i niby nie ma się do czego przyczepić - riffy brzmią "modelowo", wokal Ozziego wcale nie tak słaby jakby niektórzy chcieli, ale co z tego skoro całość wydaje się strasznie wymęczona i wykalkulowana. W sumie to taki typowy reunion album, nagrany według zasady - zagrajmy bezpiecznie, tak jak oczekują tego fani. Nie bardzo chce mi się do tego wracać..

Jedyny moment, którym się naprawdę jaram to solo Iommiego pod koniec Age of Reason - o to chodzi! :)

PostNapisane: 8 lip 2013, o 21:51 
Night Crawler

Mi się nowa płyta podoba, a tym bardziej dodając bonusy z wersji Extended (Methademic to jest po prostu miazga). Pierwsza połowa albumu nie jest powalająca, ale Age of Reason, Damaged Soul i Dead Father ciągną zdecydowanie do góry, no i wspomniane bonusy, które są lepsze niż krótkie kawałki z podstawowej wersji :roll:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 757 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Następna strona