Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 25 wrz 2017, o 18:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 757 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lip 2013, o 23:52 
Running Wild

Ja przebrnąłem właśnie przez pierwszą połowę. Każdy kawałek to remiks jakiegoś starego kawałka z black sabbath jako otwieracz na czele. Podoba mi się, dam jeszcze szansę...ale nie ukrywajmy, poco tego słuchać ? Nie ukrywajmy jednak, że wokal ozza to wielki gniot.

PostNapisane: 9 lip 2013, o 19:31 
Heart Of A Lion

Dlatego ciekawsza byłaby płyta z Martinem

PostNapisane: 9 lip 2013, o 20:17 
Metal God

Krzysiek posłuchaj płyty a nie teoretyzuj ;) Przecież Ozzy nawet w latach 70-tych nie był wybitnym wokalistą, więc nie wiem czego oczekiwaliście. Charakterystyczna barwa zawsze była jego najmocniejszą stroną i nadal tak jest.

PostNapisane: 9 lip 2013, o 20:30 
Heart Of A Lion

Narazie znam tylko God is Dead!? ...kompletnie nie ciągnie mnie do tego albumu, to wręcz smutne bo uwielbiam Black Sabbath.
Ja się właśnie niczego nie spodziewałem, dla mnie ten album to klasyczny "skok na kasę", nic z tego się więcej nie urodzi ciekawego, muzycy nie mają pomysłów, album jest większym wydarzeniem medialnym niż muzycznym jak zresztą wszystko co robi Ozzy przez ostatnie grubo ponad 20 lat.
No ale z czystej ciekawości jednak posłucham, z myślą, żeby tego nie porównywać do płyt Black Sabbath.

PostNapisane: 9 lip 2013, o 20:34 
Heart Of A Lion

Płytka nie jest zła, ale wybitnym arcydziełem też nie jest. No ale czy ktokolwiek oczekiwał że nagrają drugie Paranoid!? Słucha się przyjemnie i teraz w moich oczach nie odbiega poziomem od reszty albumów z lat 70-tych. Tylko właśnie jej największym minusem jest to że została wydana w 2013 i słuchając jej ludzie wmawiają sobie, ze przecież ta płyta po prostu nie może być dobra, bo skoro minęło tyle lat musi być słabiej bo to już nie te lata. Gdybym nie znał Sabbath i ktoś dałby mi ten album do reki wraz z kilkoma innymi ich płytami z Ozzym mówiąc że "13" to płytka z np. '76 roku, uwierzyłbym i powiedział WOW, zajebisty trzymali wtedy poziom, świetne płyty!

PostNapisane: 9 lip 2013, o 20:54 
Metal God

no dokładnie tak jest. W zasadzie jestem w stanie wyobrazić sobie współczesnych 14-latków, którzy poznając Black Sabbath od "13" stwierdzą, że to najlepsza płyta z Ozzim ;) Problem w tym, że ocenianie muzyki bez żadnego punktu odniesienia (szczególnie historycznego) jest bez sensu.

PostNapisane: 9 lip 2013, o 20:58 
Bloodsucker

Mnie nawet płyta po czasie wciągła, niezła jest, ale tot taka zrzynka z pierwszych albumów.

Pablo1919 napisał(a):
No ale czy ktokolwiek oczekiwał że nagrają drugie Paranoid!?

No bo w sumie nagrali xd Utwory są do siebie podobne i nie jest to tylko moja opinia, co nie zmienia faktu że lubię te płytkę :)

PostNapisane: 9 lip 2013, o 21:22 
Heart Of A Lion

No to jestem ciekaw w takim razie czy będzie tu choć jeden utwór którego można będzie można porównać z Electric Funeral, Children of the Grave czy Symptom of the Universe

PostNapisane: 9 lip 2013, o 23:27 
Running Wild

Przecież Paranoid to była rewolucja, jak można oczekiwać że teraz zrobią kolejną po tylu latach, ale jednocześnie będą mieć stare brzmienie, Iommi riffy lepsze niż Iron Man, a Ozzy głos nastolatka? Niektórzy chyba sami nie wiedzą czego chcą. Chłopaki dali radę i tyle. W porównaniu z ostatnimi solówkami Ozziego to już w ogóle nie ma o czym gadać.

Natomiast wkurwia mnie wyciąganie kasy i wypuszczenie podwójnego albumu deluxe, który dało się zmieścić na jednej płycie, w cenie ponad 70 zł.

In answer to their pleas

PostNapisane: 10 lip 2013, o 00:45 
Metal God

Ja wielkim fanem nie jestem, lubię pojedyncze kawałki, jedynie Headless Cross jest płytą którą KOCHAM, ale jak posłuchałem sobie Age of Reason, to chyba jako fanowi by mi się podobało. :D Brzmienie, wokal, riffy, wiadomo od razu o co chodzi, co to za zespół gra, dobrze piszecie, że ten album mógł wyjść w latach 70-80 i nikt by nie widział różnicy.

