Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 wrz 2017, o 21:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Slayer
PostNapisane: 15 lut 2016, o 21:33 
Angel

Wątek martwy od prawie 3 lat...

O tym że Slayer jest obrośnięty kultem wiedziałem zanim zacząłem słuchać metalu. A jak już zacząłem to posłuchałem największych klasyków zabójcy i kilku nowszych bez tego statusu, stwierdziłem że granie w sumie OK, ale nie żeby jakieś wybitne żeby stawiać pomniki. I było tak do póki nie posłuchałem w całosći jednego albumu... Nie, nie Reign in Blood, nie South of Heaven, nie Season in Abbys, nawet nie Hell Awaits. Poleciało Show No Mercy... i tam faktycznie nie ma litości... Padam na kolana i błagam o przebaczenie, bo ten album jest kurwa GENIALNY. Po pierwszym przesłuchaniu od razu poszło drugie, potem trzecie i kolejne. Lipiec - sierpień - wrzesień, kazdy dzień roboczy, przynajmniej 3 odtworzenia, teraz trochę mniej, najczęściej 3 razy na tydzień :D. Siłą tego albumu jest prostota, gnanie do przodu, przed siebie, na złamanie karku. Ale... są też momenty wspaniałe, wolniejsze, mroczniejsze (Tormentor!) i takie które sprawiają że człowiek wychodzi ze skóry (Black Magic). Najlepsze jest to że ten Show No Mercy podoba się nawet ludziom którzy Slayera na co dzień za bardzo nie trawią. Nie ukrywam, że Reign in Blood i South of Heaven są świetne, ale brakuje tego magicznego pierwiastka który sprawia że słuchacz gwałci przycisk "Replay". Jeśli Slayer wyda jeszcze jakis album, mam szczerą nadzieję ze będzie on w stylu debiutu.

Tytuł: Re: Slayer
PostNapisane: 21 lut 2016, o 14:04 
Running Wild

SNM to nowa fla brytyjskiego żępolenia zagrana w konwencji speed metalu. Najlepszy album. Lekkość i diabeł.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9