Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 29 cze 2017, o 14:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Manowar
PostNapisane: 19 gru 2013, o 21:32 
Running Wild

Jeżeli już bym brał bilet to na GC bym się wykosztował. Myślę, że frekwencja zabije. To tak jakby JP działali nieprzerwanie, komercyjnie wzbiliby się na szczyt popularności i pierwszy raz odwiedzało Polskę.

PostNapisane: 23 gru 2013, o 10:38 
Exciter

wow, Polska koncertowo normalnieje coraz bardziej :) nawet Degajo chce w koncu u nas pare dolarow zarobic :D mysle ze mimo cen biletow i medialnego niebytu w pre internetowej erze, spodek bedzie wypchany po brzegi

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

PostNapisane: 23 gru 2013, o 10:48 
Heart Of A Lion

Wykosztowałem się na GC, ale jam mnie DeMaio na scenę nie weźmie, nie da browca i dwóch dziewic to wnioskuję o zwrot kasy :D

PostNapisane: 24 gru 2013, o 17:05 
Bloodsucker

Ja tam przy płycie pozostałem :P

PostNapisane: 26 gru 2013, o 10:22 
Green Manalishi

Koncert koncertem, fajnie że wpadają w końcu do Nas, ja i tak nie pojadę bo uznaję tylko skład z Rossem The Bossem. Chodzi mi o co innego. Te całe napinanie mięśni(no może poza Loganem) przebieranki w króliczą skórę, infantylne teksty(power, glory, metal), Joey należący do Zakonu Maltańskiego udający nieprzystępnego itd. Na początku myślałem że to z przymrużeniem oka, a Oni to tak na poważnie :shock:
Ktoś mi to wytłumaczy, a może się mylę....

PostNapisane: 26 gru 2013, o 10:29 
Bloodsucker

Mnie sie wydaje, że to nie jest na poważnie :P Mam wrażenie, że oni mają z tego poprostu niezłą frajdę :)

PostNapisane: 26 gru 2013, o 13:09 
Heart Of A Lion

Przecież wiadomo, że to tak pod publiczkę. Każdy ma swój sposób na przyciągnięcie fanów, oni robią to odgrywając rolę jedynych True Metali na świecie. Jeśli słuchasz jakiejkolwiek innej kapeli poza Manowar - nie jesteś TRUE, jeśli nie wyciskasz 200kg na klatę - nie jesteś TRUE, jeśli nie potrafisz wypić piwa w 5 sekund - nie jesteś TRUE, jeśli nie chodzisz odziany wyłącznie w czarną skórę z upolowanych przez ciebie zwierząt - nie jesteś TRUE, jeśli twój miecz nie jest mokry jak dziewczyna w jej pierwszy raz - nie jesteś TRUE, jeśli nie mordujesz pozerów i nie gwałcisz ich kobiet - nie jesteś TRUE. Można wymienić wiele więcej praw głoszonych przez wojowników z Manowar, ale jeśli już olałeś choć jedną z rzeczy, które wymieniłem nie masz prawa nazywać się prawdziwym wojownikiem chwały metalu i Joey powie ci szczere FUCK YOU! :twisted:

PostNapisane: 26 gru 2013, o 13:29 
Stained Class King

Mało jest zespołów, które uczyniły wizerunkowi muzyki metalowej porównywalną bądź większą krzywdę niż Manowar.

PostNapisane: 26 gru 2013, o 13:30 
Running Wild

Ja myślę, że są po prostu zwykłymi cipami grającymi fajną muzykę. Trochę jak Kiss.

PostNapisane: 26 gru 2013, o 18:01 
Metal God

Przecież wizerunek od Manowar to najbardziej zajebisty wizerunek dla heavy metalu jaki może istnieć. Jest moc, jest siła, a wrogowie tej muzyki niech się idą jebać.

PostNapisane: 26 gru 2013, o 18:57 
Heart Of A Lion

Dokładnie, wizerunek Manowar, choć trochę naciągany to jednak zajebisty. Uosabiają prawdziwą męskość, twarda muza dla twardych chłopów w skórach, podobnie jak Judas Priest. Najgorszy wizerunek metalowi wystawiają takie ciotowate kapele jak Avenged Sevenfold czy Bullet for my Valentine, to są dopiero "wimps and posers".

PostNapisane: 26 gru 2013, o 21:54 
Green Manalishi

Zmiaźdzyliście mnie, nie jestem TRUE :cry: idę słuchać Prince- Purple Rain

PostNapisane: 3 paź 2014, o 01:10 
Green Manalishi

12 stycznia w Ostravie za 130 zł na nasze. Warto by było w końcu zobaczyć, mimo, że dalej będą męczyć prawie całe Kings of Metal a z wczesnych lat 80 tylko parę utworów. Lokalizacja w sumie idealna, no zobaczymy, to tak naprawdę ostatnia legenda heavy-metalu, której nie widziałem.

PostNapisane: 18 paź 2014, o 18:04 
Green Manalishi

Ocenię sobie albumy Manowar

Battle Hymns 9,5/10- znakomita płyta, obok Walls of Jericho najlepszy debiut heavy-metalu, wspaniały, tajemniczy Dark Avenger, epicki Battle Hymn, niebywale kopiący tyłek Death Tone, hymnowy Metal Daze i rockerski Manowar, poprostu znakomity album!
Into Glory Ride 9,5/10-najlepiej zaśpiewany utwór Manowar, zaśpiewany? Eric Adams na tej płycie poprostu niszczy słuchacza, takie utwory jak March for Revenge, Revelations' Death Angel czy Gloves of Metal to prawdziwe klasyki Manowar, a to, że nie grają nic z tego albumu praktycznie live to głupota
Hail to England 9,5/10- przed dłuższy czas moja ukochana płyta Manowar, teraz nie wiem czy wyżej sobie nie stawiam IGR, jednak to oczywiście fantastyczny album, epickość Blood of My Enemies, agresja Kill with Power czy feeling w tytułowym muszą robić wrażenie, do tego takie niedoceniane utwory jak Bridge of Death czy Each Dawn I Die
Sign of the Hammer 9/10- troszkę nierówna, ale jednak wspaniałe Mountains czy legendarny dla zespołu Thor the Powerhead, w którym chyba osiągneli szczyt jeśli chodzi o potężny kop heavy-metalem podnoszą niebywale ocenę, do tego świetne wokale Erica np. w The Oath przechodzi sam siebie
Fighting the World 8,5/10- bardzo fajna płyta, ale jednak już lekki spadek formy, uwielbiam Defendera i Black Wind Fire and Steel!
Kings of Metal 8/10- ogólnie Manowar w wersji bardziej przystępnej, rozumiem kultowość tego albumu ale ja wolę starsze płyty, tutaj jest zbyt przyjemnie choć nie powiem Wheels of Fire czy Kingdom Come to znakomite utwory
Triumpf of Steel 9/10- powrót do bardziej poważnego grania, w Demon's Whip czy Spirit Horse of Cherokee osiągają wyżyny epickiego grania, album bardzo równy
Louder than Hell 8,5/10- zestaw kopiących rockerów z których najbardziej lubię Return of the Warlord i Outlaw, płyta bardzo dobra choć za bardzo jednorodna

pozostałe dla mnie nie istnieją

Nie grają Thora, nic z IGR, Dark Avengera czy nawet Battle Hymn, czasami nie ma też niczego z Hail to England, za to zawsze są tak przeciętne utwory jak Kings of Metal, Warriors of the World, nie rozumiem tego

PostNapisane: 18 paź 2014, o 20:52 
Machine Man

Mnie w zasadzie kręcą pierwsze 4. A taki Opus Magnum to "Into Glory Ride". Potem stało się to wszystko jakieś takie efekciarskie i pod publiczkę.

PostNapisane: 18 paź 2014, o 23:39 
Metal God

Gods of War to krążek wybitny. Każdy kto choć trochę czuje Manowar to przyzna.

Genialna jest też epka Thunder in the sky.

Pytanie natomiast jest takie - co się stało, że zespół w takiej formie wydał taką kupę jak ostatni album...

PostNapisane: 19 paź 2014, o 00:14 
Heart Of A Lion

Bez przesady, że wybitny :D jest max. 4-5 kawałków godnych uwagi, ale reszta to przecież symfoniczne wypełniacze, które jakby nie patrzeć nie mają zbyt wiele wspólnego z tym co nagrywali wcześniej więc jeśli ktoś "czuje Manowar" to mu to raczej do gustu nie przypadnie i na pewno nie poleciłbym nikomu by rozpoczynał zapoznanie z zespołem od tej płyty. Ot taki wyskok, jak Priest z Nostradamusem. Za to Lord of Steel to solidny krążek, powrót do dobrego metalowego pierdolnięcia, choć niestety brzmienie jest do dupy to i tak mniej się przy tym nudzę niż przy Gods of War czy Warriors of the World. Ale i tak najlepsze co nagrali w XXI wieku to EP Thunder in the Sky.
Panowie ponownie weszli do studia i szykuje się nowa płytka. Ciekawe co teraz zmajstrują.

PostNapisane: 19 paź 2014, o 12:32 
Green Manalishi

Faktycznie ten Thunder in the Sky to bardzo fajny utwór. Nie ma skandowanego, debilnego refrenu jak w Warriors of the World tylko normalne kąsanie przez Erica swoim wokalem.
Co do Gods of War, słyszałem fragmenty i mnie poprostu zniesmaczyły, nie lubię takiej muzyki, w ogóle mam wrażenie, że muzycy Manowar nie mają natchnienia do tworzenia tych utworów po Louder than Hell. Jest to takie kwadratowe, mechanicznie. Już tak naprawdę na LTH jest za dużo takiej prostoty, ale tam to jeszcze wychodzi nawet fajnie, takie Motorhead spotyka Manowar.
Jednak mimo wszystko dla mnie taki prawdziwy, epicki, odpowiednio trudny w odbiorze ManOwaR kończy się na Triumpf of Steel. Po raz ostatni jest ciekawie, wielowątkowo, w zasadzie poza Metal Warriors każdy utwór jest świetny.
Jednak faktycznie taki naj naj naj Manowar to ten do Sign of the Hammer. Tam na tych 4 albumach jest tyle świetnych utworów, że tylko De Mayo wie, dlaczego te płyty nie królują w secie koncertowym. Dla mnie np. Thor to klasyk dużo większy niż Trooper czy You've got Another Think Comin, utwór sporo ciekawszy i powinien tymbardziej być na koncercie jak tamte kawałki IM i JP.
Dark Avenger to kompozycja ani troszkę nie słabsza, czy mniej klasyczna niż Victim of Changes czy Hallowed Be thy Name, podobnie March for Revenge, to powinny być utwory mająca stałe miejsce w secie.

Niestety, wolą by ich muzyka zamiast miażdżyć była typowo rozrywkowa, by ludzie sobie pokrzyczeli proste teksty w refrenach, dlatego ten zespół się skończył a miał szansę być kto wie, może i największym. Mieli takie możliwości jakich nie miał nikt, genialny kompozytor De Mayo, niesamowity wokalista Eric i jeden z najciekawszych gitarzystów heavy-metalowych Ross the Boss. Teraz jest grający kwadratowo Logan z wkurzającą manierą przesterowania riffów, wypalony muzycznie De Mayo i tylko Eric Adams sprawia, że ta muzyka ma jeszcze w sobie resztki dawnej świetności.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91