PostNapisane: 7 gru 2013, o 01:11 
Dissident Aggressor

Eternal Idol to spoko album, 7/10.

PostNapisane: 7 gru 2013, o 01:31 
Dissident Aggressor

No dobra, 6,5.

PostNapisane: 8 gru 2013, o 12:20 
Heart Of A Lion

Byłem wczoraj w Pradze i po prostu jeszcze dziś zbieram szczękę z podłogi, to była kurwa miazga nie do opisania. Iommi to jest pieprzony Bóg, nie ma, nie było i nigdy nie będzie drugiego takiego muzyka w całym tym cholernym wszechświecie.

PostNapisane: 8 gru 2013, o 15:08 
Night Crawler

No totalny rozpierdol. Iommi i Geezer zmiazdzyli.

PostNapisane: 8 gru 2013, o 16:30 
Running Wild

Jakaś większa relacja ?:D gdzie staliście ? dużo ludzi ?

PostNapisane: 8 gru 2013, o 20:41 
Heart Of A Lion

Hala zapełniona co do miejsca, większość polaków którzy rozkręcali imprę i bawili się a wnerwione pepiki były oburzone bo jak to tak przyjść na koncert żeby skakać i śpiewać? Toż to trza stać jak kołek i patrzeć :D
Ja byłem tuż pod sceną w drugim rzędzie, byłbym przy samych barierkach tylko że pepiki miały early entrance to cały rządek przy barierkach obsadzili. Ale przecież i tak lepiej być nie mogło żeby takie legendy mieć dosłownie na wyciągnięcie ręki. Najbardziej przed koncertem obawiałem się formy Ozzy'ego bo gdy oglądałem niektóre jego występy na tej trasie, to wypadał tragicznie. Ale chyba jakieś czary musieli mu zrobić na te 65 urodziny bo wokalnie odmłodniał do wieku 56 lat hehe, normalnie wypadł zajebiście i nawet nie świrował zanadto. Tak jak to jeden gościu ujął "Nie było lania widzów z węża, nie było lania z wiader, nie było nawet pokazywania gołego tyłka, był tylko sam zwykły Ozzy i jego wokal i to absolutnie wystarczyło". Każdy kawałek miażdżył, Geezer profesor, Ozzy showman i Tony Bóg. Ten bębniarz Tommy też dał radę, myślę że też dzięki niemu Sabbaci nadal trzymają dobre tępo utworów, bo Bill mógłby już nie nadążać. Publika też zajebista (no bo większość naszych) po kazdym kawałku skandowanie "Tony" albo "Sabbath". Iommi też jakby odmłodniał, przed Dirty Woman to taką bekę miał z Ozza i publika jeszcze to podsycała że aż ze śmiechu nie wyrabiał i nie mógł zacząć grać hehe, zajebiście że nadal chłopaki mają radość z gry. Ogólnie każdy kawałek wypadł przezajebiście, cały koncert przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Mówiłem se że jak teraz zobaczę Sabat to już Łódź odpuszczam bo i tak co oni mogą pokazać, dziś jednak jeśli będę miał możliwość to mus ich ponownie zobaczyć!

PostNapisane: 9 paź 2014, o 00:07 
Green Manalishi

Jeśli chodzi o tylko lata 70 to jednak wolę Deep Purple i Rainbow. Black Sabbath uwielbiam oczywiście, ale jednak wolę taki bardziej przewidywalny, klasyczny hard-rock, bardziej melodyjny i poukładany. To by się zresztą zgadzało, bo Deep Purple i Rainbow inspirowały heavy-metalowych klasyków takich jak Iron Maiden, Saxon, Helloween, Accept natomiast Black Sabbath wiele grup z którymi średnio mi po drodze, dużo jakiegoś badziewia z USA typu grunge, alternatywę, oczywiście pisze o składzie z Ozzym. Mam uraz do tych dziennikarzy, którzy bagatelizowali dorobek z Dio, ogólnie te podejście, że metal to musi być diabelski klimat, ciężki riff, niechlujstwo. To jest dla mnie ignorancja, bo akurat Tony Iommi muzycznym niechlujem nigdy nie był, już na takim Sabotage mamy wiele bardzo ciekawych zagrywek.
Właśnie ten album wyrasta u mnie na nr.1 z Ozzym ( może na równi z Paranoid), taki Writ czy Megalomania, świetne utwory, wolę znacznie bardziej niż np. taki debiut czy eksperymentalne Vol.4 . Przy całym szacunku do tych płyt oczywiście.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 757 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38