Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 wrz 2017, o 22:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Manowar
PostNapisane: 25 paź 2012, o 19:08 
Machine Man

Ja się jutro wybieram do Zlina. Trochę mi zaostrzyłeś apetyt po tym opisie.. Może te 3 panienki też się wybiorą :lol: .

PostNapisane: 25 paź 2012, o 19:37 
Heart Of A Lion

Może może :) ogólne super laski to nie były, ale cycki miały fajne
Manowar na 100%
wszyscy nam foty robili. Szukam na necie ale póki co nic nie znalazłem.
Życzę powodzenia, żebyś też na nie lub podobnie zakręcone laski trafił hehe

PostNapisane: 7 sty 2013, o 23:45 
Machine Man

Doznałem dziś olśnienia słuchając tego kawałka w aucie...Do tej pory bardziej mi się kojarzyło to z Running Wild bo wiadomo..piraci i te sprawy ale.. na litość boską, wokalnie, melodycznie nawet tekstowo to jest praktycznie MANOWAR pełną gębą :shock: . I to ten z najpopularniejszego okresu "Fighting the World" czy "Kings of Metal". Wystarczyłoby dodać troszkę gitar i mamy jeden z największych przebojów Manowar :wink: Aż ciekaw jestem, z którego roku ten kawałek. Dla nieświadomych, w latach 80, ozdabiał czołówkę programu telewizyjnego "Morze". O programie pamięta się dziś głównie przez pryzmat jego czołówki :)

PostNapisane: 4 maja 2013, o 14:16 
Stained Class King

wow

PostNapisane: 8 cze 2013, o 16:28 
Heart Of A Lion

oj gdyby tak w 2014 r. zrobili sety oparte o jubileuszowe Hail to England i Sign of the Hammer to mogę dać 3 stówy na taki koncert i to jest total priorytet na następny rok

ale pewnie będzie 5-6 utworów z lat 80 i reszta utworów z ostatnich płyt...

PostNapisane: 8 cze 2013, o 18:16 
Running Wild

Czy oni byli kiedyś w Polsce ?

PostNapisane: 8 cze 2013, o 18:56 
Machine Man

Bad Taste1 napisał(a):
Czy oni byli kiedyś w Polsce ?

prawie byli, nawet miałem już bilet do Spodka :lol:

PostNapisane: 8 cze 2013, o 20:07 
Heart Of A Lion

wiele zespołów nigdy nie grało w Polsce, które jednocześnie gra non stop w takich Czechach, np. KISS, Magnum czy właśnie Manowar

PostNapisane: 21 cze 2013, o 01:40 
Heart Of A Lion

Battle Hymn, co za utwór, potęga, poprostu potęga, każda sekunda Battle Hymns zmiata z powierzchi ziemi ich ostatnie dokonania

PostNapisane: 29 cze 2013, o 11:44 
Metal God

ja to nie rozumiem, zespół jest w takiej fenomenalnej formie, Eric robi z głosem co chce, a nie mogą wydać jakiejś zajebistej płyty na miarę Louder than hell, Manowar teraz to jak Małysz bez "błysku", potencjał olbrzymi, ale czegoś brakuje, żeby go uwolnić

PostNapisane: 8 lip 2013, o 10:43 
Heart Of A Lion

Może brakuje lepszego gitarzysty? nie wiem, Logan niby jest dobry, ale nie jest on jakimś geniuszem, wokalnie jest świetnie, ale np. kompozycyjnie błysku brakuje, a może jest tak, że oni to co najlepsze wydali dosłownie w 3 pierwsze lata swojej kariery, płyty do Sign of the Hammer miażdżą, do Loudera są bardzo dobre(nie licząc świetnego Triumpf)

ja tam liczę na trasę ze starymi utworami, opartą o Signa i Hail to England na 30-lecie i taki koncert wolałbym zobaczyć w Niemczech niż u pepiczków

ostatnio mnie ten utwór niszczy co do Manowara

http://www.youtube.com/watch?v=AyydQDPsjuw

PostNapisane: 8 lip 2013, o 14:25 
Metal God

BreakLaw napisał(a):
Może brakuje lepszego gitarzysty? nie wiem, Logan niby jest dobry, ale nie jest on jakimś geniuszem, wokalnie jest świetnie, ale np. kompozycyjnie błysku brakuje, a może jest tak, że oni to co najlepsze wydali dosłownie w 3 pierwsze lata swojej kariery, płyty do Sign of the Hammer miażdżą, do Loudera są bardzo dobre(nie licząc świetnego Triumpf)

Nie sądzę, raz, że Gods of War jest zajebiste, jeśli tylko ktoś lubi taką muzykę, a sola Logana są tam znakomite. A dwa, co już każdy przyzna, to niesamowita epka, gdzie 3 utwory wbijały w ziemię. Pamiętam jak wtedy na forum każdy był podniecony, nawet Tyrant czy Sinner :shock: :shock: każdy mógł oczekiwać albumu na miarę LtH, a tu co... totalna kupa, jeśli chodzi o jakąkolwiek pomysłowość, energię, poza paroma wyjątkami, jeszcze po drodze jakieś burdy w zespole pomiędzy Joeyem a resztą, potem śmierć Scotta... :|

Wierzę, że jeszcze kiedyś coś zajebistego powstanie.

Co do Gloves of Metal to potęga jak i całe IGR, choć dziwię się że Tobie akurat się podoba :D choć może nie... Glove of Metal w sumie najbardziej rockerskie z płyty, powiedz że miażdży cię Revelation i March for revenge to wtedy się zdziwię :D bo Secrets of Steel to chyba każdy lubi poprzez wzgląd na wokal Erica, to co on tam wyczynia przechodzi ludzkie pojęcie, podobnie jak w Mountains z SotH.

PostNapisane: 8 lip 2013, o 15:01 
Stained Class King

Jak kogoś interesuje, to cała płytka nowego projektu Rossa the Bossa. Takie trochę pitolenie a la późny Exciter, ale nie słuchałem zbyt długo, więc może później jest trochę lepiej :) .

PostNapisane: 8 lip 2013, o 17:13 
Heart Of A Lion

Revelation's Death Angel i March of Revenge, ale trafiłeś dwa niesamowite utwory, najlepsze z tej płyty. Pierwszy niszczy motoryką, świetną galopadą i bezbłędnymi wokalami Erica do tego świetnym solem Rossa, drugi to być może nawet ich najlepszy utwór ever, wokal tutaj pełni rolę pierwszoplanową, klimat, nastrój i natchnione solo Rosa the Bossa. Jeszcze uwielbiam megaagresywnego Warlorda i świetne Gates of Valhalla, jedynie Hatred mi mniej leży.
Into Glory Ride to autentycznie wybitna płyta, obok Hail to England najlepsza Manowar. Co mnie najbardziej smuci to fakt, że rozdźwięk między starym Manowar a nowym jest tak ogromny. Nie ma żadnych punktów stycznych między tymi dwoma stylami, pierwszy jest 100% heavy-metalowy, old-schoolowy, niebanalny TRUDNY W odbiorze, potem im dalej w las tym Manowar szedł w takie niezobowiązujące hiciory do podarcia sobie japy, teksty typu metal, marszowy rytm. Louder than Hell niestety wybitnie wpisuje się w ten schemat, są tam bardzo dobre utwory jak King, Outlaw, Power czy God Made Heavy Metal, w zasadzie cały album jest bardzo dobry ale to już taki ostatni krzyk bestii jeśli chodzi o klasyczny heavy. To raz, a dwa, że na Louder czy na Kings of Metal próżno szukać choćby pierwiastka tej dzikości rodem z wyżej wymienionych, Dark Avenger, Each Dawn I Die, Blood of My Enemies itd.
Dlatego tak bardzo cenię Triumpf of Steel bo po przebojowych Fighting the World i Kings of Metal (ten pierwszy album cenię znacznie bardziej ) Manowar przywalił znów trudniejszym, cięższym heavy, Eric znowu śpiewa jak opętany, znów jest ciężar np. Spirit Horse of Cherokee czy Demon's Whip

Ja na nowe studyjniaki nawet nie liczę, zobaczcie jakie oni mają tempo wydawania płyt, poprostu niech koncertują, niech grają jak najwięcej utworów z lat 80, a myślę, że spotkanie koncertowe z Manowar będzie miażdżące, kumple byli na koncercie gdzie utworów starszych było 1/4 i było świetnie, a co dopiero jakby ich było połowa czy więcej, w zasadzie każdy utwór z IGR czy HtE to byłoby marzenie koncertowe.

PostNapisane: 23 lip 2013, o 00:00 
Running Wild

Pamiętacie Nanowar ? :D Są kapitalni ! Nie mogę znaleźć tego w chuj smiesznego klipu w lesie. Natrafiłem zaś na ten miły kawałek - http://www.youtube.com/watch?v=btay2mvCQA4
hehe
To chyba jeszcze lepsze : http://www.youtube.com/watch?annotation ... OQBpCzUyuk
Poezja ! Refren mistrz !

PostNapisane: 31 lip 2013, o 16:27 
Heart Of A Lion

Lol. Manowar wraca do studia, nie zgadniecie co nagrywa! Kings Of Metal 2014 :D
Zamiast nagrać coś nowego po raz kolejny odgrzewają kotleta. Bezsens, jak tak dalej pójdzie, to niedługo cała ich dyskografia będzie miała po 2 wersje każdego albumu.

PostNapisane: 29 sie 2013, o 14:49 
Running Wild

Eric na żywo to jakieś nieporozumienie. Ta jego maniera z którą kończy, w zasadzie wypluwa słowa -"hha" "hho" co to kurwa ma być. Raz na jakiś czas to pół biedy ale non stop ? Kolo psuje tym wszystko. Nie piszę tego po pooglądaniu 1 koncertu. Kolejny przykład muzyka, który pięknie prezentuje się w studiu a lipnie na żywo. Zaczynam doceniać typowo męskie barwy głosu w średnich rejestrach.

PostNapisane: 19 gru 2013, o 13:42 
Heart Of A Lion

Ja pierdole chyba śnię Manowar wreszcie w Polsce!!!
http://www.imprezyprestige.com/aktualno ... ws_id=1169

PostNapisane: 19 gru 2013, o 18:33 
Metal God

o żesz kurwa, to się nazywa świąteczny prezent

PostNapisane: 19 gru 2013, o 20:35 
Heart Of A Lion

Ale za to z cenami dojebali. Po pierwsze co za debil wpadł na pomysł by dzielić Spodek na płytę i GC, po drugie co za jeszcze większy debil dojebał 279zł za GC!? No ja pierdole, rok temu w Pradze za Manowar przy barierkach i 6 nagich piersi obok mnie buliłem 750 koron czyli 113zł.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91  Następna strona