Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 27 cze 2017, o 17:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 400 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona

Ulubiony album RW?
Under Jolly Roger 19%  19%  [ 10 ]
Pile of Skulls 6%  6%  [ 3 ]
Death or Glory 19%  19%  [ 10 ]
Port Royal 31%  31%  [ 17 ]
Gates to Purgatory 15%  15%  [ 8 ]
Branded and Exiled 2%  2%  [ 1 ]
Blazon Stone 6%  6%  [ 3 ]
Masquerade 2%  2%  [ 1 ]
Victory 0%  0%  [ 0 ]
Rogues en Vogue 2%  2%  [ 1 ]
Liczba głosów : 54
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 maja 2012, o 12:57 
Devil`s Child

Etanol napisał(a):
RW nie ma słabej płyty ( ostatniej nie znam )

no właśnie....

PostNapisane: 8 maja 2012, o 18:40 
Metal God

http://www.youtube.com/watch?v=QVbAcOyv ... re=related

jak to nie jest przewyjebane, to ja nie lubię piwa...

Riding on the tide też fajne, na razie tyle jest na YT, czuję, że spodoba mi się nowa płyta :twisted:

Cytuj:
no właśnie....

Napisał człowiek, który nie lubi nowego Accept :twisted:

PostNapisane: 8 maja 2012, o 18:49 
Devil`s Child

posłuchasz całości to zrozumiesz.....

a bo ten "akcept" mdły jest :P

PostNapisane: 8 maja 2012, o 20:54 
Moderator

K.K. napisał(a):
Etanol napisał(a):
RW nie ma słabej płyty ( ostatniej nie znam )

no właśnie....

No ma. Te pierwsze pirackie na spinie takie.

PostNapisane: 8 maja 2012, o 20:59 
Metal God

masz na myśli Jolly Rogera wzwyż? :shock:

a i tak ze wszystkiego najlepsze jest Pirate Song :mrgreen:

PostNapisane: 8 maja 2012, o 21:02 
Moderator

Najlepsze z automatem. Słychać, że one-man band!

PostNapisane: 11 maja 2012, o 10:55 
Metal God

istnieje w historii muzyki jakikolwiek lepszy instrumentalny kawałek niż Final Gates?

PostNapisane: 11 maja 2012, o 11:51 
Dissident Aggressor

taffer napisał(a):
istnieje w historii muzyki jakikolwiek lepszy instrumentalny kawałek niż Final Gates?

Jest kilka równie udanych, ale fakt, Final Gates to mistrzostwo, ciary na plecach!!

PostNapisane: 16 maja 2012, o 19:06 
Green Manalishi

Nowa płyta zajebista ! Luźne skojarzenia z Blazon Stone, Rolf komponuje świetne melodie wokalne. 3 kawalki do dupy, reszta dobra albo bardzo dobra. Za dużo powielanych schematów, a każda solówke zaczyna od standardowego : (potem znajdę na tubie)
ale jako całość dla mnie płytka si e broni.

PostNapisane: 22 sie 2012, o 02:22 
Metal God

LOL

Obrazek

PostNapisane: 30 maja 2013, o 13:17 
Running Wild

Mam pytanie, jak wygląda sprawa z zapraszaniem zespołów na fest lub koncert ? Organizator kontaktuje się z menago kapelki i już ?
Dlaczego od 87 roku nie grało u nas RW ? W sumie przeglądam teraz set list fm i RW od 2000 roku teoretycznie zawiesiło działalność koncertową. Taka kapela, bardzo chciałbym ich zobaczyć na żywo. Uwielbiam nawet chujowe krążki, wszystko łykam jak młody pelikan. Rolf klepie melodie jak King swoje książki, każda coraz to grubsza i zajebistrza. RW w stodole albo podobnym klubie (nie chodzi mi o cenę piwa, która jest skandaliczna( w ktorym pijesz piwko pod sceną, idziesz siku i palisz kiepa jak ci się zechcę. Poezja.

PostNapisane: 30 maja 2013, o 16:23 
Bloodsucker

Tak to mniej więcej wygląda jak napisałeś w pierwszym wersie. Kwestia dogadania się, zapewnienia odpowiedniej kasy i warunków do występu. Tak sobie pomyślałem że RW daliby radę w takiej hali w jakiej grał wczoraj Diamond. Niby nie koncertują, ale jak "posmarujesz" to przyjadą. Z drugiej strony sporo by kosztowali, bo inaczej grać sztukę w trakcie trasy, a inaczej gdyby mieli wpaść na jeden taki specjalny show 'na zamówienie'.
Ja bym się pisał.

PostNapisane: 31 maja 2013, o 00:08 
Running Wild

IvanRocks! napisał(a):
Tak to mniej więcej wygląda jak napisałeś w pierwszym wersie. Kwestia dogadania się, zapewnienia odpowiedniej kasy i warunków do występu. Tak sobie pomyślałem że RW daliby radę w takiej hali w jakiej grał wczoraj Diamond. Niby nie koncertują, ale jak "posmarujesz" to przyjadą. Z drugiej strony sporo by kosztowali, bo inaczej grać sztukę w trakcie trasy, a inaczej gdyby mieli wpaść na jeden taki specjalny show 'na zamówienie'.
Ja bym się pisał.

Prawda prawda. Zauważ jednak, że nawet nie zrobili trasy po wydaniu ostatniego krążka. Myślę, że fanów rw jest od groma. Może problemem jest skład ? Brak regularnego zespołu przeważać może szalę na korzyść studyjnego grania. Zresztą gdzie oni grali przez osttanie naście lat ? W niemczech , włoszech ? koniec. Zresztą zarobić nic a cokolwiek przy opcji koncertowania to jednak 2ga opcja lepsza. Chyba że rolf ma dochodową masarnie i przy kwiku świń rzeźbi nowe riffy.

PostNapisane: 21 cze 2013, o 10:24 
Dissident Aggressor

Co jakis czas puszcze sobie cos RW, ci goscie byli zajebisci. Taki kawalek jak ten, niby zadne mistrzostwo swiata, ale jaka energia, jak gitary tna, swietny wokal, ogolnie z jajami. Ciekawe czy doczekam sie wznowienia ich plyt, bo na polce wciaz tylko Port Royal.

PostNapisane: 21 cze 2013, o 11:28 
Running Wild

Cała M jest zajebista. Nużąca ale bardzo dobra.
Uwielbiam ten kawałek i wykonanie - http://www.youtube.com/watch?v=_bJbxASRr_c
Łódeczki kopią dupę !

PostNapisane: 6 lip 2013, o 15:47 
Bloodsucker

http://www.youtube.com/watch?v=brBXCEV9Tfk

Słyszał ktoś cały album tego projektu? Ten riff serwowany przez Rolfa w tym fragmencie niby nic specjalnego, ale całkiem przyzwoity. Mógłby zostawić takie rzeczy dla RW, bo na październik szykuje się drugi "Shadowmaker"...

PostNapisane: 10 lip 2013, o 23:12 
Bloodsucker

RUNNING WILD

- New album RESILIENT scheduled for release
in October 2013
- Rock’n’Rolf announces first song titles!

Now things are really moving: while Captain Rock’n’Rolf Kasparek is working full throttle on the final details of his latest Running Wild album, Steamhammer/SPV have already announced the official release date: Resilient will be out on 4 October 2013 in Germany and on 7 October 2013 in the rest of Europe. The exact date of the US release will be revealed soon, but the album has definitely been scheduled for release in America this October. “I really love working at the moment and am currently getting down to business on the overdubs. I can hardly wait to present the new material to the many Running Wild fans worldwide,” says Rock’n’Rolf.

His followers can look forward to a total of twelve brand-new numbers, ten of which will feature on the regular CD, and twelve on the limited edition. The album’s opener will be called ‘Soldiers Of Fortune’, and the title track, ‘The Drift’ and ‘Run Riot’ will be three typical Running Wild numbers. The most outstanding song on the album, however, will be called ‘Bloody Island’, with almost ten minutes playing time one of the longest tracks in Running Wild’s career to date. Rolf: “As a composer, it’s of course difficult for me to pigeonhole the new material stylistically, but friends who have heard the demo version of ‘Bloody Island’ claim that it would have fitted in on Pile Of Skulls.”

Rolf explains that Resilient is audibly tougher and more compact than its predecessor Shadowmaker, clearly enjoying his revived zest: “Shadowmaker happened to come about slightly unexpectedly and spontaneously, even for me. The album has brought back the fun I used to have with Running Wild, and my fans will get to feel this fun when Resilient comes out in October!”

PostNapisane: 11 lip 2013, o 00:11 
Heart Of A Lion

Nosz w skurwysyna :D niech lepiej zajebie porządną trasę koncertową z największymi klasykami zamiast wydawać studyjne badziewia. Chłop jeszcze młody więc niech ruszy dupe z tego pirackiego stołka i wyruszy znów z załogą na podbój świata.

PostNapisane: 11 lip 2013, o 00:49 
Machine Man

Ja z Running Wild mam trochę tak, że jak usłyszę ze 3, 4 kawałki naraz to mam już dosyć. Wszytsko mi się wydaje tak strasznie na jedno kopyto i monotonne, że ciężko się tym "jarać" więcej niż 15 minut. Nie, żeby mi się to nie podobało bo jest bardzo efektowne i fajne ale wyłącznie w niedużych ilościach. Słuchałem sobie ostatnio "Blazon Stone" i musiałem wyłączyć po 7,8 kawałku. Wyjątki w ich dyskografii widzę 2. Death or Glory i debiut, które bez problemu łykam w całości.

PostNapisane: 11 lip 2013, o 16:27 
Bloodsucker

Ja bym twórczość RW widział tak:
84-87-surowizna, która może się podobać,
88-89-okres wybitny, dwie najlepsze płyty, bezdyskusyjna klasyka,
91-92-delikatny spadek formy, ale jest b.dobrze,
94-98-muzyka mniej finezyjna, bardziej jednolita, kwadratowa, ale można posłuchać,parę perełek,
2000-dziś, naprawdę dobrych numerów tyle co kot napłakał, średniactwo, miałkość, brak pomysłów, a jeśli jest jakiś wyjątek, zabija go perkusyjny automat, przewidywalne aranże i plastikowe brzmienie.

Trasa wskazana, mimo wszystko.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 400 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona