Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 25 wrz 2017, o 18:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: AC/DC
PostNapisane: 28 lut 2009, o 12:06 
Green Manalishi

.

Ostatnio edytowano 11 lut 2010, o 10:48 przez Radzik79, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 28 lut 2009, o 12:08 
Exciter

chyba sie przejde na koncert

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

PostNapisane: 28 lut 2009, o 12:18 
Jugulator

pomyliło mi się oczywiście Bon

PostNapisane: 27 lip 2009, o 17:14 
Jugulator

Dziś słuchałem tylko AC/DC ,poprostu sa sytuację, kiedy nie ma innej kapeli na którą była by równa ochota co na AC/DC

inna sprawa ,ze całej dyskografii jeszcze nie znam, jakoś nie ma motywacji, w sumie AC/DC to bardziej przeboje niż całe płyty, tzn nie tyle przeboje co genialne kawałki, Okres z Bonem jest lepszy, bo wtedy byli przełomowi dla stylu,a z Brianem to nawet przełomowi dla siebie nie byli,stali się gwiazdą od Back In Black i w zasadzie to był ostatni moment gdzie jeszcze o coś walczyli. Z Bonem najrówniejsza jest Highway to Hell i chyba najbardziej zróżnicowana, najlepiej lubię chyba debiut z Bonem za ten nieprawdopodobny klimat, a ogólnie to Back in Black bo ten album to coś niesamowitego, esencja tego co najlepsze w tej kapeli, niesamowita równość kawałków.
Wydaję mi się ,ze każdy utwór tego zespołu koncertowo brzmi nieziemsko,AC/DC to koncerty, chciałbym bardzo zobaczyć, bo raz AC/DC wypada poprostu zobaczyć,ale z tym może być trudno.

PostNapisane: 12 wrz 2009, o 14:11 
Jugulator

nomad W TEMACIE O BLAZIE napisał(a):
AC/DC od 5 lat sie nie odezwali i widać że chłopczykom brakuje pomysłów,wogóle to nigdy nie byli wielkim zespołem ,nie mieszczą sie w mojej 50 zespołów

ja się chyba wtedy k.u.r.w.a źle czułem czy co, a może to Pain mnie tak wkurwił,nie wiem, aczkolwiek do dziś mam wyrzuty sumienia apropo tych słow, odkąd przeżyłem trochę gówna w swoim życiu a alkohol był tego częścią AC/DC jest dla mnie legendą ,a Bon postacią...oczywiście słucham ich od 2001 r.poznałem HV, HtH, BiB i uwielbiałem te płyty (zwłaszcza pierwszą i trzecią) ,resztę poznałem później (ok.2005 r.) ,ale akurat tak się składa że po tej dyskusji (bo to była połowa 2005 r.) ,przyznam że tak bardziej dogłębnie to słucham od teraz, bo znam już całą dyskografię dzięki dwóm kumplom ,którzy ostatnie 2 miechy słuchali AC/DC non stop(nie powiem przy jakiej czynności słuchaliśmy tego zespołu :lol: )

tak więc tak to widzę

High Voltage 10/10 -totalny kult, wspaniała płyta, czerwiec 2001 r. ,te kawałki mnie wtedy zniszczyły, cudowny klimat, jedyny i niepowtarzalny,nigdy później nie było tyle baru, alkoholu, rock and rolla w tym zespole, ulubione utwory to niesamowity utwór otwierający, niedoceniany Rock and Roll Singer(jak się przy tym utworze cudownie piję 0,7) oraz tytułowy,esencja tej kapeli, a niewiele dalej cała reszta ,z takimi smaczkami jak wstęp do Can I Sit Next to You Girl czy okrzyki Bona w TNT,wspaniała płyta, szczerość,dzikość i feeeeling

Dirty Deeds Done Dirt Cheap-słabo jeszcze znam, najsłabiej z Bonem,zdecydowanie ,tytułowy zabija i niszczy, w całości słyszałem z 6-7 razy,czyli mało by oceniać ,wybija się zawadiacki Rocker i interesujące Ride On (jak się przy tym chleje!)

Let There Be Rock 9/10- no kamień milowy dla zespołu, dwa arcywazne dla rocka kawałki tytułowy i Whole Lotta Rosie ,ten pierwszy to utwór fenomenalny, ta kawalkada riffów, wokal Bona to jest po prostu cudo, ten feeling,pamiętam że jak usłyszałem pierwszy raz (pod koniec 2005 r) to słuchałem 15 razy dziennie,ostatnio jest to jeden z moich hymnów do chlania, zawsze przy pierwszej zwrotce całe piwo wypite paroma łykami, inne świetne utwory to na pewno Dog Eat Dog i Hell Ain't Bad Place to Be

Powerage 9/10-z kolei tu najbardziej niedoceniana płyta dla AC/DC , dwa utwory to totalna miazga, moc, cudo-Sin City, ten utwór porywa feelingiem ,gitarami, zwolnieniem gdzie Bon poprostu przechodzi sam siebie, no i Riff Raff, w mojej skromniej opinii jeden z 4/5 riffów wszechczasów, a jak ten utwór wychodzi na koncercie z 1978 r. to jest poezja, do tego mocne kawałki w stylu Rock and Roll Damnation, Kicked in the Teeth czy Up to My Neck in You ,fakt album trochę jest nierówny,ale dla rekompensaty brzmi najlepiej jak dotychczas

Highway to Hell-9,5/10-dziwna sprawa z tym albumem ,na początku mi się średnio podobał,nie wiem dlaczego, tzn podobał mi się ale duużo mniej niż HV czy BiB, jego klase doceniam po latach, to album bardzo równy, wbrew pozorom nie zawsze było tak wcześniej, tu faktycznie album dopracowany do perfekcji, na minus ,to że muzyka AC/DC trochę za daleko oddaliło się od bluesowych korzeni ,ale coś za coś, na pewno nawiązaniem do korzeni są Girls got Rythm, Shot Down the Flames czy Night Prowler, ale cała reszta to duża zmiana dla AC/DC ,jest bardziej klarownie,czysto,heavy-moje ulubione kawałki to Touch to Much (zwolnienie w środku ech,jeden z najlepszych momentów w historii kapeli) ,Walk All over You typowy przykład "nowego" AC/DC, Shot Down the Flames i Night Prowler

Back in Black-totalny kult, wspaniałość, niesamowitość ,ocena? 12/10, nie? no dobra 15/10 ,o ile wolę Bona to ten album porywa, zabija niszczy i co tam jeszcze ,tu nie ma słabych,dobrych czy nawet bardzo dobrych utworów, każdy bez wyjątku jest wybitni, nie dziwię się że przez długi czas katowałem tylko ten album z Brianem ,poprostu mi starczył, riff do Hells' Bells, melodyka Shoot to Thrill, ,ciężar tytułowego, luz z Have a Drink on a Me(nie napiszę nawet co lubię robić przy tych dwóch ostatnich) czy klimat w Rock and Roll Ain't Noise Pollution ,a reszta? ten sam poziom ,na uwagę zasługuję to że Brian mimo że zawsze śpiewa świetnie,tu śpiewa inaczej,jeszcze lepiej, wyjątkowo tak jakoś

For Those About the Rock 8,5/10-przez dłuższy czas ten album to był dla mnie niesamowity utwór tytułowy(ile razy się przy tym chlałem) ,jednak ostatnio odkryłem wspaniałośc tego albumu, jest to bardzo równa płyta, fakt tytułowy najlepszy, ale np. Let's Get it Up, Evil Walks czy Inject the Venom (riff !!!) to też klasyka, a jak sobię włączyłem przy pijaku raz Snowballet to poprostu zaczęłem rozpierdalać pokój

Flick of the Swith 7,5/10-to poprostu klasyczne AC/DC w postaci takich wałków jak Nervous Shakedown czy Rising Power ,dobre,acz nie porywa aż tak bardzo jak kawałki z dwóch ostatnich (zwłaszcza z BiB) ,ale dwa kawałki wyróżnić muszę: Landslade i Brainshake ,wyróżniają się

Fly on the Wall-narazie to w pamięć zapadły Shake Your Foundations i Back in Buissness,resztę pomału ogarniam,ale album raczej będzie słabszy od FotS

Blow Up Your Video-znam słabo,Heatseeker niszczy

Razor's Edge ,narazie 7,5/10, ale ciągle poznaję ten album, wiadomo jest tu utwór, który jest poprostu totalnym rozpierdalaczem, jedenym z kilku najlepszych utworów tej kapeli ,totalnym wgnieceniem przez strzał pioruna w postaci gitar ,wokalu Briana, sekcji i do tego z pewnością łyku dobrej(albo nie) wódki ,są też mocne Fire Your Guns czy Are you Ready, reszta tak sobie, ale nie wykluczam ,że może być jak z FTATR

Ballbreaker 8/10-o, ho,ho super płyta, widziałem w TR że bardzo gnębiona,a dla mnie naprawdę coś, słuchałem ostatnio z kumplem i jednych tchem wchodzi, najlepsze kawałki to tytułowy (refren zabija), Hard as a Rock, Hail Ceaser(Hail!!!,Hail!!!) i Boogie Man, reszta to klasyczne AC/DC

Stiff Upper Lip-znam słabo, ale dwa kawałki mnie totalnie zniszczyły, tytułowy i House of Jazz

Black ICe-słyszałem w całosci tylko raz i co? no,dobre AC/DC nie ma tu może geniuszu,ale wstydu też nie, najbardziej w pamięc zapadł mi Big Jack,płyta do lepszego zapoznania się

PostNapisane: 12 wrz 2009, o 19:35 
Night Crawler

Jednym słowem: wzruszające :wink:

PostNapisane: 12 wrz 2009, o 19:55 
Dissident Aggressor

Az mnie Nomad zacheciles do AC/DC, tak entuzjastycznie sie wypowiadasz. Mam juz Highway to Hell, jak tylko mi cos wpadnie w lapy to zarzucam. Lubie muzyke, ktora wspolgra z piciem :)

PostNapisane: 14 gru 2009, o 11:09 
Green Manalishi

w 2010 planowane są koncerty AC/DC w Europie. Znane są pierwsze terminy koncertów w Niemczech
http://www.eventim.de/cgi-bin/acdc-tick ... key=390998

mam nadzieję że tym razem trasa nie ominie Polski

PostNapisane: 14 gru 2009, o 23:52 
Bloodsucker

Za to ja, z nieoficjalnych żródeł donoszę, iż AC/DC pojawi się w Polsce...PODOBNO 26 czerwca 2010 w Warszawie.

PostNapisane: 18 gru 2009, o 03:48 
Dreamer Deceiver

z Sanktuarium napisał(a):
Usuneli to z oficjalnej, więc musicie uwierzyć na słowo, że jeszcze przed chwilą było:
27 May 2010 - Poland - Warsaw Bemowo Airport.

Cytuj:
14-May-2010 - Sofia, Bulgaria - Vassil Levsky Stadium - Fri Dec 18 @ 9AM
16-May-2010 - Bucharest, Romania - Piata Constitutiei - Wed Dec 16 @9AM
19-May-2010 - Udine, Italy - Stadio Friuli - Thurs Dec 17 @8PM
22-May-2010 - Wels, Austria - Air Field - Wed Dec 16 @9AM
25-May-2010 - Hannover, Germany - Messe - Wed Dec 16 @9AM
27-May-2010 - Warsaw, Poland - Bermov Airfield - TBD
30-May-2010 - Tallinn, Estonia - Song Festival Ground - TBD
1-Jun-2010 - Tampere, Finland - Ratina Stadium - TBD
3-Jun-2010 - Stockholm, Sweden - Olympic Stadium - TBD
5-Jun-2010 - Horsens, Denmark - Horsens Stadium - TBD
8-Jun-2010 - Zurich, Switzerland - Letzigrund Stadion - TBD
11-Jun-2010 Donnington, UK - Download Festival - TBD
13-Jun-2010 - Stuttgart, Germany - Cannstatter Wasen - Wed Dec 16 @
15-Jun-2010 - Nice,France-Parc des Sports Charles Ehrmann -Fri Dec 18
18-Jun-2010 - Paris, France - Stadt De France - Fri Dec 18 @ 8AM
20-Jun-2010 - Dresden, Germany - Ostrahege - Wed Dec 16 @9AM
22-Jun-2010 - Berlin, Germany - Olympic Stadium - Wed Dec 16

PostNapisane: 18 gru 2009, o 08:37 
Dreamer Deceiver

KURWA! Maturę z historii mam... KURWA!

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 18 gru 2009, o 14:29 
Metal God

az z ciekawosci popatrzylem i matury z historii sa 17 maja, a nie 27 ;)

PostNapisane: 18 gru 2009, o 16:51 
Dreamer Deceiver

:shock: W mordę się pomyliłem, rano przed szkołą pisałem...

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 20 gru 2009, o 17:00 
Machine Man

Na AC piorun DC będę na 1000%

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

PostNapisane: 7 sty 2010, o 19:20 
Angel

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział: http://www.livenation.pl/artist/ac-dc-tickets

PostNapisane: 6 lut 2010, o 17:34 
Heart Of A Lion

"Ten facet załatwia mi totalne piekło'' mówi Brian. "Stwierdził, że ja potrzebuję kondycji a nie mięśni. Mięśnie są niczym. Mięśnie sprawiają tylko, że wyglądasz jak bezmyślna cipa. Wytrzymałość, kondycja na dwie godziny wielkiego show - to jest to, co trenują najbardziej intensywnie kierowcy Formuły 1. Nie możesz stracić koncentracji - zwłaszcza na wielkich stadionach. Nie jesteśmy U2. Nie stoimy na scenie i nie pierdzielimy przez większość show. Nasza strefa to strefa akcji - i tak powinno to wyglądać. Musisz być w niezwykłej formie, żeby to robić. Mam 62 lata i zdaję sobie z tego sprawę, ale z drugiej strony - jaka jest lepsza opcja na zestarzenie się?"

Takie teksty mogę czyta w kółko :lol:
bubhehe nie jesteśmy U2 - to mnie zniszczyło

PostNapisane: 6 lut 2010, o 21:14 
Stained Class King

Szkoda, że Rob tego nie wie i jego kondycja jest na żałosnym poziomie. Sapanie i dyszenie przy "trzy dźwiękowym solo" Tiptona w Victim of Changes ftw :lol: .

PostNapisane: 28 lut 2011, o 19:28 
Heart Of A Lion

Utworzona została petycja z prośbą o koncert AC/DC na otwarcie stadionu w Chorzowie.
Link
Składać podpisy!

PostNapisane: 28 lut 2011, o 23:30 
Dissident Aggressor

Chętnie, ale sprawa z góry skazana na porażkę i każdy kto się zastanowi zdaje sobie z tego sprawę.

PostNapisane: 1 mar 2011, o 13:01 
Machine Man

jasiu15 napisał(a):
Chętnie, ale sprawa z góry skazana na porażkę i każdy kto się zastanowi zdaje sobie z tego sprawę.

Czy ja wiem?
Wystarczy odpowiednia ilość pieniążków. Za parę milionów euro Panowie by pewnie zagrali.

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona